• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@annavi dakujem. tak na skusku link: http://www.fertilityfriend.com/home/3aedef
je ok?
tvoj grafik zatial v pohode. naaadejne ;) ten pokles 6-7DPO je akoze hniezdenie nie? :dizzy_face:
16. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja no nevidim tam grafik.. :fearful: :fearful: hmm.neviem ci to bolo hniezdenie...mam take PMS teraz ze dovidenia... :pensive:
16. feb 2012 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi nevieeem preco mi to nefunguje. ked dam share-setup a save tak vypise toto "No chart overlay is currently stored on your home page. Please [Click Here] to generate one." a vygenerovat mi tiez nejde. musim si to podrobnejsie prestudovat. :confounded:
to PMS mas z progesteronu. prekrizene prsty.... kramy nepridu :dizzy_face:
16. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
ty ides zajtra na IUI? to vyzera slubne podla grafu, ovulka je za dverami :slight_smile:
16. feb 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no uz to vidim... :wink: :wink: tak zajra moja drzkam palceky...a ekdy ides??,rano ci popoludni?
jaaa moja...som si aj myslela ze z progteronu..no ale nechapem..preco to mam uz teraz na 9 DPO??? :pensive:
16. feb 2012 o 09:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jj zajtra rano na siedmu. fuuu
a ty vidis moj graf? :astonished:
Vecer o desiatej som si dala pichnut Pregnyl a celu noc som sa skoro kazdu hodinu budila na to, ze mi je teplo. Navaly riadne som mala. Dufam, ze to neovplyvnilo dnesne ranne meranie. hmm?
16. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
update
LEDEN / JANUAR
@puckal 1.IVF - ET- embriotransfer 18.1.2012 - pozitiv

UNOR / FEBRUAR
@mihule111 1. IVF únor 2012 ?
@jania023 IUI - unor 2012 ?
@zana21 2.IUI - 6.2. 2012_____10DPO
@kajkusa 3.IUI - 7.2.2012______9DPO
@annavi 1.IUI - 8.2.2012_______9DPO
@yvi83 IUI - 10.2.2012_________6DPO
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012____3DPO
@dadenka111 2.IUI - 17.2.2012
@rory_g 4.IUI (27.2.?)

BREZEN / MAREC
...
16. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa moja ty sa ako citis??kedze si 9 DPO ako ja..hm??? :fearful:
16. feb 2012 o 09:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
vidim, vyzera ze mas IUI dobre nacasovane :slight_smile:
16. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
no prave ze ja necitim nic :frowning2: , este k tomu vobec necitim prsia, inokedy ich vzdy citim pred mn niekedy aj tyzden, bolia a narastu
16. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
ale ja som mala asi ovulku podla BT asi den po IUI, lebo 7 boli IUI, 8. rano som mala 36,8 a 9. rano 37,0
16. feb 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no tak to mas potom dobre ze nic necitis... :dizzy_face: :dizzy_face: ja citim podbrusko...prsiska mam jak balóny a neviem ci sa zadarilo..hmm...kedy testís???a beries utros ci ee?,nejako mi to uslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to mas dobre ze si mala ovulku po IUI...bojovníci isto pockali na vajko.. :dizzy_face: :dizzy_face: ja som to mala opacne..zda sa ze som mala ovulku par hodin pred IUI...no tak neviem..ale tak vajko prezije vraj 12 hodin..tak uvidime.. :wink:
16. feb 2012 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Asi to bude fajn a klapne to :grinning: Ak nahodou nebude dnes ovulka. Najskor mi hovoril, ze na stredu da iui a potom ked som volala do caru tak az na piatok. Dobre, ze to posunuli! Huraaaa
16. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
dufam , ze pockali, moj drahy tam ledva ledva nieco vypotil, lebo sme sa snazili aj den predtym, ako nam kazali, no neviem ci to bolo spravne, utros neberiem ....
16. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Vy ste ficali aj den pred? Zeby sme to tiez riskli? My si zubrienky setrime, lebo tiez ledva par kvapiek vypotil z tej nervozity pri prvom iui.
16. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
ja som mala minuly mesiac take prsiska, bolo to extremne, ale to som brala utros...., aj ma prvy tyzden bolelo brucho ale potom uz vobec nie, takze ked to breslo, zacala som mat podozrenie, ze to nevyslo
16. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no ja zvyknem mavat PMS ale za 13 DPO...skor nie..no neva...si tiez myslim ze je to urosom..my sme bojovnikov šetrili ...v piatok bol drahy na SPG a v stredu bolo IUI...a boo tam dost bojovníkov..lebo do tej špeci striekacky daval az 3 male striekacky..tak nevieeem..jaaaj..
a samozrejme ze pockali...mne Dr. kazal spravit testik na 14 den po IUI..no ja dovtedy nevydrzim.. :grinning: vlastne mi ani nepovedal ze kedy mam utros vysadit..ale tak zajtra este dam a vysadzujem...a v pondelok rano testnem ...to budem 13 DPO.. :wink: ale s takou malou dušičkou testnem...jaaj.. :pensive: :pensive:
16. feb 2012 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ake asiii..urcite to klapne mojaaa..len meraj teplotku auvidis kedy ovu bude..ci bola... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2012 o 10:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa @annavi
Stale rozmyslam ci si mam zobrat dovolenku v den iui. V robote momentalne nemam stres. Minule iui sme akurat ukoncovali projekty, to bolo stresov. Teraz nove zakazky len rozbiehame, sedim za kompom a klikam. Vy ste isli domov po?
16. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ja som bola v den IUI v praci...nervicky zacali pracovat ked odbila hodina dvanásta.. :sweat_smile: IUI sme mali o 15 tej....ale nasledujuci den po IUI som ostala doma..špinila som a mala som bolesti ako na mrsku..
16. feb 2012 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
tak napríklad ja som isla hned odtial na sluzobku, musela som
16. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ja mam naordinovane brat utrogestan v pripade pozitiv do 10-12tt, ale v mojom pripade PCOS to asi ako prevencia proti potratu musi byt. Kedze vajecniky mam kadejake, ak by nahodou zlte teliesko zaniklo Utrogestan ho nahradza az kym placenta neprevezme tuto funkciu.
Ak ti nekazali vysadit tak ber dalej, teda pockaj si na pozitiv mojka. Dobre? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no moja ja by som pockala..ale vraj utros oddialuje mrchu...tkaze kym ho beries tak nemmrchujes..toho sa bojim aby sa mi cyklus zbytocne nepredlzil vies??
16. feb 2012 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Hej oddaluje trosku., ale ty predsa nechces dostat mrchu jednu nie? :grinning:
Ja mavam cyklus 33dni mne to v podstate ani nepredlzil. Po negativnom vysledku som vysadila a nabehol do 2dni. Takze pohoda, klidek, pianko...
16. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ja ju uz ani nemienim dostat.. :grinning: tak snad ma pánbožko vysliší a zadarilo sa.. :dizzy_face: :dizzy_face: len toto cakanie je najhosrsie...musim si stale najst nejaku aktivitu aby som na to nemyslela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez week mi dojde brásko aj s deturencami tak budem mat o zabavu postarane...krasne tu nasnezilo tak budeme stavat snehuliaka.. :dizzy_face: :dizzy_face: len nech ma nic neboli a nech nemam tie PMS... :wink:
16. feb 2012 o 11:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
S tím utrošem je to přesně jak @dadenka111 říká, já jsem taky měla vysadit při negativním testu a MS dorazila za 2-3 dny, takže cyklus se vůůůbec nerozházel :wink:
16. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dostala ma dnesna hlaska u notarky kde sme boli overit podpisy na papier pre iui. Pri odchode nam hovori "Dovidenia a uzite si to"
coozeeee? :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 :grinning: :grinning: asi netuší, oč jde :grinning: :grinning: My podepisujeme souhlas jen v CARu a potom ještě já před samotným IUI, že je na pipetě mm rodné číslo:D
16. feb 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g :grinning: :grinning: jojo netusi o co ide. Pobavila ma aj ked kruto nam dala.
My odovzdame tento papier, zaplatime a potom sa ma tusim pytali na meno a datum narodenia tesne pred. Uz som dost nervozna. Hlavne aj z toho, ze musim vstavat o siestej :frowning2:
16. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tesim sa a verim, ze teraz nam to vide.
Aj ked neviem ci je to dobre, ale moj chlap je prechladnuty. Teplotu nema, ale smokli uz od pondelka. Moze to mat vplyv na kvalitku zubrienok? Je tam nejake riziko?
16. feb 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok