• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@vanilka31 ahoj mě dali recept na Pregnyl...a měla jsem se ještě vrátit, aby mi to píchli, ale píchl mě to až manžel doma...
21. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky nezlobte se že vám sem lezu ale dost uvažujeme o IUI ale vůbec nevím co mě čeká nejblíž máme SANUS Jihlava máte zkušenosti????a nevíte kolik pokusů je a kolik nás to tak bude stát??? a museli jste mít žádanku od gyndaře???moc děkuju
21. nov 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 jinak my to taky vždycky píchali den před IUI...a plodný hlen jsem teda nikdy nepozorovala :unamused: ale IUI nám vždycky vyšlo...záleží na doktorvi, jak to naplánuje :confused:
21. nov 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Ok díky.
21. nov 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac Díky za odpověď. Třeba teď taky na IUI půjdu den po píchnutí Pregnylu. No nechám se asi překvapit :slight_smile:
21. nov 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antana123 Ahoj,já taky chodím do Sanusu v Jihlavě. :slight_smile: Žádanku jsem tam od gyndaře měla mít.Každý rok můžeš podstoupit šestkrát IUI.A za IUI se tam platí 1000Kč + zda budeš potřebovat stimulační léky nebo ne.Já je potřebuju,protože jinak se mi netvoří folíci a stimuluji Menopurem a za 1 krabičku připlácím 500Kč,někdy mi stačí jedna,někdy jedna a půl.Takže nás ten jeden pokus výjde tak na 2000Kč.Vlastně se pak i připlácí za pregnyl na vyvolání ovulace,který stojí něco přes 100Kč. Kdyby tě něco ještě zajímalo, tak se klidně ptej. :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zdravim vsetky a drzim palce, ja som 10 dni po laparke, vraj vsetko OK, takze mozem ist na drzhe IUI konecne, tento krat aj clostikom, takze cakam na mn
@fori
drzim palce - este je skoro testovat, kolke IUI to mas?
21. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostali ste mn po laparke skor???
21. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek moc děkuju :dizzy_face:
21. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, můžu se přidat??
21. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti
ahoj, urcite mozes :slight_smile:
21. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Tak super a to jsi se tak bála viď. :slight_smile: Já po laparce dostala MS normálně tak, jak jsem měla mít.

@absti Jasan! :wink:
21. nov 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
to hej, bala som sa -som stastna, ze uz to mam za sebou :slight_smile:
21. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maeta jj,to je jasný že nemůžou,on mi to taky jen doporučil,ale zase si říkám,že u IVF je malinko větší šance,ikdyž je taky malá :frowning2: ...jestli se to teď nepovede,začnu stejně chodit do jiného CARu,tak se tam poradím s nima,co mi doporučí :wink:
21. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka taky na to vsázím :wink: Jsem po prvním IUI a rovnou jsme zažádli o IVF na leden, u nás není na co čekat, já nemám bez hormonů ovulku a manža má mín spermijek, původně doporučily rovnou IVF ale já chtěla aspon 2xIUI ale nakonec jsme udělalal kompromis :wink: Ta šance je tam prostě o dost vyšší :wink:
21. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tomu nerozumím, jak se někde může tolik doplácet....já jsempo prvním IUI a max. jsem platila 30 za doktora a 30 za recept.... a co jsem koukala na pregnyl na doplatky dle vyhlášky, tak by jsi za něj neměla nikdy doplácet oproti Ovitralle...... :rolling_eyes:
http://www.mzcr.cz/leky.aspx?naz=pregnyl
21. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal No vidíš to! :rolling_eyes: V Sanusu fakt za samotné IUI a přípravu těch spermijí platím ten den 1000Kč,prý to pojišťovna nehradí a za ten pregnyl doplácím taky. :fearful: je to bordel.... ale co nadělám. :confounded:
21. nov 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek chápu s tím nenaděláš nic, ale jen nechápu jak s námi můžou tak cloumat :angry: Já jsem také koukla předem, co stojí pregnyl a co ovitralle ten se může doplácet až 800 a když mi ho napsaly a v lékárně chtěli jen 30 tak jsem koukala. Kdyby chtěli 800, tak také zaplatím :unamused:
21. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem za IUI neplatila nic a za Pregnyl 140,- nebo tak nějak. Brno - Obilňák.
21. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Já bez hormonů taky ovulku nemám a manža má špatný SPG,myslím že takových je nás tu většina a i přes to kolikrát i to IUI vyjde :slight_smile: .Mě to zase přijde,že u toho IVF není ta šance právě o moc větší (IUI 10-15% a IVF jen 25-35%),proto se mi do toho moc nechce :unamused: .
21. nov 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa byla jsem na 4 IUI. dneska ráno jsem testovala zase a zase nic, je mi do breku, zase to na mě padá............. dneska jsem 12 den po IUI a 23dc. myslíš že je stále brzo na testování???
22. nov 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ještě je nejspíš brzo... :wink: já taky testovala 12 nebo 13 den a nic...test byl pozit až nějak kolem 16DC. Zkus ještě vydržet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. nov 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal záleží hodně na pojišťovně...my za IUI dopláceli vždycky 1500 kč.- Ministerstvo vnitra proplácí víc jako ostatní pojišťovny.... a u Metal aliance propláceli navíc ještě 4 IVF.
22. nov 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac myslíš 16 den po IUI??? ne DC
22. nov 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori po IUI
22. nov 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac teprve teď jsem si všimla, že jsem to špatně napsala......
22. nov 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
je to este skoro, musis pockat do pozajtra, viem, je to des, citis nejake priznaky?
ja mam v plane este 3 IUI a potom IVF, ale mozno to zmenim a o IVF poziadam skor, lebo uz ma to ozaj nebavi.........
22. nov 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no to mi povidej, mě už to přímo s...re. doktoka mi řekla že jsem pěkně nastimulvaná že zkusíme ještě 5IUI v prosinci. ted jsem měla 2 folíky. jinak na IVF leden nebo únor no......... jinak příznaky mám spíš vsugerovanééééééé, trochu citlivé bradavky ale to jsem mívala i tak....... i když jen občas.
22. nov 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
mne povedal dr ze dostanem mn skor po laparke, ale nevyzera to tak - som 26 DC a nic
uz teraz sa bojim, ako budem znasat to IVF, lebo IUI beriem s rezervou, ale ak to nevide s IVF tak to uz ma slahne, ale tam sa myslim necaka tak dlho na vysledok......ze?
22. nov 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no já tomu IUI věřila. veškerá vyšetření mám v pořádku, průchodnost, laparku, PCT. no prostě všechno...... a nic..... sakra....... mi už fakt jebne :grinning: jinak po tom IVF by to mělo být videt asi prochu dřív no. ale jak moc to nevíím.
22. nov 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok