• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
myslela som to tak, ze pri IUI budu dva foliky :slight_smile: teda dva vajka

@lauritka
3. nov 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak snad tento měsíc k IUI už u nás dojde :wink: Manža už je relativně OK, MS přišla, jsem 2DC, takže zítra clostík 3x1 na 5 dní a 11.11. na UTZ :slight_smile: Tak se k vám přidávám
@simik22- asi to budeme mít podobně :wink:
3. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j - Utrogestan určitě HCG ovlivnit nemůže :wink: Takže tiše gratuluji :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 jaaj aha, no snad ano :dizzy_face:
3. nov 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no citala som v jednom clanku : if your infertility problems are caused by male factor, insemination is more likely to take place within six hours after ovulation.

tym pregnylom sa z vraj nacasuje kedy maju prasknut a podla toho to doktor urobi, aby tam spermie prisli nacas. :confused:
3. nov 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal to je super, aj ja som dnes 2 dc, zajtra zacinam s clostilo, budeme spolu cakat na // :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já jsem to vždyky pochopila tak, že to načasují tím, že určí, že už mají prasknout, ale jestli tam píšou, že to pregnyl pozdrží, tak super :wink:. Možná proto ti ho dal už na sobotu :wink:. To fakt nevím, jak to ten pregnyl dělá. Jen vím, že mě dávali pregnyl, když měl největší folík 20 mm a další den bylo IUI, které vyšlo. Ale jak jsem psala - třeba má ten doktor u tebe zkušenost, že ti praskají až při větší velikosti. Škoda, že ti před IUI neděá utz, nebo dělá?
3. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j jeeej, ty si tehu po IUI :slight_smile: to bolo tvoje prve IUI? gratujlujem, potisku :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal ahoj, ráda tě vidím, jsem ráda, že už manža je ok...držím palce :wink: ...ráno ve 4h jsem šla na wc, pak test, seděla jsem a bulela a pak jsem se vrátila do ložnice, objala manžu a neusla jsem, ale vydržela jsem nic neříct, v úterý jdu na krev
3. nov 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 u nas nedelaji pred IUI: :confounded:

@vera_j gratulujem. :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka děkuji. jinak ke clostilu, akorát jsem mněla po něm cysty, sama jsem si řekla o injekce menopur...a snad se zadařilo :slight_smile: to jen taková rada :slight_smile:...ale neznamená to, že se to nepovede, plno holek po něm otěhu. :wink:
3. nov 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j taky mooc gratuluju, kollikáté IUI to bylo? Mě se to IUI taky povedlo s injekcema, měla jsem Puregon a po něm 3 dny před IUI krásnou 10mm sliznici.
3. nov 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 bylo to druhé IUI, sliznici jsem měla jen 6,9 a 3 foliky, jeden 22, pak dva 18....tak doufám, jestli to bude ok, bude tam jen jeden :slight_smile:) dva bych nezvládla :slight_smile:
A ty plánuješ IUI tento měsíc? Čtu vás každý den, ale tohle jsem nějak nevyčetla :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j hezky vydrž na krev, chápu tě ale už tam jsou //, tak máš aspon kousek cetsy za sebou :slight_smile: Já s clostíkem pojedu do prosince a potom už také injekce, on sice zabírá ale už ho budu brát po 6.té takže prý bude změna........
3. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j No, my jsme v patové situaci. V CARu mi doktor řekl, že mám aspoň dva měsíce měřit BT a sledovat, jestli bude ovulka a když nebude, mám přijít a uděláme iui s puregonem, jako to první, co vyšlo. Nojo, ale já jsem teď 25 nebo 26DC a ta mrcha ovulka se opět někde fláká. Už mě to neba to měření, ale nemám teď jinou možnost, jak tu ovulku zjistit. A kdyby fakt byla (jedno kdy), tak do CARu nepůjdeme, protože u nás je problém fakt jen s tím vejcem, všechno ostatní klaplo. Teda až na ten přemnožený chromozom :grinning:. Sliznice stačí :wink: a foliky byli ideální :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha...takže nuestálé čekání :angry: ..říkala jsem s kamarádkou, kéž by jsme měli šanci tak 3x do měsíce...ale takhle je to hrozný, to uběhne rok a ani ti to nepřijde.
3. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j no, asi tak -neustálé čekání a ještě není jisté na co :grinning: to mě na tom štve nejvíc. Na čekání jsem si zvykla, ale když člvoěk neví na co čeká, stojí to za houby. Já bych si tak přála vědět, že mám ovulku a pak bych zahodila teploměr a jen se milovala se svým mužem. To by pro mě byla ideání varianta.
3. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. u nás to minulý měsíc nevyšlo, IUI mi připadlo na víkend, takže jsme se snažili doma a samozřejmě nic :frowning2: příští středu jdu zase na ult. asi v pátek naše poslední 4 IUI. v prosinci asi nic a v lednu 1 IVF. no to jsem teda zvědavá........ :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j 2by jsi zvládla, ale 1 udělá taky hodně radosti:wink: 2IUI.....hm....tak ted IUI zkusím, jak to vlastně funguje, a při druhém do vánoc by jsme to mohkli zkusit naostro :sweat_smile:
3. nov 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 , asi jo, já jsem také 2DC. Jdeš na první IUI?
3. nov 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal ano, na prve a ty?
3. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky na první IUI, už jsme měli jít v září ale neklaplo to. Beru clostík 3x1, tak jsem zvědavá na úrodičku :slight_smile:
3. nov 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja to dostala dnes a jak jsem se obavala, tak v CAR o vikendu nejsou. Tip padem jsem na UZ objednana az v pondeli a bojim se, ze to uz bude pozde. IUI mi zatim vychazelo na 13DC a to se pak nestihne.

Jinak dle meho infa pregnyl ovu podporuje a nezabrzduje. Kdyby tomu tak bylo, tak bych take mela sanci. Uvidime.
@vera_j Moc gratuluji! Jasna druha cark ajen tak nezmizi :wink: Na stesti jsem uz ten pocit zazila a je nadherny :grinning:
3. nov 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som nasla nieco o pregnyle, tiez je to tam o nacasovani, ze foliky praksnu za 38-40 hodin po podani inekcie. :confused: :fearful:

Human chorionic gonadotropin is extensively used parenterally as an ovulation inducer in lieu of luteinizing hormone. In the presence of one or more mature ovarian follicles, ovulation can be triggered by the administration of hCG. As ovulation will happen between 38 and 40 hours after a single HCG injection, procedures can be scheduled to take advantage of this time sequence, such as intrauterine insemination or sexual intercourse. Also, patients that undergo IVF, in general, receive hCG to trigger the ovulation process, but have a oocyte retrieval performed at about 34 to 36 hours after injection by, a few hours before the eggs actually would be released from the ovary.
3. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujem
3. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak děkuji...ozvu se ještě v úterý, to jdu na krev a myslím, že budu o něco klidnější :slight_smile:
4. nov 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,já dneska 1DC :unamused: ,tak že 2.IUI neúspěšné :confounded:
4. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka to mi je lito. Nam se kluk povedl na 2. pokus, tak snad pro vas to bude take stastne cislo. Jedete dal, ze jo. Ja se ted zas upinam na magicke cislo 3 :wink: , ze bychom radi sourozence a zatim se nedari.
4. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Tohle byl právě 2.pokus.Teď půjdu nejspíš na laparku a pak se uvidí.My se taky snažíme o sourozence,holku jsme měli přirozeně a hned na 1.pokus :wink: .Netuším kde je teď háček :frowning2: .
4. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak jsem měla dnes kontrolu a nějak mi tentokrát Menopur zatím nezabral, tak mi zvýšil dávky a další kontrola v pátek a pak se uvidí.Už mě to začíná nějak unavovat.... :frowning2:
7. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok