• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@snazilka14 Ahoj, tak ako sa vám darí?
7. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, já jsem po 1. IUI, ale vidím to bledě už nějakou dobu.. No ovulační výtok byl až za několik dní po IUI, až 3. den po píchnutí Pregnylu :confused: A navíc vždycky mě kolem ovu začnou bolet prsa, což teď vůbec není, tak koukám, co se to děje :confused: Tak si říkám, že všechny ty hormony na mě mají zvláštní vliv :slight_smile: Za týden mám jít do caru na těhu test z krve, je to jejich postup, ale s těhu rozhodně nepočítám. Pomalu plánuju 2. IUI - asi na 1. 12. No říkali, že poprvé to nemusí vyjít, ať se nehroutíme, takže jsem se s tím už smířila a plánuju další pokus.
8. nov 2011 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, tak hlásím hcg 485 :grinning: :grinning: :grinning: ...takže IUI funguje!!!
8. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@vera_j gratuluju :dizzy_face:
8. nov 2011 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji moc..ale znáš to, teď doufám, že první utz už bude srdíčko :unamused: takže opět nervozita
8. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_j holka vyprdni se na nervozitu :wink:. To můžeš bejt pořád z něčeho: jestli bude tam, kde má, jestli bude srdíčko, jestli dobře dopadne NT, jestli velký UTZ, porod, školka, ..... Kéž by si to člověk dokázal logicky a rozumově vysvětlit a přestal se strachovat. Tak držím pěstičky k úspěšnému zvládnutí všech popsaných kroků :wink:
8. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_j Gratulujem, koľký týždeň si?
8. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_j
gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riami78 jsem 5tt (21.10. bylo IUI) a ms 6.10.
8. nov 2011 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tumamka Ahoj, já měla taky první dítě na první pokus a nyní jsem dva roky po mimoděložním těhu... s jedním vejcovodem a letos jsem taky podstoupila laparo a vejcovod nic moc.....takže holt ten sourozenec pro synka je docela oříšek...ale nevzdáváme to...
8. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_j Super!
8. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petruska83 No já doufám,že na tý laparce třeba aspoň něco zjistěj,protože já ani nevím proč to nejde :frowning2: .Nic konkretního mě nenašli,na ovulku beru prášky který zabíraj,jenom se mě už přes rok pořád nemůže rozjet pořádně MS a myslím si že v tom je ten háček,ale je to jen moje domněnka.Prý to může trvat až 2 roky,než se to srovná po vysazení HA :frowning2:
8. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, zítra budu 11dc a jdu na 4 IUI. mám 2 folíky velikosti 18 a doktorka na to RISKNEM TO?? říkám no jasně :slight_smile:
po tom Clostíku se mi ovulace posunula ze 14dc na na 11dc. minulý měsíc mi to vycházelo na 12dc. tak jsem zvedavá jak to bude příšte. jinak když to neklapne tak půjdem v prosinci i na 5 IUI.
9. nov 2011 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Tak to je krásný,že máš dva folíky a takhle pěkně stejně velký! :dizzy_face: Držím pěsti.... ! :slight_smile: Já jdu zítra do centra,jestli se mi už tvoří nějaký folík nebo jak to vypadá a podle toho se domluvíme. :sunglasses:
10. nov 2011 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Ahoj, mě se stimulací při IUI taky posunula ovulace, normálně jsem ji mývala 14.den a teď už 12. den. Taky jsem měla dva veliký folíky:slight_smile: Ať jsou to klidně dvojčata:slight_smile:
10. nov 2011 o 09:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@montysek tak dej vědet jak to dopadlo, my to dneska zvládli v pohodě i spermio byl o.k. vše bylo na jedničku......... tak se modlím
10. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lola22 no já už se budu objednávat tak 9 dc. ted se mi to každý měsíc hnulo o jeden den jako dopředu. a vy jste na tom ted jak??
10. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravím a připojuji se :slight_smile: Včera jsme byli na 4 IUI. Já mám OVU 17. den, po stimulaci jsme to měli na 14. dnu, takže se to asi fakt šoupe dopředu....
10. nov 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rehonka tak to budem čekat spolu na výsledek..... :grinning: jj šoupe se t dopředu, ale myslím že je to dobře :grinning:
11. nov 2011 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Ahoj, IUI proběhlo ted v pondeli, takze ted zatim cekam a modlim se.
11. nov 2011 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori držíp pěsti, 4 je moje šťastné číslo :wink:
11. nov 2011 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Tak mám jeden folík a v pondělí bude pro nás poslední-třetí IUI. :slight_smile:
11. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek
@lola22 tak at nám to klapne holky :grinning:
11. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No klapne... Já jsem teď na čtvrtém a musím přiznat, že už snad ani nedoufám :frowning2: Třeba právě to bude to dobré prostředí... Když to neklapne, tak hned druhý den cyklu začínáme stimulovat na IVF...
12. nov 2011 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,tak dneska jdu na 1 IUI a asi i poslední.....vzhledem k spg a já bez ovu...musím brát hormony, nám už doporučily IVF+ISCI, ale na 1IUI jsem trvala, sice nižší šance ale jsou to šance vyšší, než doma bez ovulky :dizzy_face:
14. nov 2011 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@puckal moc ti držím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemáš co ztratit a takové pokusy často vyjdou :wink:
14. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@puckal Tak hodně štěstí!! Já taky dnes byla na IUI ale už na třetím a taky posledním,tak uvidíme.... :slight_smile:
14. nov 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,dneska jsem podstoupela sve 1 IUI,jsem dnes 13 dmc.a od středy mam uřivat duphaston 2x1, ale jen 3 dny nic vic,jo mam to v přirodnem cyklu,jen hodinku před iui my pihly pregnyl 5000,je to spravne ten postup,nekteri ten duphaston uřivai dil,nevim je to tak spravne,prosim o jakou koliu skušenost,předem dikui
14. nov 2011 o 19:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj. Tak ja dnes byla na UZ a k memu prekvapeni s etam jeden hezky folik nasel(uz jsm emyslela ze bude pozde)-jsem 12DC. Hned jsem vyfasla pregnyl a zitra jdu na 3. IUI.
Jak jsem mela obavy, ze bude pozde, tak jsme vcera na to vlitli a ted jenom doufam aby to zitra bylo v cajchu :unamused:

@fori moooc drzim palce.
@montysek budem spolecne "silet", cekat a doufat
@lili1989 ja mam brat duphaston vzdy az do nastupu MS 2x1 a kdyz se kluk chytil, tak jsem to tak brala do 12tt
Vic mi pride ale divnejsi, ze ti pregnyl pichli jenom hodku pred IUI.
14. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta a gdy se ma ten pregnyl pihat,jsem vtom novaček,nic o iui nevym, ten duphaston mam jen na 3 dny,neni to malo?
14. nov 2011 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok