• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 No, nemyslím si, že jsem extra silná žena :slight_smile: Možná nemám ovulační bolesti :slight_smile:
@leeena_4 Já se také chystám testnout 14 den. Dr říkala, že když bude test negativní, tak mám vysadit utroš. Také to tak budeš dělat?
6. jan 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 jojo, taky :wink:. S tím vysazování ještě uvidím i podle toho, jestli už v CARu pro mě budou mít další puregon, když ano, tak taky po negativním testu 14 DPO vysadím utroš. A když nebude, natáhnu si utrošem cyklus, aby my to vyšlo, než bude Puregon.
6. jan 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No, snad to vydržíme netestit dřív :slight_smile: Kéž by nám to vyšlo!!! :grinning:
6. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, prezentace novorocnej tabulky ... aby sme ju nehladali o par stran dozadu :wink:
Vitame aj nove snazilky, ak toto citate :wink: ***********************************************************************************************************************
@zana21 1.IUI - 4.1.2012
@leeena_4 1.IUI - 5.1.2012 (1 bylo v 2011)
@janulka1980 1.IUI - leden 2012 (3 boli v 2011)
@montysek 1.IVF - leden 2012 (3 IUI 2011)
@mihule111 1.IUI (6.12.)
@puckal IVF - leden 2012 (1 IUI 12/2011)
************************************************************************************************************************
6. jan 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 uvidíme, teď právě se o tom uvnitř rozhoduje :grinning: :wink:
@janulka1980 co špinění?
6. jan 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dnes zatim nic, dnes som asi 10DPO a 26DC. ani sa netesim ani neobavam, skor som zvedava z domaceho snazenia po liecbe..ponuka na IUI stale plati :grinning:
6. jan 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hm, zní to zajímavě a dostat bys to jakoby měla v neděli?
6. jan 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo, ale posledne mesiace to mam rozne..3 mesiace som to dostala +/-1 den skoro presne, posledny mesiac 4 dni neskor..to mi aj fyzioterapeuticka potvrdila, ze to potrva chvilku kym sa to pekne spravidelni..takze s presnym cislom "28" nemozem operovat.
6. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jasně chápu :wink: nezbývá než oblíbené čekání :grinning:
6. jan 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě už dneska v boku nedloubá, tak asi folík prasknul. Teplota šla nahoru, tak snad byla ta ovulka včera :slight_smile:
6. jan 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no presneeeee :grinning: CAR nas uci trpezlivosti :wink:
6. jan 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 tak to mas krasne presne na chlup...tfuj tfuj tfuj
6. jan 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 a jak teda dlouho trva ta ovulka si rikala?
6. jan 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 už mě kolikrát napadlo, že se mi tohle děje v životě pro to, abych se naučila být trpělivá. Jinak jsem vždy musela mít všechno hned.
@janulka1980 vajíčko prý od prasknutí vydrží až 12 hodin. Spermie ta si na vajíčko počká až 72 :wink:. Takže je lepší udělat IUI před ovulkou, než po ní.
@leeena_4 ja len ze furt myslim na tu moju ovulku..asi sme to nestihli, ked som mala bolesti v pondeli a snazeni v stredu :unamused:
6. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 pokud byla ovulka v pondělí, tak ve středu bylo pozdě :-/. Ale! mě třeba bolí vaječník i když vajíčko dorůstá :wink: třeba to mohlo být ono. Testíky neděláš, viď? a teplotu myslím neměříš..?
6. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 testik bol v utorok vecer kraaaasny a priatel teprve na ceste domov :angry: :slight_smile:
6. jan 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to jste to stihli!!!! Ovulka bývá nejčastěji den po pozitivním testýku :wink:. Někdy ten samý den, ale často fakt druhý :wink:. Takže načasování máte ideální, zvlášť, jestli to byla sředa ráno :wink:
6. jan 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 fakt jo? takze ked su na teste dve carky, to este neznamena, ze plodim? :slight_smile:
skoda, ze som si neurobila ten test aj v pondeli, ked ma to priserne bolelo. to som bola s bratom v Irsku a s priatelom sme sa mali stretnut az v sobotu (necakane musel prist domov v stredu, zeby znameni? :sweat_smile: )
6. jan 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ne! To znamená, že hladina LH je nejvyšší a to způsobí do 36 hodin prasknutí folikulu, tudíš ovulaci, takže klíd :wink:. Je jedno, že jsi ho v pondělí nedělala, i kdyby byl pozitivní i v pondělí, tak ovulka je v den nebo po posledním pozitivním ovulačním testu :wink:
6. jan 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak jo, uz to necham tak :slight_smile:
vysledok je aj tak stejny....oblibene cekani :grinning:
ale som mudrejsia, co sa tyka OVU. dakujem :dizzy_face:
6. jan 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jan 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ono s tím teď už stejně nic jiného dělat nejde :grinning:
6. jan 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Toto snad ani nie je pravda :grinning:

Brala antikoncepciu a aj tak 7-krát otehotnela!

Gemma dúfa, že štvrté tehotenstvo bude už jej posledné

SOUTHEND-ON-SEA - Mladá matka z anglického grófstva Essex za posledných päť rokov otehotnela až sedemkrát, a to napriek tomu, že vyskúšala snáď všetky druhy dostupnej antikoncepcie.

Dvadsaťtriročná Gemma Potterová a jej o štyri roky starší manžel Glenn sa prípadnému počatiu snažili zabrániť kondómami, antikoncepčnými pilulkami, vnútromaternicovým telieskom aj gestagénovými injekciami. Nič z toho však nezabralo, pretože manželia majú tri deti - štvorročného Shauna, trojročnú Jessicu a dvojročnú Sophie. Teraz čakajú štvrté, hoci od septembra spolu sexovali len trikrát. Okrem toho Britka trikrát potratila.

"Nedá sa to zastaviť, vždy otehotniem tak ľahko a rýchlo. Milujem svoje deti, ale už ich nechcem viac,"hovorí Gemma. Častou graviditou utrpel aj sexuálny život s Glennom, pretože zakaždým, keď sa chce manžel s ňou milovať, bojí sa, že zase otehotnie.

"Zakaždým, keď mi Gemma oznámi, že je v druhom stave, šokuje ma to. Aj keď po toľkých razoch by ma to vlastne už ani nemalo prekvapovať," dodal Glenn.
6. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vola Potterová....zeby nejake čáry-máry :slight_smile:
6. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja idem uz 13teho do heliosu na konzultaciu. chcem sa vas opytat mne pred tromi mesiacmi pichali pregnyl a brala som aj clostilbegyt ako sa berie aj pri iui a nepodarilo sa nam ani raz myslite si ze je vacsia sanca pri iui ked je to vlastne to iste ? nema niektora z vas taketo skusenosti?
6. jan 2012 o 14:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :fearful: no vidíš a my s tím děláme takové štráchy :grinning:
6. jan 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 určitě je větší šance a není to to samé, protože u IUI se překoná jedna překážka, kterou musí spermie pekonat a to dostat se s pochvy do dělohy :wink:. Navíc při IUI se vyberou nejlepší spermie, které se tam rovnou pošlou :wink:
6. jan 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dakujem za radu :slight_smile:
6. jan 2012 o 18:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok