• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lena_1 a píchala sis Pregnyl? Jestli jo, nemá smysl dělat test..a jestli ne tak neboj, spermijky vydrží až 72 hodin, jsou očištěné a povzbuzené z laborky :wink:
23. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g píchala jsem si ho dva dny předem,ale myslela jsem,že to Ovu test neovlivní
23. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
@lena_1 pregnyl výsledek ovulačního testu neovlivní, pregnyl je HCG a při ovulačním testu se testuje LH ( luteinizační hormon) v moči, pregnyl sice vyvolá ovulaci, ale LH v moči je vyprodukováno Tvým tělem
23. feb 2012 o 11:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso děkuji,tak snad jsme byli včera včas :.-)
23. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky ony si jsou dost podobné ty hormony, třeba i těhu se dá určit na ovu testech...kdyby si teď @lena_1 udělala těhutest, tak bude taky pozitivní
23. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso @lena_1 ale ja som zase citala, ze LH a HCG su ako dvojvajecne dvojicky, ze su dost podobne a preto ovulacny test ukaze pozitiv aj v ked je pritomne HCG(pregnyl). Takze min 8dni netestovat. Bude pravdepodobne stale pozitiv
23. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g....jj.to vím,že kdybych si ho teď udělala,tak je pozitivní....snad po sedmi dnech to z těla mizí....
23. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak ako?? :slight_smile: Co nove?? Ja dnes 13DPO, ale nejake zmeny necitim, vcera ma strasne prsia boleli, dnes uz skoro necitim :unamused:
23. feb 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 vydrž až uděláš testík :slight_smile:
23. feb 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 ms by mala dojst kolo nedele, moj manzel chcel aby som si uz dnes spravila TT no odmietla som....radsej este pockam :pensive:
23. feb 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 no prý jak komu rychle vyprchává, někde jsem četla, že třeba i 10 11DPO může být pozitivní tt z pregnylu...ale i tak si myslím, že se dr trefili na ovulku :slight_smile:
23. feb 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g to doufám :slight_smile: ,ale ty dvě čárky jsou táááááááááák hezké.....kéž by se ukázali i za 14.dní ale na jiném testíku :slight_smile:
23. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yvi83 juuuj dievca ty si pekne trpezliva. mat tvoju pevnu volu :wink: Ja sa citim choro, ale priznaky tehu stale ziadne nechodia. Iba mam pocit, ze mam maternicu ako balonik :slight_smile: rifle ma tlacia na pupku :grinning:
23. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 Jeej inac to je dobra terapia, asi ju vyskusam. Som 6DPO a asi si tiez spravim test a budem sa usmievat na dve ciarky :grinning: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. feb 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 trpezlivost ruže prinasa :dizzy_face: ..ale neviem neviem ci to dovtedy vydrzim, ja teoreticky aj ano ale mm nalieha, len ma pobolieva brusko ako na ms tak neviem co z toho bude :angry: ..ty si sla po 1IUI hned na druhy pokus , ci ste mali prestavku??
23. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 my šli po 1.IUI na další až po roce a něco...byla jsem na revizi,tak jsme si tam dali pauzičku,ale teď v lednu proběhlo 2.IUI a teď v únoru 3.IUI.....
23. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 my pojdeme asi tiez hned na 2IUI, ak teda ms dojde, co by nemusela :slight_smile: teraz som mala len 1folikul a to som brala aj clostil, tak neviem ci je len jeden postacujuci...ako mavas ty??
23. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 @lena_1 :grinning: třeba se od pozitivního testu po pregnylu nakazí i ten pravý :grinning: Super terapie, jedu pro těhutesty a vyzkouším, o víkendu si asi budu píchat, jestli se mi udělal nějakej pěknej folík :wink: :grinning:
23. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ano, bude pozitivní díky Pregnylu (HCG)
@dadenka111 LH je hormon hypofýzy, HCG hormonem základu placenty, ale je fakt, že chemicky se trochu podobají, ale zas až tak ty testy (ovulační a HCG ) neinteragují.
23. feb 2012 o 12:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yvi83 já teď měla taky jen jeden,za to pořádný :grinning: ,tentokrát to bylo bez clostíku.
@rory_g špatné nakažení by to nebylo :grinning:
23. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 jj, pozitivní ovu test + pozitivní myšlení = pozitivní těhu test :grinning:
@yvi83 já mám IUI vždy bez clostilu, ale i když jsem ho první dvě brala, tak vždycky jen jeden folík
23. feb 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rory_g noooooooooooooooooo,to je dobrý příklad....... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja babulky moje uz domkov...boli ma akosi podbrusko...dala som si opat olvejsku...zahlasim vam potom zajtrajsiu teplotku... :wink: ...pekný dník moje..
23. feb 2012 o 12:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi utíkej a odpočívej...Tobě taky pěkný den...
23. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi taka kratka pracovna doba? parada :wink:
23. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky este mam jednu otazocku na Vas, cez stimulaciu ste uzivali niektora aj nieco ine.Napr. gynax, femigard, alchemilku atd. Ja mam femigard len neviem ci s nim nieco nepokazim :frowning2:
23. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 Hned po sebe dve IUI sme mali. Dalsi postup teraz nemam naordinovany. Dr. mi na papier dal postup na stimulaciu len na dva cykly. Bud si je isty, ze po laparke max. dve IUI a budem v tom alebo potom pojdeme na silnejsiu stimulaciu aby som mala viac folikul. Tiez som mala len jeden. Nejake injekcie do brucha sa este davaju. No som v napati co bude :fearful:
23. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ja ak dostanem ms tak mu budem volat, ja som clostil ani nechcela brat, lebo pred IUI som na folik. stale mala folikul ale ked mi povedal ze mam brat tak som brala, teraz ak sa nezadarii, tak budem este brat ale potom uz asi nie, kedze sa clostil drzi v tele dlhsiu dobu a uz som ho pred pol rokom brala asi 4 krat a udajne sa nema brat dlhodobo, tak sa kus aj bojim ale co mam robit?? :unamused: Ale verim ze slniecko sa uz tento rok usmeje aj na nas :dizzy_face: ..vsak nas nenecha az tak dlho traapit sa.. :wink:
23. feb 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yvi83 Co som citala pribalovy letak, tak si z toho pamatam, ze sa clostil berie max. 3mesiace ak nezaberie tak potom 3mesice pauza a znovu brat 3mesiace, ale dalsie stimulovanie clostiom sa uz neodporuca. Moze sposobit cysty, krvacanie a poskodenie pecene. :unamused:
Takze babulky musi nam to urcite tento rok v najblizsej dobe sposobit tehu ;) Pretoze v pribalovom letaku sa pise kontraindikacia aj: GRAVIDITA a LAKTACIA :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok