• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
latunka a jak dlouho se snazite :slight_smile: ?

sylvestra - to je dobry, tak aspon ze jsi mela doboru naladicku :sweat_smile: :wink: . No a k tvemu dotazu - tady v CAR nechavaji po IUI lezet hodinu pak muzes jit dom a zadny specialni rezim neni , jen predepisuji duphaston nebo utrogestan
29. dec 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ja som lezala asi polhodku a predpisali mi utros.kazali mi, aby som sa nenamahala fyzicky, nedvihala tazke veci a tak.
29. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě po IUI nechali ležet anii ne 5 minut, prostě to do mě foukli a šla jsem.... :unamused: Malinko mě to překvapilo, ale říkala jsem si, že asi ví co dělají... mno nepovedlo se a tak čekáme co bude dál. Chanelko, to mi je líto, drž se, ono to jednou příjde. :slight_smile: My se nijak extra nepřipravujeme. Na konzultaci - co dál - jdu až 9.1. do tý doby se to snažím neřešit, žádný léky, nic....Tento měsíc necháme pouze na přírodě, takže se svým PCO nečekám žádné zázraky... ale stejně co když třeba... :sweat_smile: ...proto se snažím tulit s manžílkem tak nějak pravidelně :grinning: , je volno a není co dělat že :grinning: neměřím teplotu - vstáváme totiž dooost pozdě:slight_smile:, nesleduji čípek, ani hlen, pozoruji se jen tak "okrajově", když mě zabolí prsa, nebo píchne v podbřišku.... snažím se to neřešit. Ale na koníka furt lezu a držím vám palce:slight_smile:
29. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chanelko neboj, jsem tady každý den, ale vždycky si všechno pročtu, ale nic nepíšu, protože u mě nic nového není, čekám na mršku a pak jedu do caru. Je mi to líto, že druhý pokus nevyšel, ale je i třetí, musíš doufat, zatím se mějte a držte se. :slight_smile:
29. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda :slight_smile: tak jsem včera dostala od sestřiky první dávku gonalu (celou dobu mluvili o tom,že si budu píchat puregon,ale nakonec to změnili,ale ono je to asi fuk), když mi to ďobala ona,tak to vypadalo jako ta nejjednoduší věc na světě,ale zítra už si budu píchat sama a vůbec nevim jak to zvládnu, mi připadá že jsem všechno zapomněla :grinning: Celou cestu domu jsem si četla příbalový leták,jako kdybych měla otěhotnět už jenom z toho čtení :grinning:
zuzka - my teď měli "výročí" dvou let intenzivního snažení, ale já už se snažila otěhotnět dva roky před tim se svym bejvalym,ale to si řikám, že prostě byl osud,že to nevyšlo,takže to do toho snažení nějak nepočítám :wink:
30. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis baby, ja som uz ako na ihlach, do druhej mi ma volat dokyna, ako vysiel tehotensky test, hrozne sa bojim :fearful: :fearful: :fearful:
30. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka - to teda jo :wink: . ale opravdu to asi tak funguje kdyz to nema vyjit tak to nevyjde nijak , ani IVF ... moje kamaradka se snazila se svym byvalim taky plno let, byli na IVF, KET, IUI s darcem a nic , nakonec se rozesli a kdyz si nasla pritele tak otehotnela do 4mesicu ... proste priroda je asi stejne nad tim vsim nebo ja nevim :grinning: . Tak ted uz urcite mas toho praveho a brzo vam to vyjde :slight_smile:
30. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, tak to drzim palce moooc!
vy jste byli s darcem na IUI nebo si to pletu ?
30. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka moc držim palce :wink: Mám svůj tajný tip jak to s tebou dopadne,ale bojim se to vyslovit,abych to nezakřikla :wink:
zuzka - my pořád vymýšlíme důvody proč se to ještě nepovedlo, teď jsme třeba dospěli k závěru,že bysme to doteď asi špatně zvládali po finanční stránce - loni jsme kupovali byt a v podstatě až teď je zabydlený a dá se říct dodělaný, stálo to o hodně víc peněz než jsme si představovali a do toho živit mimíska a místo mého platu jen mateřskou - no nevim nevim. I když tyhle rozumné argumenty občas nefungují - klidně bych si za celý rok nekoupila žádný nový hadříky a blbůstky do bytu, hlavně že bych měla mimíse :unamused:
30. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zuzka, ano, to som ja s tym darcom :wink:

vitaj aj latunka, dufam, ze budes mat pravdu s tym, ze ked sa niekde objavis, hned plno tehuli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já taky doufám :wink: Ty jsi testík nezkoušela? Já bych asi neměla tak silnou vůli a od rána bych čůrala na všechno jen aby to udělalo // :wink:
30. dec 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka- vies, nemal by ten test vyznam, kedze som sa este pred styrmi dnami "dopovala" Pregnylom... :dizzy_face: Lekarka vravela, ze hormon musi byt najmenej 100, aby to bolo tehotenstvo a testy reaguju aj na 20 UI, tak by som sa mozno zbytocne tesila, ze som tehotna
30. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka no jo vlastně, vždyť já jsem hlava děravá :astonished: promiň - stydim se, stydim :pensive:
30. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutunka- v pohode, ved ani ja si vsetko tu nepamätam :grinning: ...uz sa bijim, ze zazvini telefon, uz maju volat!
30. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka - jj, ja taky nemam rada tyhle rozumovy argumenty ... coz to je celkem jasny vzhledem k memu veku a tomu ze na nejakou ochranu jsme se vyprdli jeste driv nez jsem mela po maturite :wink:
30. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka - ty jo, jsem napnuta jak ksandy :wink:
30. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu moc informací a ještě když člověk nakoukne do jiné diskuze :wink: tak doktorka teda napíná,to ti povim :confounded:
30. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja si to ani neviem predstavit, ze by to mohla byt pravda :grinning:
30. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
člověk si to 1000x představuje jaké to bude,až se TO jednou dozví, ale stejně nevěří tomu,že se to může stát...u mě by to teda byl jasnej infarkt :grinning:
30. dec 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš mě volá klient,doufám,že to nebude pruda na dlouho :angry:
30. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam nie, to by nebola velka vyhra cakat na to a potom zinfarktovat :grinning: ...neboj, budeme plakat stastim!
30. dec 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naštěstí to bylo rychlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzka - a ty jsi na začátku roku 84 nebo na konci? Já jsem říjen 83 :wink:
30. dec 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel - az teraz som si dozadu vsetko precitala... :pensive: je mi luto, ale ty si silna, raz to vyjde nam vsetkym...ja este furt nic neviem
30. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka pořád nic ?! Doufám,že pro samé slzy štěstí nemůžeš jenom psát :wink:
30. dec 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka, fakt ? jsi taky takova docela mladoucka :grinning: :wink: , ale to mam radost ze tu nekdo podobne stary. Ja jsem narozena v srpnu 1984 :slight_smile:

no rosienka, lekari jsou zase presni jak hodinky co ? me kdyz reknou ze zavolaji, tak uz se vetsinou vubec neozvou a volam tam ja druhy den jak blbec :angry:
30. dec 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hmmmm :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: vraj to nevyslo, tak idem hned na dalsi cyslus, dakujem velakrat, ze ste na mna mysleli a drzali palce
30. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berusko, Ty to ještě nemáš?To už je dost velké zpoždění,ne?Dali Ti urychlovací injekci? :angry: Rosienka, myslím,že jsi jasná,těhulinka, nechci nic zakřiknout,ale vypadá to tak!Zuzko, problém je u mě,partner ma ukázkové sperma,ale já mám endometriozu 4.stupně a levá strana je špatná.Pravá je naprosto v pořádku. Nevím,co ted dál,jestli zkusit další IUI, nebo,tak jak mi radí doktorka,jít rovnou na ivf,že je tam větší šance. Holky, co si o tom myslíte,můžu Vás poprosit o radu?????? :wink:
30. dec 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel a kolik ze IUI mas za sebou ??

rosienka - mrzi me to :frowning2:
30. dec 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka tak to mě moc mrzí :frowning2: Víš co se řiká - do třetice všeho dobrého i zlého,takže neúspěšné pokusy máš za sebou a ten 4. už bude // :wink:
chanel já ti nevím - na jednu stranu je IUI menší zátěž pro organismus,ale zase ta úspěšnost není valná a bohužel nikde není psáno,že i IVF se podaří hned - kamarádka šla na první transfer letos v lednu a teď se chystá na třetí KET, jelikož měla snad všechny možný komplikace - cystama počínaje,takže nešlo zahájit stimulaci, pak hyperstimulák, potom byl druhý transfer dost bolestivý,takže do třetího se jí moc nechtělo a najednou je zase rok v tahu - prostě není moc důvodů proč ztrácet čas...možná by bylo lepší hned jít do IVF
30. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, sakra!! Jak to!!!!!!! :frowning2: :frowning2: ,promin, že jsem psala,co jsem psala,viš,že jsem to myslela dobře! Zuzko, mám za sebou dvě IUI,ale asi jde o to, že mám ty problémy a hlavně do sebe nevidím,jak to tam vypadá,mám smůlu v tom, že ta bolavá levá strana,vytváří vajíčko a pravá zdravá se fláká.Z toho IVF mám panický strach!Latunka, Ty jsi v pořádku? Jestli ano, tak IUI by mělo vyjít.Já se v tom nevyznám,ale každopádně lékaři tvrdí,že u IUI je jen 15% šance,takže každé zhruba páte IUI by mělo vyjít.Jsem druhý den menzes, mám chut si zítra zajít pro Fostimon,ale ted po téhospitalizaci,si dám měsíc pauzu,nechám to na přírodě a další menzes musím jít do IVF,bojím se,že jak to budu oddalovat,tak to už neudělám.Musím myslet pozitivně.
30. dec 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok