• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petruskaaa :slight_smile: jeee ja uz tak moc chci taky bobiska nejakyho dneska jsem si je fakt uzila
24. sep 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 však se taky určitě brzy dočkáme :slight_smile:
25. sep 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer..zajtra kontrola po IUI Booože som taká nervózna....za tých 1čdni som si ani raz nekupila test a normálne som odolala :slight_smile:
25. sep 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete jsi dobra to ja ho doma mam ale neudelala jsem ,ja jsem dnes 11dpo iui tak ti zitra drzim pesticky moc moc moc
25. sep 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa snad mas pravdu :slight_smile:
25. sep 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duschankova Ahoj,tak jak to s tebou vypadá? Zkoušela jsi další testík? :slight_smile:

@lasalete Ty jsi zítra taky 14 den po IUI? Já taky a taky doma nemám ani test.Tak si ho asi zítra koupím a zkusím v úterý test,abych cinkla do centra....
25. sep 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ano som ale ja mám ist na odber krv na hcg...ale žalúdok mám ako na lodi
25. sep 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova Dobrý den,strašně bych ti ti přála,aby ti to těhu vyšlo.Já to mám podobný jako ty nejdříve jedno IVF a pak IUI to už jsem byla u jiné dokotorky.Jo záleží na doktorce a podle mě IVF víc vynáší doktorům.Tak hodně štěstí všichni.Už mě čeká třetí IUI.
25. sep 2011 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek vypada blbe. zitra jdu na gyndu, tak uvidime.... ahojky
25. sep 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jak holky?? nějáké novinky?? já jsem dneska 7 den po IUI, a trochu mě bolí prsa a bradavky, ale to je psychické :slight_smile: a co vy??
26. sep 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
ja som dostala mn,
drzim palce vsetkym... :slight_smile:
26. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa nevesej hlavu. Byl jasi po IUI? Jdes do dalsiho?
vyhlizim zpravu od lasalete. Snad bude radostna.
26. sep 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem jenom 4dny po a boli me v krizich i podbrisko. Snad jsem nenastydla :fearful:
26. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě hrozně bolely prsa po IUI ale teď 11. den po to přestalo, asi to způsobil pregnyl, co už vyprchal z těla. Moc všem držím palce!! Já uvidím za 3 až 4 dny, už aby to bylo:slight_smile:
26. sep 2011 o 14:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
teraz som nebola po IUI, ale aj tak som dufala, ze mozno to pojde prirodzene, na IUI chcem ist na dalsie, predtym ale na laparku
26. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak dneska 30DC a 17DEN PO IUI me kontrola na gynde povzbudila do dalsich nadeji, ze bych mohla byt opravdu tehotna. Bolesti bricha pretrvavaji a mam vysokou sliznici a delozni cipek hluboko zanoreny coz nenasvedcuje menstruaci v nasledujicich 4-5dnech a hlavne to se mu moc nezdalo dostat takhle pozde menzes..... :grinning: :grinning: :grinning: a bolesti prsou co mam uz 4dny by mohly nasvedcovat tehotenstvi... a hlavne me povzbudil, ze tehotenske testy nejsou velkou jistotou, ze se kazdemu hladina Hcg houpe a kdyz chodim casto na malou, tak je koncentrace mala. Cili v patek pujdu na kontrolu do Artu napnuta jako ksandy :grinning: :grinning: :grinning: a budu stale doufat... Holky zatim ahoj Paja
26. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..takže dnes som bola na HCG a moja prvá IUI bola NEÚSPEŠNA !!! :frowning2: len tak sedím a ani neviem uvažovať strašný pocit :frowning2:
26. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ja si myslim, ze na potvrzeni je jeste moc brzo.... I dnes gynekolog mi rekl, krev je na 100pozitivni az tak 15den po zahnizdeni cili 30DC ale uvidime s cim lasete prijde...
26. sep 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete jeste je moc brzo!!!!!! dokud nezacnes menstruovat neni nic ztraceno..... A ty jsi uz dnes byla na kontrole v CARU? ja jdu az v patek a na IUI jsem byla 9.9 drz se a nezoufej....
26. sep 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova tak drzim moc moc pesticky ....ja jsem dnes 12dpo iui a stale odolavam testovat....bojim se zase zklamani
26. sep 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova ano dnes som 14deň po IUI a bola som na odber HCG..potom mi tel.sestrička oznámila že to bolo neúspešné že do niekolkých dní dostanem MZ a že sa máme rozhodnúť ako ďalej..ale ja momentálne ani neviem ako sa volám dosť ma to vzalo ..verila som tomu
26. sep 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravuji dny kdy je pozitivni krev na 100%.... 15den po zahnizdeni cili 36DC, protoze k zahnizdeni dochazi az tak 6-7den
26. sep 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete a delal ti lekar ultrazvuk? nemuzu pochopit, jak sestra mohla vedet, ze dostanes menzes....
26. sep 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ja jsem testovala a akorat jsem byla nastvana, ale jsem hrozne rada ze ..... nechci to zakriknout.... bojim se to napsat proste jsem to predtim vzdycky....... a ted 17den po iui nic....... hura slava :grinning: :grinning:
26. sep 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ráno som bola len na odber a potom som mala volať o výsledok ..s dr.som nebola vôbec v kontakte..Ultrazvuk mi nerobili
26. sep 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ty mas kdy jit na kontrolu? lasete mela kontrolu moc brzo co si o tom myslis ty?
26. sep 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova pockej ty jsi 17den po iui nemela carku na testiku?
26. sep 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova ja nemam jit na kontrolu mam uelat test a kdyz bude negatini domluvit se na dalsim postupu a kdyz pozitivni objednat na ultrazvuk kolikaty den po byla??
26. sep 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete tak bud uplne v klidu!!!!! to vubec nic neznamena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mas nejake bolesti ci neco podobneho?
26. sep 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 kolikaty den po byla myslis Lasete? dnes 14den po iui
26. sep 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok