• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
a jinak se snažím přesně rok a dva měsíce,předtím jsem byla na laparoskopii a pak roční léčba Zoladexem,zastavili mě mezes,abych se vyhojila.Partner je v pořádku, doktor říkal,že má trošku pomalejší spermie,ale jinak, že tak hezký sparmiogram dlouho neviděl,tak aspon on. :frowning2:
30. dec 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, chanel, latunka- no co uz, som sa zas tesila a dufala dopredu, ja uz v nic dufat nebudem a basta! :angry:
chanel - asi by som tiez skusila IVF po dalsom cykle, ja si to nechavam tiez ako krajnu moznost, inak skusim minimalne 4.IUI, dufam, ze uz len jedno a budem mat 2+2 :sunglasses:
30. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel já se taky IVF hrozně bojim, ale zase co bysme pro ty mimíse neudělaly? Je to těžské se rozhodnout,hlavně protože člověk prostě pořád doufá že se zadaří přirozeně :cry: Já mám problémy s ovulkou a vůbec s cyklama,nejdřív jsem měla strašně krátký, teď zase extrémně dlouhé a s přirozenou ovulkou je to takové všelijaké :confounded: No a navíc se odmala léčim se štítnou žlázou,i když podle krve mám teď díky lékům všechno jakž takž v pořádku,tak jeden nikdy neví,na co to přes to všechno může mít vliv :frowning2: Drobné zvýšení protilátek mám v podstatě pořád a podle dr můžu mít protilátky i proti emryu,třeba jen malinko no :( Takže mám celkově takovou "nijakou" diagnózu. Jo a spermio máme sice v průměru,ale k dolní hranici -tak se nám asi nakombinovalo hodně menších problémů :wink:
30. dec 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych šla nejraději taky do IUI,jenže podvakrát to šlo zleva,nechci riskovat,že i po třetí a k tomu,ta případně se rozrůstající endometrioza,při každé silnější ms,co mám po té stimulaci.Nevím,mám strach,že by to zase nevyšlo,stejně IVF,taky nemusí vyjít,ale je tam větší šance.Jsem celkem na dně a nevím,co mám dělat.Ta má polovička,mě říká, odjedeme do tepla,uklidníš se a přivezeme si ho v bříšku,kéž by to bylo tak jednoduché.Holky,všem Vám taky děkuji,jste má velká psychická podpora a doufám,že i já Vaše!!!!!
30. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, je mi to velmi líto, přesně vím, jak se cítíš, ale nový cyklus=nová naděje! Teda holky, vy jste všwchny tak mladý.... :slight_smile: , mě bude v lednu 34 a čas se nám krátí...mě asi ti IVF už nemine...
30. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel - tak odletem do tepla nic nezkazíš :wink: Minimálně si tam psychicky odpočineš a nabereš energii do dalšího boje - ať už IUI a nebo IVF :wink: To že si přivezeš dárek v bříšku je sice krásná představa, ale jak píšeš - bohužel to v životě takhle jednoduché není :frowning2: I když já bych přesně v to doufala - pořád se těch naivních představ nedokažu zbavit :sweat_smile: A strachu že to nevyjde se asi nezbaví žádná z nás - dokud ty prcky nebudeme držet v náručí :wink:
rosienka - kdyby ses netěšila a nedoufala dopředu,tak bys teď zase měla pocit,že jsi měla negativní přístup a tím se to nepovedlo,on si člověk asi nevybere jak k tomu přistupovat :wink:
30. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :wink:
ozývam sa až teraz, akosi som sa nemohla dostať k PC, ale to čo tu čítam sa mi vôbec nepáči :confounded:
chanelka,rosienka, je mi to ľuto, naozaj.verila som,že to dopadne u vás na výbornú,ale príroda ide proti nám.áách jo....
toto ma fakt hnevá, ked vidíš v správach ako cigošky tehotneju medzi sebou,nestarajú sa o deti,žijú v špine, nikdy neriešili či maju priechodne vajicovody,či vobec maju ovu,či nemáju zápaly a neviem čo ešte všetko a vidíš, toto je fakt nespravodlivé.my, ženušky čo sme tu ,by sme dali tomu mimi aj modré z neba. fakt ma to neskutočne štve :angry:
a ako ja? dnes som 8den po IUI,divne ma bolí brucho, je to také zvláštne, niekedy mi to príde ako na ms a za chvíľu je to zase iná tupá bolesť.ale inak nič mi nieje, prsia ma vôbec nebolia.na 6den ked som bola večer na wc, tak som mala trošiku krvi na toaleťáku, tak som sa zľakla, že už ide na mna ms, ale chvalabohu to prešlo.možno som si ublížila pri zavádaní utrošu. :confused:
vítam nové IUI-áčky.
tak sa majte peknučko. :wink:
30. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosi je mi to líto, ale příště to určitě výjde.
Chanel ms jsem už měla, ale čekám na další ať se zase někde pohnem, nadělili jsme si pod stromeček boxovací pytel, tak teď to toho budu bušit, přestanu myslet na mimi a možná se to povede.
Je mi líto, že je ti tak psychicky špatně, ale neboj, bude líp, odlet do tepla vřele doporučuji, my jsme byli koncem září na 14 dní na Djerbě, sice jsme si nic v bříšku nepřivezli, ale skvěle jsme si od všeho odpočinuli.
Držte se, zítra tady asi nebudu, každý rok se naše rodina sejde a chodíme hrát bowling, můj děda před 20 lety umřel na silvestra, tak je to taková naše tradice, tak se už nemůžu dočkat, chodíme vždycky všichni, je nás 30, takže je to fajn.
Holčiny hodně štěstí do toho roku 09, snad bude pro nás všechny šťastným :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky občas jsme zašla mezi vás dřív,ale ted jestli dovolíte občas juknout v novém roce.Konečně jsme se rozhodli a jdeme do toho,čeká nás první IUI.Teprve jsme teda v lednu objednaní na první konzultaci,ale hlavně že jsme se do toho pustili.Vám tady všem přeji jen to nejlepší v novém roce,hlavně štěstíčko,zdravíčko a pupíky a miminka.Dočkáme se všichni,musíme tomu věřit holky.tak papa a zítřek si užijte.verča
30. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak az ted mam cas zase neco napisat
Chanel - ja uz bych asi uvazovala o IVF , taky zalezi jak to neses psychicky , preju ti at se brzo spravne rozhodnes :wink:

rosienka - jen dal mysli pozitivne, to je dobre, budem drzet palce zase na priste

lusina - tak alespon tobe to tentokrat vyjde :wink:

atlaselka - tak to gratuluji k rozhodnuti :slight_smile: . jak dlouho se snazite?

Berusko i tobe do noveho roku jenom stesti! a samozrejme vsem holkam tady v tematu taky - snad uz se pristi rok dockame, musime :dizzy_face: :wink:
31. dec 2008 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, prajem Vám krásneho a veselého silvestra a všetko dobré do nového roku 2OO9.a hlavne nech sa vám splní po čom túžite. :slight_smile:
31. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se přidávám k přání všeho nej do nového roku 2009!!!!!! :grinning:
31. dec 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všem skvělým holkám tady Ivomal, Lusinka,Beruska,atlaselka, Zuzka, Rosienka, Latunka, Jajka, doufám,že jsem na nikoho nezapomněla, Vám přeji všechno nejlepší do Nového Roku a hodně sil v boji za miminkem, chtěla bych Vám říct, že jsem ráda, mezi Vámi, jste všechny do jedné super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Mám Vás ráda!
31. dec 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji šťastný a veselý a hlavně plodný rok 2009!!!!!!!!!! Máme celých 12 měsíců na to,aby se nám v bříšku zahnízdil mimísek a já věřim,že se nám to všem splní!!! Takže holky - s chutí do toho a půl je hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem i já vám přeji štastný rok do nového roku a povede se,určitě,letos prostě musí!!!!!!!
Jinak u mě to budou v květnu už čtyři roky co jsem vysadila prášky.Ale začala jsem to s doktorem řešit skoro až po dvou letech snažení.Pořád nějaké překážky,osobní problémy,zdravotné problémy přítele,byla jsem často nemocná,takže se to tak nějak pořád odkládalo.Pak začala různá vyšetření,mám neprůchodný jeden vejcovod,ovulace moc neprobíhala,přítel spermiogarm nic moc,další pak za dva měsíce,tak zas čekání,druhý vyšel už líp.Ale kdo ví jak to je zas ted.V lednu 2008 jsem začala užívat po čtyři měsíce glostil,ovulace na jedničku,vše v pořádku a stejně nic.Můj doktor mě už chtěl na IUI hnát hned třeba už v květnu.Já ještě nechtěla,vyzkoušeli jsme ještě léčitele,pak byla dovolená,tak jsem taky nechtěla,řekli jsme si necháme to do konce léta,pak do konce roku,spíš ted apřítel a já ho poslechla,co jsem měla dělat.A stejně nic.A už čekat nebudu,je mi třicet,už není na co čekat.
Tak jsem napsala o sobě abyste byli v obraze :slight_smile: a jsem ráda že můžu občas přijít,jsem moc ráda.
Hezký den přeju všem.papa
1. jan 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky!

aj odo mna vsetko vsetko to najlepsie do 2009, co si najviac prajeme, najmä stastie, lasku a babätka :wink:
dakujem za podporu, u mna je to uz potvrdene, mrcha prave dorazila v plnej parade a brucho ma neuverilene boli aj za dvakrat auuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: Zajtra volam do centra a uvidim, ci budem môct zas zacat, lebo vraj sa zvyknu tvorit cysty po clomifene a musela by som mesiac cakat.

ahoj aj tebe atlaselka, kludne sa k nam pridaj
2. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ženušky!!! Tak jsme na tom s neuspěchem všechny stejně,ach jo. Snad jen Lusinka, má doufám ještě šanci!!!! Rosi, jdeš bez přestávky do druhého kola s IUI?Já ted musím měsíc odpočívat a dát ty střeva do klidu a pak jdu na to příšerný ivf.Bojím se toho jak čert kříže,co mi zase bude! :angry:
2. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :wink: chanel neboj, z IVF ti nic nebude - teda bude, ranní nevolnosti a 9měsíců podezřelých chutí :grinning:
atlaselka já taky nějaký ten měsíc ztratila,protože hlavně manžílek to chtěl odkládat, nějak pořád věřil,že se zadaří doma :unamused:
Já si dneska píchla druhou samostatnou dávku gonalu, to jsou vždycky takový nervy, strašně se mi klepou ruce a nemůže se odhodlat to do sebe píchnout,jsem děsnej srabík :sweat_smile:
2. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, :wink: chanelko, neboj sa, myslím si,že IVF až také hrozne nieje.pár dni berieš hormoniky, potom ti vajíčka vyberu,oplodnia a vložia, to sa dá, nie? :wink: ja viem, každá z nás dufa, že sa to podarí normálne alebo aspon po IUI, ale ked je príroda lenivá,musíme ju donutiť , tak čo už s ňou, no nie? :slight_smile: no a potom 9mesiacov bez ms,jééj to si neviem ani predstaviť.už sa na to teším :grinning: .
rosi,chudiatenko naše, to mi je ľuto, že takto trpíš, viem si to predstaviť, ja som mala odjakživa bolestivú ms.jedine čo mi nebolo nič bolo cez HA.po dobratí znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chanelka, si zlatúšik, že na mna takto myslíš, ja som dnes 11 den po IUI, a nenormálne ma bolí brucho na ms.takže asi sviňucha dojde :confounded: . a ty sa máš ako? už ms skončila? už si zdravotne na tom lepšie?
latunka,nie niesi srabík, si silná žena,a zvládneš to a dokončiš to na //. :wink:
2. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás to bylo podobné Latunka.Já to chtěla nechat do konce léta.přítel mě přemluvil do konce roku.Co jsem mohla dělat?!Teda holky já jsem dnes 32DC a nic,ani žádné signály že by MS měla dorazit.Ale já už to měla tolikrát za ty roky,pár dní zpoždění,testy.Ted už s testem neblázním,to už mám za sebou.To by asi fakt musel být zázak kdyby se povedlo :slight_smile:
3. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselka, zázraky se dějí, takže držím pěsti a přeji štestí!!!Moc, moc!!!!Myslím na Tebe !Latunka, Ty stimuluješ, jééé tak at to velmi dobře dopadne, z injekcí si nic nedělej, hlavně, že to zvládneš,to já budu chodit k sestřičce na gynekologii, mám to naštestí kousek, já bych to určitě nezvládla, to už ted vím, nepíchla jsem si žádnou injekci,to je ostuda :sweat_smile: .Lusinko, ty můj hnací motorku, na Tebe taky myslím, dokud to nemáš, šance je vždycky, přála bych ti to!! třeba se bříško ještě umoudří! Já už mám po ms, měla jsem ji už po druhé o týden dřív a dost silnou,asi po stimulce. Rosi, Tobě taky přeji at je Ti dobře a jdeš do dalšího tentokrát určitě úspěšného kola, jestli Ti je ještě zle, popíjej mátový čaj, je proti křečím a pomáhá! :wink: Prostě na vás všechny včetně Ivomal, moc myslím a doufám, že budeme dvoučárkovat co nejdříve a pak založíme diskuzi, a budeme se radit co a jak v těhulkování,na to se moooc těším! :sunglasses:
3. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, u nás zatím nic nového....v po jdu zase do práce a při tom mi přes svátky vůůůůbec nechyběla. Myslím, že nejde ani tak o tu práci, ale spíš ty kolegyně všetečný a rejpavý. Hlavně nevyžádané rady, na ty se opravdu "těším"...chjoooo... Chanelko, neboj, než se nadějem, budeme všechny dvoučárkovat, dávám nám max 3 až 4 měsíce:slight_smile: Letos má být rok velkých změn a změna stavu je přece taky velká změna, ne, ženy?
3. jan 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhšej dobe som si vás prečítala a rady sa rozširujú.

latunka neboj, ja mám pred OPU a dlhý protokol. Najprv mi injekcie pichal manžel a teraz to radšej robím sama. Viem kde ma to bolí a vtedy prestanem. Ale zo začiatku sa aj mne ruky triasli. :wink:
3. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj holky :slight_smile: já píchám jen tím perem,to snad nejde brát ani za inijekci,ale na prášky z toho jsem teda fest :frowning2: Jsem si tu četla i diskuzu,kde holky stimulovali fostimonem, nebo tak nějak se to jmenovalo, a to jsou normální inijekce - tak to bych fakt nedala :astonished: Ale zajímalo by mě co mi do toho gonalu přimíchali - zřejmě nějakou viagru bo se ze mě stává nymfomanka a manžel už si asi začne dělat na trenýrkách uzlík,abych se pod ně nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
lusinko - dokud není mrcha v gaťkách,tak z toho můžou být // :wink: Půjdeš na krev nebo máš jen testíkovat?
atlaselka - tak to já mívám taky mega cykly, to je na prd, člověk ani neví,kdy už by to mohlo být zpoždění a neví kdy testovat,takže pak nabude dojmu,že už čekal dlouho a tak nějak počítá s tim,že najde // a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš ja si pichám fostimon injekciou ale na sex nemám vôbec chuť. Našťastie dnes nám ho lekár už zakázal, lebo by mi mohli popraskať folíky.
3. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Latunka :wink: , ak aj ja pojdem na IVF, tak budem pichať gonalom-perom.už to má aj dr.napísané.
hej? je z teba sexualna diablica? :grinning: to musím povedať mojmu mužíčkovi, že po gonale možno aj zo mna bude. :grinning: :grinning: :grinning: bude rád. :grinning:
mne kázali prísť na krv 7.1., ale nepojdem, lebo to budem prvý den v práci a ten bude dosť hektický a neviem si predstaviť, že by som ešte aj neskor prišla. ak do nedostanem mrchu, tak si urobím test a ak by bol pozitívny /čomu neverím-po tej dobe, kto by aj veril/,tak až potom pojdem do car-u na krv.
akurát som to povedala mužíčkovi /o tom gonale a sexe/ a ma neuveriteľnu radosť :grinning: možno bude trvať aby sme začali s IVF skor ako plánujeme/asi 7 mesiac/.
ivomal, ani nehovor, ked si spomeniem na robotu, prebehne po mne husia koža. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chanelka, ja som bola tiež bola taka čo sa týkalo pichania si injekcií, ale ked som mala pichať naposledy pregnyl, tak som sa rozhodla, že to urobím sama,nič to nieje. ked pojdeš na IVF, tak si pytaj gonal,je to pero, a ako hovorí latunka, nie je to také ako normálna injekcia, mne to hovorila moja dr, je síce drahší asi o 2000,-,ako iné injekcie, aletakéto pichanie zvládneme. :wink:
baby čo je OPU? čo znamená tá skratka. :confused:
3. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina, je to punkcia vajíčok - čiže keď ti narastú folikuly vyberú ti z nich vajíčka nejakou ihlou. A robí sa to pod narkózou. Mňa to čaká tento piatok. Bojím, bojím.
3. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik tak ty jsi fakt dobrá, normální inijekc bych nedokázala,z toho mi úplně běhá mráz po zádech :astonished: A narkózu pro ti tomu určitě nic není - teda aspoňá já bych si radši nechala dát 10x narkózu než si jednu ďobnout sama :confounded:
lusinka - bůhví jak to s náma myslej, určitě tam dávají nějaká afrodiziaka a ani nebude potřeba nějaké IUI a nebo IVF :wink: Jsem se původně zarazila,že máš IVF naplánované až za tak dlouho,ale pak mi došlo,že jestli nám to nevyjde s IUI,tak než ušetříme a než si tělo trochu odpočine,tak to asi vyjde taky tak nějak :confounded: Je to hrozný jak ten snažilkovací čas letí :frowning2:
3. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky komárik, už som mudrejšia, vedela som ,že je to niečo s vajkami,ale som nevedela presne čo. :slight_smile:
ak mám povedať pravdu, ja nemám strach z pichania, ale z narkozy.ked si na to spomeniem, až ma strasie. :fearful:
budem ti komárik držať palce, ale ked pozerám čím si si už prešla, tak ty to zvládneš. :wink:
no, latunka až na leto to planujeme.sme si s mužom povedali, že skusime IUI a ak ani to nevýjde, budeme skušať prirodzene a ak nič z toho nebude tak až potom IVF. ale žiadosť už mám podanu, lebo ma platnosť jeden rok, tak si dávame na čas.
3. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem vám držať palce, v roku 2009 určite všetky ostaneme tehu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok