• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte. Strašne pomaly mi plynie čas. Na krv idem 27.2. Viac menej aj tuším, že to nebudú pozitívne správy :cry: Hoci ma bolia prsia, ale pripisujem to utrošu. Aj dnes sa mi snívalo, že som si vytrhla zub a že vraj to okrem iného znamená aj očakávanie veľmi zlej správy. V tom najhoršom smrť v rodine. Tak dúfam, že sa to nesplní :zipper_mouth:
22. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 děkuji.Určitě,taky bych jim věřila...hold to každý dělá jinak a kolik si jich máš dávat?Já mám jeden ráno a jeden večer
@adelkaurso moc děkuji,tak doufám,že praskl nedávno,pač už v pondělí měl 26mm
22. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 jé, slušněj macoň, to bylo 11.DC? Já měla 11.DC 17mm, ale zato jsem měla dva, druhý měl 16mm, tak snad alespoň jeden se uvolnil, anebo dva, radši dvojčátka než nic
22. feb 2012 o 14:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 neboj, vyzera to ukazkovo urcite to klaplo :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lena_1 minuly cyklus som brala 0-0-1 ale teraz mi to zvysila na 1-0-2
26mm, fiiiiiiiiiha? to som ani nevedela, ze do takej velkosti narastie :slight_smile:
ja som mala iba jeden ako jeden z @adelkaurso-inych :slight_smile: 11DC mal 17mm
22. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka neboj nic, ano mas pravdu cas ide pomaly, ale aj rychlo. Hlavne,ked clovek nechce pocut zle spravy este. A ten sen neber az tak, moze to byt aj tym stresom a nepokojom co teraz zazivas :slight_smile: Hlavu hore, nech to dobre dopadne. Ja dnes 1DC a tiez ma caka taketo cakanie potom :frowning2:
22. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso nene,to bylo 13.DC
@janulka1980 já jen doufám,že nepraskl hned ten 13.DC,to by mi pak dnešní IUI bylo opravdu už k ničemu,ale snad by dr.do toho nešli :unamused:
22. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 neboj, já těm lékařům z CAR věřím, vědí co dělají
22. feb 2012 o 14:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso taky jim věřím,ono mi ani nic jiného nezbývá,když se normální cestou nedaří,takže na ně plně spoléhám,že vědí,co dělají :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lena_1 tiez neviem,ci mi nepraskol uz skor...ale tak, neostava nam nic ine...ako hovoris, ked to neide "normalnou" cestou...
22. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 to sa mi super "pocuva".dik :dizzy_face: ach
teba caka iui? kolkate a kolko sa snazite? nemame ta v tabulke
22. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nemate to preto, ze to bude este len prve, ale strach mam teda riadny.Snazime sa uz 2 roky :unamused:
22. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no my byli na UZ v pátek a dr. nam rikala at se jeste snazime vecer a na IUI jsme sli v nedeli
22. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 tak ovu testík práve vyšiel pozitívne silné // len teraz neviem,či ovulka prebehla,alebo ešte len prebehne.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak pri ovu teste,dnes robený cca o 14hod vyšli dve zreteľné čiarky,(zopakovaný o 17.30,obe čiarky veľmi výrazné)je to ok,keď IUI mám zajtra ráno na 09.00???prosím ,kto má skúsenosť? či to nie je neskoro??? :confused: :astonished: vďaka
22. feb 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka já myslím, že je to OK, ikdyž nebude ještě po ovulaci, tak spermie tam vydží 72 hodin, do té doby k ovulaci dojde
22. feb 2012 o 17:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso no ja sa skor bojím aby nebolo už po ovu...ale to už neovplyvním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka když máš dnes pozitivní test, tak ovu proběhne v následujících 48 hodinách, takže tak i tak jste v suchu, neboj, klapne to, pokud už ovu proběhne dnes večer, tak vajícko tam zůstává cca 24 hodin, zítra ráno tam dorazí spermíci, takže OK, a pokud ještě ovu neproběhla, tak tam na vajíčko spermie počkají až 72 hodin. Nešpekuluj, snaž se být klidná :slight_smile: Myslím, že to máte ideálně načasované. A poznáš ovu? Bolí tě nějaká strana?
22. feb 2012 o 18:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso jj bolí mě střídavo na obou,měla jsem dva folíky ve středu na utz..jeden 20mm a druhej 17mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už to neřeším,si dám sklenku vína a pojedu dřív hajat,vstávam ve 4 mám to do centra do Martina docela kousek, :wink: a dík za info :dizzy_face:
22. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso teda v úterý na utz ..ne dnes :grinning:
22. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka to víš, že jo, budu držet palce zítra!!!!
22. feb 2012 o 18:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky..tak ako sa mi mavate??nieco nove??? ja som dnes stupla...čoumu naozaj nerozumiem..tehu test bol vcera na 15 DPO negatívny a teplotke sa akosi nechce dole... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
som zvedava kedy dojde mrcha...brusko mam uz neboli..je mi celkom fajn... :wink:
23. feb 2012 o 06:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi krásné ráno.....u nás prší,takže nic moc....už aby bylo sluníčko a teplíčko.....to je pak hned lepší nálada :slight_smile:
23. feb 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 presne tak moja..tu v TN naštastie neprsí... :wink: :wink: ako sa citis??
23. feb 2012 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi cítím se dobře....jen občas pobolívá bříško.....včera jsem trošku i špinila pi IUI :unamused: a včera jsem to cítila,bylo to nepříjemné,ty předchozí byli v pohodě. :unamused:
23. feb 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 no moja presne tak somsa citil aj ja..bolelo ma to jak svina...ked mi este krcok musel chytit..juuj..ale tak co nevydzis nie?? :dizzy_face: z utrosa mi nebolo najlespie..furt nejake to pobolievanie podbruska..ale preslo to... :wink:
23. feb 2012 o 08:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ahojky, jej a stupa ti. No len nech sa hore drzi :grinning: Mozno az na 18DPO bude pozitiv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som dnes vystrelila hore http://www.fertilityfriend.com/home/3aedef aj dva krat som si zmerala. Aj klasicky ci nemam teplotu z choroby, ale nie. Tu mam len 36,5. Ziadne pocity, bolesti nemam :confused:
Pocasie je u nas v BA hmliste.
23. feb 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 pekne si vystrelila.. :dizzy_face: :dizzy_face: len satam hore drzkaj moja. :dizzy_face: s tou mojou teplotkou neivem..opat zacinaju PMS...jaaaj...idem si dat magne... :confounded:
23. feb 2012 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi tak mě to nebolelo hodně,ale bylo to tentokrát cítit a nepříjemné..... :unamused:
23. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 no mna to bolelo..ked mi chytil krcok a ked mi tou "pipetkou" presiel cez krčok.. :unamused: ale vydrzala som..a ja som aj krvacala...museli mi dat vlozku.. :unamused: uz aspon viem ze co ma caka. :wink:
23. feb 2012 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok