• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lili1989 pregnyl se picha 24-36 pred IUI, respektive IUI se dela po tolika hodinach po pregnylu. Tak to jeste pojiste doma s manzelem :wink:
Duphastonu je na muj vkus a zkusenost malo, ale jsou tu holky, ktere nedostali nic, lec jejich doktor to ma za placebo. Ja to tak neberu. Recept ti muze napsat i tvuj gyndar. Klidne bych si o torekla s tim, ze se na to v CAR zapomnelo a ty to potrebujes.
14. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky chtěla bych se vás zeptat, dneska jsem 5 den po IUI. a od včerejška mám bolesti žaludku a dneska i velký průjem. jím prášky na střevní potíže i na žaludeční křeče. myslíte, že to může ohrozit uhnízdění?? protože těhotný tyto léky nesmí. prostě pořád něco.......chjooooo
15. nov 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tak to také držím pěsti :wink:
15. nov 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak včera IUI docela šlo, takže dnes začínám utrogestan 3x1 zavádět na 14 dní, tak se uvidí. Rovnou jsem podali žádost o IVF, aby na leden bylo vše vyřízeno :wink: Jinak manžel měl zase spermio lepší, než 5dní předtím, podář se mu od té nemoci lepší, ale stejně nebudeme čekat a zkusíme IVF, protože příště už musím stimulovat injekcemi tak at máme vyšší úspěšnost :wink:
15. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal tak se mi to líbí..hodně štěstí!!!přeju vam at ivf už nepotřebujete :dizzy_face:
15. nov 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal máš dost utroše? mě ještě zbyl... ;)
15. nov 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ahoj, to fakt nevim, ale ja bych něco brala fakt jen v uplně urgentních případech, drzim palce at to nema vliv!
15. nov 2011 o 09:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion dostala jsem 4 krabičky, tak snad na chvíli vydrží :wink: Ale díky za nabídku
15. nov 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori na to srajdo-bliti dobre pomaha Hylak a mohou to i tehule i kdyz se na pribalovaku pise az po konzultaci s lekarem. Muzes cerne uhli, horkou cokosku. Drz dietu a jez laktobacilky pro navraceni strevniho prostredi. Jinak je to zalezitost tak dne, dvou. Pak lehkou dieto nabirej silu. My tim prosli pred 14dny.

Tak ja mam za sebou dnes 3.IUI a doufam, ze vic nebude treba. Dalsi termin by totiz vychazel na navstevu nasich + krtiny netere :slight_smile: , tak to uz bych rada mela klid a hezky darek pod stromecek :wink:
15. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta tak dík, za info. je to hroznýýýý. jinak já teda nezvracím, ale ta bolest žaludku...... to je mooooc
15. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori A nemůžeš být těhotná, když tě bolí žaludek? :wink:
16. nov 2011 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak, chci se zeptat, dostala jsem ted po IUI utrogestan a mam ho brat dokud nedostanu MS. Driv jsem ho vzdycky par dni pred ocekavanou MS mela vysadit. Mela jste to taky nektera tak, ze jste ho brala az do MS? Nekde jsem totiz slysela, ze pokud se furt bere, tak treba MS neprijde, a to i pres to, ze se zadne tehotenstvi nekona.
16. nov 2011 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak my jdeme v pátek na 3.IUI.Dnes 13dc a krásnej folík vpravo 21mm,večer píchám Ovitrelle :wink: .Držte nám palce,jestli to teď nevyjde,mám prý začít přemýšlet o IVF :frowning2:
16. nov 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 MS pres utrogestan dostanes. Muze se posunout o den-dva, ale jestli nebudes tehu, tak to poznas. Nektere holky maji problem to dostat, tak musi vysazovat, ale jetsli fungujes, tak to dostanes. Nicmene preju aby jsi misto toho mel ana testu dalnici :slight_smile:
@tumamka ja jsem byla na 3.IUI vcera a navzdor tomu, ze mam v papirech: 3x IUI pak IVF, tak jsme se s lekarem domluvili, ze jedeme dal v IUI, jestli se to nepovede. Do IVF te nutit nemohou. Jestli se na to necitis a mas dost trpelivosti zkoset dal IUI, spermijky jsou pouzitelne a rostou ti foliky, tak fakt neni duvod to prestat zkouset. Je to na vasi trpelivosti.
16. nov 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 no že by mi to začalo 3 dny po IUI???? to mi jako těhotenské nevolnosti fakt nepřijde. zítra jdu zase k doktorovi a asi půjdu na sondu do žaludku.
17. nov 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori To je to pořád tak špatný,že bys musela na sondu? :astonished: Tak dej zítra vědět co a jak. :confused:
17. nov 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek víš co bolesti žaludku mě trápí již několik let. ted jsem měla 2 roky pokoj. dneska je to lepší. akorát mě štve že jsem musela vysait medrol, malíčková si myslí že ty bolesti mám z něj, ale já si to nemyslím. bylo mi špatně z jídla z jakýhokoli....... no uvidím jak mi bude v pondělí, když to přes víkend bude dobrý tak tomu dám ještě šanci. ale nechci aby mi cokoli ohrozilo v lednu IVF. to to vše podstoupím radči ted.
18. nov 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Tak držím palce, ať už tě žaludek nezlobí!
@maeta Díky za info.
18. nov 2011 o 16:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! :slight_smile:
Koukám, co vás tu je. Přeji všem, ať se zadaří!!!
Nás poslali na IUI po třech letech neúspěšného snažení, byli jsme tam teď v srpnu.
A jako zázrakem se to povedlo, miminko čekáme v půlce května. :wink: Neztrácejte naději!
Asi v 8tt mi v CARu přišli na syndrom mizejícího dvojčete, dostala jsem duphaston, ale od druhého trimestru už ho neberu.
20. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@joeyne no tak to máš dobrý, to se povede málokomu. gratuluji. :grinning:
20. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Děkujeme! :slight_smile:
20. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak dneska jsem 11 den po IUI. ráno jsem si dělala test a nic, ale to jsem čekala, je stejně brzo že jo????? jsem tak netrpělivá....chjoooo :grinning:
21. nov 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mám dotaz - píchli vám injekci Pregnylu na ovulaci v CARu nebo vám řekli, ať si ji píchnete samy. Je to možné?
21. nov 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 mě jí vždy píchli v caru nebo jsem si šla na na pohotovost ale někdo si to píchá sám. akorát nevím jak...... když se to píchá do zadku. ale jedna holčina co si to píchá sama , si to dává do břicha......
21. nov 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ok díky. A kolikátý den po píchnutí se jde na IUI? Já jsem minule šla 2. den od Pregnylu, ale teď se mi to vůbec nehodí, potřebovala bych jít buď hned den nato nebo až 3. den..
21. nov 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 no tak to ti neporadím, potom by mohlo být taky pozdě víš kdyby jsi šla až 3 den. já jednou šla o den dřív než mi to doporučovali a proto mi pregnyl vůbec nedali. mě ho píchnou např. ve středu ráno a hned ve čtvrtek ráno jdu na IUI. prostě vždy po 24 hodinách od pregnylu.
21. nov 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ok díky. No já minule šla 48h po píchnutí Pregnylu a měla jsem dojem, že to bylo stejně brzy, pač mi ovulační výtok dorazil až 3. den.. Ale třeba teď taky půjdu 2. den od píchnutí, to by mi celkem vyhovovalo.
21. nov 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 hele fakt nevím, každý to dělá jinak....... uvidíš no :grinning:
21. nov 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, mě dali místo Pregnylu Ovitralle- je to úplně to stejné ale už namíchané v injekci a píchnul mi ji doma manžel v sobotu v 21:00 a v pondělí 14:00 jsem šla na IUI :wink: Asi to je ale podle Dr. jak to naplánuje.
21. nov 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok