• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zdendisek nemas nahodou lezat sup do postielke a hore nohy :grinning:
8. dec 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo, ja som nemala žiadne príznaky, ani na wc som nechodila častejšie...až tesne pred plánovanou mrchou klasika-príznaky pred MS. Dokonca som 28 deň (to už som vedela že čakám) začala špiniť a špiním do dnes...bola som u dr a že všetko ok...tak verím že všetko ok :wink:

fifinka, ale napr. ja, keby som laparku nepodstúpila, úplne zbytočne by som podstupovala iui na pravej strane, ktorá zákon schválností pracovala skoro stále, na tú ľavú som čakala možno 10 mesiacov... (ja ok, ale muž niečo podobné, ako tu kočky píšu)

beruška dík moc, čítať Tvoje písmenká bolo príjemné :wink: . čo mrcha??? prišla alebo sa jej nechce???

lusina, dík :slight_smile: ...neviem prečo ideš na ultrazvuk, tam nič nebude, ja som na ňom bola dnes kvôli spomínanému špineniu a nič tam vidno nebolo, a to som 17 deň po iui, na sono mám ísť až o ďalšie dva týždne... držím Ti palce, aby krvička priniesa dobré správy. nezabudni napísať

Babenky, držte sa a zvyšujte priemer úspešnosti iui :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! ani vy ste pocas brania tabletiek nic vo vajacnikoch necitili? Dnes som zobrala poslednu, som 9.DC a necitim absolutne nic, ziadna reakcia...asi boli tie davky totalne minimalne, tak na dvojicky to asi nebude :cry: :slight_smile:
8. dec 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jajka, ja neviem prečo mám ísť na utz. v car-e kde chodím tak robia aj utz, asi kvoli výške sliznice, že ak je vysoká,že tam šanca je.uvidíme, jasné dam vedieť. :wink:
prajem krásne a pohodové tehulkovanie :wink:
8. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina u nas IUI stoji heliosie 8 OOO
8. dec 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, to čo píšeš, že 8000,- Tak rýchlo zmeň centrum, ja som bola na iui v ISCARE a platila som 1500,- !!!!!!!!!!
čom Ti zistili laparkou?
8. dec 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my mame darcu
8. dec 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemam prichodnu pravu stranu
8. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, to naozaj? my sme platili 3000.-, ale asi darcovskými je to drahšie, aj ked neviem prečo.kukam cenník a tu píšu IUI donorskými spermiami stoji 4000.- neviem čo su donorské spermie. :sweat_smile:
ale aj tak je to stále lacnejšie ako IVF, nech sa rozhodneš akokoľvek, držím ti palce.
8. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ideme na IVF uz sme sa dohodli
8. dec 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, tak to si sa asi rozhodla správne. Ale aj tak, 8000,- - to nemyslia vážne, takto zarábať na takýchto problémoch!!!!!!!!!! Pri IVF je percentuálne väčšia šanca ako pri iui. Ak by ste mali vlastné spermie, iui by bolo v pohode i viackrát, no za tú cenu... horor!!!!! Držte sa.
8. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajinko mrcha pořád nepřišla, už jsem z toho nervozní, jestli se na krvi nezmýlili, nebo mám nějakou cystu nebo já nevím co je, chci druhé IUI stihnout ještě do vánoc, tak uvidím, nechám to ještě 2 dny a zajdu na gyndu. Jak se cítíš ty, jsi určitě šťastná, to budeš mít krásné vánoce, no já taky, protože náš malý bude mít 3 roky a už si hodně uvědomuje, tak je ze všeho nadšený, není nic krásnějšího než prožívat vánoce s malým dítětem.
Všem držím palce, ať se zadaří. :wink:
8. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina - donorske=darcovske :wink:

jajka - mozno to tak nevyzera, ale priprava darcovskych spermii je naozaj ovela nakladnejsia, ako partnerskych. Ved ono nie je zadarmo vybrat vhodnych darcov, porobit im vsetky mozne zdravotne testy a dotazniky, zobrat od nich asi 8 davok, spracovat ich, mrazit to niekolko rokov...za tym vsetkym je praca odbornikov a laborantov. Takze, je uplne v poriadku za to zaplatit. Ja vo Svajciarsku budem platit 800 CHF, co je asi 16 000 SK len za spermie. Plus IUI, co nastastie preplaca poistovna, i ked pri mojej vysokej spoluucasti si vsetko zaplatim sama :angry:

kuspitka - asi by som tiez sla rovno na IVF, je tam ovela vyssia sanca a ked mas prechodny len jeden vajcovod, tak nevahaj
9. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
ako sa máte?
ja som dnes 13deň po IUI a dnes ráno som začala slušne špiniť, tak z toho zrejme nič nebude. :frowning2: už sa aj cítim na ms.kríže a ja podbruško pobolieva.hm, tak ani ja nezdvihnem percento úspešnosti. :unamused: zajtra idem na krv,myslím, že je to zbytočne, ale ked som už objednaná,tak tam pôjdem,aspon sa dohodnem s lekárkou na ďalšej IUI.
no čo už...... :cry:
10. dec 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky lus,
já jsem 15 den po IUI a dnes jsem si dělala test a samozřejmě že tam byla jen /,tak mě další IUI taky čeká,ale přemýšlím že bych šla už na IVF.Kolikrát jsi byla na IUI? :wink:
10. dec 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj mnaudama,
to mi je ľuto. ja som dnes taká ľútostivá.
ja som bola na prvej IUI,tak preto som písala, že percento nezdvihnem.ms mám mať až v piatok,tak som začala skoro špiniť,tak preto si myslím, že je to pas...
ja by som išla hned na ďalší cyklus, ale mne to teraz bude vychádzať na vianoce,tak asi až v januári.
koľko sa snažíte? my dva roky. :unamused: bóže, celá večnosť.
ja som už žiadosť na IVF vypísala, dohodla som s lekárkou, že ak sa nám nebude dariť ešte nejaku tu dobu, tak na to hupneme. u nás je žiadosť platná rok.
držím palce a prajem veľa uspechov
:wink:
10. dec 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já byla taky na první IUI a ms bych měla mít dnes nebo zítra,tak bych to do těch vánoc ještě mohla stihnout,ale bojím se že to zase nedopadne a přítel bude zase sklamanej jako dnes.Bylo mi to hrozně líto,ale co se dá dělat.Snažíme se něco kolem roku,přítel už to nevydržel a obědnal nás do ISCARE.
10. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to ,že človek je veľmi smutný a sklamaný,mne tento každomesačný scénar odoberá energiu.bože, aky paradox, kedysi som robila všetko preto aby som neotehotnela,som brala HA a teraz je to presný opak. :sweat_smile:
ja viem, že sa raz dočkáme,všetky sa raz dočkáme,len to čakanie,že?
my do car-u chodíme od juna tohto roku.
aj môj manžel je veľmi smutný, a o to ma trápi viac....
10. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať, že o to ma to trápi viac. :slight_smile:
10. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já už mám 8 letou dceru,ta byla neplánovaná,přišlo to samo a teď když si tak strašně moc přejeme druhý,tak se to prostě nedaří.Já mám ještě k tomu problémy se zánětama a doktor řekl že nemusím mít průchodné vejcovody,tak se asi domluvím s doktorkou,aby mě poslala na laparoskopii,ať víme na čem jsme.Bereš po tom IUI nějaké léky?
10. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja detičky ešte nemám.snažím sa otehotnieť dva roky a zatiaľ to tu okolo mňa všetko tehotenie, aj tie čo nechceli.asi práve preto, že to neplanuju, tak to vtedy ide. ale mne nejde na to nemyslieť.asi to poznáš, že? :slight_smile:
áno, beriem utrogestan, od prevého dňa po IUI, ale aj cez to som začala špiniť.a už ma aj dosť bolí brusko na ms.a aké zápaly mávaš?lebo dr. hovorila, že za nepriechodosť vajocovodov môžu operácie a zápaly,ale zápaly takého druhu ako su chlamídie a ešte akýsi zápal, ktorého názov si nepamatam.ja som sa pýtala aj na kvasinky,tak povedala, že z toho nie.to nie je až taký závažny zápal z ktorého by mali byť neprichodne.
10. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Lusinko, nic si z toho nedělej!! Neboj není to ted, bude to příště, jsem na tom stejně, po IUI jsem menzes,dostala ještě o den dřív.Jak naschvál.A děti taky ještě nemám,o to jsem víc smutnila.A ke všemu jsem na to podobně jako kuspitka, u mě to vypadá na špatnou levou stranu,zničenou endometriozou, takže neprůchodnou.Berusko, to je divný, že do dnes nemáš menzes?? To si fakt radši zajdi na gyndu. A s tím placením, je to všude jinak, já platím při IUI,1300, jen transferovou soupravu a protokol.A pak jen za ultroš,140kč. No,ted teda zkouším 2.IUI, lékařka mi řekla, že asi pracovala ta špatná strana a ted budeme věřit,že bude ta správná a když ne tak v lednu IVF a to mě k tomu ještě chtejí hospitalizovat,abych byla pod kontrolou,z toho mám strašný strach.Rosienka, prosím Ty jsi byla na IVF,napišeš mi jak to probíhá? Děkuji za veškeré informace,když mi nevyjdu IUI,tak se musím přes svátky psychicky připravit na IVF.Všem holkám přeji pevné nervy v boji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
10. dec 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka25: na to jsem se taky ptala, když nefunguje levý vaječník,at mi nastimulují pravý a pak to zjistí na ultrazvuku a doktorka mi řekla,že prý to nejde, že nevidí na které straně se to vajíčko nakonec uvolní. Což se mi nějak nezdá, přece to nějak zjistit jde,pořád mi to vrtá hlavou,ještě se na to někde zeptám,možná přímo na ultrazvuku.A pak Vám řeknu.
10. dec 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem po třech potratech a proběhl nějakej ten zánět vaječníků,ale víc o tom nevím,protože můj doktor mi o tom víc neřekl,jen do mě láduje léky.
10. dec 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinko nebuď smutná, když to nevyšlo teď výjde to příště, ta moje mrcha má pořád čas, nějak se jí nechce, cítím pořád že bych to měla dostat a nic, v pátek jdu na gyndu jestli nedorazí.
Chanel držím palečky. :slight_smile:
10. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ja som dnes nejaky osmy den po prvej IUI a uz rozmyslam ze pojdem skusit test ,a le asi to bude zbytocne. Pondelok mam ist na krv - ...Aj ja mam sem tam bolesti v podbrusku - tak neviem ci je to dobre alebo zle.
A mam hrozne citlive prsia - ale to bude asi tym Utrogestanom.
10. dec 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, je ještě moc brzy,myslím, že by to bylo zbytečné, vydrž! Prsa jsem měla taky citlivé a snad o číslo větší(to nebylo na škodu), to je zaručeně po hormonech.Držím pěstičky,aby se zadařilo. A Tobe Beruško,aby stihli udělat ještě tu IUI, já už třetí den stimuluji,tak honem,at mě doženeš. :grinning:
10. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky máli ste niektorá po utroši závrate? dakujem za vaše odpovede, moc mi pomôžete :wink:
10. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dostala som mrchu :frowning2: :cry:
10. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok