• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori No já budu mit taky jeste posledni IUI v listopadu, pak měsic volno a v lednu na to vlítnem a to by bylo, aby to nedopadlo! Uz se na to tesim:slight_smile:
18. okt 2011 o 12:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@lola22 tak se k vam v lednu mozna pridam s IVF. Ja jsem ted strasne nastydla a o s jinych duvodu tento cyklus vynechavam IUI. 3. pokus v listopadu a 4. by v prosinci s tim, ze uz poslem pozadavek n apojistovnu na IVF.

@fori nechces v prosinci zkusit jeste dalsi IUI? Rikam si, ze nemam co stratit jenom ziskat. Ja take planuji, ze ten mesic uz zazadame o IVF, ale rada bych jeste vyuzila moznost IUI. Proste to nevzdat.
18. okt 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a v nasem Caru v sobotu dopo zakroky delaji jenom v nedeli ne, ale pak to udelaji v sobotu nebo pondeli dle nalehavosti.
18. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ani nie :slight_smile: ja som brala clostyl, lebo mám polycystické vaječníky, aby som mala ovulku, manžel má azoo, tak teraz neberiem zatiaľ nič. Informujem sa, ako to chodí, keby sa zlepšil spmg, zatiaľ ale bez zmeny, takže máme písané len ICSI s rizikom :frowning2: , ale človek nikdy nevie, tak som chcela vedieť, ako to chodí, aké lieky sa berú, aké sú riziká, dik
18. okt 2011 o 13:20  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@lola22 Taky zkusíme v listopadu třetí IUI a pokud se nepodaří, tak půjdeme do IVF. Budeme jako tři mušketýři! :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek nebylo tech musketyru nakonec 4? Ja jenze jsi me vynechala :wink: Take jdem na IUI v listopadu a na IVF v lednu :slight_smile:
18. okt 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
tak to mas super, ja sa fakt bojim, inak ak ti v piatok pichli pregnyl, nemohli ti hned robit IUI, chce to aspon 24 hodin, kludne sa vam to mohlo podarit prirodzene a dufam, ze vyslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wifina
IUI nema rizika, je to jednoduche, nejake lieky na stimulovanie, pregnyl ti pichnu 36 hodin pred IUI a potom 14 dni utrogestan na udrzanie, uspesnost cca 10-15%
18. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak som si nejak myslela, len som prekvapená, že toľko liekov sa berie...na čo je pregnyl? :slight_smile:
18. okt 2011 o 15:01  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wifina
aby vedeli kedy presne maju urobit IUI, pretoze po pregnyle 24-48 hodin praska folikul a zacina ovulacia
18. okt 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aha, dik :slight_smile:
18. okt 2011 o 16:16  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wifina
nemas za co, ak by si chcela este nieco vediet, kludne sa pytaj, uz mam toho tolko nastudovaneho, ze uz mozem zacat liecit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (ale teraz uz idem domov z roboty)
18. okt 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Aha, promiň, promiň - teď na to koukám, že jsi to psala! Ano, máš pravdu, tak budeme 4, tím líp !!! :slight_smile:
18. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek nic se nestalo :grinning: Zitra jedu k rodicum na Slovensko, tak s ena chvili odmlcim.
Dnes mi upadne bok - zrejme ovu. Doufam, ze se mi podari presvedcit milacky k nejake akci :wink: Byl by to zazrak, ale nechce se mi vynechat moznost jenom tak. Draha polovicka moc na povel nefunguje, tak me snad neprekoukne :slight_smile:
18. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maeta a to se dá?? jít na IUI a zároven žádat na pojistovnu? já myslela že se žádá v caru , jako že to udělají doktoři?? uvidím jak nám to v tom prosinci vyjde ale určite půjdu na ult. a pro pregnyl a kdyžtak to zkusíme doma, myslím tím ten prosinec.
18. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek jedna za všechny , všechny za jednu :grinning: kam chodíš do caru?
18. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wifina mě píchli pregyn v pátek ráno a nejvetší bolesti jsem měla v sobotu večer. přesně po 36 hodinách. já funguju jak učebnice...... a furt to kurňa nejde :grinning:
18. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa čeho se bojíš? jinak ten pátek toho tam měli fakt hodně, já nebyla na IUI objednaná. jednou jsem šla na IUI o den dřív než mi doporučovali a mudra mi řekla že nemá cenu píchat Pregnyl když jdu na IUi o den dřív. já fakt nevím podle čeho to oni berou. holky já už to neřeším :grinning: by mi jeblo :grinning:
18. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jasne, ze da. Dokonce kamoska takhle otehotnela a nemusela na IVF. Jestli nevyjde IUI v listopadu, tak v prosinci jdi na UZ. Dle nalezu si dohodni IUI a hned at ti poslou i zadost na pojistovnu na IVF, to se bez tak v prosinci nestiha az v lednu. Mezitim uvidids, jestli bude treba nebo ne. Ja to tak planuji udelat.

Jinak ja mam bolave/citlive podbrisko driv nez mi delaji IUI a prave proto si myslim, ze to delaji pozde. Lekar mi ale porad vysvetluje, ze vajicko je pripravene delsi dobu a spermijky take preziji par dnu. Nezbyva nic jineho, nez verit.

Jinak hlasim uspech co se tyce svedeni manzela :grinning: Alespon psychicky to pomaha a i kdyz si od toho nic neslibuji, tak to neni vyhozeny cyklus. :wink:
18. okt 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
bojim sa tej laparky, uz sa mi o tom aj sniva
19. okt 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
@fori
@montysek Čtyři mušketýři ty nikdy neprohrávají:slight_smile:)
19. okt 2011 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kajkusa Já jsem nedávno koukala na film Apocalypto, kde hlavní hrdina běhá půl filmu po pralese s probodnutým břichem a najednou mi přišlo, ze ty moje strachy z bolesti, z injekcí jsou jaksi mimo, k pousmání. Představuju si, že jsem v tom boji jako indian na valečné stezce a nebojím se, ani bolesti ne. Navíc laparka není tak hrozna:slight_smile: Strach je největší nepřítel.
19. okt 2011 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22
ten film som videla :slight_smile: bolo to drsne, ja sa budem snazit na to nemysliet
19. okt 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22
@maeta
@fori
@montysek
budem vam drzat palce, kedy presne to mate ??? mozno sa k vam pripojim ked to bude ok po laparke
19. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa neboj se!!!! fakt to nic není, ani žádný bolesti jsem neměla.... jenom mi bylo blbě po narkoze, ale jedna kapačka to hned spravila. :grinning:
19. okt 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa To jeste presne nevim, zalezi, jak budu mit cykly dlouhe do te doby.
19. okt 2011 o 11:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta já nevím jako na tom budem s časem v tom prosinci, znáš zo... je to všechno tak hektický, a hlavně jak se mi to šouplo tak to je na prd, protože nevím jestli přítele pustí kdykoli takhle rychle z práce... to mě na tom štve nejvíc. ted nám IUI vyžy vycházelo když měl odpolední. a ted v tom listopadu když to vyjde zase na 12 dc tak to má ranní 12 a to ho z práce prostě nepustí..... to mě tak sere :grinning: :grinning: ale určo půjdu v prosinci na ult. a kdyžtak to zkusíme doma......
19. okt 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky já ted taky pořád mám rozhozenou menzes...a to poslední do druhé iuičko bylo v červenci, tak to je snad po utrogestanu...jednou po 26 dnech, pak po 24 dnech,a ted jsm to dostala po 19 dnech...hrozný....no mi jsme v tom Motole..poslalai nás na imunologii...jestli nemám alergii na D. spermie, aještě nějaký odběry tam jsou.. máme to na 8.12.. a výsledky prý za 3-4 týdny..takže tak v lednu konzultace s výsledkama.a...jestli tak v únoru, nebo březnu podle výsledků IVF
19. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Já chodím do Sanusu v Jihlavě.

@kajkusa Já se taky bála a taky se mi o tom zdálo už měsíc dopředu. :grinning: Ale měla jsem štěstí, že jsme se na pokoji sešly tři holky stejně starý a všechny jsme šly na laparoskopii stejný den a fakt jsme se psychicky dost podržely.Dokonce jsme se ani pak už nebály a furt se smály a povídaly, sledovaly telku. :slight_smile: Doktor se nás pak i chodil ptát, jestli nás nebolí místo břicha pusa. :grinning: Neboj,dá se to v pohodě zvládnout. :slight_smile:
19. okt 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky chci se zeptat kolik Vam dozralo folikulu, kdyz jste na IUI stimulovaly menopurem a jestli nevite jaky je limit (max.počet folikulu), kdy jeste IUI udelaji. Diky
19. okt 2011 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok