• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
jj odpočívám,chystám se na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás opět zdravím do nového dne.Tak jak jste na tom dneska,jak se máte a co už jste se někdo testíkovali nebo ještě ne?? :slight_smile:
30. júl 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,pročítala jsem vaši diskuzi(teda spíše letmo),před 3 týdny jsem byla na laparce,vše je o.k.,spermiogram taky o.k.,nyní začnu užívat Clomifen a doporučují nám IUI. Jsem z opavy,tak nevím,zda se máme obrátit na CAR v Ostravě nebo v Olomouci.Můžete doporučit? A taky mě zaskočily ty rozdílné ceny,co se tady za iui uvádí.Závisí na pojišťovně nebo na centru?Díky moc za rady a všem maximum úspěchů :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2008 o 07:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Katy,já přesně nevím na čem záleží,ale možná trocha aji na pojištovně,pač my když jsme poprvé došli do Reprofitu v Brně tak se nás ptali u jaké jsme pojištovny,ale platila jsem za první IUI 1500kč,ale potom nám říkala,že to další pak napíše na pojištovnu,většinou si hradíš ty léky,které ktomu dostáváš.Ale říká se ,že první tři pokusy by měli být zdarma,tak nevím.Jinak nevím,kde je to lepší jestli v Olomouci nebo Ostravě,já chodím do Brna,pač jsem z Brna.Jinak tě moc zdravím a jak dlouho se už snažíte?
30. júl 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Androsku,snažíme se již rok a půl,snažím se zachovat čistou a chladnou hlavu :unamused: ,hlavně před manželem :sweat_smile: ,ale už mi z toho začíná tak trošku hrabat.Tak moc toužím po mimču,že bych pro to udělala cokoliv.To je ale asi normální,že?Jak dlouho se snažíte vy?
30. júl 2008 o 07:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy,tam my se snažíme-ted v září by tomu bylo dva roky.Takže jsme vlastně po roce a půl si řekli,že stím začeneme něco dělat,pač už mimčo taky chceme hodně,já chcem taky moc a hlavně aji kvůli manžílkovi,tomu je už totiž 38,sice se řžíká že na věku chlapa nezáleží,že ten může mít ditě kdykoliv,ale přeci chcem,abychom to stihli do 40 alespon první.Jinak nato stále taky musím myslet,ale to tomu taky zřejmě moc nesvědčí,když nato člověk stále myslí.
30. júl 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty už máš IUI za sebou,viď?A jaké jsou pocity? :sweat_smile:
30. júl 2008 o 08:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,já jsem už IUI první prodělala v pátek,bylo to trocha nepříjemné,ale dalo se to vydržet.Nevím jaký pocit,nezdá se mi,že by to vyšlo hned na poprvé,takže uvidím,testovat se budem až příští pátek,takže musím ještě vydržet a pak se uvidí jak to dopadlo.Sice jsme oba vpořádku,manža má ok spg,ale nevím nevím,no tajně doufám,aby to vyšlo samozřejmě!!!
30. júl 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozřejmě jsem myslela pocity ze samotného zákroku.Držím palečky,ať se vám splní velký sen :dizzy_face:
30. júl 2008 o 08:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ze samotného zákroku,jak jsem říkala,nebylo to nic hroznýho jen tedy trocha nepříjemné,ale dá se to zvládnout,obzvlášt co by jsi pro mimi neudělala.Hezký den
30. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt,tobě taky hezký den :slight_smile:
30. júl 2008 o 08:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,mám jakoby stále trocha výtok,myslíte že je to normální nebo to znamená,že se to IUI nepovedlo,už si začínám myslet,že to tedy nevyšlo.
30. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek aj ja mam vytok, podla mna je to v poriadku, neboj. Prehnane sa pozorujeme :grinning: Ja by som na to tiez najradsej zabudla, no ale nejde to. Musime byt pozitivne...aj testy budu pozitivne :sweat_smile: A aky mas ten vytok?
30. júl 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík lola,mám ten výtok taký bíly,jako né úplně průhledný.Lola a ty jsi kdy máš dělat ten testík?
30. júl 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak IUI by mělo být hrazené 6 pokusů za rok,aspoň to mi bylo řečeno....a platí se léky....holky já mám starch dnes jsem byla u doktora a naštval mě :pensive:
30. júl 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lepší je určitě Olomouc než Ostrava :slight_smile:
30. júl 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Karuška,proš tě naštval,stalo se něco??
30. júl 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bílý hustý výtok je příznak těhu :wink:
30. júl 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek aj ja mam taky. Neboj, bude to dobre. Ja mam testovat tuto sobotu.
Katuska teba preco lekar nastval?
30. júl 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška a jak to víš,už ti to někdo takhle potvrdil?A prečo tě naštval dr?
30. júl 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak vidis Adrosek, urcite sme tehu..prvy priznak uz mame :grinning:
30. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šla jsem tam,protože mě velmi bolí břicho,je to taková bodavá bolest a on mi řekl že si to vsugerovávám a že to nic není,maximálně cystička :cry: ty mám odjakživa ale nikdy to nebolelo? :cry: do caru mě nepustí z práce protože tu jsem sama....
30. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuska a nevolala si tam? Skus zavolat a opytat sa. Ale asi by bolo najlepsie, aby ti doktor urobil ultrazvuk,ze?
30. júl 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška tak si tam raději zkus zavolat,oni ti řeknou ne alespon co a jak?Myslíme na tebe.
Lola,kéž by to bolo ten příznak.
30. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jedu na ultrazvuk zítra do nemocnice, jinak má doktorka v caru má skoro celý měsíc dovolenou,volala jsem si tam a sestřička mě po výslechu objednala na 13.8.Ptala se mně proč k nim jezdím, no pro rohlíky asi ne :angry: :sweat_smile:
30. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška tak to mě mrzí,tak snad tě to přende,ale pokud ne,tak bych trvala natom,aby se na tebe podívali no ne??Dyt nikdy člověk neví co to mlůže být.
30. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím že ten můj "doktor z hor" :grinning: nic neuvidí a budu za debila :frowning2: já nechápu tu sestru proč bych k nim jinak jezdila? :confused: :sweat_smile: to tam bude zase narváno a mudr bude mít špatnou náladu :frowning2:
30. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přístup některých lidí,je opravdu zajímavý.Katuška nerozčiluj sa,snad to přejde.
30. júl 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuska tak snad to do zajtra nejako vydrzis, budeme na teba mysliet. Ved keby to bolelo viac, tak chod na pohotovost.
30. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,tak já už jdem pro dnešek domů z práce,tak se tady na Vás kuknem ještě večer ju?Jinak se opatrujte všechny
30. júl 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok