• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi ahoj, můžu se tě zeptat? Vyšlo ti druhé iui? A jaké jste meli problémy? Já akorát na druhé iui stimuluju, a mám pcos a manžel je na tom kupodivu celkem dobře. Moc iui nevěřím, ale je dobré slyšet že to někomu vyšlo.
10. okt 2011 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka no taiže jdete do 2 IUI?? bereš clostík nebo něco jiného. já jdu za týden na 4 IUI asi už poslední :frowning2:
10. okt 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, ja idem na tretie /posledné/ IUI predpokladám že o 2 týždne, včera som dostala ms, ale mám pocit že najväčšia prekážka bude teraz moja hlava, lebo už tomu moc neverím, pomáha ti niečo naladiť sa pozitívne?
10. okt 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak mě doktorka řekla, že jsem se na tom moc upla a to je asi spatně, já jsem to prostě přestala řešit, stejně s tím ty nic neuděláš... takže to neřeším....snažím se.... jinak se snažím sem na MK moc nechodit abych o tom stále nečetla a nemyslelal na to... nic víc ti asi neporadím. čím víc budeš chtít být těhu, tak to prostě nepůjde... je to zákon schválosti. :slight_smile: hlavů vzhůru... mě to taky se... to si nemysli :slight_smile:
10. okt 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dík a držím palce, ja sa tiež snažím sa k tomu postaviť tak že bud bude alebo nebude, ale už odmietam byť kvôli tomu smutná alebo naštvaná, niekedy sa mi to darí a inokedy nie, ale prevažne je to v poslednej dobe lepšie :slight_smile:
10. okt 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jo jo přesně jak píšeš, jak kdy se to zadaří na to pořád nemyslet. já si ted koupila kalhoty na lyže a plánujem, že v zimě budem lyžovat, moc se na to těším...... aspon stále nemyslím na mímo :slight_smile:
10. okt 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@agnes88 Ahoj, my byli na IUI 2x a obě vyšli, akorát u prvního se to v 8tt pokazilo, tak sme měli 3 měsíce pauzu a zkusili to znovu a teď už je to v pořádku :wink: :dizzy_face: Mám taky PCO a manžel byl Ok, my sme se tehdá domluvili, že zkusíme všech 6 pokusů na které nám přispívala pojišťovna, ještě ten den a i na druhý den sme si to doma pěkně pojistili :grinning: a pak sem na to přestala myslet, prostě sem si řekla, že buď jo a nebo ne a vyjde to příště :wink: Snažili sme se 3 roky, nejprve jen s léky, pak nás po roce poslali do CAR a zkusili sme to ještě s clostíkem a pak sme domlouvali IUI. Mezitím byla laparka a hysteroskopie. Na 1. IUI sem stimulovala menopurem, a na další už merionalem, je to stejný ale celý ho hradí pojišťovna. U mě asi hodně zapůsobila psychika. Držím palce ať to vyjde :wink: :wink:
10. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všetky, tak ja som dnes bola u Dr a zistil ze mam nejaku chorobu co moze sposobovat zrasty vo vajickovodoch - tak musim brat antibiotika a potom o mesiac ma caka laparka a potom sa uvidi, mesiac budem v neistote.........
10. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak nás zítra čeká druhé IUI. :slight_smile:
10. okt 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montysek drzim moc palecky. Preju ti aby to vyslo. Potrebuji par dobrych zprav, nez se do toho opet pustim :wink:
10. okt 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa to ma mrzí, prajem ti rýchle uzdravenie a dobré správičky :slight_smile:
10. okt 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ahoj cloi, na tebe jsem si nedavno vzpomněla a moc doufám, že půjdu ve tvých stopách a druhé iui taky vyjde.

Už se nemůžu dočkat, až to koncem roku zase budeme moct zkusit.
Jinak všem co čekají na mršku přeju, ať nedorazí a těm co čekají na iui ať hezky rostou folíci a jsou to ti praví :slight_smile:
10. okt 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
ahoj, tomu nerozumiem a nechcem mat blbe otazky....
10. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa nemusíš mít. Nám vyšlo 1.IUI v červnu letošního roku. Vše bylo v pořádku až do vyšetření NT screening, kde ve 13tt zjistili, že náš chlapeček má Downův syndrom a asi i špatné srdíčko. Musela jsem koncem srpna na potrat. Teď jsem dostala první ms a koncem listopadu můžeme jít zase do CARu zkoušet štěstí :wink:.
10. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
dakujem, som v pohode, mam pocit, ze som v dobrych rukach, Dr je podla mna super, v tom predoslom CARe vobec neriesili a nediagnostikovali tieto choroby
10. okt 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
to ma velmi mrzi, ale je super ze vies, ze s otehotnenim nemas problem - tak drzim palce, dufam ze si OK :slight_smile:
10. okt 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa stalo se. Ale beru to pozitivně. Po injekcích byli folíci, ovulka proběhla, spermie doběhla, mimčo jsem udržela, akorát se nám přemnožili chromozomy, no. Podle vyšetření to byla jen náhoda a příště už to vyjde. OK už jsem, už jsem se z toho dostala, ale jednoduché to samořezjmě nebylo.
10. okt 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
som si ista ze zachvilu si zase tehu :slight_smile:
10. okt 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa děkuju, já tomu taky věřím :slight_smile:
10. okt 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. okt 2011 o 15:25 • majkl81
pozitivni mysleni je to nejdulezitejsi. Ja ted vynechavam cyklus abych toho pak byla schopna. Ted bych se na to strasne upinala a to nedela dobre.
10. okt 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a kam chodíš?
10. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no nevím,chci se poradit s doktorem,jestli by nebylo lepší rovnou umělý ,měla jsem Clostík,Ovitrelle a ještě beru Proveru.Proč na poslední když můžeš jít 6x?Chceš už taky zkusit umělý?
10. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Tak to budu držet palce :wink:
10. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 držím palce, určitě to vyjde :wink: :wink:
10. okt 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
do gin fivu
11. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nájsť dobré centrum to je fuška, tak super že si spokojná, ja som bola tiež najprv inde/v BA/, tam sa uspokojili s tým že muž má zlý spg, išla som na insemináciu bez akýchkoľvek liekov pričom nezistovali a teda nezistili, že aj ja mám problém. Teraz chodím do Heliosu v MT, bola som spokojná s prístupom, ale niektoré baby v poslednej dobe kritizovali aj Helios, zneistilo ma to či som si vybrala dobre, ale zase niekto nespokojný sa nájde asi vždy. Inak Martin mám ďaleko, čo ma najviac na tom všetkom zaťažuje, aj ked idem iba na folikulometriu musím si brať celý deň dovolenku, čo býva problém v práci, BA by sa mi hodila 100x viac, ostáva len dúfať že už tam nebudeme chodiť dlho :confused:
11. okt 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ja si nemyslim , ze je to o centre ale o Dr, ja chodim teraz k drabekovi a je super
11. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka no uvidíme já myslím,, že doktorka žíkala že to zkusíme naposled, le uvidím no... možná dáme ješte 5 IUI v listopadu, prosinec nechme být a v lednu na 1 IVF. :slight_smile:
11. okt 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky zpětně dočítám...držím palečky , at se brzo zadaří
11. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok