• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 jo, je to příjemné ale já vím že mám doma velké dítě, stejně chce k vánocům PS3, že si budeme hrát, tak jsem mu řekla OK, ale každý si budeme hrát někde jinde :sweat_smile: Aspon si hezky v klidu užijeme vánoční svátky a v lednu se to určitě povede :wink:
13. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal jé, taky mám doma velké dítě s Xboxem :grinning:
13. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal @montysek @fori Jojo, jdeme do boje:slight_smile: Mě začne cyklus až později někdy cca 18.1., už mi ale taky rozepsali stimulaci, ale mám to doma. Jen vím, že budu mát purgeon.
13. dec 2011 o 11:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 já mám doma jen protokol, injekce dostanu až toho 1.2DC až tam půjdu na utz.
Ale asi budem muset najít jinou diskuzi, at se holky tady v IUI nezlobí, že jim plníme strányk IVF :wink:
14. dec 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal
@lola22 Já budu zítra volat do centra,zda už tam mám to schválení a příští týden bych měla dostat první injekci a asi se domluvíme i na tý stimulaci a jestli mi to hned dají i domů - nevím ale asi jo. No,je to blbí tady psát o IVF.... :sweat_smile:
14. dec 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tak založíme novou IVF leden, jinou jsem nenašla, kde teprve půjdou na IVF. Takže tobě to vyjde do konce roku ještě nebo až na leden myslím tím OPU a ET?
15. dec 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Jen sentimentálně nakukuji :slight_smile: Není to tak dlouho,kdy jsem v podobné diskuzi probírala podobné problémy. Naštěstí u mě vše dopadlo víc než dobře. Syn se narodil po prvním IUI a dcera po druhém pokusu.
Tak vám všem chci popřát hodně štěstí a krásné předvánoční období :dizzy_face:
15. dec 2011 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@puckal Já ještě chodím na diskuzi car sanus a tam se o IVF píše. :slight_smile: Už to mám schválené a ve středu dostanu nějakou injekci a se stimulkou bych měla začít koncem prosince nebo začátkem ledna, takže mě to celý čeká v lednu. :slight_smile:
15. dec 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak my se té naší první IUI asi nedočkáme. Minulý měsíc nám ji dr odvolal, protože po clostíku s dávkováním 1-0-1 jsem měla na každé straně 3 velké folíky, tak že by hrozilo mnohočetné těhotenství. A tento měsíc mám nižší dávkování, ale zase to vychází týden po Vánocích, kdy je laboratoř v car zavřená :frowning2:
16. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ahoj. tiež mám pocit, že sa prvej IUI nedočkám :frowning2: ani po vyvolávačke mi totiž neprišla mrcha a po kontrole u gynekológa mi zistil ako príčinu cystu na pravom vaječníku. tak to idem v stredu riešiť do CAR. dúfam, že nebudem musieť ísť na odstránenie laparkou - jednu som totiž absolvovala pred mesiacom kvôli diagnostike.
16. dec 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 Tak to je mi vážně líto. Když to srovnám, tak si vážně nemám na co stěžovat (zatím to oddalování IUI není způsobeno zdravotními komplikacemi). Přeji, aby to nedopadlo tak černě a brzy jste so mohli začít DOOPRAVDY snažit.
16. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ďakujem :wink: už som sa tešila, že to tento mesiac stihneme, všetko bolo vyrátané, no ale asi sa neoplatí až tak plánovať hlavne tieto "veci". ale snažím sa na to pozerať optimisticky (aj keď sa mi to nie vždy darí) a dúfam, že začiatkom budúceho roka sa do toho budeme môcť "vrhnúť" :slight_smile: to isté prajem aj tebe. užijeme si v kľude vianočné sviatky, dobre sa "natlačíme" :slight_smile: a potom šup na IUI.
16. dec 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 já tě úplně chápu :wink: Taky jsme měli 1.IUI až na 2 pokus - nezabrala mi stimulka :-/. Dočkáš se a bude na podzim miminko :wink:
16. dec 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ďakujem za povzbudenie :slight_smile: snáď to nejako vyriešime a potom môžem začať so stimulkou - lieky aj injekcie už doma čakajú :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 @leeena_4
Děkuji taky moc za přáníčko :slight_smile:
Přesně tak, já to cítím, že to v roce 2012 prolomíme a budeme všechny v té nižší vytoužené tabulce :slight_smile: To vlastně do Nového roku přeji všem holčinám tady :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky já měla tenhle rok takový pos... a tomu 2012 taky fandím :wink: :dizzy_face: a věřím mu!
16. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahooj, tak co tak co tak cooooo? :slight_smile: dufam, ze vsetko OK a budu kraasne Vianoceeee a oznameni rodicom tu krasnu spravu :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoooj Leni, fakt to vidim na 2012...tento mesiac ked budem mat plodne dni, tak budeme s priatelom oddelene :angry: :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj Jani, jsem dnes po UZ a bylo vidět a slyšet srdičko :dizzy_face: . Takže zatím dobrý, jen jsme menší než by mělo být, ale prý to zatím nevadí.
20. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 Jasně, 2012 je váš :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to je super, kraaaaaaaasny vianocny darcek pre rodinu, skvele, este raz gratulaceeee!
20. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jj, dík moc. Rodiče to dostanou pod stromeček, tak ted scháníme takové ty malé botičky :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, to si mi hovorila, parada, prislo to v ten spravny cas :slight_smile:
mozte k botickam vymysliet aj nejaky "certifikat", ze sa stavaju babickou a dedeckem :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Něco vymyslíme, manžel už koumá :slight_smile:
20. dec 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a jéé, no tak to nebude záříjátko, ale říjňátko, nebo listopaďátko:wink: to neva :wink:
Já to mám dneska dostat a tak trpělivě vyhlížím :wink:. 11DPO jsem testila a bylo bílo.
20. dec 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 som si ista, ze nieco vymyslite :wink: potom porozpravas, tesim :dizzy_face:
20. dec 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja som listopadatko,tak preco nie :wink: 11DPO IUI? to asi po classical sex, ne? :grinning:
20. dec 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Peťulko, moc a moc Ti gratuluji, je to skvělá zpráva. Budu držet palečky, aby to všechno dobře dopadlo :slight_smile: . Mě při imunologii zjistili sníženou funkci štítný žlázy, takže jsem začala užívat Letrox 75 a endokrinoložka mi řekla, že snad už to je to poslední co vadilo tomu, abych přirozeně otěhotněla, škoda, že se to nezjistilo dřív, vždycky když mi brali krev v centru, tak řekli že je ta funkce snížená, ale že to tolik nevadí a pak když endokrinoložka viděla ten výsledek z imuna, tak se zhrozila, že to mám hodně snížené. Tak jsem ráda, že se zase něco děje :wink: Tak se moc opatruj :wink:
20. dec 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ahojky, teba si tiez pamatam :dizzy_face: je to super sprava, ze ti nieco zistili a da sa to liecit. Velmi drzim palecky!!!
20. dec 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 né, testík jsem dělala 11DPO po normálním domácím sexíku :grinning: Teď jsem 14DPO
20. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok