• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 dnes až tak ma nepichá ale občas ešte cítim a také navalové pichľavé bolesti mám :unamused:
18. feb 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Tak jsem to včera nevydržela a testla, bohužel test negativní :frowning2: Ještě si udělím TT v úterý, ale moc šancí tomu nedávím :frowning2:
19. feb 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 a kedy máš ísť na krv???
19. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 My na krev nechodíme, pokud TT vyjde po 14 dnech negativní, tak v mám vysadit utrogestan čekat na MS.
19. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 jáááj tak ja chodím o 14dni po iui na krv tak preto som sa pýtala. Neviem či ja si o týždeň urobím test, mám blbí pocit , že to nevyšlo, mám výtok a také bolesti ako týždeň pred mrchou :frowning2: No ale do tretice to musí vyjsť :wink:
19. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Neboj, třeba ty to konečně prorazíš v té naší tabulce :slight_smile: Ještě na třetí pokus nemysli :slight_smile:
19. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 :slight_smile: no uvidíme, uvažujem , že si v piatok alebo sobotu urobím testík ale mám strach. No ako sa poznám asi skôr si ho urobím ako nie :sweat_smile: No ale tebe to musí vyjsť na tretí pokus :wink:
19. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 ahoj lucka..ja mam tento mesiac tiez nasadeny duphaston...a vajecnik ma picha tiez...mozno je to nim...no u mna by skor bol realnejsi ten pripad, ze by tam bola cysta... ale snad pregnyl splnil svoju ulohu... a je to ok.. budem ti drzat palec.. ja by som mala testovat zajtra...to bude 14 den po .. ale velmi sa mi do toho tiez nechce.. bojim sa dalsieho sklamania.. i ked vraj tento mesiac bol velmi prajny parom, ktorym sa nedari.. nuz, uvidime.. drzim ti palec :wink:
19. feb 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahojky, no možno je to tým duphastonom ale mám aj dosť silný výtok tak neviem. No a ja by som už asi testovala :wink: Test by už mal na 100% ukázať či to vyšlo alebo nie ale chápem , že sa bojíš aj ja sa budem :frowning2:
19. feb 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Já poslední TT udělám ještě v úterý, ale počítám na 100 procent, že bude negativní. Snad se u nás zapůsobí šťastná 3 :slight_smile: Budu moc držet palečky na pátek nebo sobotu. :slight_smile:
19. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ďakujem :wink: aj ja tebe budem držať palčeky po 3 iui :wink:
19. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 u nas je to piate iui a v septembri bolo aj ivf...neuspesne..tak preto ten strach...mame schvalenu dalsiu ziadost na ivf...ale fakt sa nam do toho nechce..teda mne..lebo som prilis precitlivela na vsetky tie hormony.. a hyperstimulacny syndrom je doteraz moja nocna mora :unamused: tak uvidime.. inak mna od duphastonu vzdy bolia prsia a mam nafuknute brucho...teraz po zacati uzivania som mala nafuknute brusko...teraz pred ocakavanou mrchou uz take nie je... ale prsia ma bolia celkom dost.. a tiez mavam bolesti v podbrusku pri duphastone..taky fajny premenstruacny syndrom...a hned ako som zacala s uzivanim..zacalo aj toto.. takze sa uz tesim na ukoncenie liecby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak to mi je ľúto , že vám do nevychádza. Včera som stretla kamošku a ona chodila ešte pred tým ako ja som šla prvý krát na iui v roku 2009 a vyšlo mi to na prvý šup. Ona do teraz bábo nemá , ivf ani neviem koľko má za sebou. Ani nie pred celým rokom sa už na všetko vykašľala a otehotnela prirodzene, bola v riadnom šoku z toho ale bohužiaľ v piatom mesiaci potratila. Včera mi povedala, že jej to dodalo aj sily skúšať ďalej keď sa to podarilo prirodzene. Mne je to tak ľúto , lebo my sa snažíme už o druhé bábo a ona stále nič :frowning2: a netreba vešať hlavu , viem možno mne sa to ľahko píše a neprežívala som to čo ty ale treba dúfať a nie zúfať a ver, že viem čo rozprávam. S manželom sme 6 rok manželia ale prežili sme si toho veľa ale nikdy som sa nevzdávala ale verila, že všetko zle raz prejde a príde len to dobré :wink: Tak hlavu hore a bojovať :wink:
19. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
update
LEDEN / JANUAR
@puckal 1.IVF - ET- embriotransfer 18.1.2012 - pozitiv

UNOR / FEBRUAR
@mihule111 1. IVF únor 2012 ?
@jania023 IUI - unor 2012 ?
@zana21 2.IUI - 6.2. 2012_____13DPO
@kajkusa 3.IUI - 7.2.2012_____12DPO
@annavi 1.IUI - 8.2.2012______12DPO
@yvi83 IUI - 10.2.2012_________9DPO
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012____6DPO
@dadenka111 2.IUI - 17.2.2012__2DPO
@rory_g 4.IUI (27.2.?)

BREZEN / MAREC
...
19. feb 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj...my sme boli vcera na plese, teda prisli sme dnes rano o 4 a tiez ma uz boli hrdlo, mala som strepsils tak som si dala ten ale zatial nepomohol :rolling_eyes: ..a nejak ma aj usko zacina tak to zasa bude..lieky si zatial nechcem davat :frowning2:
19. feb 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ach to mi je luto to nieeee, uz musi prist pozitiv. :frowning2: Dnes si 13DPO skus este neskor. Snad je este sanca ze sa ukaze.
19. feb 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 Mna to hrdlo boli druhy den rovnako. Dopujem sa C-vitaminom, robim zazvorove caje s medom, uz som aj Jox strekla do hrdla a neprechadza to. Este skusim Tulsi Everest Ayurveda, caj na bolave hrdlo. Mam uz na dotyk bolave uzliny. Snad to ustojime. Tiez nechcem brat nejake lieky :confounded:
19. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa, @annavi Skusili ste uz testnut?
19. feb 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Děkuji moc za podporu, ale už tomu moc nevěřím. Jen jsem naštvaná za ty hormony, dokážou s naší psychikou pěkně zamávat....je mi do breku :slight_smile: Snad někdo tabulku prolomí a prskne na nás bacily těhotenství :slight_smile:
19. feb 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja ja som dnes netestila...uvidim zajtra ako teplotka a ak bude stale hore tak testnem...cely den mam dnes take mrchovske bolesti ze chodim pozerat ze ci uz dosla mrcha... :pensive: ale dnes som stupla tak neviem.. :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
@zana21 moja nevesaj hlavu este.... :wink: :wink: i ked aj ja som sa uz zmierila s mrchou.. :pensive:
19. feb 2012 o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 Ja som vtedy prvy krat ked mi oznamili z krvi negativ plakala v robote na zachode. Kolko sa este budeme trapit... A potom som si povedala, ze na druhy krat to musi vist. Vsak som po operacii a mam vajecniky ako novucke. Musi to predsa fungovat. Ak teraz po hormonalnej liecbe neotehotniem povedala som si, ze si kupim moju tretiu motorku, ale uz poriadne silnu a vzdy ked mi bude smutno polietam si ako drak.
Kukni moj graf, ak toto nieje uspesne nacasovane tak uz potom neviem http://www.fertilityfriend.com/home/3aedef
19. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja testla som nakoniec..teraz.. a je tam len jedna / :pensive: nic to ideme dalej..co uz... :pensive:
19. feb 2012 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi a ty si potom vysadila ten duphaston ci utros? snaaad ti ta teplota neklesne. vyzera to super! drz sa :sweat_smile:
19. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nie moja..ja utros este beriem..ale uz si ho zajtra nedam..kedze je test negatívny..
19. feb 2012 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Snad mrska nepride. Niekto ma test pozitivny fakt az 14DPO alebo viac... Kedy mavas termin mrchy obvykle?
19. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Jojo, je to těžký na tu psychiku. Já se držela, abych se nerozbrečela před manželem. Teď odešel, tak si asi v klidu pobrečím :frowning2: Určitě to vyjde, nevzdávej se :slight_smile: Držím palečky!!!
19. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Tak to je mi líto, já měla včera - 12 DPO také test negativní :frowning2:
19. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mohu se přidat? Dnes jsme s manželem měli naše 1. IUI po 4 rokách snažení o miminko. 3-7 den jsem brala Clostilbegyt a v pátek (14DC) UZ, večer týž den píchnutí Pregnylu 10000IU a dnes IUI (16DC). Od zítra beru Utrogestan 2x denně, mám 60 tablet, za tři týdny si mám udělat těhotenský test (cca11.3.), i když se dostaví menses. Chodíme do Pronatalu do PHA a děkuji za to, jsou zlatí :slight_smile:
19. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík holky,tak zítra razíme do Caru po 2.neúspěšné IUI,tak doufám,že tento týden zvládnem 3.:slight_smile:
19. feb 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok