• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@puckal Ahoj,tak jsme dnes poslali žádost a mám si za týden zavolat. Mezi 20 -22.12. dostanu nějakou injekci, která bude působit 14 dní a pak začátkem ledna se začne se stimulací. :slight_smile:
5. dec 2011 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek
@puckal ahoj holky chci se vás zeptat kolik IUI máte za sebou?? když už chcete jít do IVF?? já 4, 5 se nám asi nepovede. byla jsem domluvená v caru že v lednu půjdem po IVF, a včera tam byla zase jiná doktorka a ta mě stále tlačí do IUI. tak nevím...... pro nás to IUI začíná být časově náročné co se týče uvolnování z práce.
6. dec 2011 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Ahojky, my byli včera v centru a doktor to nechal na nás.Máme za sebou 3 IUI. Doktor by nás klidně poslal na další IUI, říká, že máme už dítě a přirozeně, že vejcovody mám průchodný a manžel spg taky dobrý ale jak chceme... Ale my už nechceme - v práci mám od začátku problémy s tím dojížděním tam a ke všemu nás to stálo už 7 tis.a neustálý píchání injekcí do břicha.... a nic z toho. Říkal, že je to naše právo se rozhodnout a že on to bude akceptovat, takže jsme poslali žádost na IVF a přesedáme do jiného vlaku a doufáme,že ten nás už "doveze" do cíle. :slight_smile:
6. dec 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek tak to jo, já se na to zítra taky zeptám. já myslela že žádost podává car?? nebo to musím podat sama jo?
6. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Jj, to pošle doktor při té návštěvě s Vámi co tam budete.A ještě jsme vyplňovali 2 papíry, co se vyplňují i při IUI.
6. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori ahojky, já zkoušela jen 1 IUI, na první náštěvě nám doporučily hned IVF+ISCI, ale já chtěla 1-2IUI tak to bylo na mě, co chci. Ale měli pravdu asi to u nás nemá cenu, já bez hormonů nemám vejce a manžel má horší spermio, takže jsme hned v den IUI domluvili, že v ledni jdeme do IVF a doktorka poslala zatím žádost na pojištovnu. V pátek budu vědět víc. Ale v tomto se špatně radí, když ty normálně ovu máš, SPG máte takév pořádku, průchodnost také OK, je to i o penězích, IVF je náročnější jak finančně tak časově :sweat_smile: Ale pokud další IUI nechceš, nutit by tě neměli :wink:
6. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@puckal no právě si myslíme už 5 IUI nemá cenu. spermio máme hraniční, ale právě přijde že by nám to IUi chtěli dělat pořád dokola. jinak u Apolináře to IVF není tak drahé jako v ostatních centrech a říkám..... vůbec nás do něj necpou až mi to přijde divný.
6. dec 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj leeeeeeni! jak sa mas dievca? plna optimizmu? dufam,ze sa ti dari, fandim ti :dizzy_face:
6. dec 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky :slight_smile: ráda tě "vidím" :wink:. Jojo, plná optimismu :wink: v lednu jdeme na druhé IUI a už se moc těšíme :wink:. Jinak jsem byla minulé pondělí v CARu a opět PCO a bez folikulu a od včera mám pozitivní ovutest, jak vyšitý, zvláštní, viď?:grinning:. A jak u vás, jak pokračuješ s Mojžíšovkou? :wink:
6. dec 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj Jani, a co ty? :grinning:
6. dec 2011 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 no priznam sa, cvicit sa mi velmi nechce...ale prolaktin mam uz KONECNE v norme...priatelovi zomrel otec...prave sme dokoncili hrubu stavbu..tolko noviniek..dobre aj tie zle...
ak sa nam nezadari tohto roku prirodzene, tak v januari chcem IUI (nase stvrte...a prve v roku 2012).
pozitivni ovutest...tak to je dobry zaciatok :wink:
6. dec 2011 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 ahojky, prave pisem @leeena_4
som rada, ze tu vidim aj "stare tvare" :slight_smile: ...co mas nove ty petulko??
6. dec 2011 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 no tak to je super s tím prolaktinem! to mám radost a ty předchozí IUI vám dělali i když jsi měla vysoký prolaktin? Chápu, že se nechce cvičit, ale určitě se to vyplatí :wink:, minimálně to neublíží :grinning:. Tatínka je mi líto, jak to přítel nese? Víš, co se říká, že někdo z rodiny odejde a jiný přijde :wink: :dizzy_face:. S hrubou stavbou je to parádní :wink: takže máte starosti, co zaměstnají hlavu, to je moc dobře. Takže to vypadá, že pokud se nám ani jedné nepodaří do konce roku, tak půjdeme na IUI "spolu" :wink:
@petula22 ahojky :slight_smile: na tebe si taky vzpomenu vždycky když tě zahlídnu, co u vás?
6. dec 2011 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 No, nám vyšel pozitivní testík, ve čtvrtek jdu k dr. tak uvidíme. Zadařilo se přirozeně, po 5 letech snažení, po 2 IUI a po IVF, no asi zázrak :dizzy_face: . Gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:.
6. dec 2011 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leeena_4 Ted to vůbec neutíká, k dr. až ve čtvrtek. Podle propočtu jsme 5+1tt, pěkně mě bolí prsa a břicho mám jako balon a nemůžu spát, tak jsem vyřízená. Jaktože si měla pozitivní ovu testík, když nemáš ovu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 teším sa a gratulujem :slight_smile: zázraky sa dejú :slight_smile: už to len dotiahnite do šťastného konca :slight_smile:
6. dec 2011 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 Dík moc, pořád tomu nevěříme :sweat_smile:
6. dec 2011 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jinak holky, já začala plavat a za 2 měsíce se zadařilo, možná se tím rozhýbala pánev či co .... :grinning:
6. dec 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 Jé, to je krása 5+1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a byly jste na IVF, nebo samo přirozeně? Pohyb je myslím fakt zásadní, když má člověk nějaký problém s plodností :wink:. Ta únava na začátku je vražedná, to vím, přeju ať brzo přejde, ale vím, že i tak si to užíváš, viď:wink:.
6. dec 2011 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 a s mojí ovu to bylo vždy pofidérní :grinning:, třeba se doktorka přehlédla, nebo chtěli, abychom šli na IUI :slight_smile:.
6. dec 2011 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 Zadařilo se přirozeně, 2 IVF byla neúspěšná, naposled jsme byli 1.9., pak si dali oraz, že půjdeme na další po novém roce a že pak už na to prdíme, když nám to není souzeno, manžel mi i řekl, že už se smířil s tím, že dítě mít nebudeme, to mi řekl 3 dny ořed pozitivním testem :slight_smile:. No a pojistili jste to? :grinning:
6. dec 2011 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 :grinning: :grinning: :grinning: to je ironie osudu a mooc vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PS: jojo, včera jak jsem viděla pozitivní ovutestík, tak to bylo jak bejk na červenej hadr :grinning: :wink:
6. dec 2011 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 tak to držím palce at to vyjde a na IUI nemusíte :wink:
6. dec 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 děkuju, ale naděje si nedělám :wink:
6. dec 2011 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 cozeeeeee? faaaaakt???? chvilku tu nie som a take novinky!!!!!!! moooooooooc gratulujem a drzim strasne paste nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leeena_4 to o tom kolobehu som pocula, a je to zrejme prirodzene..tak ako cely zivot...ja som novembrova a priatelov ocko zomrel v novembri..pocula som, ze v spojeni s novembrom sa tato "vymena" odohra do roka..neviem nakolko su to povery, ale bolo by super keby sa to podarilo. Priatel je z toho smutny a dost podrazdene na veci reaguje...no nechavam to tak, musi si to vysmutniet chudak. je nam to obom strasne luto a je to cerstve (stalo sa to minuly pondelok).
Ak sa nam nezadari, leden je "nas"?!
:wink:
6. dec 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 To je jasný, pokud je to takhle čerstvý, tak člověk ani nemůže nic čekat a muži i když vypadají silnější, taky je jim do pláče a smutní. Teď jsi pro něho důležitá, i když je podrážděný a s trpělivostí, kterou mu dáváš, to bude určitě bzry bolet míň :wink:. Moc bych to přála nám oběma, ale když ne, v lednu jdem spolu do boje, leden je náš :wink: :grinning:
6. dec 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 diky za povzbudenie..ano, je to fakt prilis cerstve...a rodic je rodic

leden 2012 je nas...ale ani prosinec 2011 neznie spatne :grinning:
6. dec 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janulka1980 to ti klidně podepíšu :wink:
6. dec 2011 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@petula22 s tym plavanim mas pravdu...dnes sa zas vrhnem na Mojzisofku...ehm, teda na cvicenie :grinning:
6. dec 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 taky jsem začala 3x týdně. 2x posilka a jednou plavání, zítra jdu taky plavat :wink:
6. dec 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok