• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 fuha. no mne zakazdym, ked som bola na 11alebo 12 dc na usg, som uz mala foliky cez 20mm a zakrok bol az o 4 dni :unamused: pregnyl o dva dni. zdali sa mi uz dost velke, podla mna ot pregnyl nenacasoval, lebo v den IUI som uz mala stupnutu BT.. cize uz bolo po ovulke.
samozjrejme lekar na BT neveri.. ale zas blba nie som, ked sa tomu venujem uz par rokov a viem ako funguje zenske telo.. :unamused:
1. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte inac mrknut grafy. H-je pregnyl, I- IUI. minuly rok, jun, oktober, november.. mam tam poznacene v albume.
1. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Jeejda, pekne grafy mas. No ale nastvata by som bola. Mali ti hned na druhy den robit IUI. To ti uplne zbytocne robili. ach. 20mm folik je uz pred prasknutim. IUI ze sa robi 24-36hodin po pichnuti Pregnylu. Kraaasne by vam to vyslo si myslim.
1. feb 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ved.. prave preto chceme zmenit centrum, u Hermanna som uz tiez bola kedysi davno, nie je mi velmi po chuti, tak uz mi ostava len rastislavka. mm sa zatal a dalsie IVF uz nechce, kedze sme skoncili dvoma potratmi pred par rokmi. cize jedine IUI pre nas. chyba je na jeho strane, ma horsiu morfologiu spermii a pohyblivost tak na hranici.
1. feb 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Skuste zmenit na to mas pravo, mozno vam to pomoze aj psychicky, kedze tomuto centru uz neveris. Ja mam PCO a moj drahy je v poriadku, aj ked pocet bol na hranici minima potrebnych. :unamused: Nasla som jeden zaujimavy clanok http://tehotenstvo.rodinka.sk/ked-sa-nedari/neplodnost/biologicke-hodiny-neutekaju-len-zenam/ a hlavne ten PROFERTIL ma zaujal. Pocula si o tom? Mohli by ste vyskusat... :fearful:
1. feb 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 pocula, ale podla mna je to zbytocne predrazene. da sa to dosiahnut aj s lacnejsimi liecibami. :slight_smile:
moj teraz pil kotvicnik zemity. tinkturu.
1. feb 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 - Ahojky, výslekdy z krve 31.1.- HCG 750 jednotek :grinning: Já jsem asi už opravdu těhulka :dizzy_face: je to 13 dní od ET :slight_smile: A jak jsi na tom ty???
1. feb 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lauritka
ahoj, ja ked som bola naposledy na ultrazvuku, folikul bol 25 - uz som nestihla ani pichnut pregnyl, kazali prist na druhy den rano na IUI, a bolo to na 12 DC, nevyslo to, mn som dostala na 28 DC, mam problem s meranim BT, nesedi mi to s krvou a ultrazvukom, podla BT ju mam o par dni neskor, nechapem to
1. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal Velká velká gratulace :slight_smile:
@lauritka Také si myslím, že ti IUI dělali pozdě. Ideální je IUI těsně před ovulací a podpořit domácím snažení. Určitě změň centrum, jak psaly holky, pomůže to i psychicky. Já ho také vyměnila, hlavně díky ztrátě důvěry.
@dadenka111 No, to je rychlovka, přeji zítra mooc štěstí.
Já dnes byla také na UTZ, jsem 12DC a folík od pondělí nevyrstl ani o milimetr, naštěstí se probral folík na druhé straně, ale je pořád malý. tak že jsem dostala dvojtou dávku merionalu a v pátek další UTZ.
1. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 Ty bolesti podbřišku může způsobovat utroš...což může být zavádějící a myslíš si, že jsi těhu :frowning2:
1. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa zapisujes si niekde teploty ??
1. feb 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Zanaaa ja este nejdem :grinning: To sa Lauritka pytala ake velke folikuly sme mali predtym ako nam pichli pregnyl. Tak som popisala moj priebeh 1.IUI. Ta druha nas este len caka, snad na Valentina ;)
1. feb 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Aha, já to rychle pročetla :slight_smile: Jéé, Valentýn...to je snad osud :slight_smile:
1. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal Můžu se zeptat, kolik embryí sis nechala zavést? Děkuji
1. feb 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal jeeeeeeemine, tak ked si asi tehulka, tak asi blahozelam :wink: tak to je kraaaaaaaaaaaaasa :dizzy_face: tesim sa s tebou!!!!!!
ja som este len 5DPO :unamused:
este raz, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
1. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal tak to gratulujéééééééééém :dizzy_face:
1. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal .. taky moc a moc blahopřeji :slight_smile: To je super zpráva :slight_smile:
1. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @lucia2431 @mihule111 díky, asi to pro nás bylo opravdu dobré řešení :wink: Těším se za chíli na vaše čárky :dizzy_face:
@zana21 jednoho bojovníčka a 3 mám v mrazáku :wink:
2. feb 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal
pripájam sa, velmi gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky v březnu nás zřejmě bude čekat IUI pokud teda nebude nějaký problém v mém HP co nás čeká jestli bych se mohla zeptat????
2. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka
no doma si ich zapisujem, BT mi stupne az na 16-17 DC, pritom IUI uz mi robili 2 x 12-14 DC, BT mam vysoku az do mn, este aj v prvy den mn, potom uz si nemeriam, po mn uz mam nizku, mam to nejake posunute, asi som vadna, inak co sa stane, ak si nedam utros po IUI?, nechcem si ho dat, lebo brani oplodneniu, minule som mala foliky 25 a 16, ten 25 sme podla mna prepasli a ten 16 by sa mozno aj ujal o par dni neskor, ale utros je ako antikoncepcia.....
2. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa u nas mi po IUI nedavali nic :slight_smile: podla mna nemusis, ak mas dotatok svojho
2. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka
tak to neviem, či mam dostatok svojho....ale však prečo nie, tento cyklus bez utrosa, potom dam vediet :slight_smile:
2. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja idem v pondelok na 12DC na folikulometriu, chceme skusit nase prve IUI, dnes posledna tabletka clostilu..dufam ze to nejak nepresvihneme.. :slight_smile: ...kus sa aj bojim, ked to tu citam :unamused: ...dufam ze to stihneme v spravny cas..teda doktor..a chcem sa opytat, ci ste mali pred IUI a po nom normalne aj sex??vadi to ci nie??..dakujem
2. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 no po IUI sa sex dokonca odporuca :slight_smile:
sex pred je tiez OK. teda ak nie su mozno nejake problemy so spermonikmi...to dobre neovladam, my mame toto v poriadku :wink:
prajem, nech je prve IUI posledne! :slight_smile:
2. feb 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 spermijky mame ok, len baby pisu ze mali sex aj pred a ked sme chodili na spermiogram, tak 3 dni pred sme nemohli mat sex ....ved sa opytam v pondelok :slight_smile: dakujem...a ty kedy testujes??? ci pojdes na krv??
2. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 aHoj, drzim paste nech je to dobre nacasovane. Sex pred tym sme nemali, ale urcite to potom treba este poistit aj dva dalsie dni po sebe.

@kajkusa @lauritka S tym Utrogestanom ma to zaujalo, tak som zacala studovat a citala som, ze hladina progesteronu stupa po ovulacii a ma za nasledok aj zvysenu BT a pripravu maternice v pripade oplodnenia atd. Teda ak este ovulacia nenastala/neprebehla nemal by sa tento prirodny progesteron (utrogestan) brat. To aby som si zacala merat teplotu a ked stupne zavadzat utros. Asi to tak spravim aj ja, lebo v den IUI hned vecer som mala davat Utros a ovulka podla mna v ten den este nebola. Hm
2. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ano je to tak, hoci lekari tvrdia, ze to nevadi, ale naco pchat telu progesteron, ked nie je potrebny pred ovulkou,
2. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yvi83 ano, urcite sa na to opytaj!
ja som 6DPO, testit mam na 14DPO...ale samozrejme skusim skor :wink:
na 14DPO budem vo vlaku..tak asi ne :grinning:
2. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dakujem :slight_smile: ..ten utrogestan co pisete, to je nieco podobne ako duphaston?? ja beriem ten ale len po ovulacii a 10 dni
2. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok