• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zana21 Tak fajn, budem na teba mysliet :wink: Nam pri 16mm hned na druhy den robili, ale asi v krvi bolo vysoke LH ci co. :unamused:
3. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 pripajam sa, drzim palec. a pichas v nedelu?
3. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Píchám v sobotu večer 5000 pregnylu. Není to brzo?
@dadenka111 Tak že už budu mít v pondělí po ovulce, je to pozdě? Mě krev nebrali...Holky, jsem teď totálně zmatená!!! :astonished:
3. feb 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 pozeram do svojich zaznamov z minuleho roka :grinning:
1IUI: patek som mala 16mm, v sobotu vecer injekce, v pondelok IUI
(myslim, ze sa zadarilo, lebo som mala taku silnu MS ako nikdy nikdy predtym. hrozne som krvacala. Dr. mi potom povedal, ze som zrejme otehotnela, ale kvoli tej alergii...nazval to maly potratek :frowning2: )
takze nacasovani mas spravne, neboj :wink:
3. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Děkuji za uklidnění, jsi zlatá :slight_smile: Dnes tam nebyla moje dr a tato pospichala evidentne na obed a vubec se se mnou neparala a odpovidala jednim slovem.
3. feb 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Nebud zmetena, klidek. :sweat_smile: Bude to dobreee. Kazda sme ina a ja som bola rada, ze mi konecne dorastol aspon jeden na taku velkost. Neviem preco v den, ked som mala 16mm som si mala pichnut 10000IU Pcka a na druhy den iui. Toto nevyslo, takze som uz strasne nedockava a zvedava aky bude dalsi.
3. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 presne jak pise @dadenka111, kazda sme ina, kazdy cyklus je iny, kazdy mesiac moze byt vsetko inak... oddychujme a verme :wink:
krasny vikend vsetkym!!! :dizzy_face:
3. feb 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@janulka1980 Holky, díky. Štěstí, že tato diskuze je :slight_smile: A co ty, kdy budeš testovat?
3. feb 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ja som dnes len 7DPO..este je cas..
3. feb 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @zana21 Pekny vikend aj ja prajem. Aj ja som rada, ze je tento konik a diskusia. Za tie roky co som to neriesila a nechavala len na prirodu som bola tolko sklamana. Teraz svita nadej a este sa aj mozeme babenky povzbudit a porozpravat o tom. Ked okoliu znamych sa to tak tazko hovori. Dakujem vam :dizzy_face:
3. feb 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Take preji hezky vikend. Ani nevis, jak jsem rada za tuto moznost pokecat. Dohodli jsme se s manzelem, ze to rikat nikomu nebudeme, abychom neslyseli porad dotazy, jestli se zadarilo a byli z toho jeste vic nervozni. Hloupy je, ze musim chodit dost casto k dr a tim padem odejit z prace, uz jsem musela nakecat kolegynim, ze mi zjistili cysty na vajecnicich. Je mi to hrozne neprijemny, ze jim musim takto lhat, ale rikat jim pravdu nechci a navic nechci, aby o tom vedela i sefova. No, snad jim jednou reknu pravdu a ony to pochopi :slight_smile:
3. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Najhorsie pre mna je, ked z kazdej strany pocujem otazky, "no kedy sa uz zoberiete a kedy uz budete mat dieta." Potom, ze "uz nemate vela casu, vies biologicke hodiny..." Ked som mala 27 rokov, tak som mala vyhovorku, ze najskor moja sestra musi mat az potom ja (lebo je starsia). No teraz mam 31, moja sestra 2deti. V okoli deti ako smeti a mna to uz zacinalo zozierat, ze nie som asi v poriadku, moj gynekolog je naprd, nedokazem si merat BT a ovu testy stale nejako negativne. V centre to ide pomerne rychlo. Zistene PCOS hned v sekunde. Pred vianocami laparka. U mna v praci to tiez nie je lahke. Tajila som operaciu do posledneho dna. Iba som sefovi oznamila, ze zajtra idem na operaciu a budem PN. Vypytoval sa, ze na aku a kde. Som zmeravela, ze co mu poviem. Nejak som sa vykrutila z toho. Ale hned po PN a dovolenke mi strhol z platu 200eur, ze mi nieco dlho trvalo, takuu blbost, skoro som vybuchla a plakala som cely den. Pomsta, za to ze som nahle vypadla z roboty?Robim projektanta. Som z neho na nervy. Nastastie v centre sa chodi na krv a folikulometriu od pol osmej, tak rano pridem do roboty nacas. :slight_smile:
3. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim som sa nejak moc rozpisala :grinning:
3. feb 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Přesně, mluvíš mi z duše :slight_smile: Tyhle otázky jsou naprd, u nás se intenzita dotazů zvýšila po svatbě, kterou jsme měli v květnu minulého roku. V práci mám pocit, že už se mnou moc nepočítají a nějaké kolegyně se i těší, až zaujmou moje místo. To mě u některých moc mrzí, nečekalo bych to. Mám pocit, jako bych tam už chodila s pupkem v osmém měsící...No, to se nedivím, že jsi brečela, taková nespravedlnost, že ti vzal peníze!!! Chtěla bych vědět, jak by reagoval, kdyby tohle někdo provedl jeho manželce nebo přítelkyni. Hloupé je, že nám tyto problémy v práci vůbec nepomáhají k otěhotnění, také mám poslední dobou pocit, že se doma trápím a i brečím jen kvůli práci. S tím časem to máš dobrý, že ti takto vyjdou vstříc. Mě to někdy vyjde, ale někdy musím uprostřed práce a potřebujeme i potvrzení od lékaře a tam může šéfová vidět centrum reprodukční medicíny :frowning2: Někdy si už jen kvůli tomu přeji, aby to vyšlo co nejdříve a měla jsem konečně klid :slight_smile: Snad se nám zdaří oběma a vlastně všem tady veeeelmi brzo :slight_smile:
4. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@zana21 Holky nerada Vam sem lezu, omlouvam se za to, ale obcas sem kouknu, protoze me u nekterych zajima jak jste dopadli. No, ale k te praci, tak ja jsem ve firme 7 let, pred vanoci jsem dostala jedny z nejmizernejsich premii a duvod nevim. No a minuly tyden ve ctvrtek to v praci vygradovalo az do nesnesitelne situace, kdy me sef oznacil za cuzu. No a tak jsem doma na neschopence a oni at se staveji na hlavu. Podar jsem oddalovala nase 1 IVF a mozna diky teto situaci uz ted stimuluju. Take doufam, ze se nam to co nejdriv poradari, protoze nemam rozhodne v planu se do kancelare vracet. Samozrejmne ze si hledam i novou praci, ale bojim se toho, ze me nikde nevezmou, protoze jsem vdana, je mi pres tricet a zatim bezdetna, takze budou vsichni pocitat s tim, ze chci dite
4. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 @jika10 Ahoj Jika vitam ta. Toto s tym stresom v praci je jeden z blokov k otehotneniu v dnesnej dobe. Ja mam pocit, ze sa mi to deje prave kvoli tomu. Aj sa snazim nestresovat, ale mame tam v robote par negativistov a strasnu atmosku tam vytvaraju. Si na PN a stale doma? Kolko si na PN a aky dovod? Toto si neviem predstavit, asi by ma dal skontrolovat ci som doma. Najradsej by som uz z tadial vypadla. Uz som tam vyse 9rokov, ale nemam odvahu odist. Chcem ist radsej hned na matersku ;) Teda uz niekolko rokov v to dufam :dizzy_face:
Uvidis Zana v pondelok sa vam to podari a ulavi sa ti na dusi. Budes sa usmievat a mozno aj plakat od radosti. Ja si stale hovorim, ze zivot je kratky aby sme sa trapili. Nespravodlivost sa im nejako vrati. Ja sa uz na sefa pozeram s pohrdanim, nech necaka, ze ho budem mat rada a robim si dalej svoju robotu lebo ta ma bavi.
4. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 No ja jsem v praci 7 let a taky bych chtela odejit tim, ze otehotnim, ale tohle si uz planuju 2 roky a nic. Taky mi kazdej rika, ze je tam velmi stresove prostredi a proto nemuzeme otehotnet. Ted jsem doma na PN tyden, mam vychazky, takze uplne doma nesedim, coz je dobry. Dovud mam za prvne kvuli IVF, za druhe kvuli stresu a za treti mam jeste jeden zdravotni problem, kteremu stres vubec nepomaha, ba prave naopak. Takze i z toho duvodu me dr nechala doma. No a kdyz se povede IVF, tak budu rada, protoze budu na rizikovym tehu a kdyz se nepovede, tak budu na neschopence dokud si nesezenu nejakou jinou praci. A navic ja se ani doma moc nudit nemuzu protoze me praci zavaluje manzel.
4. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky nerobili niektorej z vas vysetrenie pred ovulaciou tak ze vam odobrali cervikalny hlien a skumali ho?teraz neviem ci mam mat styk pred tym alebo nie...lebo viem ze sa robi nejaky test tak ze pozeraju den-dva po styku ako prezivaju spermie v hliene...tak teraz som na pomykove co robit
4. feb 2012 o 17:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jika10 Tak to je taky pěkná síla. Myslím, že děláš jen a jen dobře, že jsi na neschopence před IVF. Už samotné IVF je zátěž na tělo i psychiku a k tomu kdybys měla ještě stresy v práci, tak bys jen snížila šanci na úspěch. Takhle se určitě zadaří :slight_smile: A kolik plánuješ zavést embryí a kdy tě čeká odběr?
@dadenka111 Holky, já jsem na tom úplně stejně. Taky si říkám, že jsem měla už odejít, ale teď chci jít rovnou na mateřskou, protože nedávám moc šanci na úspěchy v pohovoru právě z důvodu, že je mi přes 30 a bez dětí. Děkuji moc za přáníčko, dnes píchám pregnyl a snad to vyjde :slight_smile: Já pevně věřím, že to nám to v tomto roce musí všem vyjít, že pro nás prostě rok 2012 bude přelomový :slight_smile: Za ty nervy v práci bychom si nějakou kompenzaci zasloužily, ne :slight_smile:
Jé, holky nevíte, může případnému mimču ublížit to, že jde manžel v pondělí na očkování proti žluté zimnici před IUI? Bohužel to nemůže odvolat, objednali ho z práce a musí tam jít...
4. feb 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkopčila jsem tabulku, už byla hodně stránek dozadu, tak se snad @janulka1980 nebude zlobit :slight_smile:

@zana21 1.IUI - 4.1.2012 negativ
@janulka1980 IUI - 27.1.2012
@montysek 1.IVF - leden 2012
@puckal 1.IVF - ET- embriotransfer 18.1.2012 - pozitiv :slight_smile:
@veronika1980 1.IUI - leden 2012
@zuzana9285 1.IUI - leden 2012
@dadenka111 1.IUI - 14.1.2012 negativ
@bambulka101 2.IUI - 9.1.2012 negativ
@lucia2431 1.IUI - 17.1.2012 negativ
@kajkusa 2.IUI - 10.1.2012 - negativ
UNOR
@mihule111 1. IVF únor 2012
@jania023 IUI - unor 2012
@kajkusa 3.IUI - unor 2012
@zana21 2.IUI - 6.2. 2012

@dadenka111 A kdy tebe čeká další IUI, půjdete hned na další? :slight_smile:
4. feb 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 vobec sa nezlobim :wink:
4. feb 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ako pozerám na tú tabuľku tak dúfam, že čoskoro tam bude samé pozitív :wink:
4. feb 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem tu prvně, tak snad vám nebude vadit, že sem píšu:slight_smile:
Byla jsem na IUI 27.1. v Gennetu Praha, snažíme se s přítelem už 5 let... A pokud tahle IUI (v Gennetu první, loni jsem byla na dvou v Podolí) nezabere, začnu stimulovat na IVF. Chtěla jsem se vás zeptat - beru utroš 1-0-1 a krom klasika únavy a tak chodím hrozně často na malou, máte s tím někdo zkušenosti? Budím se třeba i 7x za noc, fakt děs...tak jestli to může souviset :sweat_smile:
Díky moc :slight_smile:
4. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Tak to se mi s urtrošem nestává a nebude to spíše něco pozitivního :slight_smile: Já také chodím do gennetu v Praze, ke komu chodíš? A můžu se zeptat, proč jsi vyměnila CAR?
5. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 kéž by to byl pozitivní testík :grinning: Chodím k dr. Langerové, je skvělá. Na IUI jsem byla u dr. Vykysalé, ale viděla jsem ji jen asi těch 5min. :grinning: No a Podolí mi nevyhovovalo, přístup dr. (zařadili mě do nějaké studie a ani mi nedali podepsat souhlas) no a vlastně za 3 roky, co jsem tam chodila, se mnou nic nedělali, jen vstupní HP a příteli spermio...a ty 2 IUI, kdy jednou mi Pregnyl píchli před ovu a jednou po (v rámci té studie) a ještě mi vynadali, když jsem řekla, že jsem to četla jinak.. Můžu říct, že jsem byla v Gennetu prvně v prosinci, kdy dr řekla jak si to představuje, naplánovala pro oba vyšetření, vč. genetiky, 4D utz...takže se mnou za 2 návštěvy udělali víc, než v Podolí za 3 roky a hned jsme hupli na zkoušku IUI, že není nač čekat, no a kdyby se nepovedlo, tak IVF:slight_smile: Takže se mi ta akčnost moc líbí:slight_smile:
5. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Přeji, aby to chození na záchod mělo jen a jen pozitivní důvod :slight_smile: Já chodím také k dr. Langerové a máš pravdu je skvělá, v pondělí mě s ní čeká 2. IUI :slight_smile: Já byla zrovna tento pátek na UTZ u dr. Vykysalové a jsem jen a jen ráda, že jinak normálně chodím k dr. Langerové. Nás taky hned na začátku podrobila základním vyšetřením, ale genetiku nám nedělala. Asi proto, že jsme před tí žádné IUI neprodělali. A vy chcete zkusit IUI jen jednou?
5. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Děkuju, kéž už by nám to vyšlo, co?:slight_smile: No zkusíme jen jedno IUI, jak jsem psala, snažíme se 5 let a není tedy nač čekat, proto nám asi dělali i tu genetuku. Taky mi je přes 30, tak to je možná další důvod. No a kromě špatný štítky a zvýšenýmu cukru jsem v pořádku a přítel úplně.. Jak dlouho se snažíte vy?
5. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g My se snažíme nějakých 9 měsíců, ale je mi také už přes 30 a mám PCO. No, zkusím je jí zeptat na tu genetiku, kdy se dělá a tak :slight_smile: Mám z ní hrozně dobrý pocit, vždy je ochotna vše vysvětlit a tak :slight_smile: Teď tedy bereš utroš? Kdy jsi s ním začala, kolik dní po IUI? A také máš po 14 si udělat test a když nic (což se určitě nestane :slight_smile: Tak vysadit a čekat na MS? Nám pokud teď nevyjde to druhé IUI, tak zkusíme ještě jedno, pak manžel odjede na 2 měsíce a po jeho návratu bychom také už šli do IVF. Ale doufám, že to nebude potřeba a podaří se díky IUI :slight_smile: Kdy máš tedy testovat?
5. feb 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ahojky, tiez som bola na IUI 27.1. :wink:
tiez to chodenie na zachod u teba vidim pozitivne :slight_smile:
ja sa citim uuuplne normal :unamused: beriem jeden utrosik vecer
vela stasticka!!! :dizzy_face:
5. feb 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 možná se ještě z pohledu CARu snažíte moc krátce na genetiku;) Nebo u Tebe prostě odhalili problém - PCO...já jsem četla, že hodně holek s PCO otěhotnělo po IUI, takže moc držím palce, aby tohle vaše druhý vyšlo! Testovat bych měla podle dr ve čtvrtek :grinning:
@janulka1980 ahojky, tak to budem testovat spolu :slight_smile: Já ho beru jednu kuličku ráno a jednu večer, snad se nám zadaří :sweat_smile:
5. feb 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok