• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori To je divný, že vás necpou do IVF :slight_smile: To je asi fakt výjimka ten car. Nechcete to tedy ještě zkusit, když vám to tak doporučují. Pokud jste oba ok, tak to chce fakt zkoušet až do zblbnutí :confused: :sweat_smile: Jinak mě to taky časově omezuje to IUI, v práci se na mě už dívají blbě a to to mám za sebou zatím "jen" 2x. My máme asi taky hraniční spermio. No někdy to bylo i v normě, ale teď 2x za sebou 30% pohyblivost a norma je 32%, takže zhoršeno jen o 2 procenta, říkali, že to je ok. Ale přesně tomu stejně nerozumím s tou pohyblivostí. Každopádně jsem už jednou otěhu přirozeně bez léků, asi taky zázrak :slight_smile:
7. dec 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 A měříš BT? Na tvém místě bych ji měřila, pokud ti v caru řekli, že není vejce.. Pokud budeš mít pozitivní ovu test i zvýšenou BT, tak bych řekla, že ovu proběhla.. No já mívám i ovu hlen a bolí prsa, tak podle toho to taky poznám.
7. dec 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Dík moc, zatím jsme na začátku, ve čtvrtek nám to snad dr. potvrdí.
7. dec 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jinak s tím cvičením to je pravda. Člověk se musí rozpohybovat. Já jsem sportovní typ, pořád něco průběžně dělám a teď začnu ještě denně s Mojžíšovkou, ale to nevím, jak to vydržím :confused: :grinning: Už jsem to psala, ale teď už nějakou dobu cvičím jógu a je to přesně to, co mě baví. Hlavně to není tak náročné na fyzičku ha. No když se to dělá pořádně, tak jo, ale je to celkově takové pomalejší a to mi vyhovuje :slight_smile:
7. dec 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 měřím :wink:. Zatím se to nerozlousklo, když zítra ještě teplota stoupne, tak to bude potvrzené :wink:. Jinak včera večer ovutest už jasně negativní. No, uvidíme, co to bude. Jsem psychicky připravená na lednové IUI :wink:. Joga je super. Je strašně důležitý, aby se člověk hejbal. Nejen pro tělo, ale u mě hlavně pro psychiku. Vždycky u toho běhání na pásu nebo plavání málem vypustím duši a pak jdu domů spokojená a unavená :slight_smile:
7. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 fakt moc drzim palce, peti!!! ten cas sa vlecie, co? :wink:
7. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak uvidíš. Pokud teplota třetí den zvýšených teplot bude o 0,2 st. vyšší, než nízké teploty naměřené v předešlých šesti dnech a bude se celkově držet min. 10 dní zvýšená, tak by to měla být ovu :sweat_smile: No je to takové pravidlo, ale to ty určitě znáš. Řekli ti v caru, kolik měří největší folikul. Jim se třeba nezdál dominantní, ale mohl dozrát a ovu byla opožděně. Hlavně že v lednu máš IUI, to už máš za pár. No a dobře je, že jsi psychicky připravená.
7. dec 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď jsem se dívala na net na ty hodnoty spermiogramu a nově tam je, že 32% má mít progresivní pohyb, dřív bylo 25%. Zdá se, že to pořád mění. Partner má 30%, tak asi ok. Možná se jich na to příště v caru zeptám.
7. dec 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 To mi povídej, přijde mi, žepozitivní testík byl už před rokem, dnes už to vydržím a zítra hůrá, najednu stranu se těším, na druhou stranu mám strach, aby to bylo OK.
7. dec 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to ti verim, ...no aspon pomalsie starnes :grinning:
7. dec 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a povedz, ake to bolo ked si tam videla tie dve ciarky, jak sa na teba usmievali? :slight_smile: mala si "tusaka"? :sunglasses:
7. dec 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 ta kritéria můžou být u každého CARu jiná :wink:
7. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 strachu se jen tak nezbavíš ani v těhu, ani až bude na světě :wink:. Jen po srdíčku a NT budeš klidnější :wink: brzy to uteče :wink:
7. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @petula22 ako sa hovori, strach odteraz uz navzdy... ale stejne to stoji za to :dizzy_face:
7. dec 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Já to vůbec netušila, asi týden mě bolelo břicho a měla trochu výtok, tak jsem si myslela, že mám nějaký zánět z toho plavání, že jsem tam něco chytila. V sobotu jsem to měla dostat a jen křeče, tak jsem si řekla, to je jasný, to bude zánět, tak jsem volala na gyndu, aby mě objednali, tak jsem musela udělat testík, tak když jsem ráno vstala, tak jsem šla test počůrat a hned vyběhly //, já na to čučela jak vorvaň, normálně jsem protírala oči, jestli blbě nevidím a nemohla jsem to pochopit :slight_smile:
7. dec 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janulka1980 rozhodně!!! i když se při dalším těhotenství do NT asi zblázním strachy :grinning:.
@petula22 kdo by byl řekl, že se po všech těch peripetií dočkáš takového překvapení, co? :wink: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to musel byt pociiiiiiiiiiiit....ja pomaly nevidim dve ciarky ani na ovu teste :unamused: :slight_smile:
7. dec 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 z toho si nic nedělej, já je měla na ovutestu taky prvně :grinning: :grinning: a uvidíš // na těhutestu brzy :wink:. Ale můžu ti z vlastní zkušenosti říct, že ze // někoho blízkého jsem měla větší radost než ze svých. Za pár minut mě pohltil strach a pro radost moc prostoru nezbylo. Ale třeba to bylo jen moji intuicí :wink:
7. dec 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Aha to jsem nevěděla. Našla jsem to na netu jako všeobecnou normu, tak jsem myslela, že to je všude stejné..
7. dec 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @petula22 ja som dnes 25DC..prolaktin bol zevraj konecne v norme, alergiu mi tiez znizili, prsia bolia..len tie // chybaju. Najvyssi cas napisat Jeziskovi :slight_smile:
7. dec 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a zkoušela jsi testík? :wink:
@vanilka31 ne, fakt když jsem to hledala, tak jsem našla že to má jeden CAR jinak :wink:. Ale 30% pohyblivích je pořád dobrý :wink:
7. dec 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 já byla těhu 2X před 8 lety. potom jsme brala 9 let antokon. a ted se snažíme teda 1,5 roku. jinak v lednu začínám stimolovat na IVF. byla tam jiná doktorka a byla úplně super. jinak mi řekla že v našem případě se IUI rovná styku doma. takže ted se máme snažit doma a když nic, tak na konci prosince si mám volat do caru a začnu stimulovat na IVF. se těšííím
7. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fori mám radost, že jste si to konečně dohodli podle vašeho přání a budu jen držet pěsti :wink:
7. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ne, testikov som pouzila behem IUI dost...pred Vianocami neminam :slight_smile: necham to na Jeziskovi :wink:
25DC je nic..zajtra sa to moze zacervenat a (nie)je to
7. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no díky , já mám taky velkou radost.... tak ted máme klid a můžem si užívat vánoc , a po novém roce vzhůru do boje.
7. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jasně, chápu :wink:. Tak třeba :wink:. kdy to čekáš?
7. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori máme to úplně stejně a @janulka1980 v tom jede s námi :grinning:
7. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no podla knih v sobotu :slight_smile: inak, cely zivot mam opozdeni tak 2,3 dni....odkedy cvicim Mojzisovku, tak mi chodi 1,2 dni pred, sa deju veci :sweat_smile:
7. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @fori co co co, dalsi kandidat na leden? :slight_smile:
7. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 zajímavé! opravdu zajímavé, tak uvidíme no :wink:. Mě testování taky akorát vystresuje :grinning:. Navíc jsem se přistihla, že minulý cyklus, který byl nadějný se mi po negativním těhutestu i ulevilo :grinning: blázen jsem. Budu mít totiž veliký strach, až otěhotním znovu, takže si říkám, že každý měsíc, kdy to nevyjde je měsíc klidu k dobru :grinning:
7. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok