• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rory_g jasne ze chodim. Bola som na usg 10DC a teraz 13DC. Poobede volam do CARu vysledky krvi a povedia mi postup iui kedy bude, kedy si mam pichnut Pregnyl. Merat uz nebudu.
13. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
ja som ho nevysadila, proste som ho ani nezacala brat....ak by som ho brala a snazila sa napr. 3 dni po tom, nebola by sanca otehotniet, utros tomu brani
13. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
kolko mas BT pred ovulaciou?
13. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no tak paráda :dizzy_face: Zmátlo mě, že jsi chtěla ovu hlídat doma :slight_smile: A jakou krev? To u nás vůbec nedělali
13. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
mne vzdy brali krv, kvoli LH hormonu (narasta pri ovulacii) folikulometria nestaci, moze prasknut aj mensi folikul a je to uplne v poriadku, nie vzdy praska v rovnakej velkosti
13. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa hmm, tak to mi nikdy nedělali...
13. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Toto je moj prvy grafik v zivote http://www.modrykonik.sk/fotoblog/dadenka111/album/btt/8804783/
Je zatial ok? Vyznas sa? Ani neviem ako ho na-share-ujem do galerie stranky :confused:

@rory_g jj meranie hladiny LH z krvi je dost podstatne. Mne takto z krvi zistili ze hladina LH stupala a to som mala len 16mm folikul. Na druhy den naordinovali iui. Zevraj zrely na prasknutie moze byt uz od 17mm
13. feb 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja si BT nemeriam, lebo ma to len stresuje, vcera som si len tak ked som vstala a mala som len 36,6, dnes som uz nemerala....a budes si robit test skor ci pockas ci dorazi mrcha??? ja ziadny nemam, lebo urcite by ma to tahalo spravit si ho :fearful:
13. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no podle toho poklesu 10DC to vypadá na ovu..ale dost ti to skáče...já si kdysi měřila BT, ale neužívala jsem žádné léky, takže ovu byla jasná. Zkus ten grafík vložit do diskuze GRAFY BT a holky ti určitě poradí líp, než já :wink:
Na to LH se teda zeptám, nikdy mi to nikdo neřekl...dr jen sledovala na utz, jak folík roste a podle toho naplánovala Pregnyl na prasknutí a pak za 2 dny IUI :unamused:
13. feb 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj...no dufam ze tam vydrzia co najdlhsie, lebo mavam ovu na 18DC a IUI my robili na 16DC, BT si teraz nemeriam aby som sa nenervacila zbytocne aj ked vcera rano som si odmerala a vypada ze ovu uz bola, preistotu sme to dnes este poistili :slight_smile:
13. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83
s clostilom moze byt ovu skor aj o 2 dni
13. feb 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
neviem si to pozriet - nemam na to pristup, utros tiez zvysuje bazalku...
13. feb 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
jaj ty si este pred IUI, tak sleduj, sleduj, utros urcite az po ovulke
13. feb 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
tak vseobecne ovulka nastava posledny den nizkej teploty pred aspon trojdnovým zvysenim teploty...niekomu potom stupa pomaly, niekomu skokom
13. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Hej som este pred iui. :sunglasses: To znamena, ze ked mi stupne teplota az o tri dni budem vediet co bolo? Ak ovulka prebehla, folik praskol a zlte teliesko co po nom ostalo zacne vypustat progesteron a preto teplota stupne. Ak mi stupne chcem si zavadzat ten tabletkovy progesteron (utrogestan). Mam teda pockat min 3dni tej vysokej teploty az potom zavadzat utros? Aby mi nahodou nezablokoval ovulku! :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som po iui a poviem vám, najhoršie zatiaľ, skoro som tam ostala na pozorovanie. Teraz ležím doma s dosť silnými bolesťami. Bola nejaká dr. ktorú som v CARu ešte ani nevidela a prepichla mi kŕčok maternice a začala som silno krvácať . Keď som po polhodinke zišla z kozy tak opäť sa krv zo mňa pustila a prišlo mi zle na odpadnutie. Tak som si tam poležala , krvácanie mi zastavili a pustili domov ale bolesti neskutočné. Pre dcérke som nič necítila keď mi robili iui , pred mesiacom tak isto ani som nezaregistrovala kedy to dr. urobil a teraz katastrofa. Som zvedavá či to vyjde :frowning2:
13. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 tak to mě mrzí:frowning2:,že to tak bolí,já to ani necítila a ani pak...přesně jak dr.říkala,je to jen náhrada pohlavního styku.Ať je brzo lépe a držím palečky :wink:
13. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 no pri tomto treťom boli také komplikácie ale čo som bola predtým tak tiež nič, žiadne bolesti ani nič. Idem si teraz zdriemnúť , možno keď si pospím tak mi to pomôže
13. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
nie, v podstate ak ti stupne tak hned zavadzaj,ale niekdy to skace, tak sa udava ze ovulacia nastava na 100% vtedy ak ti do 3 dni BT zase neklesne, ale to uz budes vtedy 3-4 dni po ovulacii, od pregnylu do 2 dni by ti mala stupnut a uz urcite neklesne...
13. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
ide o to aby ak nahodou napriek vsetkemu (pregnyl atd) ovulka nastane az neskor (stava sa to malokedy, ale predsa) ty zacnes brat utros uz sa to nepodari ani prirodzene....babam co nechodia na IUI ale im gynekolog nasadil utros, beru ho 16-25 DC pri 28 dnovom cykle
13. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431
dufam, ze sa to aspon podari, ked si si to takto vytrpela
13. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Fuuha Luci to je hrozne. Ja som trochu krvacala, ale toto co ti spravili panenku to nie je mozne. :angry: Drzkaj sa a oddychuj, vela sily!
13. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa dikes za rady. pomohlo :wink:
13. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 :fearful: no to sis tedy užila!! Já jsem nikdy netrpěla, vlastně teď při třetí IUI jsem poprvé špinila, ale nebolelo to...to mně mrzí a přeju ti, aby z toho aspoň byly vytoužené // :dizzy_face:
Holky, příští týden jdu na konzultaci a seznámení se s postupem na IVF a pohrávám si s myšlenkou, jestli ještě nezkusit jedno IUI, budu nějaký 14DC a ovu mívám 16DC, tak jestli není škoda "plátvat" cyklem...co myslíte? Mám se šetřit před stimulací, nebo to prubnout?
13. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ja by som to riskla na tvojom mieste. co ak motyka vystreli prave tento cyklus? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 :grinning: hezky napsané :grinning: No uvidím co na to dr, ale jestli řekne, že klidně, tak do toho asi půjdu, náhoda je blbec :confused:
13. feb 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa
@dadenka111
@rory_g ďakujem baby a teda dúfam, že keď som si to tak vytrpela tak to vyjde :wink: Ale bolo to hrozné, nebudem v dobrom na to určite spomínať
13. feb 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak jdu do dalšího IUI...volali mi z CARu, že dokud nebudu mít výsledky z imuna a 4D utz, že nemá cenu řešit IVF...no, škoda, že mi to neřekli hned a já se tak zbytečně těšila...
Takže příští pátek jdu na první utz a zeptám se na tu krev - hladinu LH hormonu.
13. feb 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Lucí, tak to je příšerný. To musela být pěkně nešikovná dr, doufám, že se ti alespoň omluvila. No, už jenom kvůli tomu by to mělo vyjít. Jak se říká, vždy něco zlé je k něčemu dobré :slight_smile:
@rory_g Budš se ptát Langerový? Tak to mi pak dej vědět, co ti na to řekne, že někde berou krev a někde ne. Každá CAR to asi dělá jinak. A kdy jsi byla na imuno? Už jste měli s manželem pohovor u Langerový o IVF, ptala jsi se na ten nativ?
13. feb 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 právěže ne, dneska mi volala její sestřička, že mi dr vzkazuje, že před IVF musím mít výsledky imuna a 4D utz...a přitom mně osobně říkala, že 4D není zas tak důležitý a že imuno uděláme před IVF, že je to rychlovka...takže první zklamání, kdyby to řekla hned, tak jsem nemusela zase čekat. A navíc kdybych se nezeptala na imuno, tak bych ani nevěděla, že se nedělá u nich. No ale aspoň jsem řekla, že chci to IUI, nebudu čekat "naprázdno" a určitě se jí zeptám, na krev i Nativ. Na imuno se objednám hned zítra ráno. Kdy ty jdeš k ní na KO?
13. feb 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok