• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 no v pondeli tie bolesti, v utorok vecer dve carky, milacek streda rano..i vecer :grinning:
29. dec 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 věř mi strefili jste se báječně :wink:. Po posledním pozitivním ovulačním testu nastane ovulka do 36 hodin, takže jste to vychytali krásně, teď se děj vůle boží :wink: :dizzy_face:
29. dec 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ale ked sa nedarilo viac nez rok, tak neco v tom bude hoci sme sa trafili...ale mas pravdu, dej se vule bozi :wink:
a ked nie, vuli pomuzeme IUI, atakdale atakdale :wink:

si v praci? ja jo a nudaaaaa :sunglasses:
29. dec 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hele já jsem si taky dělala naděje, když jsem měla po potratu 2x ovulaci, že by to možná šlo doma a prd. Je to nevyzpytatelné a myslí tomu můžeme pomoct nejvíc tak, že nad tím nebudeme dumat :wink:. Já si vždycky říkám: věřím, že to vyjde a nechávám na osudu kdy to bude :slight_smile:. Já jsem doma, ale marodím, tak musím zalézt do pelechu, debo dostnu od muže přes zadek :grinning:
29. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo, ja si namyslam, ze sa nedarilo kvoli tej BI a prolaktinu. tak uvidime..ked nie, na IUI sa tesim

ze od muze pres zadek :grinning: tak zalez, at ho nemas modrej :grinning:
29. dec 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to je pravda, ta BI i prolaktin byly určitě překážkou :wink:. tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
29. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo a este neco, pri IUI mi tvrdili, ze som nejaka "zakrivena", pipetou to neslo lahko..ze partner ma co robit, aby chlapcov umiestnil na spravne miesto :grinning: ale cvicim mojzisku, vsetko sa uvidi
moc domacemu snazeniu nedavam sancu, ale je pravda, ze sa nadejam :wink:
tak dost bolo reci...co sa ma stat, stane sa...ked sa nestane, rada s tebou stravim iuiovsky leden 2012 :wink: a ak bude treba aj tie dalsie..nie je vsetkym dnom koniec :dizzy_face:
29. dec 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no, tak to vidím fakt super nadějně na nejbližší dobu, vyřešený prolaktin BI a mojžíšovka, to fakt musí klapnout :wink:. Bude mi ctí :wink:. Nějak cítím v kostech, že i my pra pra snažilky se dočkáme do jara :wink:
29. dec 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 verim, ze pra snazilky sa snazia omnoho dlhsie. Kiez by to vyslo vsetkym, ktori po dietatku tuzia!

Holky, vela stastia do noveho roku, nech sa splni TEN sen!!! :dizzy_face:
29. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jsme se konečně dočkali a ve středu 4.1. proběhne naše první IUI :slight_smile: Začínám být z toho trochu nervozní. Zatím si píchám merional, spíše manžel. Nemůžu si tu jehlu do sebe vrazit :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, kolik plánujete pokusů v roce 2012 využít než podstoupíte IVF? Nebo jste již podstoupili? Koukala jsem na net a pravděpodobnost početí po IUI není moc velká :frowning2:
30. dec 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ahoooj, my plánuje 2 - 3 pokusy. Máš za sebou průchodnost vejcovodů ??
My už jsem po prvním IUI, ale bohužel to nevyšlo, další pokus bude koncem ledna ... tak uvidíme.
Úspěšnost moc velká není, ale je spousta holek co díky IUI otěhotněly ... :slight_smile: :slight_smile:
Tak Ti držím palečky :slight_smile:
30. dec 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihule111 Tak to je mi líto. Plánovali jsme také 2 pokusy, ale manžel je duben květen pryč, tak jsme se dohodli, že do března zkusíme IUI a na IVF bychom šli po jeho návratu. To znamená asi více pokusů než jsou ty 2, tak asi na vyšetření průchodnosti vejcovodů půjdu. Doktorka mi říkala, že asi měsíc používají speciální pěnu a je to ambulantně. Stojí to asi 1.000 Kč, což ještě jde. Ty jsi už na průchodnosti byla?
30. dec 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ahoky! 1.000 korun? Ja som to mala zdarma. Vysetrovali ma nejakou tekutinou, nastastie ich mam priechodne. prajem vela stasticka a plodnosti v r.2012 :wink:
30. dec 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1000 má stát ta speciální pěna, která by neměla být tak bolestivá. Děkuji moc a tobě také přeji v roce 2012 // :slight_smile:
30. dec 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 to vysetrenie sa da zvladnut aj bez peny, ver mi :wink:
nehovorim, ze to bolo najprijemnejsie, ale za tisicofku si mozes kupit nieco ine, porozmyslaj :sweat_smile:
30. dec 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Poradím se s dr :slight_smile: Koukala jsem, že cvičíš Mojžíšovou? Sama nebo navštěvuješ nějaké lekce?
30. dec 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 cvicim od leta s pomocou pani Babickove, ktora bola ziackou pani Mojzisove. cvicim sama doma (taaaaaaaaaaak sa mi nechce) a chodim priebezne na kontroly, uz sa mi pomaly upravuje cyklus. ma to nieco do seba!
30. dec 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Také bych potřebovala někoho najít, kdo by mi do začátku vysvětlil jak cvičit, abych to dělala dobře. Musím se mrknout na net :slight_smile:
30. dec 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 odkial si? porad sa mozno s niekym z tvojho mesta. ako dlho sa snazite a v com je chyba? ak je. .
30. dec 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Z Prahy. Bohužel nikoho neznám, kdo by na podobné cvičení chodil. Budu se muset mrknout do nějakých diskuzí. Minulý lékař mi řekl, že mám PCO. Nynější dr mi řekla, že mám anovulační problém, jednoduše bez hormonální podpory ani nemám MS, natož abych ovulovala. Myslíš, že by mi Mojžíšová mohla pomoci?
30. dec 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 skus sa objednat na prvu konzultaciu, prehliadnu ta, potom uvidis a rozhodnes sa...ja chodim do ISCARE, je to sice sukromna klinika, ale na pani Babickovu su len same chvaly!
30. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoooj, copak je s Tebou? Co nove? Dlho som ta necitala. Vtedy davnejsie si bola na tom podobne ako ja,,,.. Prajem plodny rok 2012!
30. dec 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Díky moc za kontakt. A mohu se k ní objednat, i když chodím do jiného car? Můžu se zeptat, kolik to stojí?
30. dec 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 http://www.iscare.cz/fyzioterapie.html
myslim, ze potrebujes "odporucanie" z CARu
cena vstupnej prehliadky bola myslim 500-800 KC...nemam velmi pamat na poplatky :sweat_smile: bola som tam viac krat tak uz neviem ktore kolko co stali..ale babickova stala za to...je svojska, ale fundovana, skusena, s uspechmi a presvedcenim...
jo a volaj jej vyhradne len v tieto casy:
PO – PÁ 7:30 – 8:00
PO, ST, PÁ 12:00 – 12:30

30. dec 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ještě jednou moc díky, zkusím tam zavolat během následující týdne a zeptám se :slight_smile:
30. dec 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 moc drzim palce!
30. dec 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ne, ne ještě jsem nebyla, ale chystám se. Sice mě doktor řekl, že klidně můžeme zkusit ještě
jednou IUI a když se nezadaří, tak pak zkusit průchodnost ... ale raději jsem zvolila možnost jít ještě před druhým IUI, tak uvidím. Aspoň budu klidnjěší ....
Možná se v jednom cyklu stihne oboje :slight_smile:
Jinak u nás v CARu toto vyšetření stojí 1 500 Kč ....
30. dec 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihule111 Tak to doufám, že bude u tebe vše v pořádku. Já také plánuji v případě, že se první IUI nepodaří, tak jít na průchodnost. Ať i do sebe zbytečně neláduji hormony, když by se stejně nezadařilo. Kam chodíš do CAR, v Brně?
31. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak po pětí dnech stimulace Puregonem byla na utz jen cysta o velikosti 1cm a35mm a "největší" folíci mají sotva 9mm :-/. Nic moc teda. Mají poslední šanci do příští středy, pak už nevím.
31. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak to je mi líto. A co zkusit zvednout dávku nebo něco jiného na stimulaci?
31. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok