• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
tohoto pejska jsme taky našli na ulici, bylo mu tady 6 neděl, ted jsou mu už 3 roky, jmenuje se Forest :grinning:
30. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no zlaticko :dizzy_face: moja velka princezna tiez spinka v posteli a mame ju skoro tri roky, tiez sme ju nasli ako 5 - 6 tyzdnovu. :dizzy_face: PINA: takto vyzerala ked bola malicka. :slight_smile:
30. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ježíííš, ty pejsci jsou takový nádherný když jsou malinký vid??? proč tak nezůstanou...... :slight_smile:
30. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez vsetko z ulice pozbierame, este sme mali pudlika ( 17-rocneho) ale zomrel v juni :frowning2:
a potom este fenu vlciaka, nasli sme ju na Silvestra uzimenu a v zlom stave, bola u nas 8 mesiacov, koncom augusta sa jej pritazilo, dostala bolesti, museli sme ju dat utratit..
:cry: take boli velke kamaratky s Pinkou, :frowning2:
30. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no vsetci by mohli ostat malicki, aj macky... vtedy su rozkosni :dizzy_face:
30. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka to jo, koťátka jsou taky super, jdu spát, mej se :slight_smile: dobrou
30. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este ked sa tu bavime o zvieratkach, este sme mali minule leto dvoch drozdikov. :dizzy_face: nasli sme ich vypadnutych z hinezda a vykrmili na granulach pre psov. :slight_smile: :grinning:
30. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou noc. :slight_smile:

hadam nas kocky nezabiju, sme tu od IUI presli ku vtakom.. :grinning:
30. sep 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem dnes začala špinit.Takže jsem došla ke zjištění,že Utroš může oddálit MS ale nezastaví jí úplně,což je na jednu stranu dobrý.V pondělí bych měla začít stimulovat,tak tam budu ráno volat a doufám,že budu moct začít i když schválení příjde dýl.Stejně mám doma dávky z minulého pokusu,který jsou tedy vlastně schválené.Nerada bych čekala na druhý pokus až do listopadu. :confounded:
1. okt 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahojky to je mi lito....:frowning2: ja dnes jeden test negativni druhy pozitivni duch :frowning2:
1. okt 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 A ten druhý test sis dělala kdy? Někdy odpoledne? Tak to je dobrý,že tam vykoukl duch ne? :slight_smile: To může být na dobré cestě!!! :slight_smile: Já ten 17 den měla bílo jako sníh.... :wink:
1. okt 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ja jsem 17dpo a oba rano....jenze je divny ze na 10mamatestu nic a na druhem 25 duch...takze si nedelam nadeje asi blby test
1. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 A ten 10 má mít nějakou větší citlivost jo? To já testům moc nerozumím. :grinning: U nás v lékárně měli nějaký Women test a ani nevím,jaký měl číslo. Ještě nezouféj,ten druhý Ti trošku vyšel... :wink: A jak říkám, já u dcery měla negativní testy pořád.A jak se cítíš,máš nějaké náznaky MS? Já teď měla, takže jsem věděla,že to příjde ale tenkrát u dcery jsem žádný příznaky ničeho neměla.Dokonce jsem si až 3 dny po termínu MS uvědomila, že jsem jí měla dostat,takže to bylo jiné než teď.
1. okt 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek zatim ne jen obcasne tlaky v podbrisku jinak nic
1. okt 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no hodne holek zrazuje ze 17dpo uz musi byt dalnice ale ja si nadeji nedelam:frowning2:
1. okt 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Tak uvidíš no,nebuď smutná, máme před sebou ještě dost možností! :slight_smile:
1. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek jj mame ja jsem to celkem vzala...jo mrzelo me to ale neudelam nic..
1. okt 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Přesně tak, můžeme se tím trápit ale stejně situaci nezměníme.... Musíme si říkat, že máme před sebou ještě další pokusy + popř. IVF a že sakra to jednou vyjít musíííí !!!! :wink:
1. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no doufam v to...ach jo no co delat nic.....horsi je ze ja prestala mit chut na sex...snazit se muze jak chce a nejde to dneska jsem uz musela...meli jsme pauzu od ovulky a bolelo to desne....jsem uzka a na zacatku jako proste kdyby ho tam neco nechtelo pustit takze jsme to stejne museli ukoncit jinak ale mrzi me to brecela jsem jak mala....des...nevim uz co mam delat od te delsi doby snazeni je to pro me jen delani deti nic vic...:frowning2:
1. okt 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fori - jak dopadl test? mela jsi odvahu ho delat?
1. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montysek zacala jsem po sexu spinit :frowning2:
1. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ahojky, kupuj jen mamatesty ty jsou nejlepsi a nikdy nezklamou. Ty 25jsou velice zradne.... rady ukazuji duchy a pritom nic.... Drz se a muzem si drzet palce navzajem......
2. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova no me dneska ukazal ducha i mamatest10ale slabsiho nez vcera....a MS uz se rozjela...drzim palecky
2. okt 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Já na sexovačky taky moc nejsem. :grinning: Ale je hrozný, že Tě to tak bolí, možná bys to měla říct doktorovi ne? :frowning2: Zítra budu volat do centra, tak jsem zvědavá, jak se dohodneme na té další stimulce.... :angry:
2. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Ahoj, mě doktorka taky říkala, že je zbytečné brát po IUI utrogestan, protože prý žluté těísko pokud dojde k otěhotnění začne produkovat řádově mnohem víc a teď nevím jakého hormonu no zkrátka toho co je v utrogestanu (progesteron???), já ho už teď naposledy taky neměla.
3. okt 2011 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka
@fori Máte krásný zvířatka, já má dvouletou borderku, taky s náma spinká v postýlce, kdybych ji neměla, asi bych tohle všechno snášela ještě mnohem hůř.
Fori držím palce!!
3. okt 2011 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulak1988 To chápu, my jsme za ty 4 roky co se snaším otěhotnět, sexu vyhradili dobu ovulace a vyjímečně ještě někdy jindy, je to pitomý.To snažení milostnému životu opravdu nepřidá.
3. okt 2011 o 09:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
@lola22 Ahoj, montysku, to je mi lito, ze to nevyslo - to bylo druhe? Ja se dnes chystam na treti.
Jinak k tomu sexu - jsme na tom doma podobne, zredukovalo se to na parkrat mesicne. Ale dala jsem si predsevzeti ze takhle to proste nejde. Musime prece zit a uzivat si i bez ditete....
3. okt 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 mi povidej aspon o psa se starám když nemám dítě :grinning:
3. okt 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 drzim palce!!!! do tretice ..... o jednoho vice :wink:
3. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok