• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lasalete To vážně nic neznamená, držím palce!!
23. sep 2011 o 08:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Ahojky. No ja som mávala dlhšie cykly.
Dnes som akorád bola na krvi, no už som nastavená na ďalší cyklus
23. sep 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ja myslim, ze to pojisteni neni zas az tak nutny..chci rict, ze nez se do toho opravdu moc nutit, lepsi se na to vykaslat...(zvlast jestli opravdu mas alergii na spermie jak pise lola)
23. sep 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
no ja som nebola operovana, ani som nemala zapal ani nic, ale ked rontgen je bolestivy a Dr odporuca laparku, tak co uz....... ved vela z dievcat, co tu pise to uz ma za sebou, mozno mam ozaj nepriechodny vajickovod, aj ked sa mi to nezda........
23. sep 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
tebe neodporucila Dr laparoskopiu?
23. sep 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Nie, ani rečo tom nebola.
Už jedno dieťa mám 2 a pol ročné..
neviem.
U nás len IUI. Budúci mesiac by sme išli opäť
23. sep 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
jaj, tak to preto, za taky kratky cas by sa nemalo nic stat s vajickovodom
23. sep 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenost s IUI, ked Vas partner mal velmi zlu morfologiu spermii. lebo niekde som pocula, ze IUI je v tom pripade zbytocne a niekto zas vravi, ze sa to moze vyskusat a moze byt uspecne. Dakujem
23. sep 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22
Dr rozhodne podla spermiogramu, ci to zmysel, niekedy je ozaj lepsie ist rovno na IVF
23. sep 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Aj Ti neviem. O tom ani reč nebola.
Budúci mesiac by sme išli na 2 IUI. Len mi zvýšila dávku na 2 Clostily denne od 5-9 DC
23. sep 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aha..dakujem
23. sep 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
tak drzim palce :slight_smile:
23. sep 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ďakujem.
A ty si ako na tom?
23. sep 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
ja som bola zatial na jednom IUI - neuspešne, teraz musim absolvovat tu laparoskopiu (10.10 mi povie kedy) a potom sa uvidi, bud IUI alebo IVF, ale zmenila som CAR
23. sep 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa A kam chodíš do caru?
A tu laparku ti na základe čoho odporúčili?
23. sep 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
teraz do gin fivu, laparku robia vsetkym co nemaju este deti, alebo mali davno, aby zistili ci su priechodne vajickovody a hned ich aj zpriechodnili, keby daco..
23. sep 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Aha, tak Ty si bola predtým v Iscare?
U koho?
myslíš, že preto mi nerobia tú laparku? ale tak za 2 a pol roka sa môže ešte niečo stať a vytvoriť sa zrasty. No nevyznám sa v tom.
23. sep 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
bola som u tej dokotorky co ty, ale mne sa nezdala, to neznamena, ze nie je OK, moj novy Dr je velmi fajn a verim mu, urcite ti nenavrhla tu laparku preto, ze mas take male dieta, je len velmi mala pravdepodobnost, ze za 2-3 roky by sa tam nieco stalo, mne ju navrhla...
23. sep 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Aha. No akorád mi volali, že výsledky sú negatívne.
23. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
vysledky IUI? uz si pisala, ze to nevyslo, len to potvrdili, nie?
23. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak. čakám na ms, len neviem kedy dojde ke´d som brala Duphík., len včera som ho vysadila.
23. sep 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes jsem byla na ultrazvuku, v PO si mám píchnout pregnyl a ve středu IUI. Doktorka mi dnes říkala, jest-li se IUI nepovede tak se pak mám objednat na 4 D ultrazvuk. Tak jsem zvědavá. Jak to dopadne.
23. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
2-3 dni po vysadeni, IUI malokedy vyde na prvy pokus
23. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola 22 ja tu alergii nicim nelecim. Bavila jsem se s alergologem a dle neho bych musela brat prednisol v dobe ovu ale to by pak mohlo pusobit na oplodnene vajicko, takze je to nakonec kontarproduktivne. Doporuceni z Prazskeho Podoli je brat prednison 3mesice a mit gumisex, pak vse vysadit a hupsnout na to, ale ten alergolog se tomu jenom zasmal a rikal, ze jednak prednison pusobi hned a na druhou stranu, jakmile se vynecha, tak je situace stejna. Takze IUI nebo IVF. Jo a mam jenom zvysenou citlivost, coz pry neni tak hrozne a nekteri silaci by mohli prezit i pri spontannim pokusu.
Diky moc za podporu. Uvidime vecer. Bude tu sice svagrova pres noc, ale zkusim manzela k necemu dokopat :wink:
23. sep 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Je tu celá diskuse o alergii na spermie a buněčné imnuitě, jmenuje se Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison? Kdybys byla zvědavá, tak tam jukni, ale když už jedno dítě máš, tak to asi u tebe fakt není tak vážný. Já tu imunitu furt řeším, nedaří se nám už 4 roky a asi kvůli ní.
23. sep 2011 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 jo, uz mame kluka, ale take diky IUI :slight_smile: Tu alergii mi zjistili pred nim jak se nam 3roky nedarilo. Ted me uz ani netestovali, ze na 80% ten stav zustal stejny. Na stesti nemam alergii na vytvoreny plod s partnerem.
23. sep 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta mozna jsi to tady uz nekde psala, ale nepamatuji si to, promin: ty jsi uz podstoupila IUI nebo IVF?
23. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Prepáč, musela som odbehnúť.
Ja som zatiaľ s mojou doki spokojná, no uvidíme ako ďalej. :wink:
23. sep 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Tu naštěstí taky nemám. A na kolikáté IUI se Vám klučina povedl?
23. sep 2011 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak já jen že dnes folík 19mm (12DC),zítra večer si mám píchnout Ovitrelle a v pondělí jdeme,poprvé :slight_smile:
23. sep 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok