• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte,
Chanelko, čo to čítam, chudiatko naše, to si si teda riadne vytrpela.ale dúfam, že už ti je lepšie. bože, čo sme my ženy schopné pretrpieť len kvoli mimi,že? chanelka, držím ti palčeky, aby si bola čoskoro fit a ked už si si toľko vytrpela, tak aby z toho bolo //. :wink:
ahojky ivomal, ako sa máš? to nevadí, že si nestihla druhu IUI,idu sviatky, čas rozprávok,pohody a lásky, tak sa možno zadarí aj bez IUI. :slight_smile:
beruška,chanelkal,rosienka,ivomal,jajka a samozrejme všetkým ženuškám na tejto stránke prajem krásne, veselé, pokojné vianoce a aby sa vám splnili vaše túžby a sny. :dizzy_face:
VESELÉ VIANOCE
papa
23. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj všechny holčiny, teď jsem tady nějakou dobu nebyla, ale u mě nic nového, menstruace mi trvala 11 dní, takže IUI bych stejně už letos nestihla, takže se to snad podaří v lednu.
Chanelko, to je mi moc líto, ale snad bude všechno v pořádku.
Přeji vám všem krásné svátky a hodně zdraví do nového roku, snad pro nás všechny bude ten rok 2009 úspěšný.
23. dec 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všechny, přeji vše nejlepší, bohatého Ježíška a hlavně hodně štěstí do dalšího roku, at už // nebo pohodové těhotenství a hlavně zdravé mimča........... :grinning: Chanelko, Lusino, Jajko, Berusko přeji moc moc krásné vánoce:slight_smile:

Beruško, 11 dní... tak to je tedy drsný. Mě přišla mrcha a trvala 2 dny a byla slabá. čekala jsem to po IUI daleko drsnější a nakonec mě nebolelo ani břicho.
23. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, čo to čítam...mne iui urobili ani neviem ako...čo sa stalo, že si takto reagovala???? ...aj keď na druhej strane, keď si bola taká stuhnutá, určite bol stuhnutý aj krčok a spermijky nemohli ísť opačným smerom :grinning: :grinning:, takže mysli pozitívne a teším sa o 14 dní na výsledok - bol by to pekný začiatok roka :wink:. Ja som ok, cítim prsia, cez deň chcem spinkať no ráno buntoším už o 5,00 a zle mi nie je a dúfam že ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chanel, Ty si sa chcela vyhnúť vianočnému upratovaniu, priznaj sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , preto si si hodila šlofíka v nemocnici, šikovne vymyslené :dizzy_face: možno práve teraz...teraz keď tomu sama neveríš....ani ja som neverila...a bolo a u Teba možno práve teraz bude úsmev na tváričke :slight_smile:

beruška, aj ja som mala menzes dlho, špinila som aj týždeň pred termínom a potom som ani nevedela presne určiť kedy sa začal samotný menzes...držím palčeky pri ďalšom, že by poslednom :wink: pokuse

ivomal, 9.1. držím palce, aby bolo správne rozhodnutie čo a ako ďalej....
kočulky, krásne vianoce, veľa, veľa darčekov a v čo najkratšom čase //
23. dec 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka, ja vobec neviem čo sa so mnou porobilo, proste mi prišlo celkom slušne zle,kebyže som neležala, určite by som odvacla. :grinning: tiež ma napadlo, že mužový diablici nemožu ísť opačným smerom. :grinning: myslím pozitívne tak
uvidíme, čo z toho bude. :slight_smile:
to je dobre, že ti nie je zle, že nepociťuješ nevolnosti,bud rada.aj ked na druhu stranu, kebyže mi je nevolno z tehotenstva, nevadilo by mi to. :grinning:
tak sa maj dobre a prajem všetko dobré aj tebe aj mimi.
23. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy moje srdíčka, Beruska, Ivomal,Jajka,Lusinka, Rosienka, děkuji za podporu!! jajka je skvělé, že se cítíš dobře,užívej si to pěkně v klidu. Mě už pustili, takže to lenošení,jsem dneska doháněla, ale zvládla jsem to. Berusko, držím pěstičky na další pokus! Ivomal, Tobě taky hezky v pohodě a klidu se přes svátky nachystej na miminko,které brzy přujde.Rosienko, Tobě přeji jen a jen //!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Moje Lusinka, Tobě potom všem zlém a bolestivém, uspěch a z toho usměv na rtech!! Mám Vás všechny ráda a přeji Vám krásné Vánoce a to jedno největší přání,at se co nejdřívě stane skutečností! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,snad si me jeste nektera pamtujete :slight_smile:
Chci Vam poprat krasne Vanoce! Vsem to co si nejvice preji a hlavne zdravi , ale to si pod stromecek bohuzel nadelit nemuzem ... Tak si to uzijte!
me vcera doktor slibil behem svatku IUI , ale dnes mi to jiny zase odvolal a to jsem na ten blbej utz cekala dve hodiny i s malym :frowning2: a napsal mi na priste clostyl , tak to taky nemam moc radost, takze nevim jestli to zatim jeste nenechame zase osudu ... :unamused:
23. dec 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek zienky! dufam, ze ste mali vsetky pekne Vianoce, len skoda, ze tu pri Bratislave bez snehu...ale ved vsetko mat nemozeme... :slight_smile:
chanel - to su mi teda veci :frowning2: , dufam, ze sa citis uz dobre, to bolo urcite velmi neprijemne takato reakcia, ale aspon budu nabuduce vediet (ak by si raz sla na IVF), ake davky ti môzu predpisovat. Ale mozno to uz nebudes potrebovat... :wink:
lusi, jajka - mozno sa to zda, ze mam vela Pregnylu, ale ono je to len tehotensky hormon a ten uskodit nemôze - aspn si telo zatial mysli, ze je tehotne a sprava sa tak, uvidim v utorok, co je pravda, zatial sa citim celkom dobre, ziadne bolesti a ni jasne priznaky. Snad je to dobra predzvest. Uz sa neviem dockat, ked si predstavim, ze vcera som to uz mohla vediet!

Drzte sa vsetky a oddychujte a najneskôr v januari mame // :dizzy_face:
Stastny Novy rok 2009!
27. dec 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: trošku vás tady poslední měsíc šmíruju a čekám kdy se budu moct oficiálně připojit jako opravdická IUIačka - konečně jsem se dočkala, mrchatka dolezla v pátek a zítra si jdu vyzvednout Puregon a začnu stimulovat na IUI :wink: Doufám,že všechny holky,které měly teď trápení s bolestma a všechny tady ty nepříjemnosti jsou už na tom lépe a ani jedna z nás už v roce 2009 mrchu neuvidí :wink:
28. dec 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka, vítej mezi námi.No u mě to vypadá na předčasnou MS, od rána slabě krvácím a to s týdenním předstihem,tak nevím,co to je,normálně je mi u toho tak zle,ale ted nic.Takže mi to asi zase nevyšlo,počítala jsem s tím,co jsem ted prožila,nevadí,budu muset se doléčit a pak už na IVF. Rosienka, já si fakt myslím, že jsi těhotná, zatím jak se zdá, všechno klape,budu Ti držet pěstičky!Zuzko84, Tobě taky přeji co nejdříve začít s IUI a pak uspěch!Jajko at se cítíš pořád skvěle! a to přeji i všem ostatním zdravíčko a štestíčko v podobě miminka! :slight_smile:
28. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. :wink:
ako ste sviatkovali?ja super, ale som sa zase prežrala.
latunka vitaj medzi nami spolubojovníčkami za //. :wink:
chanelko, už sa máš lepšie? mna napadlo, či to nemáš zahniezďovanie, to býva okolo 6-10 den po oplodnení.veľmi by som ti to priala.ako nám tu všetkým. :slight_smile:
rosienka, vyzerá to nádejne, držím palce.a čo sa týka toho pregnylu, budem ti veriť,len ,že som sa s tým ešte nestretla, ale určite to bude tak ako hovoríš.vidíš???? teraz ma napadlo, mám ešte jeden v chladničke, žeby som si ho šturila do zadnice? :grinning:
28. dec 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinko, jak se máme? To já se taky přejídám, pořád chodím na cukroví, no co nadřela jsem se s pečením...ne zahnízdování to nebude, spíš se mi rozjíždí ms,ach jo, ale nějak nesmutním, jednou mi řekla kartářka, že budu mít jedno dítě a bude vymodlené, tak se asi trefila. Takže na to si asi ještě chvíli počkám. Já jsem ted spíš zvědavá na Tebe, jestli Tě něco nebolí,jak se celkově cítíš. :slight_smile: Věřím, že dobře.
28. dec 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, taky jenom ležím, baštím a nic neděláme...kromě nádobí, vaření, praní a žehlení :wink: Chanelko, moc ti fandím, vydrž!!! Ostatní se holky držte, at jsou to ty //...
29. dec 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :wink: děkuji za uvítání, i když tak nějak doufám,že se tu spolu moc dlouho neohřejeme a půjdeme o "téma výš" :grinning: :grinning:
chanel taky jsem myslela na zahnízďování, možné je všechno, tak držim palce :wink: Já obvykle když přijdu někam do diskuze,tak se tam otěhotní ve velkym,tak to snad bude fungovat i tady (ale tentokrát v té těhotné vlně hodlám být taky :sweat_smile: :grinning: :grinning: )
29. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel dekuji :slight_smile:

a vitam latunku a preju at se tu opravdu moc dlouho nezdrzis :wink:
29. dec 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzík děkuju :wink:
No já jsem dneska jak na trní, jsme objednaná až na 17:50,tak se mi to tady v práci strašně táhne :confused: A to jdu jenom pro ten Puregon, nevim co budou moje nervíky dělat až půjdeme na samotný výkon :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, mozem vam sem vpadnut?tak sa i ja radim medzi neuspesne IUI-acky, uz to mam potvrdene uzt,krvou i ms. v dalsom cykle skusime zase, stimulovat zacnem okolo 20.1. a zvysili mi davky clostilbegytu.
vsetkym vam drzim palce, aby ste stimulky dobre znasali a aby snazenie nas vsetkych bolo uspesne!!!
29. dec 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvestra jake mas ted davkovani closilu ??

latunka - neboj ja jsem taky nerv, na IUI jsem cekala hodinu v posteli , byla jsem az posledni na rada a jeste jsem lezela jinde nez ostatni zensky co sli na zakroky,takze docela blby , asi 5x jsem byla na zachode, neb to je to prvni jak se mi nervozita projevuje ... no hruza :confounded:
29. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, mala som 1 tabletu denne od 3. do 7.dna.folikulik som mala 22 mm. teraz mi zvysili na 2 denne od 3. do 7.dna, aby som mala cim viac vajicok, manzel ma vraj vyborny spg, tak to chce doki vyuzit. tiez mas clostil?ako ho znasas?
29. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jsem tu nova..mam za sebou 1.iui. Dneska je to 6. den a začala jsem trochu špinit. máte s tím někdo zkušenost?
29. dec 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvestra - já měla taky clostil,na první várku jsem zareagovala dobře,ale pak jak když utne a nic to se mnou nedělalo, ovule se přihrabala až někdy kolem 27DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musim říct,ty dva poslední cykly jsem myslela,že mi praskne vaječník - hrozně mě bolelo břicho a byla jsem taková oteklá :confounded:
evak já teda ještě zkušenost nemám,ale všeobecně nemusí špinění nic znamenat - ani nic pozitivního,ani negativního. Tak snad je to zahnízďování :wink:
29. dec 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile: no uvidíme, snad se nepřihasí ta mrcha..navíc mi po tom iui ani pořádně nestoupla BT...takže musím čekat..tak všem přeji, ať se daří! :slight_smile:
29. dec 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já radši při IUI ani BT měrit nebudu, občas si taky u mě dělá co chce a zbytečně bych doufala nebo naopak házela flintu do žita :sweat_smile:
29. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no když já měřím pravidelně a do teď jsem šlapala jak hodinky, ale teď se to nějak poblblo...ale máš pravdu, asi nemá cenu se něčím trápit...takže měřím dál a čekám :slight_smile:
29. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvestra - ja jsem mela clostil uz v lete , na 2 cykly a ted ho budu mit znova od dalsiho cyklu ,ale prave rovnou uz vyssi davky. Jinak jsem ho snasela v pohode, jen mi delal cysty , ale s menstruaci zmizeli, ted si rikam ze kdyz pred IUI pichaji pregnyl , tak snad ani neni mozne aby se cysta z toho udelala ... ale nevim jak to funguje

evak99 - spinila jsem taky po IUI ale ne tak brzo , spise proste jako pred MS, coz mivam normalne i kdyz vetsinou ne az tak dlouhe spineni , celkove jsem mela pocit ze mi jenom duphaston brzdi MS a proto to spineni, ale jednodenni spineni muze byt zahnizdovani embryjka :wink: .
pro predstavu , sem davam odkaz na buj graf bazalnich teplot po IUI , je to ten spodni , druhy odshora :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/1cf8f7
29. dec 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, no já už mám po zahnízdování, ted už to vypadá, že je všechno venku :frowning2: a jsem po 2.neuspěšné IUI,co bude dál to ted nevím :angry: ,ale vím, že Vám tady všem co čekáte na dvě čárky držím pěstičky a jsem s Vámi!! Ivomal, broučku,chystáš tělíčko na další IUI, kdy jdeš na to? Zuzko a Ty máš už jedno dětátko, to jsi otěhotněla bez pomoci? A jajé jsi měla těhulkování? A co Berusko, jak to vypadá u Tebe? Evak99, já jsem taky špinila,ale to už dva dny před IUI,tak mi píchli něco proti tomu,ale moc to nepomohlo.
29. dec 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel tak to mě mrzí :( já si sice poctivě dočítala,ale jsem hlava sklerotická tak nevím jaké další varianty u tebe připadají v úvahu - já počítám s IUI třikrát a pak IVF, dokonce i manža je pro, což se divim, dlouho byl optimista a spoléhal na domácí snažení :wink: On by nejdraši už teď rovnou na IVF,aby byla větší naděje...
29. dec 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka, zuzka,ja som sa po clostile citila akoby som mala v sebe frtana..proste super naladicka.tak som zvedava, co urobi vyssia davka - budem sa asi citit ako ozrala :slight_smile: inak tiez som myslela, ze mi praskne vajecnik a pripadala som si ako slon v porcelane.ale mala som pocit, ze ta bolest brucha sa vystupnovala po pichnuti pregnylu.spinenie som nemala ziadne, akurat ms prisla asi o 3-4 dni skor ako normal.
kocky, ako dlho vas nechali po IUI lezat?kazali vam dodrziavat nejaky rezim?
29. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já si vyrážim pro svojí otěhotňovací drogu, doufám,že pochopim jak si to mám píchat :grinning: Zatím se mějte krásně, papa!
29. dec 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel, ahojky, to je mi lito :frowning2:
Jinak ja jsem otehotnela normalne, ale po dvou letech, co jsme nepouzivali ochranu, kdyz jsem otehotnela tak mi bylo cerstvych 21let, takze nase plodnost opravdu asi nikdy nebyla neco uzasnyho. priteli zjistili letos v cervnu tezkou oligoastenospermii, ale v srpnu v CARu už to byla jen astenospermie :sweat_smile: , zlepseni opravdu takove ze to nikdo necekal ,ani ti doktori :grinning: . presto nam doporucili spise rovnou IVF , ale ze se muzem rozhodnout jak chceme, tak jsme samozrejme nejdrive zvolili tu jednodussi cestu pomoci inseminace. no a na prvni IUI mel pritel spg jeste o fous lepsi , takze uz i vhodny na inseminaci, tak by se to mohlo zlepsovat porad :grinning: :grinning: . No a moje tehulkovani bylo takovy divoky - ze zacatku jsem spinila i krvacela ...no s tim jsem v podstate mela problemy cele tehotenstvi a kdyz uz nic, tak mi tekla krev proudem aspon z nosu :grinning: . na konci tehotenstvi jsem mela uz preeklamsii a zrejme jsem trpela i gestacnim diabetem, ale presto to bylo takove krasne obdobi. Syn ma tedy vrozenou vyvojou vadu, o ktere jsme se dozvedeli az po porodu ,ale i za to jsem vdecna - nekdy je lepsi nevedet ... to jsem se tedy rozkecala, omlouvam se za roman :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chanel, a u vas je problem s otehotnenim kde, smim-li se tedy zeptat?
29. dec 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok