• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zana21 ďakujééém :wink:
18. jan 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 urcite to nebolo preto ze si tomu malo verila, lebo ja som tomu neverila vobec :slight_smile: fakt som tomu nedavala sancu, isla som do toho s tym ze vyskusam aby som vyuzila vsetky moznosti pred IVF a napriek tomu to vyslo
18. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 JJ, přesně tak. IUI není tak náročný, jak finančně, tak i pro tělo. IVF je už větší pecka ...
To buď ráda, že máte spermiogram v pořádku :slight_smile: V dnešní době už má chodně chlapů problémy a hodnoty nic moc. Proto si myslím, že další IUI bude už úspěšné, v tomto cyklu se to jen nepotkalo, jak mělo...
Před IVF jsem zatím podstoupila jen odběry krve a pokud bude vše OK, tak začátkem února bude stimulace.
Antikoncepci dávají kvůli úpravě cyklu a aby si vše mohli lépe načasovat.
Takže hlavu vzhůru, příště se už určitě dostaví úspěch :slight_smile:
18. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny Že bych si do dalšího cyklu naordinovala obrovskou dávku pesimismu a pak to vyjde :slight_smile:
@mihule111 Taky je na to manžel náramně pyšný :sunglasses: Tak že začátkem února stimulace, to se stihne i IVF v únoru? Snad únor bude přelomový pro nás obě :wink:
18. jan 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @janulka1980 Ahojky, tak už mám od středy u sebe jednoho bojovníčka :wink: Dostala jsem i foto :slight_smile: Nakonec mi daly po klasickým oplodnění, už to prý byla krásná blastocysta a byla nejhezčí. Další blastocysta a morulka a 1 šestibuněčné vše po ICSI je v mrazáku :wink: Jen se to trošku zdrželo a já myslela, že se počůrám :sweat_smile: Ted jsem doma a užívám si manžela, hezky se stará :grinning: Test mám dělat za 14 dní ale už ted vím, že tak dlouho nevydržím:grinning:
A co ty Leni, jak jsi na tom???
19. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal occcch, velmi sa tesim, nech sa prckovi u Teba paci!!!! uzivaj manzela :slight_smile:
ja idem zajtra na UTZ - 9DC, pozrieme sa ci nieco rastie..IUI zrejme stiham este tento mesiac
tehulkuj :dizzy_face:
19. jan 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ahojte, tak v sobotu máme naplánované naše 1.IUI, dneska večer pichám Pregnyl a v sobotu ideme na to :slight_smile: Tak veľmi by som bola štastná-prešťastná, keby sa to podarilo
Chcem sa však opýtať, tie čo ste už absolvovali IUI, treba by po ňom nejak v klude, napr. pár dní Lebo v nedelu sme plánovali lyžovačku, ale teraz neviem, či ju mám zrušiť Môže mať takýto pohyb vplyv na to? Čo myslíte? Ďakujem za rady :slight_smile:
19. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Drzim vsechno co muzu, aby se mimiskovi u tebe libilo :wink:
19. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal držím veľmi veľmi palce aby to vyšlo a bolo všetko v poriadku :wink:
@janulka1980 aj tebe držím palce aby iui vyšlo a rozrástlo sa to tu s tehulkami :slight_smile:
19. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana9285 aj tebe držííím palce nech to výjde :wink:
19. jan 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mňa dnes strašne bolia kríže a doobedu mi prišlo zle na odpadnutie. Strašne som už druhý deň unavená, tak začína dúfať , že to vyšlo ale nechcem sa dopredu veľmi tešiť :wink:
19. jan 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Ahoooj, taky držím palečky, ať se bojovníčkovi u Tebe líbí :slight_smile:
Nás taky čeká IVF, ale až v únoru ...
19. jan 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana9285 Ahoj Zuzka, my sme boli minulu sobotu na našom prvom IUI a cely deň som sa potom pofľakovala a snažila som sa oddychovať. Ak nepôjdeš skákať na lyžiach alebo robiť rýchlostný zjazd a budeš len tak rekreačne sa spúšťať, tak by ti to nemalo ublížiť. Ale príliš veľa športu by mohlo ovplyvniť ovuláciu si myslím. Ja som posilku a lyžovačku odložila až kým sa nedozviem ako dopadol tento prvý pokus. Jemne cvičiť ale budem :grinning: nech ma nebolí chrbát.
19. jan 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a babulky držím päste všetkým. Prajem tie najšťastnejšie konce ;)
19. jan 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal Také držím palečky, ať to není bojovníček, ale velký bojovník :slight_smile: a hezky se u tebe zabydlí :slight_smile:
20. jan 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj aj ja držím palčeky, aby vám to vyšlo :slight_smile: Čo sa týka toho lyžovania, tak to je len také rekreačné, ale opýtam sa potom po zákroku, čo mi na to povie doktorka, ak povie že nie, tak radšej nepôjdem a budem oddychovať
20. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 dakujem Luci, dnes 9DC, vajicko 12mm, v pondelok 12DC sa idem zas mrknut ako rastie vajicko..nejake je pomalsie :wink:
drzim ti palce!
20. jan 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to mas celkom pekny folik, ja som mala na 11dc iba 10mm no dorastol potom este aj druhy do 19DC
Baby dnes som bola na sone, som presne 5tt+0 a 22dni po iui a bolo vidiet gestacny vak tak sa tesim, drim palce nech su aj vase iui take uspesne ako moje :slight_smile:
20. jan 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj a co @leeena_4??? kde nam zmizla?
20. jan 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny ja to mam vzdy inak, nejaky cyklus rastu rychlejsie, iny pomalsie
drzim placeky v dalsich tt :wink:
20. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja ani neviem aký folikum som mala len viem, že iba jedno tak som zvedavá :wink: držím palce aby to jedno sa uchytilo
20. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho somt tu neboal v juli minuly rok som bola na prvom IUI, teraz som bola 10.1 na druhom, chcem sa spytat na vas nazor, mozno sa to tu uz riesilo, nemoze utrogestan zabranit ovulacii?? ja som bola na 10 DC na krvi a na utz, na utz mi povedali, ze nieco mi tam rastie a ked som volala poobede na vysledky krvi - tak mi povedali, ze IUI ma prbehnut na druhy den, lebo uz ovulujem, vecer som si mala urcite nasadit utrogestan, na krvi aj ultrazvuku som bola v ten isty cas..... :unamused:
21. jan 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....preto mi aj nedali pregnyl, ze uz bolo neskoro - takze ako je to mozné, to sa da ovulacia tak spolahlivo zistit z krvi?
21. jan 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa když ti řekli, že už ovuluješ, tak utrogestan braný od druhého dne tu ovulku nemohl zastavit! Z krve poznají ovulaci nejapíš náhlým vzrůstem LH, ale s tím nemám zkušenosti s detekcí ovulky z krve.
21. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
dakujem za odpoved, citala som medzitym, ze nema vplyv na ovulaciu, ale ma sa davat az minimalne jeden den po ovulaci, lebo posobi ako antikoncepcia, zhustuje hlien a nieco so sliznicou, robila som si dnes test a je negativny, viem ze je skoro - 11 DPO ale myslim, ze bude negativny aj 15 DPO....ako mi mohli na utz vidiet folikuly - ze nieco mi tam rastie na pravo aj na lavo , ked uz som akoze ovulovala (z krvi)....jedine ze by som uz treti folikul mala vo vajickovode predtym a utrogestan zabranil oplodneniu - dalsim pokusom doma...a to sme sa tak snazili tento mesiac :frowning2: , kazdopadne ak pojdem este na IUI, tak utros az po ovulke z BT, alebo 4 dni po IUI....ta sa mas ako???
ja som bola 10 dni po v pohode a dnes som zacala panikarit......ako vidis poriadne, dokonca mam obavu, ale dufam, ze sa mylim, ze nemaju zaujem aby IUI vyslo a radsej robia IVF kvoli peniazom, teda v mojom CARe, aspon sa tak chovaju...
21. jan 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa když jste byli na IUI, tak je hlen úplně ukradený :wink:. Spermoše stříknou rovnou do dělohy, hlen slouží na průchod spermii skrz děložní hrdlo :wink:. Utroš tomu nemohl zabránit:wink: věr mi a oni z krve poznali podle mě jen stoupající LH a to když je na vrcholu, tak folikuli prasknou, takže to mohlo být, jak říkají :wink:.
Je to hrozné, pokud se chovají opravdu tak, že směřují vše k IVF :angry: Ale s tím utrošem myslím panikaříš :wink: ale je to normální :wink:.
My zkoušíme IUI, no musíme být trpěliví :wink:.
11 DPO je diskutabilní, zkusila bych ještě testík tak 13, 14 DPO :wink: Držím pěsti :wink:
21. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
ach, keby si tak mala pravdu.....no Dr. ma po laparke, na ktorej sa ukazalo, ze mi nic nie je, chcel poslat hned na IVF, tak na com bola na laparke??
ale rozmyslam uz nad IVF, lebo som netrpezliva, toto ma ubija...ale nechcem tu sirit negativizmus...drzim ti velmi palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa děkuju :slight_smile:. dělej, jak cítíš :wink: U IVF je větší šance, ale zase je to náročnější na finance ina tělo, ale nejdůležitější je, jak to cítíte s partnerem :wink:
21. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
ja viem, citime to tak, ze uz by sme ozaj chceli babo....,je mu jedno ako, pozrela som statistiku Caru a je tam uspesnost IUI pod 9 %, tak neviem...ci to ma este zmysel...a to som uz v druhom...
21. jan 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to mají dost málo teda :-/. V našem je 15%. Tak šup do IVF :wink: Ať máte letos na Vánoce drobka doma :wink:
21. jan 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok