• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lauritka no hovori sa, ze ked niekomu nieco darujes, tak si musis popytat aspon jednu korunu, aby to tvoje nevyhynulo (sa to hovori napr. o sadenickach). tak dufam,ze za to vyberas peniazky, aby aj tebe ostal ten spravny // :wink: ono to dufam pride, a dockame sa dievcata :dizzy_face:
@jeny ja som tentokrat na IUI nebola, ale pocitam, ze som tak 12DPO (MS mi meskala max.4 dni, takze ma este do stvrtka cas :unamused: ) Nadejala som sa troska, ze by to tentokrat mohlo vyjst, pretoze som si preliecila BI a taktiez prolaktin. Ale nic sa nedeje, tesim a verim viac IUI, ktore mozno este stihnem tento mesiac :sunglasses:
10. jan 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 aha, tak to ma zmiatla tabulka ze tam mas januar iui poznacene, no ak to nevyjde teraz budem drzat palce nech vyjde iui pozeram ze 3 uz mas za sebou tak uz dalsie musi vyjst
10. jan 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny no poslali ma 3krat na IUI napriek zvysenej bunecnej imunite a vysokemu prolaktinu :unamused:
uvidime, novy rok, novy zaciatok :wink:
10. jan 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny taky potichu gratuluju k dušíkovi a přeju ať krásně sílí :wink:
10. jan 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak včera kontrola OK, vpravo 4folikuly, vlevo 6-7folikulu vel.14-16mm, zvednuta dávka Gonalu na dva dny, další orgalutran, ve středu Ovitralle a v pátek OPU :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Jůůů, krásně ti to roste, držím pěsti, ať je mezi nimi vaše budoucí minko, nebo miminka. kolik si necháte zavést?
10. jan 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @puckal holky, co je OPU ? :sweat_smile:
10. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 odsátí vajíček :wink:
10. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 diky :slight_smile:
boli to ? :confused: (@puckal teraz necitaj :sweat_smile: :wink: )
10. jan 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já to nezažila, tak nevím. Ale je to v narkoze.
10. jan 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 som niekde pocula, ze sa robi aj bez narkozy, uff
10. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :astonished: tak to nevím. Ale přiznám se, že o IVF moc znalostí nemám.
10. jan 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak snad ostaneme "len" pri IUI :fearful:
10. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a kdyby náhodou ne, taky to zvládneme :wink:
10. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 @janulka1980 -díky, hezky narostly :wink: Necháme si zavéct jen jedno, kvůli té nové vyhlášce, at máme nárok na 4IVF, člověk nikdy neví :unamused: Ale při KETu asi 2, ale snad na něj nedojde :wink: Jo a je to v narkoze, ale dělá se to i bez ní, ale to se nazývá Nativ :sweat_smile: To víš, musím to už znát, nemám ráda, když nevím, do čeho jdu :slight_smile: A co u vás???
10. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal mne ponukla moje doktorka Nativ (da sa zevraj aj v narkoze ak niekto velmi chce)...ale skusim este IUIcko..kiez by na Nativ nemuselo dojst...
o 4 IVF som nepocula, hmmmmm
10. jan 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 kamarádka byla na Nativu a normálně jí dělali narkozu, jen neměla stimulku injekcema ale pouze clostíkem a vyšší dávky a měla asi 5 vajíček
10. jan 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal máte to hezky naplánované a věřím, že na KET nedojde :wink:
10. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal já čekám na výsledek IUI, zatím nemůžu říct ani tak, ani tak :grinning:
10. jan 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 viem, nativ robia aj s narkozou aj bez
ozaj, cas sa vlece, co?
mne ked nedorazi MS za chvilku, tak ten leden nestiham mozno IUI :unamused:
tabulka znesie vsetko, prepisem na unorik :sweat_smile:
10. jan 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 mě to i docela utíká, Mám v práci spoustu práce a včera u nás byla jedna kamarádka, ve čtvrtek jdu do divadla, v sobotu jedeme k našim, v pondělí jedu s kolegyní dělat školení do Příbrami a další čtvrtek do Pardubic, tak to docela jde.
10. jan 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahá a bolí to? si neumím jako představit, jak bez narkozy to vajíčko dostanou ven...
10. jan 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zevraj to nie je take hrozne ked ti odoberaju jedno...ale ze viac uz asi s narkozou...mne bolo neprijemne aj to vysetrenie priechodnosti a pri IUI sa tiez raz trapili asi 20min kym mi to tam supli, takze ja by som asi brala narkozu, trva to par minut
tak to mas pestre, super, aspon ti uteka cas odpocitavania :wink:
my teraz ziadne plany, priatel ma maroda, takze nikam nechodim, len do prace , do obchodu a dom :slight_smile:
ale ono to zacne, staviame dom...pride jar, bude praceeeeee az sa budem chciet nudit :slight_smile:
10. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 zajímavé, snad to nebudeme potřebovat, ale je fajn, že to existuje, prý to stojí i míň peněz. Mě teda průchodnost nebolela vůbec a u IUI ani necítím, že mi něco dělají
10. jan 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 mne nejak ten kateter nevedeli dva krat trafit :frowning2: som zakrivena ci co :slight_smile:
takze by som asi neriskovala, ze by mi to odsavali a nedarilo sa
hej, Nativ je fajna moznost (ja nemam problem s ovulkou, preto mi to navrhla)
10. jan 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to je dobré vědět, že jsou tu takové možnosti. U mě by to nešlo, ale to neva, když už bychom šli do IVF, tak pro dvojčátka, ať netroškaříme :grinning:
10. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: dva-krat smailik
10. jan 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, přeju vám at vám IUi vyjde, já mu moc věřila a bohužel nic :frowning2: byla jsem na IUI 4x. už jdem do IVF. tak vám držím palce.
10. jan 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @fori, prajem nech vyjde IVF, je to ovela vacsia sanca!!! drz sa! :dizzy_face:
10. jan 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, poradte mi, v jake fazi cyklu mam volat do CARu a domlouvat si IUI? CHceme to zkusit poprve a nejak jsem si blbe zapamatovala, kdyz mi dr. rikala, kdy tam mam vlastne volat :unamused: DIky
10. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok