• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@fori Taky jsem četla, že clostil nezabere asi v 50 procentech a pak se přechází na injekce, u kterých je úspěšnost dost vysoká. Taky záleží, jestli máš ovulku sama od sebe nebo ne. Já chci zkusit po clostilu ještě IUI s injekcema, prostě jim to navrhnu. Do IVF se nehrnu, zvlášť když jsem před půl rokem otěhu přirozeně úplně bez ničeho.
Mě se v caru vždycky ptají, co chci dál, jestli pauzu nebo co. Tak se mi tak trochu zdá, že to nechávají jen na mě :slight_smile: Kdybych řekla, že chci hned IVF, tak mi ho celí nadšení udělají :grinning:
25. nov 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky, tak nakonec tento měsíc naše první IUI nebude :frowning2: Po dávce glostíku mám hodně rostoucích folíků a hrozilo by vícečetné těhotenství. Tak že na další měsíc mi snížili dávku a uvidíme...Počítali jsme s dr, kdy by to vycházelo v prosinci a vypadá to, že by to vyšlo na týden před Vánocemi, kdy je v car zavřená laboratoř. Tak že možná naše první IUI bude až v lednu :frowning2: Ptal se mě dnes dr, zda nechci ambulatně jít na zjištění průchodnosti vejcovodů. Byli jste na tom?
25. nov 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ahojky to je mi líto, a kolik jich máš, že to radči odpískali???? Není to spíš to, že jich máš hodně ale moc nenarostli?? Kolkik jsi brala clostíku?
25. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Tak koukám do zprávy, kterou mi dali: jsem 9 DC a vpravo 3 folikly 12-15mm a vlevo 2 folikly 13-15mm. Brala jsem od 3-7 DC 2 tabletky (ráno a večer), od dalšího měsíce mi dr snížil dávku na 1/2tabletky denně...Dr i doporučoval, že máme tento měsíc používat kondom, že to riziko tam vážně je. Achjo, my se toho prvního IUI asi nedočkáme :frowning2:
A když jdeš ty na IUI, nebo už jsi po něm?
25. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 aha, tak to chápu, tam by to riziko bylo opravdu. A ty jinak ovulaci normálně máš? Jen že nechápu proč, ti dali rovnou na začátku tu vysokou dávku :fearful: Pokud je to jen na podporu že ovu je, tak dávají 1/2 nebo 1 denně..... až potom když nezabírá, tak více. Já jsem byla 14.11. na první IUI po clostíku 3x1 jsem měla jen jedno vajucho :sweat_smile: Spíš od toho nic nečekám, protože je tam další faktro, že máme i mín spemijek než je norma. Takže v lednu jdeme do IVF :wink:
25. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Nene,mám PCOS, bez hormonů ti klidně rok neodmenstruuji :slight_smile: Ale asi dobře reaguji na hormony. Uvidíme, jak zabere dávkování příští měsíc. Tak to budu moc držet pěstičky, snad to vyšlo. My chceme tak 2-3 zkusit IUI, pak IVF. Moc moc přeji, aby jsi našla 2// :slight_smile:
25. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal tak to budes take testovat pristi tyden. Ja nevim, jestli vydrzim az do uterka. Na IUI jsem byla 15.11 :slight_smile:
25. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori To jeste nic neznamena-negativni test 15. den po IUI, pokud teda jeste nemas menstruaci.
25. nov 2011 o 14:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori To mě mrzí ale třeba tam ještě nějaká šance je,nesmíš testům 100% věřit.Mě v těhotenství furt vycházely negativně! Nás by doktor klidně poslal na IUI 6 krát - říká,že dítě už máme...... ale my mu skrátka řekli sami,že tohle byl náš poslední pokus IUI a pokud nevýjde,tak na to kašlem.Už nás ty pokusy stály 6000 + benzín a rozpíchané břicho a nic z toho,takže další pokus už absolvovat nebudeme.
25. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tumamka Též děkuji :slight_smile: .Vám doktorka doporučila domaci snazení?No nám nic takového doktor neříkal.A mohu se zeptat ,jak se cítíš po IUI,bolí nebo tlačí tě něco?A když jsi si píchla Ovitrelle citila jsi něco,já jsem jej použila před měsícem a myslela jsem že sex nevydržím jak mě boleli vaječníky.Je to normální reakce nebo to je špatně? Je to těžké přesně určit ovulaci co.No snad se na nás někdy usměje štěstí a to vlastní malé v té náručí mít budem :wink: ...
25. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne,nedoporučila,ale vypadalo to že tenhle cyklus na IUI nepůjdu,tak jsme se začli snažit aspoň doma a nakonec jsme šli ještě i na IUI.Jinak my ale vždycky tak 4 dny před tím sexujem,aby byli spermíci tak akorát,ne moc starý a ne moc nedozrálý :wink: .Po prvním a druhém IUI jsem ještě v ten den malinko špinila a pár dní po tom jsem cítila bolest jako při ovulce.U mě Ovitrelle bez problémů,nic mi po něm není.Doktoři to poznají,že se to blíží a ten Ovitrelle to načasuje,aby to bylo v pravou chvíli :wink:
25. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal
@leeena_4
@tumamka my bychom do toho 5 IUI už nešli, ale doktrotka mi tak jako navrhla že když mám doma posledních 5 tabletech clostíku, že to teda zkusíme naposledy. ted jsem měla 2 vajucha. tak říkala že jsem pěkně nastimulovaná, takže prostě naposled. ale hned ji řeknu at zažádají na tu pojistovnu. chtěla byxh jít na IVF co nejdřív. jinak já mám ovulku normálně dobrou, ten Clostík mám jen na podporu.
26. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lola22 no zatím ms nemám. zítra budu 28dc, tak čekám že to přijde.
26. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
26. nov 2011 o 19:13 • herolukynek
@vera_j a ty jsi otěhotněla po tom Merionalu?? já už to nechám jak to je, a po novém roce půjdem kdyžtak do toho IVF.
26. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, ano po merionalu, zkusila bych to, dříve než půjdeš na IVF, merional jsem měla komplet hrazený pojišťovnou...za IVF dáš několik tisíc.....dá se říct, že mě inspirovala leeena, když jsem si četla, že jí to po těch injekcí vyšlo, tak jsem si řekla, že do toho jdu taky. Měla jsem PCO a MS mi samovolně nepřicházela, stejně jako leeena....takže jsem do toho šla :slight_smile: ...a povedlo se :wink: zítra jdu na utz, tak budu hlásit
28. nov 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_j škoda že jsem si nenapsaly dřív. já už to ted hrotit nebudu, příští týden jdu na 5 IUI. mě nasadili ten clostík asi jen na podporu. já mám ms na hodinu přesnou i ovulku. takže uvidím. když nám nevyjde IVF tak zase zkusíme IUI tak bych si o to řekla. jinak doufám, že nás IVF moc nebude, chodím k Apoli, a holky co tam byly na IVF zase tolik neplatili. tak uvidííme....... :grinning:
28. nov 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můžu very slova jen potvrdit :wink:. Dneska se jdu do CARu domluvit na další IUI a zase bude s Puregonem, když to jednou klaplo, není proč to měnit. Měla jsem s injekcema mnohem hezčí sliznici, než s clostíkem :wink:.
Ale znám i holky, kterým clostík pomohl k miminku :wink:
28. nov 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j držím pěsti na ten uzt :wink:
28. nov 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zase usetrila tehu test, ze v noci jsem dostala silne krece. Bylo mi stridave horko a zima a rano ruzovy hlen na toaletaku. Ted uz kvalitne spinim, takze je to v haji. Zygotce se u mne proste nelibilo a vzdala to :frowning2: a to jsem mela nadheren nacechrano :unamused:
Dalsi pokus vychazi na hodne blby termin, zase kolem vikendu +tu budou nasi, tak jsem z toho vseho takova presla :angry:
28. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak já ráno na testu také pořád jen jedna / :frowning2: Ale manža prohlásil, že už si najdem cestu aby se potkaly(vajco s klukama), tím myslel IVF +ISCI :grinning: Tak jsem vysadila utroš, počkat na MS a pak se objednám na UTZ a dostanu nějaký protokol at vím jak postupovat dál :wink: Snad se nám IVF povede napoprvé :dizzy_face:
28. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Já si ale myslím,že Ti asi injekce nenasadí, když máš ovulku a MS bez problémů,tak pochybuju,že by Ti nasadili zbytečně injekce,když za ně pojišťovna platí tolik tisíc ne? To asi jen ten Costík za který se asi skoro nic neplatí a stačí na tu podporu,když vlastně vajíčka máš přirozeně,což je paráda,tak proč stimulaci injekcema? Ale třeba se pletu.Každopádně nezoufej,já stimuluji injekcema taky a zatím nic.
28. nov 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no je to přesně jak píšeš. ted mám clostík 4 měsíc. bud nám nabídli IVF a nebo se máme snažit doma. ale na to jim kašlu, přes rok se snažíme doma, a ted jdu na 5 IUI ...... takže po novém roce zkusíme jednou IVF.
29. nov 2011 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky, taky si myslím, že zkusit IVF není špatný nápad :wink: Hormonů se nevyhneš ale je tam vyšší šance. K IUI by ti ty silnější hormony asi nedaly, protože ctěhjí aby bylo 1 vajíčko a to asi vždycky máš :sweat_smile: Neztrácej naději, vždycky jsou další možnosti :wink: Byla jsi na laparce nebo něčem podobným?
29. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta také mám jen /, ale co, další kolo před náma. Určitě to půjde nějak zařídit, aby ti to vyšlo :wink:
29. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak včera na utz pusto prázdno a PCO je zpět. Takže cca od 2-5DC dalšího cyklu jedeme 75iu denně stimulku Puregonem. a do konce roku je klid :grinning:
29. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal to mě mrzí, ale myslím, že IVF bude u vás úspěšnější :wink: necháte si udělat i ICSI?
29. nov 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky tak držím palce do dalšího kola, je dobře že jste déle nečekaly asi by z toho nebyl užitek, takto budete pracovat cíleně :wink:
Jo jo IVF+ISCI a uvidíme, co dál, jestli doporučí potom PK a asi asistovaný hatching....když už do toho jdeme, tak už pár tisíc nehraje roli. Jsem zvědavá, co dostanu za hormony, ale dohodly jsme se, že budu doplácet za kvalitnější, kde mají lepší zkušenost :slight_smile:
29. nov 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Taky bych to tak na tvém místě udělala - když už, tak pořádně, viď? :wink:. Na kdy Ti to vychází?
Já na 16ti denní stimulku s Puregonem (ten čistější hormon) doplácela cca 2500,- takže to můžeš mít taky tak, bude to kratší a určitě větší dávky, takže tak do 4.000,- si myslím, že se vejdeš.
A Další kolo je nutné, není vejce, není mimi, však to znáš :grinning: :wink: Snad se z té tabulky v červenci taky pohneme :grinning:
29. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně, vím, že jsem mohla zkusit další IUI s hormony jako ty, ale když má manža i menší počet spermií, tak nechci se hormony cpát rok :astonished: No to ještě nevím, na kdy, protože ted v prosinci jdu jen na utz a dostanu protokol...asi dlouhý a ten se začíná nějak koncem cyklu....takže potom určitě odběr vajuch i IVF až leden :wink: Ano tak se tomu říká, čistější hormon, taky počítám, že se vejdu do 5-6 tis. Taky doufám, že se z té tabulky už brzo dostaneme, vždyt jsme tam zbyly už jen 4 :confused: Ale snad brzo půjdem postupně nahoru :sweat_smile:
29. nov 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok