• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@puckal No představ si, že v jedné diskuzi jsme zůstali už jen dvě a přestaly tam holky dělat tabulku :grinning:. Ale to víš, že se z ní vyhrabeme. s vaším postupem se naprosto ztotožňuju a třeba se z té tabulky dostaneme už koncem ledna :wink: :dizzy_face:
29. nov 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak utz OK, srdíčko bije a jsem 7+5tt. Takže v centru ukončeno a teď už jen ke svému doktoru....Jinak leeena, držím palce, injekce nám zabírají :slight_smile:)
29. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_j jupí, krása :wink: a děkuju :dizzy_face:
29. nov 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j gratuluji :wink: Máte krásný vánoční dáreček :wink:
@leeena_4 taky doufám, že koncem ledna už tam nebudeme ani jedna :wink: Pracujeme na tom dobře :wink:
29. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj, nakoukla jsem a viděla tu krásnou zprávu, jsem ráda, že zázraky se dějí těm, co si je zaslouží :dizzy_face: Mám z vás radost :slight_smile:
29. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Dík moc, pořád tomu nevěříme, to prostě člověk nechápe. :dizzy_face: . Máme radost, ale i strach, aby to bylo v pohodě. Jak to vypadá u vás?
29. nov 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 úplně ti rozumím, jaké máš pocity :wink:. My jsme včera poslali žádost na IUI a začátkem ledna jdeme na stimulku k 2.IUI. Povedlo se poprvé, tak snad nějaký další pokus vyjde zas, tentokrát se šťastným koncem :wink:
29. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak to budu držet palce.
29. nov 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 děkuju, budem to potřebovat :wink:. Chtěli jsme tomu po potratu dát volný průběh, ale PCO je zpět a vejce nikde, tak není na co čekat.
29. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Je pozitivní, že se už zadařilo, takže velká pravděbodobnost, že se zadaří znovu. mě pořád vrtá hlavou, co se stalo, že se to u nás podařilo normálně :slight_smile:.
29. nov 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak možná opravdu ta psychika :wink:. Taky by mi to vrtalo hlavou, ale důležité je, že jsou //, důvod ti může zůastat skryt :wink:.
29. nov 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To nevím, já jsem na tom psychicky stejně jako jindy :slight_smile:. Ale začala jsem plavat, tak jestli to nebude tím, že jsem to docela rozhejbala :grinning:
29. nov 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 je to možný :wink:. Nebo to tak prostě mělo být a teď :wink:
29. nov 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal byla jsem na všech vyšetření. a navíc po Clostíku minule 2 krásný vajíčka. a stejně z toho bylo prd. jsem zvědavá jestli ted budu mít taky 2.
29. nov 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky mam po prvnim IUI a chci se zeptat.Taky vam bylo tak zle po par hodinach od zavedeni spermat?? Ja se svijela v krecich jak me bolely vajecniky :-/ .Je to normalni?Ale rano bylo celkem fajn,jen se mi motala hlava po ranu a to normalne nemivam.
29. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusinkaaa mě se to nestalo, ale četla jsem o holkách, které se tak po IUI cítili a přešlo to :wink:
29. nov 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusinkaaa a to motání - nebereš náhodou utrogestan, nebo duphaston???
29. nov 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ,jojo beru utrogestan .Tak to jsem rada,ze to byva a ze se nemusim strachovat co me to zachvatilo za bolesti :slight_smile:
29. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusinkaaa tak to motání hlavy máš určitě z utroše :wink: jestli ho polykáš, zkus ho zavádět, nemá pak takové vedlejší účinky :wink:
29. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ,vecer ho zavadim a rano polikam nebot mam ranni a praci docela narocnou a proto doktor rikal ,aby hormon neunikl tak polikat.Tak to abych mela porad odpoledni,abych mohla jen zavadet :dizzy_face: ... Moc dekuji povzbuzeni.Preji ti a drzim pesti at se vam dari
29. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusinkaaa jasně, tak to chápu, aspoň víš, že to je z utroše, děkuju za přání a i tobě hodně úspěchů, vlastně stačí jen jeden :wink: :grinning:
29. nov 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak MS nenechala na sebe dlouho čekat, jsem 1DC, objednám se do CAru.....co tady nového?
30. nov 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásím,že třetí pokus nevyšel už začínám špinit,takže je to jasný,čeká nás IVF.
30. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahojky, je mi to líto :frowning2: ale s IVF máš šance určitě vyšší a vyjde ti :wink: Už máš zažádáno?
30. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Ještě nemáme zažádáno.Já na IUI stimulovala Menopurem a to jsme taky žádali pojišťovnu,tak doktor říkal,že nemužeme zažádat pojišťovnu dřív než budeme znát výsledek, když nám přispívali na IUI,že by to neschválili.Ale říkal,že to schválení je během týdne,prý by se to ještě v prosinci stihlo IVF rozjet,tak nevím no,jestli do toho jít s tím,že by to odsátí vyšlo nějak kolem svátků a nebo to nechat na leden.
30. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek aha, tak u mě zažádáli rovnou při IUI a prý se vyjádří do 30 dnů, tak to tam už bude, ale stejně to rozjedeme až v lednu, rptože dlouhý protokol bych ted už nestihla, ten se rozjíždí koncem předešlého cyklu.....Takže do vánoc u nás passé, u vás teda šance je, tak dej vědět, jak dopadneš :wink:
2. dec 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Aha,tak mě doktor říkal,že to schválení je kolem týdne,to je zvláštní.Kamarádka teda říkala,že čekala na schválení 2 týdny.Já IVF ještě moc nestudovala,musím kouknout na nějaký info,tak ještě ani nevím co je dlouhý protokol.... :slight_smile: Ale dnes jsem 2 DC,tak nevím,zda by to ještě v prosinci šlo ale když ne,tak nevadí a půjdeme až v lednu.V pondělí jsme objednaní na půl 2,aby jsme zažádali a poví nám co a jak,tak jsem zvědavá. :slight_smile:
2. dec 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky tak ja som sem písala už dávnejšie no teraz sa pripájam opäť. Rozhodli sme sa, že dáme sa po druhý krát na iui tak uvidíme či sa podarí aj to druhé. Chcela som ísť už v januári ale bola som chorá a užívala som antibiotíka a ako z každých som dostala mikózu tak sa liečím teraz, Neviem či to stihnem v januári a keď nie tak neskôr ale už sa neviem dočkať :slight_smile:
4. dec 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahojky, tak to půjdete v lednu jako my :slight_smile: Ted by jste to nestihly, a dlouhý protokol se začíná už v tomto cyklu takže by šel :wink: Já jdu v pátek, tak se také dozvím jaký bude....ale něco říkala o dlouhém + dostanu stimulku :wink: Tak napiš, jak jsi dopadla :wink:
5. dec 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok