• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 Jo? Já se v tom nějak přestávám orientovat. Asi to je docela dobrý, když jsem s tím už jednou otěhu.
7. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Tak držím pěsti. Já ještě pořád valím na IUI. Otěhu jsem 1x přirozeně. U mě je problém s ovulací.
7. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 určitě je to dobrý :wink: nelítaj jak gripeny, ale i větroň dolení kam potřebuje :wink: :grinning:
7. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Budu držet palce,aby se nečervenalo :slight_smile:
7. dec 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no supeeer :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak koukám, že jsi se už pohnula do dalšího bodu což je IVF, tak v lednu budeme bojovat spolu, já jedu v pátek pro stimulku :wink:
7. dec 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ty si ale :slight_smile:

testovani ma ani tak nestresuje, ale uz to zacina byt nudne, rutina....ČČČ čuram, čekam, čarka..a furt dokola len ta jedna :slight_smile: keby sa ani ta neobjavila tak by som tvrdila, ze si kupujem pokazene testy :grinning:

@petula22 diky za drzemi palecku, aby nebolo cervene...ale zase ani bilo (na testu) nic moc. uz raz by sa mohlo dvakrat zaruzovet :sweat_smile:
7. dec 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal no já si budu volat 2 dc aby mi někákej doktor schválil tu první injekci nebo co. vůbec tomu nerozumím..... a začnu stimulovat 22 dc nebo co....... což je asi za měsíc a pár dní.
7. dec 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori aha, jen neropzumím, zda začínáš teda 2DC nebo 22DC stimulaci?
7. dec 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal je to divný ale já sama nevííím :grinning: 2 dc si mám zavolat, že tu injekci jako chci a ten 22 dc mi jí budou aplikovat a pak se prý bude čekat na ult. a pak mi nějak dají ten rozpis léku nebo. nějak tomu nerozumím....... to ješte bude sranda :grinning:
7. dec 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 A jaká je normální pohyblivost? Jakou máte vy? To nám to asi bude trvat o něco dýl, když se to úplně nemrská. No zítra to bude týden od 2. IUI, ale necítím se těhotná, nic mi není, žádnej příznáček... No spíš si myslím, že to opět nevyšlo. Budu si muset udělat příští týden těhu test, vůbec se mi do toho nechce.
7. dec 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal
@fori Tak já se hlásím do třetice - leden IVF! :dizzy_face: Mě taky budou píchat mezi 20 - 22 DC nějakou injekci, která bude působit prý 14 dní a pak se začne se stimulací.Takže stimulace bude někdy začátkem ledna, protože já měla první den cyklu 1.12.
7. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 Přeji ať IUI výjde! Taky máme už jednu dceru - přirozeně a taky mám problém s ovulkou.V tom jsme na tom stejně.
7. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek No mám dojem, že to nevyšlo. To bych si dala asi měsíc pauzu a po novém roce 3. IUI...
8. dec 2011 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no no přesně o této injekci včera mluvila doktorka...... mě to vychází na půlku ledna :grinning:
8. dec 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 my máme spermio v pořádku, tuším že jednou byla pohybylivost 50% (z toho půl rychle a půl pomaleji, ale všechy dopředu) a podruhé to bylo ještě lepší, takže u nás je tohle ok. Já myslím, že pro maličko pomalješí spermie je IUI ideální, protože jim zkrátí půlku cesty :wink:. Já to IUI kdy to vyšlo jsem si přišla netěhotně taky a těhotná jsem byla :wink:
8. dec 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No já myslím, že množství máme ok, ale tu pohyblivost na hranici normy. Proto vše u nás bude možná trvat dýl... ? U prvního IUI prý pohybl. zvýšili na 75% a teď 50% (u vás to museli zvýšit na 100 procent, ne :slight_smile:
Když jsem byla těhu poprvé, tak jsem to poznala a teď mám takovej pocit, že nic, tak se s tím pomalu smiřuju.. Ale je fakt, že první týden se příznaky ještě asi neobjeví..
Ono to spermio není úplně špatný, ale problém je asi hlavně v mé ovulaci. Teď čtu knížku o fytohormonech a hormony se prý dají nahradit takto přirodně. Hlavně jsou obsaženy v soje a lněných semínkách. Tak jsem zvýšila přísun sojových výrobků :slight_smile: (Naštěstí mi to chutná a jsem zvyklá to jíst) Uvidím, co to udělá.
8. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Díky. A zkoušeli jste IUI?
8. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 A jak to vypadá s tvou BT teplotou :wink:
8. dec 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
@fori Holky o jaky injekci to mluvite? Co ma udelat? Vy budete mit dlouhy protokol?
8. dec 2011 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 no asi jo, protože je prý lepší. 22 dc ti dají tu injekci a pak okolo 5 dc se začíná déle stimulovat. tuto injekci ti píchnou v caru. nebo aspon mě jo, tak mi to včera vysvětlovala.
8. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ctvrtek. sem s tymi dobrymi spravami!!!! :slight_smile:
8. dec 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj Leni, tak co teplotka?
8. dec 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak na Uz byla vidět dutinka, říkala, že je to malé, že není nic moc vidět, že mě chce 20.12. zase vidět. Jsem z toho nějak špatná, přišlo mi, že se jí něco nezdálo a rovnou mi řekla, že budu riziková.
8. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 uz teraz ti povedala, ze rizikova? tak to nechapem :unamused:
20.12. budem na teba mysliet!!
8. dec 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Asi kvůli štítný žláze a jsem i silnější, tak asi kvůli tomu.
8. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 myslis?v kazdom pripade moc drzim palce. ten cas utece, blizia sa Vianoce a to vzdy rychlo uteka ked clovek nema este darky :slight_smile: a chodis este plavat ked si tehu? pozeram, ze termin v leeete, krasa :wink:
8. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Chceme to rodičům dát pod stromeček :slight_smile:. Ted nechodím plavat, bojím se, abych něco nechytila...
8. dec 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok