• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori
ja uz neviem comu verit....aj ja mam vsetko OK, len priatel ma horsi spg, proste je to loteria
22. nov 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Mě řekli v CARu testovat až 3. týden po IUI (i při menses). Ale vzhledem k tomu, že už 3.den trochu špiním, čekám, že se to už brzo naplno rozjede. Kolegyně v práci, kouří, pije a podaří se jí to hned 1. měsíc, já jím zdravě, piju fakt jen občas a furt nic. Hlava mi to už přestává brát a taky mě to už všechno pěkně s....e. Držím ti moc palce!
22. nov 2011 o 08:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 3 týdny po IUI jo??? to už mám dávno po další ms :grinning: :grinning: no já to ted nechám být a zkusím to na konci týdne. jinak tak to prostě je no, já si nemyslím že je to o kouření atd. možná nějéké statistiky něco ukazují ale znám plno holek kuřaček co už dávno chovají......
22. nov 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Jojo, 3.týden po IUI, tak to tam napsali.
22. nov 2011 o 09:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka to je každého věc :wink: Ale stimulku injekcemi mi pojištovna hradí jen 4krát, tak to nebudu čerpat na IUI když je tam tak mizerná šance, víš?
@fori myslím si že je to brzo na testování, někdo tady sice už může něco mít ale spíš ne. Počkala bych a nejdřív 14-15DC, když tam nic nebude tak je to v h...... a spermio máte OK?
@fidac právě a kdo se má v těch pojištovnách vyznat :sweat_smile: Metal snad už není, prý kdo ji má tak to převzala VZP, Vnitro také nemám, ale kde tyto informace získat, co je pro nás nevýhodnější za pojištovnu??? To nevím..... :confused:
22. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal spermio?? na IUI prý docela dobré. myslím že jsme měli cca 15 mil. jinak budu testovat teda až v pátek, to budu 15 den po IUI.
22. nov 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to slovensku by ste nemuseli nic zistovat, pretoze u nas ziadna poistovna IUI ani lieky nepreplaca s kto nema peniaze nemoze na IUI alebo IVF ani mysliet
22. nov 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak se k vám přidávám :slight_smile:
V kvetnu 2010 jsem těhotná byla ale mimoděložně. Pak následovala laparka a půl roční pauza od snažení.
OD října 2010 se snažíme a nic. První IUI bylo v září 2011. Druhé v říjnu a třetí v listopadu. už jsem tedy po třetím IUI a furt nic.
Vždy před IUI píchám injekci ovitrelle na kterou doplácím 30Kč za recept. A za samostné IUI platím taky 30Kč. Chodím do Gestu v Praze. Jsem tam spokojená, ale už bych ty // čárky najít chtěla a to moc.
ach jo holky... kdo z vás našel po IUI // ?????
22. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal nemíváš ovulaci?????
22. nov 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac Sama ne, s clostilem jo ale až při 3x1 a to jsem už měla 3 krát, 2 krát doma 1x IUI. a už mi ho dát nemůžou a proto už musím injekcema, které jsou drahé :unamused:
22. nov 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal 3x1 denně jsem měla taky dávkování půl roku a ani to nezabíralo....nakonec mě naplánovali drilling vaječníků, který pomohl, zkus se na to zeptat doktora....
22. nov 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 Já jsem byla 14 dní po IUI v caru na krvi. V té době by těhu už mělo být poznat. A sama jsem netestovala, počkala jsem až na krev, co se budu zbytečně nervovat, když karty už byly rozdány a navíc jsem neměla pocit, že by to vyšlo (partner jaksi nedal spermie do kalíšku a byla tam jen kapka, hrůza! Snad se to už příště nebude opakovat!)
22. nov 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti noo, já snad tady nikoho neznám co mu IUi vyšlo. jen ojediněle pár holkám........
22. nov 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori nám vyšlo pokaždé, což bylo 2x...
22. nov 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac no, ty jsi totiž unikát :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori to zřejmě jo, no... :slight_smile: hlavně, když jsem četla ty procenta úspěšnosti, tak jsem vůbec nedoufala, že by to vyšlo...možná je to tím, že kdybych neměla PCO, tak by ani problém nebyl. 2x jsem totiž otěhotněla i normálně, ale pokaždé potratila a to i po prvním IUI...mám totiž leidenskou mutaci a doktorům trvalo 4 roky než na to příšli a to jsem si ještě veškeré vyšetření musela zařídit sama... 2.IUI už vyšlo, protože si od pozit. testu píchám heparin.... :wink:
22. nov 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac jo jo ten už si píchám taky. od začátku co chodím na IUI. mám antifosfolipidový syndrom. no tak hold uvidím..... v pátek
22. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže v pátek budeš testit????
22. nov 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac jo v pátek. to budu 15 dní po IUI, a to už by tam muselo být něco vidět ne?? ale bojím se, že je to stejně v pytli :frowning2:
22. nov 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to držím palce, aby ti to konečně vyšlo :wink: , no snad už by mělo...mě teda řekli, že až za 16 dní po IUI, ale testovala jsem asi až pozdějc...měla jsem strach z neúspěchu a pořád to oddalovala :confused:
22. nov 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ms spatnou pamet :wink: vzdyt snazilka14 ceka po IUI dvojcata :grinning: :grinning: a ja osobne mam kluka take z IUI, z druheho pokusu. Ted jsem po 3.IUI a zatim je hodne brzo na cokoliv.
Tobe drzim palce, at v patek uz tam mas dalnici.

Jo a ja za IUI nikdy nic neplatila jenom tech 30Kc doktorovi.
22. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta jooo, dobrý .....tak jste cca 5 co znám za ten půl rok co chodím sama na IUI. myslím tím, že tech IUIček se dělá měsíčně tolik........ a skoro žádné to nevyjde....... snažilka čeká dvojčata?? to jsem ani neveděla. jako že je těhu jo, to jo, ale že dvojčata to ne.
22. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mě IUI taky vyšlo a vypadá to, že v lednu nás čeká zase :wink:. A osobně znám další 3 holky, kterým vyšlo hned to první IUI. Všeobecně si myslím, že je úspěšné hlavně tam, kde je problém v ovulaci.
22. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jeste chodim kecat sem: www.modrykonik.cz/diskuse/tema/iui/?collapse=true&page=last&post=last a tam je take dost holek, kt to vyslo. Sama zakladatelka diskuse otehotnela hned po 1.IUI a ted kazdou chvili porodi, nebo uz to mimi i ma :wink:
22. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nebo tam, kde neni zadny problem (z lekarskeho hledsika) jenom se nedari, jako nam
22. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta nebo tak, ale takové případy moc neznám. Ale rozhodně to určo pomáhá :wink:
22. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tychto par prispevkov je povzbudzujucich :slight_smile: , kolko IUI ma podla vas zmysel ak je vsetko OK, alebo horsi spg?
22. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa na to se tezko odpovida Doktori radi 3pokusy. Pojistovna hradi rocne 6pokusu a kamaradka ma obe deti az ze 7.pokusu: teda kluk se chytil na 7.IUI a holk apo dvou letech take na 7.IUI

Nas ted doktorka take povzbuzovala, ze kdyz se nam onehda kluk povedl na 2.pokus, tak mame co nejdele vydrzet, ze je to setrnejsi nez IVF a ona to vidi moc nadejne. Jsem za ten nazor rada, ze mne se do IVF nechce a kdyby ted nevysel ten 3.pokus, tak jdeme dal. V prosinci 4.pokus a v novem roce mam 6pokusu, ze jo :slight_smile:
22. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa záleží na tom jak horší to spermio je :wink:. Pokud jsou jen pomalejší, tak si myslím, že má IUI velkou šanci - zkrátí to spermoušům cestu a navíc vyberou ty nejrychlejší :wink:
22. nov 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@maeta
dakujem za radu, no ma pomalsie...mne sa tiez pozdava IUI, neviem ci s tim clostikom sa to da tolko razy opakovat
22. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok