• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kajkusa clostík můžeš mít 6x pak už bys neměla
22. nov 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
diky , ale ved IUI sa da aj bez toho....ja som tak bola raz - neuspesne..., ty ides kedy?
22. nov 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jakto, že ne? IUI se dá dělat i bez clostíku, když se ti tvoří vajíčka, je to i zbytečné dávat clostík. A pak existují stimulační látky v inejcích a hned dva druhy a od každého druhu x výrobků :wink:, takže možnosti jsou :wink:. Já se jdu v pondělí domluvit a zkontrolvat folíky a když se teď nezadaří doma (nebo jen s pregnylem), tak v příštím cyklu (v lednu) zase půjdem.
22. nov 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
nie, ja pisem ze sa da aj bez toho - nastastie,tak drzim palce :slight_smile:
22. nov 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahá, pardon to jsem trubka :grinning: Děkuju za držení pěstí, bojím bojím, po těch zkušenostech.
22. nov 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac Mě taky měli v plánu při laparce udělat drilling ale nakonec mi ho neudělali, protože na vaječnících prý dirky mám, takže nebyl potřeba a stejně se mi většinou folíci sami nedělají.Někdy asi jo ale málo kdy. :unamused:

@fori Mě taky v centru řekli testovat až tak 3 týden, takže klíííd. :slight_smile:
22. nov 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek mě teda ještě po drillingu naordinovali clostil a všechno pracovalo jak má...já jsem měla na vaječnících nejakou tlustou blánu a proto to nešlo...ale určitě každá to má jinak... :wink:
22. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac To mě nenaordinovali nic,řekli mi,že je vše v pořádku a hotovo. :grinning: Mě taky když bral můj gyndař krev na ovulku,tak výsledky prý byly v pořádku,že jí mám a to mi ty testy dělal dvakrát ale pak v centru zjistili i podle ultrazvuku,že tam folíci nebyly. :confounded: Teď mě akorát štve,že jsem furt čekala jako husa,měla jsem s tim vším začít dřív. :grinning: Njn.... :unamused:
22. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek já měla krev taky v pořádku, ale podle utz ovulace nebyla, tak mi nasadili clostil od 3 do 7 DC
22. nov 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidac No,vidíš to! Jak je možný,že krev výjde dobře,když to ve skutečnosti tak neni. :angry: Zbytečně jsem pak furt čekala a vše oddalovala,když už jedno dítě máme, tak jsem si říkala,že když mám ovulku a manžel měl výsledky taky v normě,takže se to zase podaří a ono prd - ovulka nikde! :angry:
23. nov 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ja ovulku mam. Na stesti jsem s tim nikdy nemela problem. Manzela mam za spg pokazde pochvalit (dle doktora) a predse se nam nedari. Kdyz jsem se pidila po duvodu a ptala se lekaru na pricicnu, tak mi bylo receno, ze v takovem pripade nevedi ani oni. Hold nejsou vsevedouci.
23. nov 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta někdy to tak bohužel je no. známí taky jezdili do CARu a měli stejný problém...ovulace i SPG v pořádku. Akorát jim doktor vysvětlil, že si asi nějak nesedli po horm. stránce a přirovnával to jako když člověk dá k sobě dvě baterky stejným polem, nakonec museli na IVF a povedlo se....
23. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta to co píšeš, mi přesně taky řekli....... a dodali.... chce to zkoušet, zkoušet zkoušet.
23. nov 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stejne je zvlastni, kdyz je vsechno u obou v poradku, tak to proste nesedne... priroda je zvlastni :slight_smile: hlavne kdyz IVF pomuze :slight_smile:
23. nov 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje kolegyně měla s manželem taky všechno ok a přitom se jim pořád nedařilo, až teď tak po 6-ti letech to přirozeně vyšlo. Asi to chce čas :slight_smile:
23. nov 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som citala taku teoriu, ze ludia sa musia k sebe hodit, ma to nieco s imunitným systemom a chemiou -teda aj hormony atd., skratka - zene musi muz vonat - potom je ten pravy aj na splodenie potomka :slight_smile:
23. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a je to preto, aby mal potomok, co nejlepsi imunitny system (mix matky a otca, ktore sa doplnaju, ak by mali rovnake, zene by ten muz nevonal, ale pachol)
23. nov 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 ono je spousta párů, u kterých to visí právě na psychice.. znám kolem sebe případy, které až po adopci dítětě měli miminko přirozeně.. Takže zázraky se přece jen dějí :wink:
23. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andilek01 to je pravda, takovych pripadu je hoooodne :slight_smile:
23. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, proste je to tak, ze si lidi rozumi, vsechno je jak ma byt, ale po fyzicke strance to proste nejde
23. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Mme muj muz voni od prvni chvile :grinning: Take ze jsme se svadbou moc neotaleli. Jak jsme se nasli, tak jsm evedeli, ze je to ono a uz 8rokem je nam fajn.
Psychik asamozrejme hraj eobrovskou roli + ja mela narocnou praci a tak jsm emoc nechteli cekat. Maly se podaril na 2.pokus IUI. Ted, jak jsem s nim doma a mam klid, tak o to vic nechapu, proc se zase nedari. Snazim se nad tim moc nedumat, ale ted mi zas utikaji plodne roky, takze na nahodu to take nemuzeme nechat :wink:
23. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
ja mam to iste, mne moj priatel tiez voni od zaciatku :slight_smile: a roky utekaju a stale nic :slight_smile: len v narocnej praci este stale som :frowning2:
23. nov 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mě můj taťka teď říkal, že vědci zjistili zajímavou věc u neplodných párů: žena prý má nějaký receptor (nevím, jak to přesně nazvat), který když je neaktivní, tak neotěhotní i když je zdravá a když je aktivní, tak je plodná. Zkrátka zjednodušeně takový čudlík, který kdž je na off, tak se může člověk zbláznit a neotěhotní a když je na on, jde to. Zkusím to někde najít.
23. nov 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky, tak nás snad také čeká tento měsíc první IUI. Zatím pouze za podpory clostilbegytu. Měla jsem si také píchat merional, ale manžel je příští týden na 3 dny mimo ČR, tak dr rozhodla, že teď jenom s clostíkem. V pátek jdu na UZT, tak doufám, že folíky budou velký a stihneme do úterý IUI, pak manžel odjede (můj 14-16DC) a pak je víkend :frowning2: Pokud to nebude úterý, tak až v prosinci :frowning2:
23. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Držím pěstičky, at to tentokrat vyjde :slight_smile:
@leeena_4 To to uteklo, naposledy jsi psala, že ti začíná 6nedeli. Tak že plánujete další IUI?
23. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka ahoj,dovolila jsem si reagovat,nebot jsem na tom stejne jak ty.Mam 12 den a v pravo folik 15-16mm a Ovitrelle picham v sobotu a v pondeli jdem na 1IUI.Přeji ti hodně štěsti,aby vam to na po 3 vyšlo :wink:
23. nov 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 kdybys ten pokus chtela jistit, tak nechte zmrazit spermijky (za 500Kc) a manza muze klidne na sluzebku a ty se nemusis stresovat. Nam se takhle chytil kluk. Manza mel naplanovanou sluzebku a podobne se nam to krylo jko u vas s IUI, tak jsm enechali zamrazit spermijky. Pak to vyslo krasne, ze manza byl jeste doma, ale presto jsme pouzili zmrzlou davkus stim, ze jsme to doma jistili vecer pred IUI a jeste ten den :sweat_smile:
23. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Až ten "čudlík" najdeš, tak dej vědět, kde ho hledat! :grinning: To je hezký. :wink:
23. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zana21 letí to neuvěřitelně :wink:. A už to tak vypadá, že v lednu bude další IUI :wink:. Těším se i bojím zároveň.
@joeyne Neboj, vědci ho usilovně hledají a zkoumají jak ho dát do polohy ON :wink: :grinning:
24. nov 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maeta Aha, tak toto nám Car nenavrhl. Asi bych do toho šla, kdyby dr zůstala u původně navrhovaného postupu (tedy inkejce merinalu a pak pregnyl). Ale pokud je stimulace pouze clostikem, tak to necháme takto. Buď to stihneme nebo to necháme na prosinec. Ale díky za info, pro příště se to vždy může hodit :slight_smile:
@leeena_4 No tak to je skvělý, kdyby to tak vyšlo zase napoprvé :slight_smile: A kolik IUI chcete zkusit?
24. nov 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok