• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivoka Waaaaw to je uzasne mnozstvo. my sme mali len 24mil. Na vasom mieste by som nevahala a sup do toho aj dnes s takym mnozstvom :astonished: a ked si mislis, ze bola ovulka, zajtra uz bude neskoro. tak sup do toho :wink:
22. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jojo, já dokonce objednala dort na pátek, kdy se vrátí, na oslova. No, tak nakonec oslavíme jeho návrat :slight_smile: Nevím, jestli dostanu MS, když beru utroš a mám PCO. Myslíš, že dostanu? A mám tedy vysadit utroš? Bolí to, nejhorší je, že člověk nemůže nic udělat pro to, aby se to nestalo. No, za pár dní bude líp :slight_smile:
@dadenka111 Díky, udělám test zítra a uvidím...ale bojím se testovat, bojím se pravdy.
@kathy1 Díky moc za podporu!
Jsem ráda, že vás mám :slight_smile: Určitě to tu některá z vás brzo prolomí :slight_smile:
22. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 to neviem, PCO je asi samostatna kapitola, v tom ti neporadim... ja sa tiez vzy citim na nic, je mi do placu....ale ono to potom prejde a s bliziacim sa dalsim pokusom sa to zase vsetko obrati a ja zacinam opat verit...a tak je to dokola u mna :grinning:
s utrosom este pockaj minimalne do zajtra...
22. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A kdy to čeká dnes tebe, nebo už to máš za sebou? Jo, za pár dní bude dobře :slight_smile:
22. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 vidíš i s takým množstvom a nedarí sa :unamused: ale správny tvar malo len 1.5% ale vraj na taký počet je to i tak super.....tak to snad ešte poistíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jak Vám bylo po aplikaci Utrogestanu? Já jsem celá nateklá (dole :slight_smile:, strašně to pálí, jsem nateklá uvnitř i zvenčí (stydké pysky). Vím, že progesteron "kypří" sliznici, aby se mimčo uvrtalo jak do peřinky, ale tohle? Máte to některá taky? Mám Utrouš poprvé a nevím co mám čekat. Bojím se, abych neměla nějaký zánět.
22. feb 2012 o 10:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak je mi líto @annavi , ale všechno špatné, co se stane se stane proto, aby se nestalo něco horšího ( o tom už se ale nedozvíme).
22. feb 2012 o 11:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja mam to iste, nepali ma to strasne ale citim to, mne aj dopredu povedali, ze moze na utrogestan organizmus tak reagovat. Mam z toho aj navaly horucavy a potom mi je zase zima. Treba to asi len vydrzat ked je to pre dobru vec. :slight_smile:
22. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evunia vydržím cokoli, jen se ptám, abych nezazdila nějaký zánět. alespoň vím, že tělo na to reaguje správně a sliznice v děloze bude pro mimčo nejvhodnější. Díky za odpověď
22. feb 2012 o 11:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ja mam tiez PCO a si myslim, pokial beres utros asi menzes nebude. Ak ho vysadis tak do 3 dni by mal dojst. Este vyckaj do zajtra aka bude ciarka, ak slabsia :confounded: tak utros vysad a mrcha dojde :frowning2: Uz nic ine sa asi robit neda
22. feb 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ved aj mm ma strasne vela spermosiek, ze nad normu, a dobrych 3,5% to bolo pred 8 mesiacmi. Bral lieky a teraz mu na kontrolnom, ale nie v Car,boli sme v urologickom centre povedali, ze nevidia v nicom u neho problem. Tak som teraz z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 to je mi líto, ale to nebyl duch, to byla čára, to je divné, testni to zítra, ale na krev běž taky
22. feb 2012 o 11:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a ovu testik bol vcera / dnes pozitivny? Bazalka by Ti aj tak stupla az zajtra (najskor) - tak sa zrejme spolahni len na OVU test.. drzime palce:slight_smile:
22. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja viem moja..aj mna to trapi ale co uz...ideme hned do dalsieho kola..tak uvidime...sa mi zda ze to bolo zle nacasovane u nas...az o dva dni po pichnutí pregnylu som isla na IUI...a to sa ma do 36 hodin...hmm..nic to ...budem u Dr. trvat nech to spravíme do 36 hodin od pichnutia.. :wink:
22. feb 2012 o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
ked mas doma takeho borca, urcite to skuste uz dnes
22. feb 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21
jasne, chod na krv! ved ten test mohol byt vadny, zle skladovany atd.,
22. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso Díky moc za radu, uvidím co bude zítra. Pokud tam čárka bude, i když slabší, tak se asi objednám na krev. Když bude duch nebo nic, tak vysadím utrogestan a počkám na MS. Už je to lepší než ráno, nějak ten šok vstřebávám :slight_smile:
22. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa :slight_smile: Uvidím podle zítřka, dám určitě vědět. Díky moc :slight_smile:
22. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi no já to měla přesně za 36 hodin, tak doufám, že nebylo pozdě, ale zase to uvolněné vajíčko tam 48 hodin vydrží a pochybuju, že se mi uvolnino hned po píchnutí injekce. Ach jo, to je věda to otěhotnění :frowning2:
22. feb 2012 o 12:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 držím palce, moc, jsi naděje nás všech
22. feb 2012 o 12:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso @annavi Ja som pregnyl pichala 22:00 v stredu a iui malo byt o7:00 v piatok to je 33h, ale trosku sa to natiahlo a robili to az o 8:50. t.j. 35h. Podla hlienu som citila ovulku poobede cca 39h. Takze moze aj neskor prasknut. Takze Adelka ani u vas nebolo pozde. Na druhy den mi BT stupla. Takze bola to ovulka. Mam strasne dobry pocit, ze to klaplo, ale bojim sa sklamania velmi :frowning2:
22. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 to já taky, strašně se bojím
22. feb 2012 o 13:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trosku sme bojovali so zavedenim katetra, ale tak snad... 25.2. Utros
22. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 držím pěstičky!!!
22. feb 2012 o 14:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlásím,mám je tam :grinning: ,teď jen čekat,jestli se uloží na správné místečko a od zítřka budu poctivě ZAVÁDĚT utroš,žádný polykání.Holky,já nevím,jestli jsem ňouma,ale co to znamená,když praskne folikul? :unamused:
22. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janulka1980 držím palečky...ty máš utroš až od 25.? :fearful:
22. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 ano, mam zavadzat od 3DPO
ja im verim :slight_smile:aj tebe drzim palce
bojujme! :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 během první fáze mentruačního cyklu ve vaječníku roste vajícko a je uloženo ve folikulu ( taková dutinka kolem), při ovulaci folikul praskne a vajíčko se uvolní
Jinak držím palce ať se sejdou :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok