• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4
no si ma povzbudila :slight_smile: dakujem, pojdem na to...
21. jan 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a je to tu :slight_smile: som cca v 5 tt, absolvovala som 2x IUI a nič, potom som brala clostylbegyt že príprava na 3.IUI, ale odložili ho, lebo som mala divné bolesti brucha, a odporučili dni na sex... Som si povedala že po 3. IUI dáme pauzu a idem sa venovať niečomu inému, nájsť si iný zmysel života, lebo mi už z toho prepína trochu... Tak ale vyšlo to...Vykrikovať od radosti zatiaľ nebudem, lebo už sme mali takto jeden neplatný pokus o tehu :(... tak snáď je to všetko ok... držte place.... Držím aj ja Vám :dizzy_face:
22. jan 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@troja5
tak to je pecka, riadne si ma potesila, dnes som mala cely den depku, ale toto je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troja5 potichucky gratulujem a drzim prsteky :slight_smile:
22. jan 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak mě v pátek čeká vyšetření průchodnosti. Docela se toho bojím, ale pevně věřím, že vše dopadne dobře :slight_smile: Dr mi říkala, že nově te´d používají pěnu, která by měla být k tělu šetrnější..
@troja5 Také se přidávám k tiché gratulaci :slight_smile:
23. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ahoooj, neboj se ... kamarádka byla nedávno na průchodnosti a říkala, že to není nic strašného.
Bolelo ji pod pupkem, jak když máš dostat měsíčky ... ale prý žádná strašná bolest a bylo to jen chvilku.
Uvidíš, že v pátek pisneš, že to opravdu nebolelo ...
Zase pokud máš jít na další IUI, tak ta průchodnost je důležitá :slight_smile:
Takže se neboooooj :slight_smile:
23. jan 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihule111 Díky moc za povzbuzení. Hlavně, aby byl výsledek Ok :slight_smile: A co u tebe nového?
23. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Nebooj, bude ... :slight_smile: A kdyby náhodou .... vždy se to dá řešit, takže žádný strach neměj :slight_smile:
Ale určitě to bude v pořádku a brzy budeš těhula :slight_smile:
U mě nového nic ... dostala jsem léky na štítnou žlázu, protože ve výsledcích byla trošku zvýšená ...
Začátkem února bych měla začít stimulovat, tak snad se zadaří ...
23. jan 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihule111 No, moc bych si to přála :slight_smile: Mě také zjistili onemocnění štítné žlázy, v minulým caru jsem je žádala, aby mi udělali i testy na štítnou žlázu, že se mé praktické nelíbí tloušťka krku. Moc se jim nechtělo, ale nakonec to udělali, ale ne kompletní. Když jsem přešla do nového caru, tak mi řekli, že mi chybí protilátky. Test a následná návštěva u endokrinologa ukázaly dlouholetý chronický zánět a zvětšenou štítnou žlázu. Také beru léky, ale hlavně že se to hlídá :slight_smile:
No, to máš za chvilenku :slight_smile: Snad to dopadně dobře a budeš za chvíli těhulka :slight_smile: Přeci jenom to je mnohem větší šance než IUI.
24. jan 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ahooj, mě v minulém CARu taky štítnou žlázu nějak nevyšetřovali, ale co chodíme těď do nového, tak tam hned při první konzultaci nás upozornili, že dělají testy i na štítnou žlázu a mějí přísné měřítka a holt jsem se do nich nevešla, tak jsem od nich dostala prášky. U endokrinologa jsem nebyla....
Ty jo, tak ještě , že sis ty testy vydupala, jinak by se na to nepřišlo ... :frowning2:
Údajně štítná žláza taky trochu otěhotnění ovlivňuje ... hlavně, když se neléčí ...
Ty budeš hned teď další cyklus podstupovat IUI ?? Asi ano, že ?? :slight_smile: Není důvod proč to oddalovat :slight_smile: :slight_smile:
A výsledky průchodnosti určitě dopadnou dobře ...
Zrovna dnes jsem mluvila s kamarádkou o té průchodnosti, tak mě říkala, že se nemáš bát, že to opravdu
není nic hrozného, jen trochu nepříjemný ...
:wink:

Při IVF je sice větší šance, ale i tak není 100%, spíš 30 - 35 % .. což taky není žádný zázrak :frowning2:
24. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihule111 No, jak píšeš, tak můžou problémy se štítnou žlázou komplikovat otěhotnění, ale i těhotenství. Tak je moc dobře, že ti to zjistili, alespoň na tebe budou dávat potom větší pozor
Jojo, teď jsem na začátku dalšího cyklu a už jsem začala brát clostík. V pátek jdu na to vyšetření a v pondělí na UTZ, jak vypadají folíci :slight_smile:
Prosím tě neříkala ti kamarádka, jestli pak šla normálně do práce? Díky moc za povzbuzení, jsem vážně klidnější :slight_smile:

Nesmíš na to koukat z této stránky, ale z té druhé optmističtější, že to je mnohem větší pravděpodobnost než při IUI :slight_smile: Určitě to dopadne dobře a případné mrazáčky nebudete ani potřebovat :slight_smile:
24. jan 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 přesně tak ... :slight_smile:
Ty jooo, tak příští týden Tě čeká IUI, super :slight_smile:
Určitě to teď vyjde :slight_smile: Minule to bylo jen zahřívací kolo a teď se spermošky chytnou :slight_smile: Uvidíš :slight_smile:
Musíš myslet pozitivně :slight_smile:
Jasan, po průchodnosti šla kamrádka do práce ... jen říkala, že si musela pro jistotu dát tenkou vložku a že ji trošku pobolívalo pod pupkem, za 2 hod už ani nevěděla, že někde byla :slight_smile:
24. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
bola som dnes na krvi, takze IUI nevyslo, folikuly boli 25 a 16, spg bol OK, proste to nevyslo, ja neviem preco...poziadal som o IVF ale dovtedy dame este asi jedno IUI - nahovoril ma, ze sme na to idealni....
24. jan 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak za ten pokus nic nedáte :wink: a než čekat na IVF na plano, tak lepší zkusit IUI ještě jednou :wink:. Je mi to líto a držím pěsti, ať to vyjde brzy :wink:
24. jan 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Som rada že ti to pomohlo z depky :slight_smile: hlavu hore, bude lepšie...
24. jan 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa Ďakujem aj ja Tebe nech všetko OK dopadne... :sunglasses:
24. jan 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som nevydržala a na obed si urobila testík ale nič, ani duch, snehobielé :frowning2: taká som smutná aj keď viem ,že je to skoro ale dúfala som ,že aspoň ten duch tam bude :frowning2:
24. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ahoj a ktory den si testovala ?
24. jan 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 to je este skoro vyskusaj na 14 den
24. jan 2012 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa vyskúšam a aj tak už v pondelok idem aj na krv tak to bude najistejší výsledok ale aj tak som ostala trošku sklamaná :sweat_smile:
24. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 nebud vsetko bude dobre len treba verit a nemysliet na to :slight_smile: .Ja som si vobec netestovala a ked mam povedat pravdu ani cas som na to nemal mysliet :slight_smile:
24. jan 2012 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no dúfam ,ale pri dcérke som ani netestovala a ostala som v milom šoku keď som zavolala o výsledky z krvi ale pri tom druhom nejako stresujem a testujem ostošesť :sweat_smile:
24. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 no vidis a vyslo to :slight_smile: Tak to skus urobit aj teraz a podari sa to :dizzy_face:
24. jan 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa keď ja som taká nedočkavá :grinning:
24. jan 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 vies co ale to nie len ty ale skoro kazda babenka :grinning: no my sme uz take,
24. jan 2012 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak to máš úplnú pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 pockas na krv alebo si urobis test ? :slight_smile:
24. jan 2012 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no ešte ráno si urobím a keď ani duch nebude tak počkám na krv :sweat_smile:
24. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ti prajem aby tam bol ten duch tfuj tfuj tfuj zajtra rano :slight_smile:
24. jan 2012 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok