• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ano muzes zacit menstruovat. Ultrogestan muze take opozdit menzes....Dekuji za prani :slight_smile:
28. sep 2011 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duschankova no prave tak nevim jestli se mam tesit ze to jeste nemam ebo ne?
28. sep 2011 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 hele o kazdy den navic, kdy nebudes menstruovat zvysujes nadeji na uspech. Ale pokud nebudes mit 16,17,18,19 den po iui pozitivni test je to nejspis je to jasne, jako u nas.Dnes rano jsem si delala test a byl uplne cisty jen s kontrolni carkou, takze jsem nadeje na uspech o mnoho snizila. Ted uz mam pochvu od krve, tak uvidime jestli z toho neco bude, ale bricho me boli jako slak.... :confounded:
28. sep 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duschankova jj to jo ja jsem 14dpo ale netestovala jsem chci rave vydrzet do nedele
28. sep 2011 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, děkuju moc za info. Včerejší kontrolní utz (12 DC) dopadl parádně - dva folíky 17,5 mm, takže jsem si dneska píchla Pregnyl a zítra v 10.00 hod. jedu na první IUI, tak mi držte palečky, ať je úspěšné.
28. sep 2011 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aji držím palečky
28. sep 2011 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aji drzim pesticky moc moc moc
28. sep 2011 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@duschankova Ty máš dneska narozky? :slight_smile: Já taky ale 29. :slight_smile: Nezoufej,když to teď nevýjde.Já to beru tak,že napoprvé to výjde málo komu-povede se to popř.na další pokus. :wink: Já jsem např.takový tele-dostala jsem dvě balení Utroše a jedno jsem dala do skříně a jedno si vyndala.A když jsem v pondělí dobrala to jedno balení,tak jsem zapomněla,že mám ještě to druhý a vzpomněla jsem si na to až dneska k večeru. :grinning: Zítra zkusím test-to budu 17 den po IUI a pak zavolám do centra...

@petulak1988 Tady holky psaly,že MS při Utrogestanu nedostaly až když ho vysadily,tak do 3 dnů.Moje kamarádka ale brala třikrát denně po dvou a MS dostala,tak asi jak kdo.
28. sep 2011 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek jj ja se bojim se tesit ze jsem to nedostala kdyz ho beru ikdyz bych rada :slight_smile: a dekuji
28. sep 2011 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek uz 17den po iui ja 14 a nevim jestli mam vydrzet testovanim az do nedele :slight_smile:
28. sep 2011 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 No,já taky ještě netestovala. Ono to testování mě znervozňuje víc, než kdybych netestovala a skrátka dostala MS. Nevím proč ale mám to tak. :grinning: No,zítra zavolám do centra i když bude test negativní,zda mám vysadit Utroš a bude.Oni mi stejně říkali ať zavolám... :slight_smile:
28. sep 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 já bych už testovala, já jsem 9 den, chci testovat v sobotu.
28. sep 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek to mas dobry ze jim mas volat ja ani ne mam ho vysadit kdyz bude negativni...teda tak to mame stejne me taky testovani znervoznuje vic :slight_smile:
28. sep 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori kdyz ja se hrozne bojim a termin MS mam az v sobotu
28. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 já ti věřím, já se taky bojím... ale zase bych to nevydržela. měla jsi Pregnyl?? nevíš za jak dlouho z tebe vyprchal?
28. sep 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori ja mela ovitrelle a muzu rict ze ten se mi drzel v tele dyl ja pregnyl pregnyl uz jsem tam 8den po ovulaci nemela tudiz 10dnu jsem ho mela v sobe
28. sep 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 Mě doktor říkal,že mám zavolat pokud do 14 dnů nedostanu MS,tak že se u nich obj.na test a když to dostanu,tak taky, aby jsme se domluvili na dalším postupu.14 dní to bylo v pondělí,jenže já měla termín MS až v úterý a taky se mi stávalo,že to přišlo o dva dny dýl...,tak proto jsem tam hned nevolala a dnes byl svátek,takže zítra. :sunglasses: Co se týče testů,tak jim už ani moc nevěřím, jelikož mi v těhu stále vycházely negativně. :grinning: Tak proto jsem se vyprdla zatím na test a čekala,zda se objeví MS i jsem se tak cítila,že příjde.
28. sep 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek a ty jsi nebrala utros nebo neco jineho ze si to mela do 14dnu dostat??
28. sep 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 mě právě přijde divný že jsem za 2 dny po aplikaci ho už v těle neměla.
28. sep 2011 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori no je to mozne...zlezi kolik si mela jednotek :slight_smile: a kazde telo ho streba jinak:slight_smile:
28. sep 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 Jj brala jsem Utroš ale i tak mi to řekl.Ke všemu já blbec zapomněla, že mám dvě balení a né jen jedno,takže jsem to jedno dobrala v pondělí a až dnes k večeru jsem si vzpomněla,že druhý mám ještě ve skříni! :unamused: Tak jsem to začala zase brát.
28. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek v pondeli posledni a dva dny jsi ho nebrala to uz je nadejny...:slight_smile: no ja jsem 14dni uz taky po IUI ale testnout se bojim
28. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 no měla jsem 4500 jednotek, ale jedna holčina měla to samé a jí to vydrželo 10 dní. mám se na to zeptat v caru, asi jo vid?
28. sep 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 Tady holky psaly, že po vysazení to dostaly až nějak za 3 dny.Nebo jsem to už možná neměla začít zatím brát a počkat do zítřka co? :grinning: Jenže v tu chvíli, když jsem si to uvědomila jsem nepřemýšlela a hned jsem si to vzala. :slight_smile:
28. sep 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek tak ublizit si tim nemuzes ale uz si mohla vedet na cem jsi ikdyz plno holek to dostane i pres nej
28. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori zkusila bych se zeptat ale jak rikam kazde telo to vylouci jinak rychle...:slight_smile:
28. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulak1988 No právě, jsem holt koza splašená.... :grinning: :unamused:
28. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek no neboj ja bych udelala to same to mi ver :slight_smile: ty jo ja se tak bojim ikdyz jsem uz dost otrla a imunni stejne to zaboli
28. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, tak já už zase ztrácím naději, začala jsem trochu špinit už včera 12.den po IUI. To se mi nikdy nestalo, takhle brzo, dneska taky špiním. Je to fakt divný, ale už tomu nevěřím. Možná zítra udělám test, když se mi to přes noc nerozjede, navíc jsem byla teď u švagrový, co rodí za 3 týdny k tomu má krásnou dvouletou holčičku, takže nálada na bodu mrazu:( Přeju Vám více štěstí!
28. sep 2011 o 21:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola22 ahojky a utrogestan jsi brala,??
28. sep 2011 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok