• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rory_g odkial vlastne si?
9. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jsem kousek od Prahy :slight_smile: No a kdyby to v Gennetu nedělali, tak se zase asi posunu někam jinam, do jinýho CARu...protože mám problémy s váhou a dr mi povolila IVF až v březnu, kvůli hormonům...takže nativ se mi moc líbí i s ohledem na to, že bez stimulace hormony bych nepřibírala :dizzy_face:
JÁ JSEM TAK RÁDA, ŽE JSEM NA TOHO KONÍKA VLEZLA A NAŠLA VÁS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g u "nas" v MOTOLE Nativ robia...si ma navnadila :grinning:
9. feb 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 TYS mně navnadila!! Já se normálně těším na MS :grinning: A jestli to gennet nedělá, jdu do Motola :grinning: :sunglasses:
9. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa hm... tak já nevím... no, uvidím zítra... co mi tam řeknou...
9. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g stretneme sa tam :wink:
ja chcela 6x vyuzit IUI..ale neviem ci mam silu...potrebujem dalsi impulz..nativ impulz? :sweat_smile:
9. feb 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g @janulka1980 Holky, a nevíte, jestli ten nativ dělají i když mám žena PCO, ale reaguje na clostík, tzn. s nějakou stimulací? Také bych raději šla do nativu než hned do IVF. @rory_g Jsem moc zvědavá, cot i řekně Langerová na tvůj dotaz s nativem. Určitě mi prosím tě pak písni :slight_smile:
9. feb 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 určitě nativ impuls!!! Já do toho jdu :wink:
@zana21 tady jsem se dočetla, že v gennetu nativ dělají:
mick (33 r.)

Holky, koukala jsem, že nativy nabízejí ještě i v Gennetu a koukala jsem na stránky CAR Motol a tam nativy taky nabízejí. Já už mám 3 IVF vybráno. Poslední dva kousky u ledu a jestli neklapnou, tak budu taky řešit nativ nebo minimálku. Ještě teda nevím kam. Dobrá cena mi přišla v Gennetu a v Motole(mají uvedeno cca 10,000,-. Pronatal mi přišel o dost dražší (13,000,-). Iscare jsem nestudovala. Horší je, že to stejně asi naskáče o katetry, léky atd... Mě by se líbil jak píše Larry ten Reprofit, ale z Prahy?? Poprvé to vyjde na cca 5 dní dovči, už jsem sondovala u holek Slovenek, co dojíždí emoticon
26. srp 2010 ve 12:51 • čeká miminko, termín má v červenci 2012 (17. tt) • To se mi líbí • Pošli IP •
Je to kopírováno z tohoto tématu: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cyklus-s-minimalni-stimulaci-native-kde-to-nabizi/
A když toho trošku počteš, tak určitě se dá nativ podpořit i léky :wink:
9. feb 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g som rada, ze som ta potesila
nove impulzy su vzdy super!
9. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 holka moje zlatá :grinning: ,mě jsi taky udělala radost tím Nativem.Slyšela jsem o tom poprvé,hned jdu něco studovat,ať jsem chytřejší. :slight_smile:
9. feb 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 tak jsem to přednesla mm a on říká, že pokud budou výsledky genetiky a imunologie, že do toho půjdeme :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rory_g @lena_1 aspom vam som dnes urobila radost...mne sa dnes nedari...tehu test nevysiel, spinim, v praci som robila chyby :frowning2: chjo
a zajtra cestujeme na slovensko...hned v nedelu nazad, pomoooooc :slight_smile: MS vo vlaku, ccccccccccccccc
prejde prvotny sok, ze to nevyslo a dufam,ze zas bude dobre :wink:
p.s. spytajte Dr. na ten Nativ...som zvedava, dufam,ze som vam nedala falosnu nadej!
9. feb 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 neboj, cestu zvládneš v pohodě:slight_smile: Já se určitě zeptám a jestli to nepůjde, tak uvidím, možná půjdem do jednoho IVF a pak případně nativ, ještě se musíme pořádně rozhodnout..no a kdyžtak bychom asi šli do Motola, do Brna je to přeci jen dost daleko :sweat_smile:
A neboj, jestli se MS rozjede, NATIV čekááááá :grinning: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ta se rozjede, svine :grinning:
sak ja ju raz skrotim :sweat_smile:
9. feb 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to mě mrzí :frowning2:.Víkend si hezky užij :slight_smile: .Mě se MS rozjela taky parádně,takže nebudu ani v neděli testovat a počkám na další IUI :slight_smile:
9. feb 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 jojo, uziju...ideme na svadbu, plno kamosov, budeme ju fotit... a stretnem sa aj s mojimi starymi rodicmi, najlepsi ludia co poznam...hned mi bude lepsie!!! :dizzy_face:
9. feb 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to je dobře...přijdeš na jiné myšlenky :slight_smile:
9. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj Janulka co to tu citam... to mi je luto :frowning2: . Prave teba som tipla, ze ty roztrhas vreco a zacne to tu pozitivniet. Ale aj tak si tu krasne naladila radostnu temu Nativ, tiez som o tom nepocula. Mozno to budeme musiet riesit takto aj my. Ja som ale do IVF atd. vobec nechcela ist. :unamused:
9. feb 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 @dadenka111 @lena_1 @rory_g ahojky , to nechce nikto...IUI je "pohodlne" riesenie :slight_smile: ale ked neide... :frowning2:
holky, drzte sa, majte sa kraaaasne, ja idem balit saticky a fotacicky na svadbu :wink: bru noc!
9. feb 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 dobrou noc :slight_smile:
9. feb 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...ja ani neviem ci dnes zaspim..zajtra nase 1.IUI...v tabulke same negativne vysledky :frowning2: uz nech sa to rozbehne k lepsiemu konecne :wink:
9. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 Ahojky, tak zajtra na teba budem mysliet. Ja budem rano tiez na koze sediet, ale len na UTZ :wink: Prve IUI som bola tiez strasne nervozna, az mi svaly stuhli a v ten vecer ma chytila taka migrena z tych nervou, ale teraz toto druhe bude lahsie. Uz nebudem v takom strese si myslim :sunglasses: . To bude dobreee neboj. Statisticky uz to niekto musi vylepsit no :confused:
9. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Fajn, ze sa citis lepsie. Premyte, rychle, silne spermijky nech najdu to spravne miesto v tej tme :grinning:
9. feb 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Už sji asi na cestě, ale i tak: užij si to na svatbě a nemysli na nic negativního, na chvíli snažení hoď za hlavu :slight_smile: Vyčištění hlavy pomůže do dalšího pokusu :slight_smile:
10. feb 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 No, snad se to v únoru prolomí a budou již nějaké pozitiv :slight_smile: Hodně štěstí na dnešek :slight_smile:
10. feb 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Kdy jdeš k Langerové a budeš se jí tedy ptát? Mě ten nativ přijde jako velmi zajímavá možnost :slight_smile:
10. feb 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 tak třeba ty negativa prolomíš a pak už to pojede jedna za druhou :wink: :slight_smile:
10. feb 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 dakujem ti! cestujeme az vecer
dnes mi je uz lepsie..to vies, ten prvy den zistenia je o nicom...
samozrejme nadej nestracam, este je kopu moznosti :wink:
10. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 objednám se podle mm, ještě mi neposlal rozpis služeb..ona nás chce vidět oba, kvůli imunu a taky počítá se seznámením s IVF. Napsala bych jí mail, ale nemám...a sestry někdy nejsou po telefonu nejochotnější a hlavně s nima to rozebírat nechci :rolling_eyes:
Jo a holky, ta mrcha ještě nedorazila, jestli se mi kvůli utroši rozhodí cyklus, tak budu pěkně nas... :angry:
10. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g nedorazila? aby ste s Dr. nepreberali nieco ine :wink:
10. feb 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok