• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lola22 Já měla vždy jeden folík.Četla jsem někde, že se IUI dělá max.při 4 folících ale můj doktor říká,že je ideální 1-2 víc ne.
19. okt 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 ahoj - ja som mala prvý mesiac dva folikuly, druhý mesiac 4folikuly a tretí mesiac tri folikuly. Pri tom druhom váhali či urobiť iUI ale spravili - nepodarilo sa ani jedno IUI aj napriek tomu že folikuly boli ukážkové okolo 22 až 23mm. Máme už žiadosť na IVF ale nan ideme až vo februáry
19. okt 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 :frowning2: To neni moc povzbudivé, že to ani s tolika folíky nevyšlo. :frowning2: A byly stejně velké nebo některé menší? Tak to úplně pochybuji, že s mým jednim folíčkem by to vyšlo. :sweat_smile:
19. okt 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ono stači aj jedno ked sa ujme. My mame trochu problem so spermiogramom - morfologia. Ano mala som ich všetky take velké. a to už na 10den cyklu. Vždy mi IUI robili na 12den. Dobre reagujem na lieky. A vidíš nič z toho
19. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,já jen hlásím,že jsem byla dnes u doktora,11dc a folík 20mm,krása a tento cyskus navíc bez Clostilu.Sloznice prá OK (minulý cyklus nízká),teď jsem si píchla Ovitrelle a v pátk jdeme na 2.IUI :slight_smile: Tak držte palce,když to nevyjde tak pak možná ještě jednou a pak laparka :unamused: a to necííííí :confounded:
19. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131
@montysek Holky díky moc.
20. okt 2011 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tumamka Ahoj určitě to v pátek vyjde. Držím moc a moc pěstičky.
20. okt 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka
aj ja to budem drzat palce :slight_smile: , uz zajtra :slight_smile:
20. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori - Jak jsi měla velký ten folikul, když jsi byla na ultrazvuku (myslim to tvoje poslední IUI, co ti nakonec neudělali)? Já dneska byla u Apoli, folikul 16 mm a zítra IUI. Já nevím, ale tak nějak mi přijde, že je ještě malý. Je fakt, že pak je ta víkend a to tam nejsou, ale mi to přijde málo.
20. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaturkova Děkuji :slight_smile:
@kajkusa Děkuji,jo už zítra.To je zajímavý,minulý měsíc s Clostíkem jsem šla až na 15dc a teď bez léků už na 13DC.Jestli mě to tělo nefunguje líp bez těch hormonů :wink: .A to mám ještě strach,jestli už ovulka nebyla,protože podle teploty to tak vypadá a folík měl už včera 20mm a minule mi doktor říkal že dorůstá do 20-22mm.Ale dnes ráno jsem dělala ovu test a byl jasně pozitivní,tak že to zase opravdu vypadá na ten zítřek.Taky nevím jaký má na tohle vliv ten Ovitrelle?Musím se na to zítra raději ještě přeptat,abych tam nešla zbytečně.
20. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka
drzííím palce, myslim na teba - urcite sa podarí :slight_smile:
21. okt 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 já ten folík měla 18mm, píchli mi pregyl a druhý den mělo být to IUI.
21. okt 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
mám jít na 2. IUI. Jen jsem se chtěla zeptat, mám jen jeden folík, ale bojím se, že třeba ten obal vajíčka může být prázdný :frowning2: potřebovala bych být asi trochu pozitivněji naladěná. :confounded:
21. okt 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 aj mna to čaká v pond alebo utorok podľa toho ako narastie folik mam len 13,9 :( a tiez len 1 ks ale ze to je v pohode... a to že by to malo byť prázdne ani neuvažujem !!! To sa už vážne nemáš čím deptiť :slight_smile: Držím palce...
21. okt 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jen jsem nakoukla a povím ti, že lepší jeden kvalitní, než 5 nedozrálých :wink:. Bude to dobré, uvidíš. Cílem IUI je vypěstovat jedno kvalitní vejce. Držím pěsti :wink:
21. okt 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka ovitrelle udělá pozitivní ovulační test i když není ovulace :-/
21. okt 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Děkuji :slight_smile:
@leeena_4 Já to tušila,dnes jsem se na to ptala a prý by to mělo být po tom Ovitrellu načasovaný tak za ty 2 dny a idyby ta ovulka byla už včera tak to prej stačí.No ale dnes šla teplota stejně zase dolů.Já měla ty 2 dny co byla zvýšená trošičku nervy na pochodu,navíc jsem k ránu pořád běhala k holce a to na to má taky vliv :unamused: .
21. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji. zrovna jsem i koukala na tebe a mám radost, že už je to hrozné za tebou a může to začít nanovo. :wink:
No uvidíme. Manžel je na služebné cestě a bude tam pěkně chlastat, tak aby to nějak neovlivnilo ty spermie.
Ale když mi to nevyjde, tak už jdeme příští cyklus na IVF.
21. okt 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka snad každá z nás u IUI pochybuje o správném načasování, ale ti doktoři dělají co umí, musíme jim věřit :wink:. Hodně štěstí :dizzy_face:
@zuzanka26 děkuju :slight_smile:. Jedna chlastačka je neovlivní a už vím, že jestli se něco stát má, tak se to stane i bez ideálních podmínek a naopak :wink: Taky držím pěstičky a IVF není žádné neštěstí, ale jistější cesta k miminku :dizzy_face:
22. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já teda minule vůbec neměla důvod pochybovat,to jen teď,že mě vylítla ta teplota a podle mě je větší pravděpodobnost špatného načasování že se ovulka prošvihne,než že by se inseminace udělal moc brzy :slight_smile: .
22. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak já se hlásím, že za hodinu už budu mít manžela v sobě. :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu, ale on už tam teď je a odevzdává svůj výtvot a já jdu ve čtvrt na 10.
Přesně jak píšete, také velmi pochybuju o správném načasování, hlavně teda proto, že mě v noci párkrát píchlo u levého vaječníku, tak myslím, že to by mohlo být ono. Já jsem fakt děsná, protože ani ve 32 letech pořádně nevím, jak mě to má u ovulky bolet a nepoznám to. :angry:
23. okt 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ahoj, určitě to načasují správně...nebojte se....my byli na IUI 2x a vždycky to vyšlo.... :wink:
23. okt 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Mám jít na krev týden po IUI. Není to nejak brzo? Vždycky jsem chodila 14.-16. den... Máte to někdo taky tak?
23. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak držím palce a neboj, načasované je to určitě dobře. Doma si to ještě pěkně pojistěte :grinning:. Nám IUI taky vyšlo 2x po sobě :wink:
23. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka ahoj, merias si teplotu. Mne obidve IUI nacasoval tak, ze mi to robil az ked stupla teplota :unamused:

a pregnyl som pichala ked mali foliky uz okolo 22mm :unamused:

dnes akurat zacina mrcha,takze dalsie IUI v prdeli :unamused:
23. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam obidva grafy H-pregnyl I - IUI-
23. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka a ten Pregnyl si píchala den nebo dvy před IUI?Já si píchám Ovitrell a vždycky 2 dny před.Říkala jsem jim to,že možná ovulka už byla přerdchozí den a bylo mi řečeno,že ikdyby jo,tak že o den to nevadí,že tam to vajíčko chvíli cestuje,tak já nevím,nejsem doktor,tak že mi nezbývá než jim věřit.Po kolikáté si byla na IUI?
23. okt 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka dva dni pred vzdy okolo 18.00 vecer. a potom ob den robi IUI o 11.tej-

ale ja uz fyzicky citim podla bolesti, ze ovulka prebehne skor a vajicko zase tak dlho nevydrzi, maximalne 12 hodin. :angry:

ked som pozerala grafy na FF, tak IUI robili este v den nizkej teploty. Ved je lepsie dopravit spermie skor a pockaju si na vajicko, ako ich tam dat az po ovulke nie ??? Oni vydrzia dlhsie ako vajicko.

Proste sa mi to nezda. :unamused:

sestricky som sa na to pytala, samozrejem oni BT do uvahy neberu, ale ze vraj pregnyl to nacasuje... pochybnosti ma vsak stale neupustaju...

to bolo 2.IUI
23. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim zase bezat... este neviem, ci bude dalsie, musime sa poradit s mm, zajtra volam do centra.
dalsie IVF zatial nechceme. boli sme v roku 2007, potom v roku 2008 na KET. dvakrat som bola tehu.
ale potratila som. missed :frowning2:

takze zatial skusame IUI. problem u nas je len v spermiograme. pomalsie a horsia morfo. :unamused:
23. okt 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ahoj Lauri, tak to mě mrzí, že ta mrcha přišla, držela jsem ti moc pěsti! Já nevím, ale myslím, že ti to IUI dělají pozdě. Vajíčko vydrží okolo 12 hodin a pokud jsi měla IUI až den po ovulce, dělali to podle mě pozdě. Já to měla tak, že jsem si ovitrele píchla v neděli v 10 dopoledne a druhý den v 15 hodin byla inseminace. Načasovali to perfektně ovulační bolesti jsem měla v pondělí kolem 12 hodiny. A vyšlo to. Sice pak to dopadlo, jak dopadlo, ale načasování bylo super. Zkus se s nimi domluvit, ať to zkusí o den dříve. Drž se :wink:
23. okt 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok