• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980 no přála bych ti to :wink:
5. jan 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dik
vsetko sa vcas dozviem...mozno uz v nedelu :confounded: :slight_smile:
IUI davam vacsiu sancu...na prvy krat sa zrejme zadarilo, lebo som strasne krvacala ako nikdy nikdy predtym
Dr. z imuna tvrdil, ze to bol zrejme "maly potratek", lebo vtedy som mala zvysenu BI :frowning2:
takze i keby mrcha dorazila, snad ju raz porazim :grinning:
5. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 porazíš určitě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 mno, zatim ona furt dorazi a mna tym tiez dorazi :grinning:
5. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning: :grinning: :grinning: do jara jí dorazíme spolu :wink: tvojí i mojí :wink: i když ta moje se věčně někde fláká a já nejsem těhu :grinning:
5. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 Tak to jsi na to byla stejně jako já, také první IUI a folík ještě nepraskl. Doufám, že se zadaří
:wink:
@mihule111 Určitě se dá průchodnost ve stejném cyklu jako IUI. Já už jsem také dohodla s dr, že pokud se nezadaří, mám se v den začátku MS objednat na průchodnost. Říkala, že se tak chodí po MS a jen řeknu, že beru clostík, aby se nedivili, že tam je třeba více folíků.
@janulka1980 Šance ještě je, tak bych to nevzdávala :slight_smile:
5. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 já mám letos první :wink: celkově druhé. A už praskl? hlavně, že tebe jsem uklidńovala a teď kvůli tomu vyšiluju sama :grinning:
5. jan 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 nevzdavam to vobec...sme prakticky na zaciatku, teraz som sa liecila, lebo sme nasli problem...a ideme skusat, ak treba, zacneme aj bojovat
nevzdavam, zatial nemam ani co :wink:
@leeena_4 nevysiluj, vydrz prtka vydrz :grinning:
5. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 nám práve druhe iui vyšlo
držím vam všetkym palce
5. jan 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka děkuju moc :dizzy_face: Krásná hočička :wink:
@leeena_4 Já jsem nemyslela první IUI, ale první byla inseminace a až poté ovulka :slight_smile: No, nevím. Žádné extrémní bolesti jsem neměla a ani nemám. Trochu cítím podbřišek a občas malinké, skoro nepostřehnutelné píchnutí na vaječnících. Tak se bojím, aby vůbec byla :frowning2: Dr mě ujišťovala, že určitě proběhne v noci na dnešek, tak snad proběhla...jemožné, že byla a já nic necítila??
@janulka1980 Tak je důležité, že do toho snažení jdeš s optimismem :slight_smile:
Holky, kéž by pro nás začátek roku 2012 byl zlomový :slight_smile:
5. jan 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ahá :grinning:. Já cítím poslední dva dny výrazné popichování v pravém boku a čekám, až to přestane. Jinak je to možné, že ji necítíš :wink:. Musíme doufat holka moje. Doufat a u toho to doma jistit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No, snad ovulka proběhne u nás obou v pohodě. Jistit budeme určitě :slight_smile: Budeš také testit za 14 dní?
5. jan 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 jojo, chystám se na to :grinning: snad to vydržím :wink:. Měřím i teplotu, tak taky uvidím podle ní :wink:
5. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 dokym som neprisla do CARu, tak som OVU tiez nikdy necitila...alebo som nevedela, ze je to ono. vsetko je psychika, mozno len velmi chces citit pichnutie a ty si silna holka, co ju to neboli :wink:
5. jan 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 budes testit 14ty den? ci mas plan na 11-12ty? :sweat_smile: :wink:
5. jan 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no mám to tak v plánu, ten 14tý. Jaká bude reallita si netroufám odhadnout :grinning:
5. jan 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja tiez som mala plany....ale kedze mam ovulku posunutu (17ty den), tak MS vychadza skor ako 14ty den testovania :unamused: :slight_smile:
p.s. nevydrzis :grinning:
5. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahá, tak to já ms nedostanu, dokud nevysadím utroš.
PS: já vím :wink: :grinning:. nechám rozhodnout tepltu, jak se bude vyvíjet :wink:
5. jan 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja to mozno skusim v sobotu (11DPO) a potom v pondelok (13DPO)?
alebo to vyriesi mrcha (12DPO, 28DC :grinning: ) a tak sa zrusi pondelok :confounded: :slight_smile:
5. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a jak se cítíš? co dělají prsa? Ono je to jiné testovat, když máš LF kolem 12 dnů. Já to většinou dostávám až tak po 15 dnech, takže mě do testování nic netlačí. A navíc dost holek má 11 DPO test bílý i když jsou těhu, tak bych se bála, že naděje si budu dělat i tak. Kdežto, když testnu až 14DPO, už je to jistota.
5. jan 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no prsa zacali boliet, ale to sa mi stalo aj predtym a prdlajs :slight_smile:
mne jedna holcina minule na konikovi pisala, ze 14ty den testla a bilo jak cerstvo napadany sneh, tak sa zo zufalstva a dalsieho nepodareneho pokusu opila a druhy den mala ist k doktorke, ktora ju prinutila ist na krev...ona tam znechutena sla a ... bilo nebilo, ono to bylo :slight_smile:
5. jan 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hmmm, takže bych to protáhla až na 15.? :grinning: :grinning: :grinning: to není v mých silách vydržet :grinning:
5. jan 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 neveriiiiiiiiiiiiiim, ze potahnes :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ani já ne :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Já jsem taky zvědavá na pondělí, tak si pak napíšeme jo. :wink: Četla jsem příbalový leták od Prednisonu a něco takového jako snížení imunity tam je ale je tam víc věcí - proti alergii.... ale asi to dávají hlavně kvůli té imunitě i když já jí zrovna nemám nijak extra bych řekla.Kolem mě projde někdo s bacilem a já ho tak ze 70% chytnu, takže.... :confounded: A kolik embryjek si necháš zavést? :slight_smile:
5. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, když jsem byla na prvním IUI, tak jsem vydržela netestovat 12 dnů a pak jsem to testla ....
a bylo zklamání i slzičky, že nic ... takže pokud to vydržíte, tak testněte až 14 den. Je pravda, že je větší jistota jestli se zadařilo či ne ... ale pokud to doma ještě jistíte snažením, tak je velkááááá šance, že to vyjde ..... :slight_smile:
Takže držím palečky ...
@janulka1980 přesně jak píšou holky, ještě je šance ... tak to nevzdávej ... :slight_smile:
5. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
5. jan 2012 o 20:39 • mirka385
@mirka385 IUI je inseminace .... upravené sperma Ti tenkou hadičkou vstříknou přímo do dělohy ...
5. jan 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok