• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zana21 já abych byla upřímná jsem ve fázi, kdy bych možná raději čekala doma na zázrak a neriskovala neúspěch :grinning:. Ale manžel mě trošku popostrčil do toho IUI, že už se mu čekat nechce. Takže já teprve zpracovávám to, že se celý ten kolotoč rozjede znova a snad se šťastnějším koncem:grinning:. Vůbec nevím, kolik jich zkusíme. Asi tři a budem doufat, že se povede, když se povedlo jednou :wink: Kdyby se nedařilo, tak pak IVF :wink:. Když už, tak už :grinning:
24. nov 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
povede, neboj :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no, musím to vstřebat, zatím o tom radši moc nedumám. A možná lepší jít do toho s tímhle přístupem, než na 100% věřit, že se povede a pak doma bulet :wink:. Uvidíme, je rozhodnuto, že půjdeme a děje se vůle osudu :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
no asi vsetky vieme, ze buleni k tomu jednoducho patri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neboj sa, musis ist do toho, vsetko bude dobre
24. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 nam to sam od sebe CAR take nenabidnul, ale zeptala jsem se na to a oni, ze to bych musela za to zmrazeni zaplatit. No tech 500Kc za to stalo :wink:
24. nov 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Myslel estrogenove receptory?mne tie skumali naposledy kyretom a boli ok u mna tak huraaaa :wink: my ideme do Caru 5.12 tak som zvedava co z toho bude mame 4 IUI a potom sa uvidi
24. nov 2011 o 12:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 joo, to bude ono!
24. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviete este niekto jak je to z mn po laparke, som 28 DC a nic, 11 bola laparka - to bol 14 DC
24. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa osobne zkusenosti nemam. Nenasla jsi diskusi n alaparku, kde by o tom holky psali?
Jinak 28DC bych jeste nebyla nervozni. I kdybys mela cyklus jako hodinky, tak se klidne jednou za cas muze stat, ze to pride treba 30DC. Ono to dorazi neboj.
24. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
ano ale musim stihnut IUI este v decembri a tesne pred sviatkami mi to nespravia :frowning2:
24. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, uz to chapu. U nas jedou az do patku, ze vanoce jsou v sobotu. a pak mezi svatkama je tam pouze jeden doktor a dela jenom akutni pripady.
Tak si dej cervene vino at jsi poradne prokrvena :grinning:
24. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
ok, dobry napad, mam nahodou doma tak vyborne cervene
24. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docela mne zacin abolet podbrisko :frowning2: Doufam, ze je to jenom znamka zahnizdeni a ne predzvest mrchy. Bojim-bojim. Nastava doba, kde jsem u predchozich pokusech zacala spinit. Ted bych chtela byt jasnovidcem :pensive:
24. nov 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta A kolikátý že jsi den po IUI? Já u předešlých pokusech dostala MS 19-20 den po IUI,takže za týden uvidím.Nevěš hlavu,jedno dítko máš a máme před sebou ještě další možnosti, nic by nebylo ztracené!
24. nov 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19-20 po IUI? To je na mne uz moc daleko. Ja mam cyklus28dnu a MS mi u predchozich pokusech prisla 14-15den po IUI. Ted jsem 9.den po a predtim jsem 10. a pak 11.den po zacala spinit, tak doufam ze tomu tak nebude. Naopak jsem nemela bolesti podbriska. Ty jsem mela v tuhle dobu, kdyz jsem zustala tehu s klukem :wink:
Jo, jo pokusu clovek jsete ma, ale nejde se nenadchnout a verit v uspech u kazdeho z nich :slight_smile:
24. nov 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj - hlásím že jsem 15 dní po IUI - test negativní.... takže v prosinci 5 IUI. nevím proč mě na to stále posílají :cry:
25. nov 2011 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ahoj tak mě to udělají tak max. 4x a jinde to myslím taky dělají tak max. 3x a pak už jiná možnost. Ale snad u tebe ví, co dělají. Asi tě nechtějí posílat hned na IVF, když máte všechno ok..
25. nov 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 no právě, oni tvrdí že jsme o.k. a že by to mělo jít prostě normal. doktorka mi říkala, že když mám ješte posledních 5 tabl. clostíku tak že to naposledy teda zkusíme..... ale sere mě to, myslím že tím jen ztrácíme čas.
25. nov 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No záleží taky jak dlouho to zkoušíte. Už jsem to tady psala, ale moje kolegyně v práci se snažila tak 5 let, byli ok, ale pořád to nešlo a teď po tak dlouhé době to přišlo přirozeně. Pokolikáté už bereš clostík? Četla jsem, že když se to nepodaří s clostilem, tak se píchají gonadotropiny a to je pak vysoká šance, naopak s clostilem je ta šance nižší. No já teď půjdu na 2. IUI s clostilem, tak jsem sama zvědavá na sebe. Ale beru to tak, že tady jsou pořád ještě nějaký možnosti.
25. nov 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 já ted budu mít 4 IUI s clostikem a 1 IUI jsem měla bez něj. takže ho budu mít ted po 4x. jinak už jsme domluvené, že po novém roce jdem do toho IVF. když se to nepovede, tak na to kašlem. aspon do léta.....
25. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
tak to ma mrzi, tak by si mala dostat mn takze pojdeme (dufam) v rovnakom case na prosincove IUI, kto sa este chysta ?
25. nov 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky, já jsem clostík už brala 6krát takže u mě je už s ním konec, ale na IUI s ím jsem byla jen 1. 3 cykly jsem ho brala od mého gyndaře ale ten mě ani nekontroloval, takže nemohl vědět, že nízká dávka mi nestačí a tady va Caru mi ho dali porpvé ale to se IUI nestihlo, po druhé když jsem clostík brala, tak jsem místo na IUI odvezla manžu do nemocnice a tted k IUI konečně došlo. Ale je pravda že u mě je problém s ovulkou a manža má menší počet spermií. V lednu jdeme na IVF, už jsme zažádali na pojištovně :wink:
A jak jsi psala, že tě tam pořád posílají, tak jim řekni že už chcete radikální pomoc a uvidíš :wink:
25. nov 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj. a nechceš je poprosit o ty injekce merionalu? mě clostil také nepomoh, měla jsem ho půl roku...jinak v úterý jdu na utz, jestli máme srdíčko :wink:
25. nov 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_j Ahojky, tak to gratuluji :wink: Dej vědět, jak jsi dopadla ale určitě bude blikat jako o život :dizzy_face:
25. nov 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori na clostík se fakt vyprdni :wink: Taky bych si řekla o injekce. Clostík má tendenci snižovat sliznici :-/
25. nov 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ty bolesti v podbřišku jsem měla taky, když to vyšlo :wink:
25. nov 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo jo, ty bolesti mam taky pořád. nemám hlad ani chuť, zhubla jsem už 3kg :unamused:
25. nov 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusinkaaa Děkuju,taky držím palečky :wink: .No vzhledem k tomu,že uvulku jsem měla nejspíš den před IUI večer,moc nadějí tomu nedávám.Doktorka říkala,že to vajíčko tam ještě 12-15 hodin po ovulaci cestuje a že to mám fousový a je to na mě,tak jsme do toho šli,ale téměř bez šancí na uspěch :frowning2: .A domácí snažení 4 dny před ovulkou,tak že si myslím,že tenhle měsíc jsme to pěkně projeli :grinning: ...no není to poprvé a a si ani naposled :unamused:
25. nov 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori tak mu řekni že už na to jít nechceš,on ti to přece nemůže nařídit,je to jen tvoje rozhodnutí...a ty by si chtěla rovnou na IVF,nebo to nechat,jestli to půjde samo?
25. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok