• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 ahoj, drzim palce, jsi uzasne pozitivni clovek - ta basen od kiplinga je fakt dobra :wink: a pomaha mi. Preju brzo dalsi tehu, tentokrat s chromozomy jak maji byt!
11. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak třeba už to IVF nebude potřeba :slight_smile: ,ale já bych nejraději taky neztrácela čas a šla do toho co nejdřív,chci to probrat s doktorem a uvidím co my doporučí on
11. okt 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám problém s utrogestanem, jsem po IUI 14 dní jsem brala utrogestan a mám pokračovat dál nebo ne jak to máte vy?Děkuji za radu.
15. okt 2011 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska1982 ahoj,já také beru utrogestan a pokud to dostanu,tak vysadit
15. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska1982 Já po IUI mám čekat 3 týdny a normálně celou dobu brát Utrogestan. V případě, že dostaneš MS,tak ho vysaď.
16. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska1982
ahoj, vela krat je to tak, ze 14 dni po IUI si treba spravit test a ak je negativny, tak vysadis a ak je pozitivny, tak beries utrogestan dalej a tesis sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak děkuji za rady,já mám dělat test po 3 týdnech.Tak budu pokračovat dál.A co vy jak jste na tom vy po IUI?Už mám třeti IUI,tak jsem zvědavá jak to dopadne. :confused:
16. okt 2011 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska1982 já jsem po 4 IUI a vyčkávám,ale testovat zatím nebudu.Vždycky když testnu,tak to pravidelně druhý den dostanu,takže tomu nechávám volný průběh
17. okt 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, podarili sa niekomu pri IUI dvojičky? Máme dve folikuly a doc. povedal, že je tu táto možnosť.
17. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, a aké foliky ste mali na prvý pokus?
17. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 Ahoj, já měla vždy jeden folík. Při prvním IUI jsem si měla píchnout Pregnyl při 17mm a teď jsem si ho píchala při 22mm.

@beruska1982 Já jsem po druhém IUI týden, takže taky vyčkávám.Přemýšlím, že pokud to nevýjde, tak že zkusím ještě třetí IUI a pak asi IVF. :confused: No uvidíme..... :wink:
17. okt 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Clostyl alebo iné si nebrala?
17. okt 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 Stimuluji Menopurem.
17. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Aha, lebo ja mám dva tak doc. povedal, že možno budú dvojičky! Tak mám strach.
17. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 To je dobře, že máš dva folíky alespoň se zvýšila šance. :slight_smile: A už jsi na IUI byla? A jak velké folíky jsi měla? Já myslím, že se dvojčat nemusíš zase tolik bát,holky tady taky už psaly, že měly dva folíky a nevyšlo to vůbec. :confounded: Záleží na štěstí.... ale držím palečky, aby to alespoň u jednoho folíku vyšlo! :slight_smile:
17. okt 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ešte som na IUI nebola, toto je prvý pokus. Jeden ja 19 mm a drehy 15 mm na 11 DC. 13 DC naplánované IUI.
18. okt 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já byla v pátek na ult. to jsem byla 11dc, IUI nám připadlo na sobotu, poprvé na 12dc jinak jsem vždy měla až 14dc. no a jelokož v sobotu v caru nedělali tak jsem tento měsíc prostě propásla. :frowning2: a tak krásnej folík jsem měla. tak doufám že se zadažilo přirozeně. takže 4 IUI až v listopadu, a to je poslední. v prosinci se zažádá na pojistovnu a v lednu 1 IVF. jupíííí
18. okt 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Drzim palce aby sa zadarilo prirodzene, nam to takto vyslo, IUI nam vyslo na nedelu, ale kedze v nedelu ho nerobili tak sme mali mat domace snazenie a po vyse roku to vyslo :slight_smile: V co som ani len nedufala :slight_smile:
18. okt 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 tomu nerozumím po vyse roku to vyslo..... jako za rok že vám to až vyšlo? přizozeně nebo IUI?
18. okt 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Vyse roka sa nedarilo, a potom to vyslo, prirodzene, popis hore. :wink: Mala som mat IUI ako ty a vyslo to prirodzene
18. okt 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 jooo takk, už to chápu. ale já měla jít už na 4 IUI, víš ..... no tak snad se zadařilo i u nás :grinning:
18. okt 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori :grinning: Drzim palce my sme mali mat prve, ale bol vikend, ale motyka moze vystrelit aj u Vas. Drzim palce :wink:
18. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori A proč Vám to neudělali teda v pátek + snažení o víkendu doma.Přece jen ty spermie z pátku by tam ještě krásně na sobotu vydržely a šance by zas byla o malinko větší. :confused:
18. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Tak to půjdeme aspoň spolu v lednu na 1. IVF:slight_smile:
18. okt 2011 o 12:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
mne uz IUI ani nechcu robit (mala som len jedno) kym nebudem mat laparku, takze tento mesiac sme to skusali prirodzene, ani ziadne lieky, buduci mesiac laparka a v decembri IUI - mozno, alebo rovno IVF, podla toho ako dopadne ta laparka
18. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, berú sa pri IUI aj nejaké lieky, napr. clostyl, aby bolo viac vajíčok? U nás to nie je zatiaľ aktuálne, ale keby náhodou sa zlepšil spermiogram, tak o tom asi budeme uvažovať.... :slight_smile:
18. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no to mě pak tak napadlo, když už jsme jeli domů, proč mi to neudělali v ten pátek, asi toho měli hodně, byla jsem tam i s přítelem, klidně to šlo, ale prostě me to nenapadlo a doktorka mi to nenavrhla.jen mi píchli Pregnyl a máli jsme se snažit doma. ona říkala že nám by to mělo jít fakt přirozeně, sice spermijky jsou trochu línejší a le i tak.
18. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 no tak super, aspon na tou budem stejně. já budu mít teda 4 IUI v listopadu. ale nějak už tomu nevěřím, takže fakt počítám s IVF, už aby to bylo vid?
18. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wifina po Clostíku máš sice víče vajíček, ale ten se prý dává proto aby ti to tvoje dominantní vajíčko lépe uzrálo. já jich po Clostíku měla sice 5, ale jen jedno je prý vhodné pro oplození....... neznám tady nikoho kdo by měl po Clostíku při IUI dvojčata. vy jo?
18. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa já byla na laparce už loni v septembru. a to bylo o.k. jen při tý hysteroskopii mi zjistlili že prý mám extr. malou dělohu. ... tak nevíím, a průchodnost vejcovodů mám taky o.k.
18. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok