IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kajkusa
7. feb 2012
caute, dnes som bola na IUI, mozete mi to to prosim doplnit do tabulky....idem merat BT a po zvyseni nasadim utros, aj ked mi kazali uz dnes vecer, dufam, ze tym nic nepos.... 🙂
kajkusa
7. feb 2012
@rory_g
ja tiez, toto bolo posledne IUI...
lena_1
7. feb 2012
@rory_g přesně tak,kdo ho čte 🙂 ,takže mě kdyby řekla dr.dávat třeba nosem,tak dávám nosem aniž bych si to přečetla 😃 😃 ,jsem takový ten tzv."důvěřivý blbec" 🙂
ivex
7. feb 2012
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, já byla v září na laparaskopii, tam všechno v pořádku, tak mě předala moje gynekoložka do centra asistované reprodukce, tam mi nasadili clostilbegit, pak jsem si píchala pregnyl a domácí snažení, nezadařilo se, minulý týden mi nasadili injekci merionalu, v pondělí jsem šla na ultrazvuk zda se bude tento týden dělat iui, ale bohužel injekce nezabraly, vůbec, takže čekat na další cyklus a pak mi dají silnější injekce a uvidí se, mužík má spermiogram celkem v pořádku, tak mám obavy jak to dopadne, já mám totiž polycystické vaječníky. Snad se to pak hned podaří. Všem vám držím pěstičky, ať nám to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!
rory_g
7. feb 2012
@kajkusa já měla začít brát utroš druhý den po IUI, a protože jsme se měli ještě ráno tulit, tak jsem začala večer, moc držím palce!
@lena_1 tak to já jsem taky😃 ale naštěstí mám kamarádku, která v těhu zaváděla a dr mi tady v Gennetu řekla zavádět 😉
rory_g
7. feb 2012
@ivex ahojky a držím palce, jak Ti podchytí ovulku a alespoň jeden krásnej folík, tak je velká šance s IUI 😉
lena_1
7. feb 2012
@kajkusa já měla začít s utrošem taky druhý den.Držím moc palečky
@rory_g tak je možné,že mi to dr.říkala,ale já už byla myšlenkama jinde,jsem ostuda,jestli jsem to přeslechla. :-S
kajkusa
7. feb 2012
@rory_g
@lena_1
OK, mne tiez kazali este sa snazit a zaroven ale brat utros, pockam na tu BT, aspon uvidim, ci pregnyl fungoval na cas
rory_g
7. feb 2012
@lena_1 tak ono by to mělo vyjít nastejno, tělo si vezme stejně jen to, co potřebuje a jestli to má vyjít, tak to vyjde 🙂 A kam chodíš so CARu?
ivex
7. feb 2012
@rory_g Díky moc, beru ještě utrogestan 16. - 25. den cyklu, tak snad to bude mít taky trochu vliv, snažíme se už přes rok a docela ztrácím síly. U dr. jsem skoro každých 14 dní na ut a jiné, tak snad se to povede, první se nám podařil hned po prvním clostilbegitu, teď to má byt silnější, tak uvidíme. 🙂
lena_1
7. feb 2012
@rory_g já chodím do Teplic do Pronatalu a ty?
rory_g
7. feb 2012
@lena_1 já do Gennetu, předtím jsem chodila do Podolí, ale tam se mnou nic nedělali, v Gennetu jsem od prosince a hned spousta vyšetření a IUI, zkušební, než budou všechny výsledky, líbí se mi ta akčnost 😃
@ivex neztrácej naději, ono se zadaří, uvidíš 😉
lena_1
7. feb 2012
@rory_g já si nemůžu stěžovat na dr. v Pronatalu,jsem tam spokojená.
lena_1
7. feb 2012
holky,teď se s Váma na chvilku rozloučím...mažu taky pracovat,ať můžu dom 😃 😃
rory_g
7. feb 2012
@lena_1 Pronatal by byla i má volba, ale dostala jsem od mojí dr doporučení do Gennetu a zatím nelituju ani trochu, pokud srovnám Podolí a Gennet, jasně vyhrává Gennet...na Pronatal (v Praze) mám jen samý super reference 😉
janulka1980
7. feb 2012
@kajkusa prestahovala som ta do unoru 😉
LEDEN
@zana21 1.IUI - 4.1.2012 negativ
@janulka1980 IUI - 27.1.2012 - TEST
@montysek 1.IVF - leden 2012
@puckal 1.IVF - ET- embriotransfer 18.1.2012 - pozitiv
@veronika1980 1.IUI - leden 2012
@zuzana9285 1.IUI - leden 2012
@dadenka111 1.IUI - 14.1.2012 negativ
@bambulka101 2.IUI - 9.1.2012 negativ
@lucia2431 1.IUI - 17.1.2012 negativ
@rory_g 3.IUI - 26.1.2012 -TEST
@lena_1 2.IUI - 27.1.2012 - TEST
UNOR
@mihule111 1. IVF únor 2012
@jania023 IUI - unor 2012
@kajkusa 3.IUI - unor 2012
@zana21 2.IUI - 6.2. 2012
@lucia2431 2.IUI - (14.2.2012?)
@dadenka111 2.IUI - (14.2.2012?)
@kajkusa 3.IUI - 7.2.2012
lena_1
8. feb 2012
ahoj holky,tak hlásím,že jsem na dnešek dostala MS 😞 😞 ,takže jsem udělala i test a samozřejmně NEGATIVNÍ,což jsem předpokládala :-| .Volala jsem do CAR,pač jsem z toho zmatená.MS jsem měla dostat až v pátek a díky utroši jsem to očekávala spíše dýl a ne dříve :-| .Dr. mě obejdnala hned na 20.2. s tím,že půjdem do 3. a poslední IUI,ale mám si ještě udělat testík v neděli,prý se to stává,že MS první měsíc dorazí a test 12.den po IUI,že je většinou negativní.Takže ho v neděli zkusím,ikdyž už dopředu vím výsledek 😞 😞 😞
zana21
8. feb 2012
@lena_1 Tak to je mi líto, ale když nevýjde tento pokud, tak třetí určitě 🙂 A ještě tu je šance, třeba v neděli něco bude na testíku. A máš silnou MS nebo slabší? To je asi také důležité, drž se 🙂
zana21
8. feb 2012
@kajkusa Já měla IUI v pondělí 6.1. a dnes ráno jsem zaváděla první utroš podle pokynl dr. Tak sand to dobře načasovala. Ty jsi měla IUI den po mě, tak můžeme čekat spolu a pak i spolu testit, alespoň se podpoříme 🙂
lena_1
8. feb 2012
@zena21 MS mám takovou normální,já jsem vůbec ráda,že nějakou mám,ale to je díky clostíku,že jsem brala.Já jinak MS bez vyvolávačky nemám :-S :-S
lena_1
8. feb 2012
@zana21 jinak Ti držím palečky,ať Ti to dobře dopadne 🙂
kajkusa
8. feb 2012
@janulka1980
dakujem ze si ma doplnila 🙂 ,
kajkusa
8. feb 2012
@zana21
tak sa tesim, ze v tom nie som sama, drzim nam palce, vsetkym 🙂
janulka1980
8. feb 2012
@kajkusa nemas zaco 😉
@zana21 ako zriadenec tabulky si ta dovolim poopravit, IUI si mala 6.2., nie 6.1. 😉
rory_g
8. feb 2012
Ahoj holky 🙂
@lena_1 tak já si dělala test dneska místo zítra, 13 nebo 14 DPO, to už je jedno. A jen tak pro zajímavost - @janulka1980 našla jsem doma i jeden osamocený ovu test, no a výsledek...OVU slabá // a těhu bílý jak padlej sníh 8-( Takže zázrak se nekoná, vysadila jsem utroš a čekám na MS, zítra volám co CARu a začneme v březnu stimulovat na první IVF...ráda jsem vás kočky poznala, jestli vám to nebude vadit, občas k vám nakouknu, i když už do tématu nepatřím :-N Jsem zvědavá, jak vám to půjde a všem držím palečky x-)
janulka1980
8. feb 2012
@rory_g este si mala pockat jeden dnik..este stale drzim palce x-)
lena_1
8. feb 2012
@rory_g no,já při prvním IUI jsem měla 14. den test negativní a 17 ukázkově pozitivní.My si dáme ještě 3.IUI a pak už taky se dáme na IVF.
janulka1980
8. feb 2012
@rory_g, daj na @lena_1, este vydrrrrrrrz 😉
zana21
8. feb 2012
@janulka1980 Jsem to ale popleta 🙂 Držím palečky na testování, budeš testovat v pátek?
@lena_1 Tak to jsi na tom jako já, také jsem ještě nidky nedostala MS bez hormonů. No, hlavní je, že reaaguje na hormony a folíci s etrvoří 🙂 No, ještě je tady šance, počkej na neděli, jak ti poradili v CAR 🙂
@rory_g Dokud nepříjde MS, tak není ještě nic ztraceno 🙂 Jak psala lena_1, měla také pozitivní TT až později 🙂
rory_g
8. feb 2012
@janulka1980 @lena_1 holky jste zlaté, ale myslím si, že to nemá cenu prodlužovat😉 Pověřím pro jistotu přítele, aby koupil nový těhutesty😃 ale čím dřív přijde MS, tím líp..no a kdybych byla přeci jen těhu, tak už bych vylučovala svůj vlastní progesteron a utroš by tím pádem nebyl tolik potřeba...
@lena_1 Tys měla taky MA?