• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Lusinka, dik za radu, manzelik sa isto potesi...len podbrusko este trosku pobolieva... ako znasas stimulaciu?
12. dec 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa dosť poboloevalo podbruško.
stimulku znášam dobre, ani neviem, že niečo beriem, chvalabohu,
12. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dlouho jsem tu nebyla tak mam co docitat. :slight_smile:
Dnes jsme byli v novem soukromem centru a zadna dalsi IUI uz nebude. :frowning2: Rovnou nam doporucili IVF+ICSI takze to byla docela rana,ale uz se na to zacinam pripravovat.Jsem strasne rada,ze jsme presli jinam,protoze by jsme byvali ztratili spousta casu a takhle muzeme po Novem roce zacit nanovo :dizzy_face:
wrtulka dlouho jsi tu nebyla ozvi se :wink:
12. dec 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky předem se omlouvám, že jsem vás napínala, ale vůbec nestíhám, takže těhu nejsem!!!_Včera když jsem se oblíkala, že půjdu koupit test tak jsem šla na záchod a buch, dostala jsem to, no je to pech. Tak jsem hned chtěla zavolat do caru, ale nikdo mi to tam nebere, nevím jestli mi stihnou udělat IUI ještě před vánocema, to asi né.
Holky nevíte jak to je, když mám cyklus dlouhý 34 dnů, jestli se IUI dělá kolem toho 14DC nebo se to má dělat později? Mě totiž to první IUI dělali 14DC, tak nevím jestli to nedělali brzo.Mějte se a pěkný víkend, já zase budu v jedom kole, zítra jedu do Polska, nechala jsem si tam ušít záclonu, tak už se těším. :wink:
12. dec 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
trosku docitam , je tu ale plno novych tvari :slight_smile:
jenom chanel , to jsem ti chtela rict, ze je hloupost ze Dr. nepozna na kterem vajecniku bude ovulace, to poznaji nastoprocent podle rustu folikulu , vzdy na jedne strane je vajecnik neaktivni (plno drobnych folikulu nerostoucich) a na druhe roste jeden ci vice folikulu , takze to fakt poznaji , me to vzdy krasne ukazuji (lepe jak v tehotenstvi mi kdy ukazovali mimco :wink: ) a jeste mi posledne rikala jak se mi ty strany hezky stridaj :grinning:

Jinak preju vsem more stesti a at uz v tom novem roce jsme vsechny tehule :slight_smile:
12. dec 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berusko - jj, deticky mame temer stejne stare :slight_smile: , memu synkovi budou tri roky v cervenci :slight_smile: . a jak dlouho jste se snazili o Matyaska ?

suzanna - mrzi me to, ale je videt ze to beres pozitivne , tak se hezky nalad at se pak miminkum u tebe libi :dizzy_face:
12. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvestra, po iui by ste praveze mali sexikovat, aby maternicu stimulovali nejake enzymy, ktore su v ejakulate. Pri iui ti davaju precistene spermie bez tychto enzymov. Tak sup na chlapa. :wink:
12. dec 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzko o malého jsme se snažili 7 let, pořád to nešlo, s manželem jsme byli na různých vyšetřeních a nic, zkoušeli jsme jezdit na dovolené, odpočinout si, ale pořád nic a tak jsme se rozhodli, že se na nějaký čas vydáme do světa, zakotvili jsme v USA, pracovali tam, užívali si, ta práce byla docela náročná, jak fyzicky tak psychicky, bydleli jsme v Pittsburghu, pak jsme se stěhovali na Floridu a tam mi začalo být špatně, přestala jsem kouřit, byla jsem pořád unavená nepřišla mi mrcha, ale všechno jsem přičítala změně klimatu, až za pár dní jsem byla v obchodě a šla kolem těhu testů a tak jsem si jeden koupila, dělala jsem si ho odpoledne a buch byly tam //,pak jsem si udělala asi ještě dalších deset testů a všechny pozitivní. Chvíli na to jsem začala zvracet, zvracela jsem každý den, několikrát, až do porodu. Nastala otázka co teď, doktora jsme si tam nemohli dovolit a tak jsme se rozhodli, že se vrátíme domů.Když jsme se vrátili, hned druhý den jsem byla objednaná na gyndu a tam mi doktorka řekla, že jsme si opravdu přivezli malého američana, byla jsem ve 12tt. No a teď už mu budou tři a nutně potřebuje sourozence, je to paradox, jeli jsme si do USA vydělat nějaké peníze na IVF a ono to šlo samo, teď nám každý říká, že asi musíme znovu do zahraničí, ale teď už to s dítětem není tak lehké.
Přeji všem ať se brzo zadaří.
13. dec 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzko84, děkuji za odpověd,já jsem si to taky myslela, že to jde,ale doktorka mi tvrdí,že nezjistí,která strana ovuluje,zrovna dneska jsem byla na krvi a ultrazvuku a ptala jsem se asi už po desáté.Aspon mě potěšila,že tam jsou 3 folikulky a minulý měsíc tam byl jen jeden. Tak třeba se stane zázrak. Berusko81, to mě mrzí,doufala jsem,že se Ti zadaří,tak hned v pondělí běž do Caru,bude to myslím 3den cyklu,mohli by Tě stimulovat, a udělají Ti to,svátky nesvátky,jsou tam i soboty a neděle.Teda je mi zároven i líto,jak Ti bylo zle v těhotenství,měli Ti dát Torecan,bud prášky nebo čípky,vím,že kamarádce taky bývalo v těhu zle a tohle jí moc pomohlo.Toho se teda dopředu taky bojím.Suzanno i Tobě držím palce,at se podaří v Novém roce a máš taky mimi. :dizzy_face:
13. dec 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak, dnes, resp. vsera som aj ja po mojom 1.IUI, tak pevne dufam, ze to vyjde. Na sone sme videli, ze praskli uz oba folikuly, asi par hodin pred IUI, tak bol doki trochu zaskoceny, ze ovu uz prebehla, lebo chcel reinseminovat pred a po ovu... :confounded: tak bolo uz len po ovu

jajka - neviem, preco maju centra taketo rozdiely, ale co sa tyka doplacania statu a vypomoci takymto parom, to nie je na SK az take zle, inde vo svete stat nedoplaca vôbec nic a aj my to tahame sami. Jaj, bodaj by uz na posledy!

chanel- na IVF sme sa snazili o nase spolocne biologicke babo, teraz mame darcu, ale je to uplne v pohode, tesim sa na to a dufam, ze to vyjde

suzi - no tak dalsia odchadza na IVF, snad vam to hned pomôze, ved vy ste viac-menej OK, tak by nemal byt na IVF problem. :dizzy_face:

beruska- to je skoda, tak som aj ja dufala... :unamused:

luciasek - mne doki vravel, ze test najskôr az 13-14 den od IUI, predtym je skresleny
15. dec 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
suzana, tak rýchlo prejdi k nám na tému "IVF leden/unor 2009.....hledam spolubojovnice :wink:" Privítame aj iné snažilky, ktoré prechádzajú na IVF.
15. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ahoj jj ja tam juknu :dizzy_face: Ceka nas to v lednu. Mame pry tak dvojnasobnou sanci na uspech nez u IUI.Tak snad? :slight_smile:
15. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti držím palce. Nie je to až také zlé. Ja už mám za sebou tabletky proveru a včera som si pichla prvý decapeptyl.
15. dec 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, aha, tak ted přeji,aby to vyšlo! Já už tento týden jdu taky na IUI,bude to brzy,dnes jsem špinila a taky mi dali větší dávku Fostimonu...zítra jdu na krev a ultrazvuk,tak jsem zvědavá. Komarik a jak se cítíš po lécích? Když mi ted nevyjde IUI :confounded: ,tak to vypadá, že budu muset na IVF, tak se nějak přes svátky na to musím psychicky připravit,mám z toho strach. :sweat_smile:
15. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak zítra budu vědět hodnotu hcg v krvi - předpkládám, že tam nic nebude. Jinak jsem 17 DPO, dobrala jsem Utrogestan a mrcha se stále ještě nehlásí. Letos už druhé IUI asi už nestihneme..... :angry:
15. dec 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal, co se bojíš! Dokud není mrcha,šance! Já jsem měla jasno velmi brzy,kdy jsem to dostala a to na krev bylo už zbytečné jít. Neboj já věřím,že šance je.
15. dec 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem dneska hned ráno volala do CARu a sestřička mi řekla, že už to letos nemá cenu, že bysme to stejně nestihli, tak se mám ozvat až po novém roce, až budu 10DC, jsem trochu sklamaná, doufala jsem, že to ještě letos výjde, no nic aspoň můžu v klidu myslet na vánoce a připravovat se na to co bude dál.
Rosienka držím palce, já to měla jak ty, když jsem šla na IUI tak už jsem měla taky prasklé foliky, takže jsem na reinseminaci taky nebyla.
Chanel, tobě taky držím moc palce.
Ivomal hlavu vzhůru, šance vždycky je. :wink:
15. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
ja zatiaľ nemám nič nové. zajtra beriem posledny den clostil. a v piatok do car-ka, aby mi povedali kolko vajec som zniesla a na ktorej strane. bolo by super keby na oboch,možno vačšia šanca, aj ked teraz som mala na oboch stranách a prd z toho.
držim vám všetkým palce aby ste zvyšovali percento uspešnosti. :slight_smile:
15. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel - super, tak budeme mat snad na Silvestra co oslavovat! Ja by som mohla ist na krvny test uz 26.12, ale to budem na SLovensku a obycajny tehotensky test ma vraj zmysel si robit 28.12., tak to urcite urobim...ak teda ta hnusna mrcha ma nepredbehne :angry: Ja som si ista, ze to vyjde, ze sa mi oplodnene vajicka gulaju vo vajcovodoch pekne do maternicky. Vraj bola krasne pripravena a vysoka :dizzy_face:

beruska- diky, snad budem mat väcsie stastie, napriek tomu, ze bolo IUI po ovu.. :confused:

lusina - urcite budes mat dve malovane vajicka a vyjde ti to :wink: Mozno budeme spolu tehulkovat
15. dec 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, jéé to by bylo krásné,mít co slavit,ale já se nějak bojím,dneska jsem špinila,zvedli mi dávku a zítra jdu na ultrazvuk a krev, jsem 11den cyklu a bojím se,aby mi nepraskly dřív,mám tam 3 folíky a doktorka mi tvrdí,že nepozná na které straně probíhá ovulace...což si nemyslím.Ale nemůžu lekařce radit.Tak jsem zvědavá,jak dopadnu,k tomu mi steně pracuje jen pravý vejcovod,levý je poškozený,moc šancí nemám. Lusi, takže IUI, Ti udělají pravděpodobně další týden?Berusko a Tobě přeji hodně štestí v Novém Roce,odpočin si a naber sílu, vitamínkama.
15. dec 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte babulky,
rosienka ďakujem, bolo by super keby sa nám to podarilo. :slight_smile:
aj mne robili IUI po ovu,ale verím, že lekári vedia čo robia, vajíčko žije cca od 12-24 hodín, tak verím, že to stihneme. :slight_smile:
chanel, áno, buduci týždeň,asi v pondelok.to je dobre, lebo už mám dovolenku. :sunglasses:
beruška, čo vieš, možno sa zadarí prirodzene, vianoce je čas zázrakov......tak čo vieš :slight_smile:
16. dec 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanelko, j fakt dovné, že ti dr. nevie povedať na ktorej strane ovuluješ :confused:
ja to viem vždy dr. mi to povie.a ked idem na folikulometriu tak mi vie povedať aj za cca koľko hodín,dni mi prebehne ovu.
ale presne ako píšeš, nemôžeš jej radiť, musíš len veriť. tak ti prajem nech je 2 IUI úspešná.
16. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som po 1.IUI, dnes 8.deň po. Čítala som si tu, že vám IUI niektorým robili už po ovulke. Aj mne. Zrejme blbo naplánovaná stimulácia. Robil vám doki pred IUI ešte UZV? Mne ani nechcel a to som ho hneď upozornila, že som ovulovala cca 25 hod. skôr. Vždy som žila v tom, že sa to má stihnúť práve pred, že spermije si počkajú na vajíčko, tak ma dosť prekvapil jeho prístup k tomu. Našťastie sme to poistili aj prirodzene, takže nádej stále je. Stimulovala som k tomu menopurom.
A ešte by ma zaujímalo, zrejme po IUI beriete utrogestan, máte tiež bolesti pŕs a podbruška ako na MS? Ďakujem
16. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, já jsem naštvaná,že mi nikdo nedokáže říct,která strana mi ovuluje! Jediná z těch doktorů schopná,je lékařka,která se podívala na záznamy minulé IUI a říkala,že tam bylo jedno vajíčko, a podle krve velmi nízké hodnoty.Řekla,že nechápe,proč mi nezvedli dávku.Takže když to tak vezmu,v podstatě to zanedbali!A dneska jsem byla na krvi a ultrazvuku, tak jsem z doktora vymáčkla,že tam mám 3 folíky na pravé straně,tentokrát mi zvedli dávku,tak snad se zadaří,jsem z toho smutná.Nic mi nevysvětlí,snad když už se po desáté zeptám!Tobě se to taky blíží takže přeji uspěšný pondělí!A napsala jsi to krásně Vánoce čas zázraků, takže Berusko,šance je!Lenuliatko, ano po ultrogestanu, bolí prsa a podbřišek jako na menzes.A i Tobě držím pěstičky,aby jsi na testíku našla II. :grinning:
16. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky...taky jsem dneska pěkně naštvaná....včera jsem byla v caru na krvi, aby mi potvrdili, co jsem tušila...no a prý pokud nespěcháte na výsledky, tak si zavolejte v šest večer. Vsšst jsem volala, prý ještě výsledky nedorazili, tak prý ráno. Ráno jsem volala o půl deváté a ta samá písnička, zavolejte si v deset. V deset mi řekli, že si mám zavolat odpoledne a konečně ted mi řekli výsledky. Těhu to není.... :cry: :angry: :pensive: :rolling_eyes: , no celkem jsem to čekala, ale stejně mě to pořádně sebralo a semlelo....Takže tenhle cyklus vypouštíme, dr. má čas až 9. ledna. A pak se uvidí co dál, jestli další IUI, nebo rovnou IVF. Všem Vám ale moooc děkuju za podporu a držím palce, jste báječné:slight_smile:
16. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivo a ke komu do Genentu chodis?
jinak taky jsem si myslela,ze IUI se dela pred ovulkou :confused: :dizzy_face: ja se na moje 1IUI jenom chystam :wink:
16. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavu hore chanelko. neboj sa, výjde ti to. máš krásnu úrodičku, tak nebuď smutná a teš sa na //.ja si toto hovorím od začiatku stimulky. s optimizmom ďalej zájdeme, ni nie? :wink:
no ak mám povedať pravdu, tak toho lekára ti nezávidim, :unamused: nechceš zmenu?
ja mámv car-e suprovú lekárku, vždy usmiata v dobrej nálade a vždy mi všetko vysvetlí, výšku sliznice, počet vajok a na akej strane.,kedy bude ovu atď...
lenuliatko, ja som mala na začiatku presne pocit ako na ms, prsia boleli ako divé a podbruško tiež. som mala pocit, že už už dostanem. síce prišla o dva dni skôr, ale ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré, tak aspoň stíham druhu IUI.keby prišla ako mala, tak už by som to nestihla.
16. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, děkuji ti lékaři se střídají v Caru,moc je měnit nemůžu,ale zítra si najdu přednostu,má mít službu,operoval mě před dvěma lety,pozeptám se.Jíinak jsem zavolala svému obvod.gyn. a ve čtvrtek den před IUI mi udělá ultrazvuk a pokusí se mi vysvětlit,co a jak.nad budu chytřejší. Ale jejich přístup mě štve,nezeptáš se,tak taky nic nevíš. Jedině si říkám snad budu mít štestí, které samozřejmně přeji i Tobě!! Už po těch dvou letech snažení bych to ocenila,nějaký ten výsledek. :angry: Ivomal, no co se dá dělat, tak jedem do druhého kola a to musí vyjít! :grinning:
16. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spytat, na IUI musime ziadat v poistovni, alebo to cele si hradime sami?
16. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepší je Majko, si zajít do Caru a tam se na to lékařu zeptat, v Čr se 3 první pokusy neplatí,jen za protokol a transferovou soupravu to 1300,-- pak ještě doplatek čípku na popřípadné udržení těhu.
16. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok