• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
caute, dnes som bola na IUI, mozete mi to to prosim doplnit do tabulky....idem merat BT a po zvyseni nasadim utros, aj ked mi kazali uz dnes vecer, dufam, ze tym nic nepos.... :slight_smile:
7. feb 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
ja tiez, toto bolo posledne IUI...
7. feb 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g přesně tak,kdo ho čte :slight_smile: ,takže mě kdyby řekla dr.dávat třeba nosem,tak dávám nosem aniž bych si to přečetla :grinning: :grinning: ,jsem takový ten tzv."důvěřivý blbec" :slight_smile:
7. feb 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, já byla v září na laparaskopii, tam všechno v pořádku, tak mě předala moje gynekoložka do centra asistované reprodukce, tam mi nasadili clostilbegit, pak jsem si píchala pregnyl a domácí snažení, nezadařilo se, minulý týden mi nasadili injekci merionalu, v pondělí jsem šla na ultrazvuk zda se bude tento týden dělat iui, ale bohužel injekce nezabraly, vůbec, takže čekat na další cyklus a pak mi dají silnější injekce a uvidí se, mužík má spermiogram celkem v pořádku, tak mám obavy jak to dopadne, já mám totiž polycystické vaječníky. Snad se to pak hned podaří. Všem vám držím pěstičky, ať nám to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!
7. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa já měla začít brát utroš druhý den po IUI, a protože jsme se měli ještě ráno tulit, tak jsem začala večer, moc držím palce!
@lena_1 tak to já jsem taky:D ale naštěstí mám kamarádku, která v těhu zaváděla a dr mi tady v Gennetu řekla zavádět :wink:
7. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivex ahojky a držím palce, jak Ti podchytí ovulku a alespoň jeden krásnej folík, tak je velká šance s IUI :wink:
7. feb 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa já měla začít s utrošem taky druhý den.Držím moc palečky
@rory_g tak je možné,že mi to dr.říkala,ale já už byla myšlenkama jinde,jsem ostuda,jestli jsem to přeslechla. :confounded:
7. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
@lena_1
OK, mne tiez kazali este sa snazit a zaroven ale brat utros, pockam na tu BT, aspon uvidim, ci pregnyl fungoval na cas
7. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 tak ono by to mělo vyjít nastejno, tělo si vezme stejně jen to, co potřebuje a jestli to má vyjít, tak to vyjde :slight_smile: A kam chodíš so CARu?
7. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Díky moc, beru ještě utrogestan 16. - 25. den cyklu, tak snad to bude mít taky trochu vliv, snažíme se už přes rok a docela ztrácím síly. U dr. jsem skoro každých 14 dní na ut a jiné, tak snad se to povede, první se nám podařil hned po prvním clostilbegitu, teď to má byt silnější, tak uvidíme. :slight_smile:
7. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g já chodím do Teplic do Pronatalu a ty?
7. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 já do Gennetu, předtím jsem chodila do Podolí, ale tam se mnou nic nedělali, v Gennetu jsem od prosince a hned spousta vyšetření a IUI, zkušební, než budou všechny výsledky, líbí se mi ta akčnost :grinning:
@ivex neztrácej naději, ono se zadaří, uvidíš :wink:
7. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g já si nemůžu stěžovat na dr. v Pronatalu,jsem tam spokojená.
7. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,teď se s Váma na chvilku rozloučím...mažu taky pracovat,ať můžu dom :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 Pronatal by byla i má volba, ale dostala jsem od mojí dr doporučení do Gennetu a zatím nelituju ani trochu, pokud srovnám Podolí a Gennet, jasně vyhrává Gennet...na Pronatal (v Praze) mám jen samý super reference :wink:
7. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa prestahovala som ta do unoru :wink:
LEDEN
@zana21 1.IUI - 4.1.2012 negativ
@janulka1980 IUI - 27.1.2012 - TEST
@montysek 1.IVF - leden 2012
@puckal 1.IVF - ET- embriotransfer 18.1.2012 - pozitiv
@veronika1980 1.IUI - leden 2012
@zuzana9285 1.IUI - leden 2012
@dadenka111 1.IUI - 14.1.2012 negativ
@bambulka101 2.IUI - 9.1.2012 negativ
@lucia2431 1.IUI - 17.1.2012 negativ
@rory_g 3.IUI - 26.1.2012 -TEST
@lena_1 2.IUI - 27.1.2012 - TEST
UNOR
@mihule111 1. IVF únor 2012
@jania023 IUI - unor 2012
@kajkusa 3.IUI - unor 2012
@zana21 2.IUI - 6.2. 2012
@lucia2431 2.IUI - (14.2.2012?)
@dadenka111 2.IUI - (14.2.2012?)
@kajkusa 3.IUI - 7.2.2012
7. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,tak hlásím,že jsem na dnešek dostala MS :frowning2: :frowning2: ,takže jsem udělala i test a samozřejmně NEGATIVNÍ,což jsem předpokládala :unamused: .Volala jsem do CAR,pač jsem z toho zmatená.MS jsem měla dostat až v pátek a díky utroši jsem to očekávala spíše dýl a ne dříve :unamused: .Dr. mě obejdnala hned na 20.2. s tím,že půjdem do 3. a poslední IUI,ale mám si ještě udělat testík v neděli,prý se to stává,že MS první měsíc dorazí a test 12.den po IUI,že je většinou negativní.Takže ho v neděli zkusím,ikdyž už dopředu vím výsledek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 Tak to je mi líto, ale když nevýjde tento pokud, tak třetí určitě :slight_smile: A ještě tu je šance, třeba v neděli něco bude na testíku. A máš silnou MS nebo slabší? To je asi také důležité, drž se :slight_smile:
8. feb 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Já měla IUI v pondělí 6.1. a dnes ráno jsem zaváděla první utroš podle pokynl dr. Tak sand to dobře načasovala. Ty jsi měla IUI den po mě, tak můžeme čekat spolu a pak i spolu testit, alespoň se podpoříme :slight_smile:
8. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zena21 MS mám takovou normální,já jsem vůbec ráda,že nějakou mám,ale to je díky clostíku,že jsem brala.Já jinak MS bez vyvolávačky nemám :confounded: :confounded:
8. feb 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 jinak Ti držím palečky,ať Ti to dobře dopadne :slight_smile:
8. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
dakujem ze si ma doplnila :slight_smile: ,
8. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21
tak sa tesim, ze v tom nie som sama, drzim nam palce, vsetkym :slight_smile:
8. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa nemas zaco :wink:
@zana21 ako zriadenec tabulky si ta dovolim poopravit, IUI si mala 6.2., nie 6.1. :wink:
8. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
@lena_1 tak já si dělala test dneska místo zítra, 13 nebo 14 DPO, to už je jedno. A jen tak pro zajímavost - @janulka1980 našla jsem doma i jeden osamocený ovu test, no a výsledek...OVU slabá // a těhu bílý jak padlej sníh :rolling_eyes: Takže zázrak se nekoná, vysadila jsem utroš a čekám na MS, zítra volám co CARu a začneme v březnu stimulovat na první IVF...ráda jsem vás kočky poznala, jestli vám to nebude vadit, občas k vám nakouknu, i když už do tématu nepatřím :sweat_smile: Jsem zvědavá, jak vám to půjde a všem držím palečky :dizzy_face:
8. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g este si mala pockat jeden dnik..este stale drzim palce :dizzy_face:
8. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g no,já při prvním IUI jsem měla 14. den test negativní a 17 ukázkově pozitivní.My si dáme ještě 3.IUI a pak už taky se dáme na IVF.
8. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g, daj na @lena_1, este vydrrrrrrrz :wink:
8. feb 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Jsem to ale popleta :slight_smile: Držím palečky na testování, budeš testovat v pátek?
@lena_1 Tak to jsi na tom jako já, také jsem ještě nidky nedostala MS bez hormonů. No, hlavní je, že reaaguje na hormony a folíci s etrvoří :slight_smile: No, ještě je tady šance, počkej na neděli, jak ti poradili v CAR :slight_smile:
@rory_g Dokud nepříjde MS, tak není ještě nic ztraceno :slight_smile: Jak psala lena_1, měla také pozitivní TT až později :slight_smile:
8. feb 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @lena_1 holky jste zlaté, ale myslím si, že to nemá cenu prodlužovat;) Pověřím pro jistotu přítele, aby koupil nový těhutesty:D ale čím dřív přijde MS, tím líp..no a kdybych byla přeci jen těhu, tak už bych vylučovala svůj vlastní progesteron a utroš by tím pádem nebyl tolik potřeba...
@lena_1 Tys měla taky MA?
8. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok