• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lasalete ďakujem a aj ja tebe držím palce a všetky tu budeme čakať na výsledok :wink:
31. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby asi zajtra už dorazí mrcha lebo mám pocit, že mi vybuchne podbruško a mám aj bolesti čo od pôrodu som nemala. Dnes som sa do CARu nevedela dovolať tak budem skúšať zajtra lebo nemám doma clostyl no a počítam, že už o 2 týždne bude druhé IUI, stále mi vychádzali plodné dni na 14 DC
31. jan 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Mňa dnes ráno o piatej zobudili bolesti. Došla mrcha jedna :wink: ani som netušila, že keď vysadím utroš hneď príde. Čítala som ze príde tak väčšinou 4dni po vysadení, niektorej dlhšie trvalo.
@zana21 jo jo škorpíci sme :wink: jaké milé
1. feb 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mám bolesti vaječníka..podla mna zlá správa :frowning2:
1. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete Neboj to este nemusi nic znamenat, aj ked mas velmi zvlastny priebeh. Drz sa. Nevzdavaj sa!
1. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no mne ešte včera pred tým ako som šla spať dorazila mrcha, tiež dosť rýchlo. Zajtra idem pre clostil k dr.
1. feb 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Mne predpisal clostil na dva zakroky, len Pregnylu uz nemam dost. Buduci piatok pojdem na prve meranie ak bude malinky folik, tak v pondelok dalsie, ale teoreticky nam vychadza 2.IUI (14DC) na Valentina. Uz sa zacinam tesit :dizzy_face:
1. feb 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 jéééj tak to ma ani nenapadlo, že na Valentína :dizzy_face: tak to sa teším a verím, že to výjde :wink:
1. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ahoj , tak dnes som rozprávala s Toporcerovou tak už je späť a v najbližšej dobe by namala ísť preč :wink:
1. feb 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ahojki. mozem sa opytat, takze chodis na Rastislavku ?? ako si tam spokojna ?? kolko vlastne stoji IUI ???
1. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam otazku dievcata, pri akej velkosti foliku vam pichali pregnyl ??
1. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka áno chodím na Rastislavku a som veľmi s nimi spokojná aj s prístupom sestričky a dr. No a cena je rôzna podľa toho akú liečbu máš, mňa to výjde na 80eur.
1. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ahojky..ako preč?na vždy?
1. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka mne nikdy nepovedali veľkosť tak neviem ale za každým ma poslala pichnúť pregnyl
1. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ahoj ja chodím k dr.Toporcerovej .... na rastislavku....a ja som bola 2x na IUI a každy ma stala 38ečka....
1. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, zoberie ma ked tam pridem na konzultaciu?? Ja som predym chodila do SPLNU:
1. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete nie, že už je späť, mesiac tu nebola ale už sa vrátila a že v najbližšej dobe by nemala nikam odísť :wink:
1. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka mal by ťa zobrať ale najlepšie je keď sa k nej objednáš aj na konzultáciu
1. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 jaj som asi zle prečítala....tak ja ako som už písala ma dnes bolí riadne vaječník čo nechápem z akého dôvodu a vlastne som cely deň ako mechom udretá....hlava sa mi krúti hlava ma boli miestami mi je zle ale to asi preto že ležím cely deň
1. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 viete mi dat cislo ??? ja som bola minuly rok na troch IUI .. ale som presvedcena, ze mi to robili neskoro. / spln/
1. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete no ja pri dcérke som nemala žiadne príznaky a na krv som šla s tým, že to bude negatívne a nakoniec to vyšlo. Teraz to je úplne o niečom inom a trošku som aj z toho zmätená. Po iui ma pichalo často v podbrušku aj prsia ma boleli tak som sa tešila, že opäť to vyšlo na prvú šupu a nakoniec nič a to pri dcérke som nebrala utrogestan a duphaston a teraz áno. Je to také čudné všetko. No dúfam, že už bude Toporcerová tak opäť to bude lepšie a vyjde to teraz
1. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka poslala som ti cez IP
1. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 ja tiež som mimo z toho...neteším sa predčasne tento stav neprirovnávam k nejakým príznakom len neviem prečo zraku ked som už týždeň po IUI....ja tiež beriem utrogestan a duphaston .... ja nikam nepredbieham aj tak až tá krv ukáže ako som na tom....
1. feb 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lasalete ja teraz po druhom iui už nebudem testovať, nechám to na krv. Ale samozrejme mám strach či opäť nebude sklamanie :frowning2: ale teším na a asi to bude na valentína :wink:
1. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 tak toto musí vyjsť ked je taký dátum inak to nevidím...na mňa asi ide chrípka lebo ma bolia aj kríže a partner bol do teraz chodí tak som sa nakazila ... toto mi teraz trebalo....
1. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ja som v sobotu chytila chrípku a nevedela som či môžem zobrať nejaké lieky. V rodine sme mali nejaký zmutovaný vírus chrípky, mamka dokonca skončila v nemocnici ale už je to lepšie. Teraz je niečo vo vzduchu no a dúfam, že keď to bude v taký pekný deň tak sa to podarí, dokonca uvažujem či nenahovorím manžela aby vybral voľno a bol pri tom ležaní pri mne :wink:
1. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Mne rano namerala Dr. 16mm folik a potom mi brali krv (ta hladina LH), ked som volala o 14tej vysledok, tak mi vravi " ihned si pichnite 10000IU Pregnyl a zajtra rano o siedmej IUI." Bola som prekvapena lebo sa mi zdal maly, ale ked rastie 2mm za den, tak na druhy den by mal byt uz akurat. Zrely na prasknutie moze byt uz od 17mm. Takze IUI je lepsie robit v predstihu. Postup bol asi spravny. Uvidim dalsie kolo
1. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 no je teraz virus ...idem si ja ľahnuť lebo ledna stojím na nohách....zatial pa
1. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete odpočiň si a skoro sa uzdrav :wink: pa pa
1. feb 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok