• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky našla jsem na netu diplomku s názvem Psychologické aspekty IVF. Je tam spousty zajímavých informací, tak sem dávám odkaz, i když ho možná smažou: http://is.muni.cz/th/145001/ff_m/Santlerova_Katerina_DP.txt
5. okt 2011 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ty jo, to je děs fakt.... :confounded: Začínám čím dál tim víc věřit, že nakonec taky půjdeme na IVF. :unamused: Teď si tak říkám, že podstoupím 3 IUI a kašlu na to, nevím no. :unamused:

@lola22 Já taky stimuluji Menopurem.Teď mě čeká druhé IUI a neměla jsem mezi prvním a druhým pauzu ale třeba co se týče IVF je to jiný, nevím.
5. okt 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 mne v centre povedali, že ak chcem skúsiť pred IVF ešte jedno IUI môžem a ked sa nepodarí a dostanem ms tak následne hneď v tom cykle začneme so stimuláciu na IVF - bez prestávky, tiež budem brať clostil pred IUI
5. okt 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 já si to vytiskla a budu si to číst večer v posteli a pozor, je to hrozně malým písmem
5. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rano jsem vstala s migrenou, na toaletaku krev, takze jsem uz veskere nadeje vzdala, vysadila prasky a i kdyz se to v prubehu dne vic nerozjelo, tak jsem i manzelovi napsala, ze je po vsem. To ano-ne me uz fakt nebavi, takze jsem se rozhodla, ze ne. Minuly mesic jsem delala i testy a byli furt negativni, ted jsem na tu carku koukat nechtela. Je pravda, ze jsem si vcera koupila Mamma test, ale po dnesnim ranu me veskera chut experimentace presla. Tak to balim a az najdu silu na dalsi pokus, tak dam vedet. Jsem ted znechucena. Vsem bojivnicicm preji hodne zdaru a vydrze.
5. okt 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Tak hezký čtení:slight_smile: Má to 120 stránek, tak jsem to zatím netiskla, ale příjde mi to dobře napsaný.
5. okt 2011 o 16:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta To mě moc mrzí, ale tobě to vyjde dřív nebo později, když už jedno dítě máš, uvidíš. Je to jen o trpělivosti a vytrvalosti v boji. Jinak já už taky netestuju, připadá mi to zbytečný trápení. Ať tě zklamání brzo přejde!!
5. okt 2011 o 16:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 mě se to natisklo na 34 stran ale je to hrozně malinkýýýýý
5. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22
ja som si zatial precitala len kusok a zda s ami to vystizne, hlavne s tym sebaobvinovaním :slight_smile:
podla mna, je u nas co zlepsovat v komunikacii a prístupe k pacientkam CARu a aj v pristupe štátu a zdravotných poistovní
6. okt 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky,můžu vám sem občas nakouknout?Jsem po 1.IUI a momentálně jsem ve fázi čekání na výsledek :slight_smile: A chtěla jsem se zeptata,jestli jste dostli v CARu do ruky nějaké výsledky spermiogramu?Mě jen řekli že nebyl moc dobrý,ale jaké hodnoty manža měl a jaké by měl mít to vůbec netuším.Jak se hodnotí SPG a jaké by měli být hodnoty?Jestli se to povede na porvé tak mě to bude tak nějak asi jedno,ale jestli půjdeme na další IUI,chci se na to zpětně zeptata,ale nechci tam vypadat jako blbec :sweat_smile:
6. okt 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka
ahoj, nam tiez nedali vysledky, aj ked sme boli este pred IUI na spg, ktory sme si zaplatili, do ruky nam nedali ziadny papier, iba povedali, ze spg je mierne zhorseny, co uz je dovod na IUI, povedala, ze pocet je ok, pohyblivost mensia a vyssi podiel mrtvych spermii ako by mal byt. Ona ta pohyblivost je najdolezitejsia.
6. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta koukej to nevzdavat!!! Vzdyt pri IUI je sance okolo 15% na cyklus, takze je jasny ze je casto treba to zkouset a zkouset...proste beh na dlouhou trat, kazda ji mame dlouhou ruzne, ale verim ze dobehnem.
6. okt 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka meli by ti dat informace,jake ty chces...i podrobne. Jasne, neni na to nikdy cas, znam to. Ale jsem kvuli tomu ted specialne objednana na konzultaci a mam seznam dotazu.Sice je mi to neprijemny, ale proste ty odpovedi chci vedet, nez se tim trapit.
6. okt 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka Nám řekli výsledky spermiogramu a i nám to dali domů vypsaný na papíru.
6. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa , @snazilka14 , @montysek Dík za odpovědi :wink: ,já z toho byla tak vyhoukaná,že mě ani nenapadlo si o nějakou zprávu říct :unamused: .No příště to napravím,jestli nějaké příště bude a rovnou si to od nich nechám vysvětlit,vždyť od toho tam přeci jsou,že :slight_smile: .
6. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, chcem sa opýtať - keďže nemám s IUI žiadne skúsenosti .... má význam to podstupovať pri teratozoospermii, patológia 85% a mojej endometrióze? V centre sme zatiaľ neboli, ešte len uvažujeme či sa do toho vôbec pustiť.
6. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ja to nevzdavam uplne, jen jsem momentalne znechucena a potrebuji se pred dalsim pokusem obrnit Dnes jsem dokonce vstavala s usmevem na tvari a udelala doma spoustu prace. Porad na to myslim, ale den od dne je to lepsi a normalne citim jak silim. Mela jsem spatnou pripravu, tak menim strategii.
6. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkal
doktor vam povie, co ste na IUI vhodni kanditati, ked to nebude mat vyznam - neodporuci vam to a posle vas hned na IVF
7. okt 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal konzultáciu v centre máš zdarma, nič nedáte za to ak sa objednáte a tam vám povedia všetky možnosti :slight_smile:
7. okt 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No já si to překopírovala do wordu, tam ta velikost je normální, ale zase je to moc dlouhy.
7. okt 2011 o 08:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 ja to take udelala tak a postupne to upravuji, ze je to cele rozhozene. Uz to mam jenom na 100stranek :grinning:
7. okt 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, potřebovala bych rychlou radu. Co berete po IUI? Mně doktor předepsal třikrát denně Utrogestan a jednou denně Prednison a Anopyrin. Problém je v tom, že jsem hodně nachlazená a v příbalovém letáku Prednisonu jsem se dočetla, že snižuje obranyschopnost organizmu a neměl by se brát během nachlazení a onemocnění, prostě když se organismus potřebuje bránit. Tak teď nevím a o víkendu se doktora zeptat nemůžu. Ten Anopyrin jsem vůbec nepochopila, v čem mi pomůže.
Na IUI jsem byla včera, začala jsem brát ten Utrogestan a s těmi dalšími nevím. Děkuji moc za jakoukoliv radu.
8. okt 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andromeda82 Ahoj, taky sem po IUI brala tyhle léky, anopyrin je na ředění krve, aby se nevytvářeli sraženiny, brala sem ho ještě chvíli, když se zjistilo, že IUI vyšlo a prednison by měl být na sníženou buněčnou imunitu. Nemáte v centru linku pro akutní případy, my ji měli, když tam nebyli doktoři, tak se tam dalo zavolat a zeptat se, ale myslím, že ten prednison neublíží, já byla taky nachlazená a brala sem ho. Doufám, že sem to nenapsal špatně, třeba ještě někdo poradí :slight_smile:
8. okt 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Ahoj, děkuji za odpověď. Ty jsi chodila do zlínského CARu, že? Já tam chodím taky. Máš pravdu, že na těch papírech, co jsme dostali je nějaká non-stop linka, akorát nevím, komu se tam dovolám a jestli můžu volat i s tímto. Je to moje 1.IUI, tak jsem ze všechno ještě taková vykulená a vyjukaná.
Nachlazená jsem už pár dní, ale IUI mi dělal jiný doktor, než ke kterému chodíme, byla to rychlovka a na nic se neptal, tak jsem mu to ani neřekla. A když jsem si teď přečetla ten leták, tak si nejsem jistá, co dál. Jak moc jsi byla nachlazená? Já jsem fakt hodně, tak nevím.
8. okt 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andromeda Jo a zapomněla jsem pogratulovat k miminku, tak to napravuju a gratuluju :slight_smile:
8. okt 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andromeda82 jo chodila sem do Zlína a zůstala tam i nadole na gyndě, určitě tam zavolej, na to ta linka je :wink: kamarádka taky volala, když něco potřebovala vědět, já nebyla moc nachlazená, spíš jen rýma a kašel. Chodila sem k dr. Slovákové, první IUI mně dělala ona a druhé Chovanec :slight_smile: Zkus tam zavolat, určitě se nebudou zlobit, sou tam od toho aby poradili :wink: mně vždy po iui pomohlo, že sem na to moc nemyslela a užívala si ten týden bez stresu a pak si ani nevzpomněla, že bych si měla udělat test. Tak moc držím palce ať to vyjde :wink: :wink:
8. okt 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Děkuji, zavolám tam. A ta gratulace samozřejmě patřila Tobě, ne mně :wink:
8. okt 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andromeda82 Já po IUI měla jen Utrogestan.
8. okt 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andromeda82 děkuju a držím palečky :wink: :dizzy_face:
8. okt 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak jen hlásím že moje 1.IUI skončila neúspěchem,dneska jsem to dostala :unamused:
9. okt 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok