• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petulak1988 mela jsem ji 14den a to byl patek a od te doby NIC, ale ja se nestresuji naopak se uklidnuji, protoze kontrola na gynde dopadla na vybornou...
26. sep 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova jako ze carka zmizela??
26. sep 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete
to ma mrzi, ale je to normalne, treba ist dalej, aj ja som dnes dostala mn...co uz, hlavu hore, mesiac hore dole nie :slight_smile:
26. sep 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova nemám žiadne bolesti skor už mám stav ako pred MZ..a dnes som 14deň po iui
26. sep 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 jo zmizela :slight_smile: spis se :slight_smile: nechce opet zobrazit......
26. sep 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, moc se omlouvám, že vám sem takhle lezu, ale mám dotazík ohledně postupu při IUI (čeká mě první a jsem z toho všeho trochu vyjukaná :confused: ) Od 5. do 9. dne cyklu jsem brala Clostilbegyt, zítra jdu na kontrolní utz a dostanu prej Pregnyl, a další postup mi doktor neřekl. Chtěla bych vdědět, co mi bude čekat dál.... Moc moc děkuju zkušenějším za odpověď a všem přeju ať se brzy dočkáme vytoužených uzlíčků :dizzy_face:
26. sep 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aji Ahoj, tak já mám úplně to samý co ty, ale clostilbegyt beru od 3-7 DC :slight_smile: Akorát až příští týden.

Holky, prosím, napište co dál, jak dlouho to vpravení spermijek trvá ....
Děkujeme :wink:
26. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aji
@lulii
Ahojky,postup je takový,že až budete mít alespoň jeden dominantní folík od velikosti 17mm,tak si budete moci píchnout Pregnyl a většinou se na IUI jde kolem 36 hodin od toho píchnutí.Dvě hodiny před IUI upraví partnera spermijky a pak půjdete vy. :slight_smile: Ničeho se nebojte,je to jako klasický vyšetření a opravdu to nebolí! Trvá to chviličku-asi půl minutky a pak tam pár minutek poležíte a hotovo. :slight_smile:
26. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek moc díky. Já jdu právě zítra na kontrolu folíků, tak jsem byla zvědavá. Mám totiž pak do pátku dovču, tak by bylo super, jít na IUI v těchto dnech, protože bych nemusela v práci nic vysvětlovat :rolling_eyes: a byla bych doma v klídečku...
26. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulii Mně doktor dal Clostík až od 5. dne, protože 4. den cyklu jsem ještě musela na odběr krve kvůli štítný žláze :unamused:
26. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aji ahoj, kolky den cyklu ides na kontrolu???? ja som bola prvykrat 10DC potom 12 DC a podla rastu folikulov mi stanovili termin iui NA 16 DEN, TAZE 14 den som si o 9 vecer pichla pregnyl a dnes rano bola IUI.....zavisi od poctu folikulov, ak ich bude moc, ani IUI neurobia, idealne je 1-2 a pekne okolo 18-20. :wink:
26. sep 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 jdu zítra a budu 12 DC. Já už jsem na kontrolu růstu folíků chodila ke svý gyndařce a ve zprávě, kterou posílala doktorovi do Centra právě napsala, že k růstu docházelo mezi 12-14 DC, takže uvidim zítra.
26. sep 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete to mi je lito, ale nevesej hlavu. Sice znam holky, kterym to na poprve vyslo, ale je to rarita. Nam kluk vysel na 2. pokus, tak ted jsem napnuta, jestli se sourozenec povede taky tak.

@duschankova tak to je moooc povzbudiva zprava. Kamradce vysel pozitivni den az 19.den po transferu, takze mozne je vse.
26. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aji Ahojky... Montysek Jovanka ti to popsali dobre. Jen po iui lez a hodne odpocivej!!!!!!! Ja jsem dostala Duphaston 2x1 a jsem konec 17.den a bez spineni i menzes a to je to nejlepsi co me mohlo potkat. Test jsem mela pozitivni 14.den a od te doby nic, ale nezoufam, protoze to je dobre... Gynekolog tehotenstvi nevyloucil ani nepotvrdil, ale vse nasvedcuje uspechu. uvidime v patek 21.den po inseminaci. ahoj Paja :slight_smile:
26. sep 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aji no tak to je mozne ze pojdes na IUI hned 14 den, super, drzim palceky, aby boli folikuly krasne dozrete :wink:
27. sep 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ahojky fakt se kamaradce objevila carka az 19DPO??
27. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova A Ty pořád bereš ten Duphaston? Nemůže on oddalovat MS? Já včera dobrala Utroš a mám pocit jako před MS,takže jsem se rozhodla,že v klídku počkám do čtvrtka a pak udělám test a zavolám do centra.Nějak to raději nehrotím,pač to stejně nemá cenu,buď to tam bude nebo ne. :grinning:
27. sep 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim babule,
novinky nemam, som 3DC, bola som na krvi v novom CARe, takze uz ostava len dojednat laparku, uz aby to bolo vsetko za mnou a mohla som ist na IUI, alebo ked bude treba tak na IVF, drzim vam palce, hlavne teraz tým, co cakaju na vysledok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 jo, fakt az tak pozde. A sousedce po otehotneni prirezene ukazal test // az 10dnu po terminu MS!

@montysek v pripade tehu se duphaston nebo utros bere az do 12tt

ja jsem ted u rodicu na Slovensku, tak ten cas utika dobre, ale kruty chvile nastanou az pristi tyden. 8.10ma tchyne narozeninovou oslavu, tak snad budu mit pro ni originalni darek :wink:
28. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ty blaho...no ja jsem dnes 14den po IUI....a priznaky nic takze asi prijde mrcha...jen me lehce zacali bolet a tlacit bradavky...hlavne teda jedna ale to bude asi MS
28. sep 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Kam ideš na laparo? Do akého CAR? MT, či BA?
28. sep 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78
gin fiv BA, bojim sa....
28. sep 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
to by malo byt dobre znamenie
28. sep 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa myslis???Ja nevim asi spis nee
28. sep 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ahoj holky, tak dneska 19den po iui a mam hnedy vytok takove spineni a dost velke bolesti bricha jako kdyz mam uz menzes nebo zacina, takze se loucim s nadeji, ze to vyjde.....
28. sep 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova vzdyt mas jeste nadeji si rikala....a utros beres??
28. sep 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru duphaston, no jo asi se pan doktor pletl, ale jeste nekrvacim, tak stale doufam
28. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova pres ten muzes dostat menstruaci???A pres utros nevis???Drzim palecky jeste neni nic ztraceno :slight_smile:
28. sep 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i pri ultrogestanu, ktery jsem mela po IVF jsem zacala menstruovat, ale u duphastonu nevim.... No uvidime co v patek krev a UTZ.... Diky jsi hodná :slight_smile: dneska mam 26narizeniny to je krasny darecek
28. sep 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova vsechno nejlepsi hodne zdravicka stesticka a at t dobre dopadne takze myslis ze muzu zacit menstruovat pres utrogestan???Zavadim jeden rano a jedenn vecer :slight_smile: jsem 28Dc
28. sep 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok