• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petruskaaa držím palce :slight_smile:
23. sep 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky cetelky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: mam radostnou zpravu dnes na me vykoukla druha carka // HURA HURA HURA
23. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova gratulujem to je naozaj krásna správa..nech je nás takých viac :slight_smile:
24. sep 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute holky, jsem cela zmatena vcera odpoledne carka a dneska rano nic. Sice jsme sli spat az rano v 5hodin, tak by to mohlo taky ovlivnit vysledek?
24. sep 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova ahojky a koloikaty den jsi po ovulaci???A jak silna byla ta carka???Pichali ti pregnyl??
24. sep 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Ahoj dnes jsem 15DEN PO INSEMINACI a vcera testik pozitivni carka byla ruzova, ale normalne viditelna, zadny slaby duch, ktereho bych videla jen ja...a dneska nic.... A pregnyl jsem dostala den pred provedenou inseminaci...
24. sep 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova tyyy jo tak jedine zkusit odpoledne neb zitra rano a uvidis.....ja jsem 10den po inseminaci a ovitrelle mi pichali dva dny pred inseminaci....:slight_smile: zkusila bych to nehazej jeste flintu do zita...
24. sep 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za tvuj nazor :slight_smile: jo asi si koupim odpoledne jeste testy a uvidime.... je to ale :slight_smile: blazinec :slight_smile:
24. sep 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova to teda je ....a test jsi delala stejny ????a desitkovej??
24. sep 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo stejny vcera GS MAMATEST 10 jeden prouzek a dnes rano druhy ze stejneho baleni a jeste ten samy, ale z jineho baleni a taky ten digitalni Clearblue....
24. sep 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova tys jich zkousela vic???
24. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo 3ks ale vsechny z jedne moci....
24. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova ja ti radim vyzkousej jeste jednou v kolik rano jsi ho delala kdyz si sla spat v 5?
24. sep 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak v 9.30.... jo zkusim jeste odpoledne.... bojim bojim
24. sep 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova no budu moc moc drzet pesti a prvni ranni moc??
24. sep 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova zkus to spíš zítra,z ranní moči :wink: .Kamarádce se to stalo taky,že měla pozit.test a druhý den nic.Příští měsíc má termín :slight_smile: .Držím palce,ať to taky dopadne :wink:
24. sep 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Já bych ten test zkusila až zítra ráno.Odpoledne je ta moč už víc naředěná a nemuselo by to ukázat.Držím pěsti! :slight_smile: A jinak asi budeš volat do centra ne? Já budu v pondělí 14 den po IUI,tak si asi nejpozději udělám test v úterý a pak zavolám do centra jak dál.On mi něco doktor v rchlosti řekl při IUI,kdy jsem ho ani moc nevnímala ale soustředila se na to, co dělá... :grinning: Že pokud nedostanu MS do 14 dnů,tak se mám k nim obj.na test a pokud dostanu,tak na další postup nebo tak nějak to povídal. :grinning:
24. sep 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, ale nejvic zvlastni je, ze vcera odpoledne byl pozitivni a dneska rano negativni, ale ja sla dneska spat az rano v 5hodin a testila v 9.30, tak mozna to bude tim. Do centra jsem objednana na patek 30.9 ale v pondeli jdu jeste taky na gyndu shodou okolnosti. Holky tolik se bojim... Me v centru nikdo nerekl co a jak, jen ze za tri tydny kontrola tehotenska nebo po menzes...
24. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa dekuji Petrusko :slight_smile: mam sestru Petru a ted v listopadu budu mit neter Petrusku :slight_smile: a dekuji za odpoved uz se asi zacnu modlit :slight_smile:
24. sep 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Jé to je náhoda,já budu mít taky brzy neteřinku,Aničku.Švagrová už je v porodnici,tak že čekám zprávu o jejím narození každou chvíli a k tomu jdeme v pondělí na 1.IUI,tak že jsem nervózní jak sáňky v létě :grinning: Ty jsi byla na inseminaci taky poprvé?
24. sep 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa ano poprve a pred tim trikrat na IVF... neboj se niceho, ale hodne potom lez a odpocivej.... me bolelo hrozne porad bricho pri delsim stani stacilo jen 3hodky na nohach a uz mi tvrdl podbrisek, takze me to do postele tahlo....
tak te teto vitam do party.... :grinning:
24. sep 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Děkuju :slight_smile: ,já se nebojím,spíš jsem nervózní z výsledku :frowning2: .S tím odpočinkem to asi neklapne,mám doma 2,5 letou dračici a ta mě ležet nenechá :confounded: ,právě že tu holky psali,že měli po IUI i neschopenky,tak se chci v CARu zeptat,jestli by teda manža měl nárok na OČR,ale to by me snad zase řekli předem.Včera jsem se zapomněla zeptatat :unamused: .Ty jsi byla nejdřív na IVF?Já myslela že inseminace se dělá vždy jako první,jako nejjednodušší způsob? :confused:
24. sep 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa jo to jo IUI se dela nejdriv, ale to je tak kdyz jeden doktor ti rekne to a druhy zase ono....primar me na IUI nechtel pustit, ale s druhym lekarem jsme se domluvili... a na neschopemku se urcite zeptej, ale v CARU kam chodime my by ti urcite dali zpravu pro gynekologa a ten ti ji vystavi popripade....
24. sep 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Aha,no já tomu nějak moc nerozumím,jenom že se všude píše že IUI je nejjednodišší.A proč tě na IUI nechtěl pustit?Jo já se v CARu neléčím,jdu tam jen na zákrok a pak zase ke svýmu a můj mudr je super,tzak že jestli na to budu nárok,tak mi to určo napíše :slight_smile:
24. sep 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Jééé tak už jsem teta :slight_smile: Anička má 3300g a 50cm :slight_smile:
24. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petruskaaa gratuluji teto :slight_smile:
24. sep 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Držím palce,aby byl zase pozitivní.... :dizzy_face:
24. sep 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa moc moc gratuluji ja dnes byla vozit svoji skoro 3mesicni neterinku Nelinku a pak rok a ctvrt neterinku Michalku tak jsem si je uzila zitra prijde jese Michalka a jeji 5ti leta sestricka Maruska na navstevu k moji mamce (babicce) slavi narozeniny...a pak jedu zpet domu....moc mi chybej holky moje
24. sep 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova , @petulak1988 Děkuju,hned zítra se na tu bobinku jedu podívat :slight_smile: .
24. sep 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok