• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
čaute babenky,
všetko najkrajšie v roku 2009 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka a jak snášíš gonal, kromě toho, že Tě baví sexíkování, což je pro početí výborné?Myslím tím, žaludek a střeva jsou v klidu? Toho se bojím já. Komárik, Tobě budu v pátek držet pěstičky, věřím, že se všechno povede a pak prosím, přesný popis mi hned napiš!! Moc mě to zajímá, já se totiž stejně jako Lusinka bojím narkozy, sice už jednu za sebou mám a naštestí mi nic nebylo,jen jsem byla ospalá. Ale stejně mě to děsí!!! Ty si aplikuješ Fostimon při IVF? Já jsem ho měla při IUI,teda moc dobře mi nedělal. Nevím, podle čeho vybírají léky. Ale našetřím penízky a radši si taky zaplatím ty nejlepší, už nechci skončit zase na kapačkách, že to nebudu snášet,stejně mi lékařka slíbila,že si mě tam po OPU asi dva dny nechají, to jsem teda případ! Třeba to dopadne dobře. Ivomalko, to znám, když do Tvých problémů nikomu nic není, tak se moooc starají, na to se vykašli, at si vykládaji a trhnou u toho nohou. Nejsi v tom sama :grinning: . Jajko, ahoj, jak se vede Tobě s miminečkem v bříšku?? Možná jsem se ptala, tak promin, za stejný dotaz čekáš mimi po IUI nebo IVF??? :wink:
3. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, chanel- hej, chcela by som ist rovno do dalsieho cyklu, uz som sa objednala na pondelok, tak snad nebudem mat nejake hnusne cysty a nic nebude stat v ceste, aby to v januari vyslo. Brusko ma uz dnes nebolelo, ale bola som este celkovo taka nevrla a nespokojna, chudak manzel, ten si so mnou uzije... :frowning2:
komarik - ahoj, tak vidim, ze si uz zabehana IVF-acka a mas vsetko v malicku. Drzim palce na piatok, kolko mas rastucich folikulov?
latunka - neboj, aj ty by si sama zvladla si pichat injekcie, ja som to nastastie ani nemusela riesit, dali mi ich, ukazali co a ako a tak som sa musela premôct doma a nakoniec to bolo fasa v pohodicke, ved do toho tuku na bruchu to ide ako po masle :sunglasses:
lusinka - tak snad bude pozitivny testik, uz len ty drzis vlajku za december, my s chanel sme "zlyhali", my sa musime este snazit v tomto roku... :wink:

Vcera ma tak trochu chytila depka, ked som si citala starsie temy, tak asi rok dozadu a same mena s 1d, 2d a tt...do paroma, kedy sa tam ja dohrabem? V aprili chceme ist na velku 3-tyzdnovu dovolenku a dovtedy by som chcela mat prvy trimester za sebou, ale uz vidim, ze januar nijak slavne nedopadne a ked otehotniem neskôr, tak to budeme musiet anulovat... :confounded:
3. jan 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau ženy budoucí těhulky :slight_smile: chanel tak zatím krom nymfomanie se na mě gonal nijak neprojevil - musim to zaklepat :sweat_smile: Ze začátku mě to až znervozňovalo, protože mi připadalo,že si snad ani nic nepíchám,ale teď už se začínají ozývat vaječníky,takže tam něco roste - ale to mívám vždycky před ovu,takže to rozhodně není nějaký vedlejší účinek gonalu :wink:
rosienka - o tom mi ani nemluvi, když to člověk vidí,že holky co se začali snažit až po nás,tak už mají prcky doma - mám kamarádku a ta už mám 3týdenní miminko doma a to se vlastně ani nikdy nezačala "snažit", prostě najednou otěhotněla, někdy je to fakt depresivní :unamused:
4. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky. :wink:
rosi, latunka ani mi nehovorte, teraz mi moj muž oznámil, že jeho bratranec čakaju druhe dieťa, behom dvoch rokov stihli dve deti. a ja? ja som sa za dva roky nedopracovala ani k jednému. :cry:
prečo to niekomu ide a niekomu nie. akosi to na mna dolahlo a mam z toho akusi depku.z každej strany počúvam ako si to všade tehotnie a ja len čakam a čakam keždy mesiac a furt ten isty scénar.
chanelka, nič si toho nerob, nie každy dobre znáša stimulky, niekto ani nevie a niekomu je zle.no tak budeš dva dni v nemocke, ale budeš vedieť ,že je to ok. :wink:
rosienka, držím palce aby si zvýšila percento.priala by som ti to.po toľkom neuspechu už by sa patrilo dostať vytuženú odmenu. :slight_smile:
4. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:

Latunka , mas moc hezky motto :grinning: :wink:

holky, taky se miminek dockate, mozna to tak ma byt, mozna ty nase miminka vzdy cekaji na tu spravnou chvili (a ted doufam ze me neukamenujete ze se mi to mluvi kdyz uz jedno ditko doma mam :wink: )

rosienka - drzim palce at ten leden vyjde! (a sobe taky budu drzet aby mi vysel druhy pokus :wink: )
4. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já musím dva cykly odpočívat,mám zduřelý vaječník,sakra a zrovna ten zdravý,ten nemocný,je prý le lepší,produkuje folíky jak o život a pravý nic :unamused: .Ale už se na to IVF psychicky připravuji, ted vitámíny a pozitivním myšlením.Lusinko, nesmutni! Taky mě přepadají depky, ale my všechny tady se taky dočkáme!! Hod to za hlavu a usměj se, uvidíš bude a musí být líp! :wink: Latunka, kdy Tě čeká odběr vajíček? Zuzko a Ty máš první dětátko, bez pomoci lékařů?
5. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,snažilky,
přišla jsem Vás podpořit a poprskat bacilkama.Vyšlo nám 1.IUI,stimulovala snad vším,protože jsem na nic nereagovala,ale zabral Puregon.Teď čekáme trojčátka,i když jeden bobek je hodně malý,tak uvidíme,jak bude bojovat.
Hodně sil a hlavně to nevzdávat ,ať všechny dojdeme k vytouženému cíli:wink: :slight_smile:
5. jan 2009 o 10:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš katy.m to je úžasný hned z prvního pokusu a rovnou trojčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to gratuluju a držim palce,ať to společně dobojujete až ke zdárnému porodu!
chanel - já nejdu na odběr, jdeme jen na inseminaci,dnes jdu na první UTZ a pak budu chytřejší,ale tajně doufám,že koncem týdne už by mohl být náš Den D :wink: Ty dva měsíce ti utečou jak voda, budeš odpočatá a připravená a miminku se bude dobře hnízdit :wink: Je to smůla a ještě že ti "ochořel" ten zdravej, ale my to tady všechno zvládneme :slight_smile:
5. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka, ja som si myslela, že tiež ideš na IVF, ale nebudeš ho potrebovať, lebo IUI ti výjde. :wink:
chanelka, už nesmutim, už to prešlo, už mi je zase ok, to len včera mi bolo na prd, ked som sa to dozvedela.aj dnes s meste som stretla kamaratov čo maju dve deti a tá kamoška už mala znova bruško.a nič to so mnou neurobilo, to iba včera, asi som mala taký slabší den. :slight_smile:
chanel, to mi je ľuto,že ťa hnevaju vaječníky.tomu sa hovorí zákon schválnosti, že pracuje chorý a zdravý si dáva načas.prejem skore uzdravenie ;.-)
katy.m gratujem k trojičkam. to je vysoké číselko, ale krásne.
5. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel - jj, davidka mame prirozene , po dvou letech a asi pul roku pred otehotnenim jsem brala proveru na upravu cyklu , ale moc nezabirala , nikdy bych nerekla ze otehotnenim v tak priserne rozhazenem cyklu jake jsem mela :astonished: . Jinak my jsme nositeli jednoho takovyho blbyho genu a na nejakych zahranicnich webovkach jsem se docetla ze jeho nositele muzou mit problemy s plodnosti , tak nevim, treba na tom neco pravdy je a v tom je nas zakopany pes :wink:
chanel, preju at ty dva mesice rychle utecou a IVF at je vasim zdarnym koncem cesty snazeni se o mimi :wink:

Katy.m - tyyy jo, trojcatka :o . gratuluju moc a drzim palce at to dotahnete to zdarneho konce :slight_smile:
5. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem byla na UTZ, jsem 11DC a nikde ani stopa po nějakém vajíčku :cry: No takže mi zdvojnásobili dávky gonalu a ve čtvrtek jdu zase na UTZ,snad se tam začne něco klubat :confounded: Nějak moje ideály,že případně IUI zkusím 3x a pak teprve IVF, vzaly za své - takhle nás ty inseminace vyjdou strašně draho, v podstatě si myslíme,že za ty tři cykly do toho nacpeme tolik peněz jako za jedno IVF - které má vyšší pravděpodobnost úspěchu :frowning2: Jenže jsem si zároveň uvědomila,jak strašně umělé oplodnění nechci,ale hrozně chci miminko - píšu jak mongol,ale vy mě určitě chápete :wink: Proč se sakra nemůže podařit přirozeně?!
5. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte včera som bola na druhom IUI a 19.1 mam ísť na kvr a rovno sme sa v Car objednali na 2.2. konzulráciu a spíšeme žiadosť na ivf.
Mam pocit že to nevíde, aj manžel vravel že sa mu nejak nedarilo, že toho bolo málo. A hlavne mi to robili včera lebo dnes nerobia tak neviem či sa trafili s termínom lebo mi nerobili ani sono tak neviem či ovu bola alebo nie, alebo aka je veľkosť. V piatok som mala folikuli 16,8 a 15,6 v sobotu večer pregnyl a v pondelok ráno IUI. tak neviem či stihli dorásť. :unamused:
6. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli je potřeba se na IUI nějak připravit( stimuluji Clostikem)..zobete k tomu ještě něco? díky
6. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Latunka,to ma mrzí, držím palce aby niečo do štvrtku narastlo. potom daj vedieť.latunka moja, tak tuto otázku, prečo to nejde prirodzene si kladiem dva roky. :unamused:
janula, hlavu hore, ak sa to má podariť, tak sa to podarí aj s menšími folíkmi.hádam tí lekári vedia čo robia.a kde chodíš, do heliosu v mt?
helenka, neviem čo ešte iné máš presne na mysli. ja som stilmulovala tiež clostilom, nič iné som nebrala, iba vitamíny. ale aj myslíš ešte nejaké lieky tak to netreba, mne vždy pekne clostil zabral.
chanelka,ivomal,rosienka a všetky IUI-áčky ako ? ako to ide? čo nové? :slight_smile:
6. jan 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný večer ve spolek :grinning: Lusinko já jsem si teď speciálně pročítala několik tvých posledních příspěvků a nidke jsem nenašla výslovnou zmínku,že by došla mrcha - takže předpokládám že nedošla nebo blbě čtu? :slight_smile: :slight_smile: Jestli budeš zítra testíkovat,tak držim palce :wink:
6. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka - taky me to mrzi, snad jeste neco naroste :slight_smile:

janula - ty jo, tady delaji IUI az pri velikosti folikulu 20-22mm ... to to maji taky vsude jinak jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

helenky - asi netreba pokud ti zadne jine leky nedoporucili ,ale samozrejme nejake vitaminy nebo bylinky muzes. Ja mela prvni IUI v nativu bez zadnych leku a ted v lednu bych mela mit take jenom clostil
6. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo , janul, jeste jsem ti chtela napsat aby jste nedali na ten manzeluv prvni dojem :grinning: , presne tohle totiz tvrdil pritel taky a nakonec z toho byl nejlepsi spg co zatim kdy mel , i kdyz vizualne to vypadalo jako ten nejhorsi co kdy mel :grinning: , takze podle toho se asi fakt soudit neda
6. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky moje:slight_smile: Tak stříhám metr, v pátek jdu na konzultačku do caru a uvidím, co doktor řekne dál. Jinak se u mě nic zvláštního neděje, v práci docela klid, naštěstí už žádné nevyžádané rady nedostávám, ženský chodí kolem mě po špičkách a na citlivé téma se mě raději už neptají...Janulka já na clostil reagovala dobře, měla jsem jeden folík 18 mm když jsem píchala Pregnyl.
6. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy.m to je skvělá zpráva a pěkně tři!!! Super, gratuluji! Lusi, tak jak jsi na tom?? Máš ms nebo je šance na uspěch!! To bych byla ráda. Latunka, neboj, taky mi zvedli dávky, hrozně pomalu mi rostli vajíčka, takže se neboj! Zuzko, možná na tom něco je, co jsi se o tom genu dočetla, ale dobrá zpráva je ta, že Davídek je na světě a když to šlo jednou musí i podruhé! Možná by taky bylo v Tvém případě lepší IVF, rovnou. Ale to kdyby jsme věděly,já bych nejraději zkusila ještě jednou IUI, už se cítím dobře,beru Biopron(silné střevní bakterie) a kapky Gynex(bylinky na vaječníky).Ivomal, to je dobře, že je v práci klid, no a v pátek se těšíme na zprávu, jak jsi dopadla u lékaře. Janula, já měla jeden 18 a další dva 13 a 11mm a doktor mě říkal, že nevadí, že i malinké můžou dozrát, určitě Ti doporučí, abyste to dva dny po IUI pojistili :wink:
6. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcwk baby, latunka, to neznie velmi dobre, ale mozno sa predsa len podari a nieco vystimulujete, aj keby to malo byt az 18DC, lebo niektore kocky maju take dlhe ovulacne cykly. Lusinka, dakujem, tento cyklus zatial nevyzera zle, ale nechcem to zakriknut, ja som si povedala, ze sa uz na nic radsej netesim :wink: A co je vlastne s tebou? Mala si uz test? Nic nepises, baba jedna :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzka- veru, mohol by nam vyjst druhy pokus IUI a hned naraz :slight_smile: Katy.m - to je teda poriadna uroda a terno, boze, trojicky, to budete mat veselo a ziadnu nudu :grinning: Helenky - nic netreba, len kyselinu listovu, pripadne ine vitaminy, ale nie vo velkych mnozstvach.
Ivomal, cize ides na IVF? Som akurat vcera citala na nemeckom webe, ze to pary rychlo vzdavaju s IUI, ze je az 8 cyklov este zmysluplnych a moze sa podarit. Ono aj ked je pri IVF väcsia uspesnost, aj mnohonasobne väcsia zataz na cely organizmus, co vôbec nie je zdrave, ba dokonca dost riskantne. Ja sa na IVF tak skoro hrabat nebudem, ja to mam za sebou a dufam, ze to uz nebudem potrebovat.

Inak ja som bola vcera na 1. UTZ a vraj sa mi tvori mimoriadne vela folikulov, najmä vpravo, to by bolo super na IVF, vtedy som ani tolko nemala. Mne dali zas Clomifen, ktory tu bezne predpisuju na 5 dni uzivania a buduci utorok idem zas na kontrolny UTZ. Dufam, ze budu zas dve vajka a uz mi tu IUI nezmeskaju a urobia pred ovulkou, lebo mozno preto mi to minule nevyslo.
Drzim palce vsetkym!
6. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky, mam dotaz.. Byla jste nektera na IUI v CRM Zlín? Vsude slysim, ze IUI hradi 6x do roka pojistovna v plne vysi (jen jsou doplatky za leky), ale na ceniku v CRM Zlin jsem se docetla, ze IUI stoji 1.500,-.. Tak jak to tedy je? Muzete mi to nekdo vysvetlit, prosim??? DIky za odpovedi... :wink:
7. jan 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nehnevajte sa, že píšem o sebe až tak neskoro.
dnes som 29 DC, menzes nemám,ani nemám pocit, že by mal prísť, brucho ma už vôbec nebolí na ms,je mi zle od žaludka-nevoľno,rozšírené zrenice a zvýšený pocit slín v puse a robila som teraz test a bol negatívny. nepísala som lebo som sama nevedala ako to so mnou je, a ked teraz je test negatívny,je mi smutno,som si poplakala,aj muž je smutný, som si bola istá, že to vyšlo. :cry:
7. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno mi menzes mešká z utrogestanu, neviem....
7. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusina, mne z utrogestanu tiež meškala mrcha 3 dni :unamused:
7. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Lusinko, mě před ms po Utrogestanu vůbec břicho nebolelo a trvalo jí to 5 dní než dorazila. NebuD smutná, třeba máš ještě šanci, u každé znás to může být jinak..... :wink:
7. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, možná na Tebe jde chřipka, má být epidemie....a nebo ten test neukazuje dobře. I to se může stát. Dej si vitamínky a jestli máš mátový čaj, ten je na žaludek a křeče výborný, uleví se TI!!!!!
7. jan 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanelík, nie, chrípka na mna nejde. mne je zle od žaludka, mám ho ako na vode,mám pocity na zvracanie,ale to bude asi z toho utošu :rolling_eyes:
ďakujem babulky, že mi dodávate silu isť ďalej, je to strašne vyčerpavajuce.
ale prvý krát som mala pocit, že som už naozaj tehu a zase nič........... :rolling_eyes: ááách jo :frowning2:
7. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel , no uvidime, nejdrive chceme zkusit tu jednodussi cestu (tj. IUI) , pak kdyztak imunologii a pak se muzem pripadne vrhnout do IVF ...
jo a gynex jsem brala taky :slight_smile:

lusina - posilam pohlazeni po dusi. at je brzo zase lepsi

a o te epidemii chripky mi to ani nerikejte , zrovna jsem to dnes i slysela v televizi ... ja se toho hrozne bojim , tak asi polezem kanalama :grinning: anebo budem sedet doma na zadku :sweat_smile:

tak vsem drzim palce, ja uz temer nedockave cekam na ms
7. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babule, test ukazoval správne, bol pravdivý, dnes došla mršina a pekne bolestivá.už včera po teste som si nedala utroš a som prekvapená ako rýchlo som ju dostala.ale aspoň tak, abyto rýchlo ušlo a mohli sme ďalej snažilkovať. :grinning:
ďakujem Zuzka za podporu.musí to prebolieť/ako každý mesiac/, pozná to asi každá z nás.
rosi, vlajku za december som už zložila.aj sa som "zlyhala". čo už.
prajem vám veľa úspechov. papa :slight_smile:
8. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok