• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@montysek @puckal
@fori
Tak se k Vám holky hlasím do čtveřice, dnes na leden domluveno IVF:slight_smile:Už se nemůžu dočkat.
9. dec 2011 o 12:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 chůďátko naše, to se ti to sešlo :-/. Tak si hezky zalez pod deku a odpočívej a nabírej síly na další cyklu, víš co nás čeká :wink:
9. dec 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 mam cely mesiac ne regeneraciu :wink: restart :grinning:
9. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně, restart :grinning:
9. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 se nesmej a tiez restartuj :grinning:
9. dec 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanilka31 Ovulku bez stimulace nemám, teda někdy asi jo ale málo kdy. :frowning2: O druhého prcka se snažíme přes dva roky.Při prvním dítěti to vyšlo hned druhý měsíc po vysazení antikoncepce, takže bych vůbec nečekala, že při druhém budou takové potíže ale co se dá dělat, musíme bojovat. :slight_smile:
9. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 nemůžu sloužit, přád mi to přijde vtipný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rstart proběhne s příchdem mrchy :wink: :slight_smile:
11. dec 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi nahodou niektora poradit kolko mesiacov po neuspesnom uiu mozem ist na dalsie? Stimulacia clostilbegitom... Mozem ist v dalsom cykle hned? Chodim do heliosu martin.
11. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek To jsme na tom stejně. Ovu mám taky jen občas, pomalu jednou za dva měsíce. Teď jsem po 2. IUI, ale tuším, že se nezadařilo, nějak to poznám. Tak si dám asi měsíc pauzu nebo jak a pak po novým roce asi 3. IUI.
12. dec 2011 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 3 iui za sebou a vsekty bezuspesne,co je pre mna najviac prekvapujuce ,ze prvu slecnu sme pocali bez problemov na druhy mesiac snazenia. vsetky vysledky mame v poriadku ( spermogram, laparaskopiu apod.) a i tak sa nam nedari . mate niejake skusenosti
12. dec 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikinka Ahoj, no záleží taky, jak dlouho se snažíte.. Pokud máte všechny výsledky v pořádku, tak prý IUI je téměř to samé jako styk. Možná to chce čas. Já mám teď za sebou 2. IUI a asi taky nic. Trochu se uklidňuju, že to chce asi víc času :slight_smile:
Pak jsou tu ještě další věci, jako že by jsi mohla začít cvičit Mojžíšovku, zlepšit životosprávu atd.
12. dec 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smoulincek můžeš jít hned na další, já by byla na 4 IUI hned za sebou
12. dec 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 pises slouzit, ja som precitala nieco ine...ale podobne :grinning: ja restart dnes :angry: :slight_smile: ale, aj tak tesim na leden :wink:
12. dec 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning: :grinning: :grinning: to, cos myslela můžu :grinning:
12. dec 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 jaaa ted ne :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no, popravdě, já teď taky ne. Včera se mi stašným způsobem kously záda v kříži. Klečím na zemi u stolu a zuby nehty to dávám, ale mám teď toho hodně v práci, tak si nemůžu dovolit být doma :-/
12. dec 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 chjo, to mi je luto...tak fakt cez sviatky oddych, vela oddychu a restart!
12. dec 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně tak. Potřebuju to jako sůl a už se nemůžu dočkat 23.12. kdy mi začíná dovča :wink:
12. dec 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikinka ahoj.Ja mam za sebou 3 neuspesne IUI, V CARe ma uz "nutili" na IVF..vzdy som mala len jednu folikulu, pri mojom prvom mala lem 14 mm co je hrozne malo, ale i tak mi IUI urobili...posledna 21 mm..pred IVF som si sama vybavilia imunologiu a cakalo ma nemile zistenie, ze vytvaram protilatky proti spermiam, takze rocne snazenie bolo uplne zbytocne. :unamused: Zbytocne jedenie a pichanie si hormonov..Zistovali ti to? Zial mne nie, vraj to nie je standartne, ale myslim si, ze by to malo bit automaticke vysetrenie. ...moze to bit jendnou z pricin neuspechu...to imuno vysetrenie odhaly vela, mne este diagnostikovali protilatky proti obalu vajicka, takze i pripadne IVF (bez ISCI) by bolo zbytocne.Nasadili mi Prednison na znizenie imuity, teraz po 3 mesiacoch cakam na nove vysledky z imunologie. Drzim palce
12. dec 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este k tym protilatkam proti spermiam...mi sme mali SPG ok, a prve tehotenstvo, ktore zial nedopadlo, bolo prirodzenou cestou 3 mesiace po vysadeni HA. Tie protilatky si telo vytvori samo, nikto nevie preco, takze mna ani nenapadlo, ze by sme mohli mat tento problem...urcite si nechajte spravit tu imunologiu !
12. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvi34 ahojky, to je fakt skoda, ze ti nerobili tie testy na bunecnu imunitu skor...mne ich sice robili, ale v CARe ma z nepochopitelnych dovodov aj tak poslali na IUI - 3krat a samozrejme neuspesne. zobala som Prednison a zlepsilo sa to, beriem uz len 1/2 t rano. v januari skusime dalsie IUI!
12. dec 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa len rychlo opytam, nemala som cas este vsetko studovat a je to pre mna uplne nova skutocnost :unamused: - IUI sa moze robit a byt uspesne ak su nefunkcne vajcovody? dakujem
12. dec 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleble bohužel bez funkčních vejcovodů se IUI nemůže povést :-/.
12. dec 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvi34 v mém CARu dělají základní imuno (tedy i tu alergii) ještě dřív než 1.IUI.
12. dec 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 @montysek @fori -ahojky, tak v pátek jsem byla u Dr. IVf schváleno, budu píchat Gonal od 2DC 185 jedn., MS čekám začátkem roku cca1-3.1., potom jdu 2DC na utz a začnu píchat, jo ještě mi dají nějakou jinou injekci ale nevím název ani na co je ale tu mi aplikují sestry :sweat_smile: Tak v lednu jdeme do boje :sunglasses:
12. dec 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leeena_4 Ahojky s tebou od ledna také počítám jako se spolubojovnicí, kdy začínáš stimulovat na IUI? Jo jen mi Dr. překvapivě také řekla, že to tam vidí na PCO, proto prý clsotík zabral až při tak vysoké dávce, dala mi ten tzv.čistější hormon sama, nemusela jsem si říkat, že vzhledem k mé ,,LF,, nevím co to je, je vhodný. Budu doplácet do 4 000, jo a než začala říkat doplatky za celé IVF tak zavolala manžela :grinning: aby prý věděl, co ho čeká, ale on už to věděl ode mě :sunglasses:
12. dec 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal jojo, já s tebou taky počítám :wink:. Budu stimulovat asi od 3DC Puregonem :wink:. Jenže si představ, že i přes to, že v CARu tvrdili, že ovulka nebude, tak podle testů i teploty byla. Což je super, ovšem to znamená, že to dostanu dřív (už kolem Štědrého dne), takže doufám, že to klapne s injekcema :-/. Ale tak objednávali jsme je 28.11. takže by se to mělo stihnout :wink:. Já bych tomu PCO u tebe taky věřila a na clostík jsem taky vůbec nereagovala. Jinak Gonal je stejný druh léku, jako Puregon :wink: Jen já teda budu mít poloviční dávky k IUI.
12. dec 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No vidíš, že tam nic nevidí :sweat_smile: Já se stejně divím jak tam něco poznají, když mi to vždy ukazují na obrazovce...pořád mi to připadá stejné a je to vždy jiné......což PCO mi nevadí, předpokládala jsem to ale mohly říct své podezření dřív, ale stejně by to dopadlo díky manžovi takto, tak nemáme na co čekat,jen aby byla pěkná úrodička, at máme i mrazáčky a nemusím na další IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak uvidíš, třeba další stimulka nebude, nebo bude a bude úspěšná :wink: Jo jo, je to skoro stejný, je jasné, že u IUI potřebují jedno pěkné vejce a u mě jich potřebují trošku víc, proto různé dávkování. Ale uvažovala jsem, zda to o měsíc neodložit, v lednu se v práci po...... a ještě jezdit do prahy, a brát si dovolenou-neví se o tom a ani vědět nebude, ale manža říkal, že nevím co chchi, tak do toho prostě jdeme :sweat_smile:
12. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal já taky nepoznám vaječník od dělohy :grinning: a to jsem to viděla tolikrát :grinning:.
My to měli doma sejné, taky jsem se cukala že hned "už" v lednu :grinning:. Ještě, že ty chlapy máme, je to příjemné vědět, že to miminko taky chtějí, viď? :slight_smile:
12. dec 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvi34 to imulogicke vysetrenie mi nerobili.mozno preto ze uz jedno dieta mam .skusim sa opytat svojho gynekologa ale diky za odpoved
12. dec 2011 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok