• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojda :fearful: lusina tak to mě mrzí,ale za pár dní bude líp a bude energie do dalšího snažení :wink: Je to na prd, kdyby aspoň mršice chodila včas a nedávala planý naděje :frowning2:
Já byla dnes na UTZ a nemám stále žádné jajco,ani sliznice mi neroste - od minule vůbec žádná změna,takže budu píchat gonal každý den a v ponděli tam jdu znovu :frowning2: Mám špatný hormony, proto špatně reaguju,tak musí zjistit na jakou dávku zaberu,tak to bude holt tento cyklus na dlouho :frowning2:
8. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinko, byla jsi někdy na laparoskopii? Jinak nic si z toho nedělej, jedeme všichni dál!!!! :angry: Je Nový Rok a bude určitě lepší! Latunka, sákra, jak to, že nic nedozrálo, zeptala jsi se proč se to stalo? Ale u mě to šlo taky špatně, měla jsem folíky dost malé a to mi pak zvětšovali dávky....no přeji Ti,aby se tam udělal jeden pořádnej a nakonci cesty i uspěšný folíček!!! Všechny ostatní holky zdravím!!! :slight_smile:
8. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel no hormony na prd - jde proti sobě luteizační a nějakej folikulární, jsou celý nějaký naopak než by měly být :unamused: já jsem zapomněla přesný název toho druhého hormonu,ale prej je folikulární, jestli to dobře chápu tak jeden z nich je v 1.fází cyklu a ten druhej už má 2.fázi cyklu,takže se v podstatě dohromady tam dole nic neděje :frowning2: ale jak řikáš - hlavně ať je na konci jeden úspěšný folík a je jedno jestli naroste za 20 dní nebo za týden :wink:
8. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko, neboj, nějakým způsobem to z Tebe lékaři vymáčnou! Já se v tom moc nevyznám, v těch hormonech, ale vím, že při každém odběru krve, mi říkali, že je to špatný, má reakce. Není všem dnům konec, zadaří se nám všem! :wink:
8. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. este som u vás nebola. caká ma IUI a chcela som sa opýtať na snaženie predtým. nenapadlo ma opýtať sa na to dokyho a on nespomínal. a teraz sa obávam ci sme nieco nepokafrali. IUI mám zajtra / piatok/ a vcera v noci sme sa milovali. mna potom napadlo, ze sme asi mali nechať spermijky na pokoji, ale tak neviem. sakra, nebude aj spermiogram skreslený? :frowning2: :confused:
8. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, :slight_smile:
Chan, nie nebola som na laparke, ja mám hrozný strach z narkózy, ja som nikdy nebola pod narkozou, tak sa toho bojím.ked si pomyslím ,že by som išla na ivf, tak mám jedine strach z opu, z ničoho iba z toho. :unamused:
jane1, no my sme mali 4. dnovu pauzu :unamused: aby bolo viac spermošiek.aj nám to vždy pripomenuli v carku, že pozor! pauza. tak neviem, uvidíte čo vám povedia.
8. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to robi moj gznekolog. no ja som mala kopu otazok vtedz, ale vlastne som si aj mzslela ze treba pauzu, raz som na iui davnejsie bola. no ked drahz bol taky pritulny ... :sweat_smile:
tak hadam bude dost no :sunglasses:
inak lusi, ja som na laparke bola. fakt to nie je strasne, preberies sa asi za hodku. ani zle mi nebolo, nic. akurat si slaba a trochu boli hýbať sa.
8. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napadlo mi este, ze ved vsetky spermijkz ktore budu, sa predsa hned dostanu kam treba, tak to bz aj par malo stacit, no nie? vsak dolezita je iba ta jedna jedina, ktora to vyhra :wink: :grinning: hmm? no uz nech mame vysledky precistovania. aj tak budem volat, dokz povedal ze mozem zavolat, pri trebars nejakom prekvapeni neprijemnom, bz sme mozno do toho ani nesli. ale tak hadam budu chlapci ok a dostatok :astonished:
8. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane1, teória je taká, že by sa mali dostať hneď, ale prax je trošku iná, ja som bola na dvoch IUI a nič z toho a spermošiek bolo dosť.ved IUI má len 10-15% úspešnosť. ale nechcem ťa odradiť, veľa zdaru a hlavne nech tá výťazná spermoška dorazí čím najskôr. :wink:
9. jan 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zadna jste nebyla ve Zline???
9. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka, ahoj ja prave zacala stimulovat na iui ve zline. jak ses ptala na ten poplatek, bohuzel s tim nic neudelame oni si zkratka napsali jakoze ze s pobytem na denním stacionáři. je to nefeeeeer co si budeme vykladat. je to tahani penez na vic ale nez jezdit do olomouce tak to zaplatim.
9. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.takze som tak 2hodky po iui.mnozstvo dostatocne a pohybl.36%.hranica normalu je 40.no ale v 2007bolo 20%.nestimulovala som,ani nìc neberiem.ja mam hormony ok,ovulacia tiez.foliky boli asì 2 a sliznica 14:wink:.tak uz len pockat na ovu-zajtra alebo najn.v nedelu by mala byt.no a potom uz len cakat a cakat a saliet:-P
9. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, takže my jdem do druhého IUI. Clostík už mám doma a navíc jsem vyfasovala Metformin. Ted už jen počkat,až dorazí mrcha a hurá na věc:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal, drzim prstekz, ja som cerstvo po. takze cakam najpr na ovulu potom na // :grinning:
10. jan 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, si este tu?
10. jan 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvilocku. daj
10. jan 2009 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tak ti napisem IP, chcem sa nieco spytat, kludne mi odpis zajtra, oki? Tak dobru nocku :wink:
10. jan 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dlouho jsem se neukázala.MS zas stávkovala,tak jsem dneska chtěla testnout,vzorek připraven,test taky a já to dostala.Ale to neva,ve čtvrtek jsem objednaná na první návštěvu na konzultaci k doktorce,tak se to rozjede.Co mě asi čeká? Zase se ozvu.
10. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane, já po prvním IUI byla přesvědčená, že se to povedlo, zklamání bylo obrovské. Těžko se odolává euforii že dr a léky to zadaří. Přeji ti krátké čekání na // a držím pěsti. :grinning:
10. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky :slight_smile: atlaselka tak to se mi taky párkrát stalo - vyrazim na záchod s testem a než tam dojdu,tak je se mnou mrcha :angry: jo a jednou sviňucha dorazila během těch tří minut co jsem čekala na výsledek - dost blbá náhoda :rolling_eyes:
jane - držim palce ať tam v té várce ta vítězná byla :wink:
10. jan 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčatá. snáď zajtra bude ovu. v minulom cykle bola na 20 den cyklu a to je zajtra. teplota klesla, tak hádam zajtra bude bolest vajecniku
10. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi - :frowning2: to je skoda, vyzeralo to nadejne, ale verim, ze ides do toho dalej :wink:
latunka - juj, s tebou to asi nemaju v CAR-e jednoduche :wink: davas im s tvojimi hormonmi zabrat, ale zas maju aspon co robit a trapit sa.. Hlavne je, ze spoznaju tvoje telo, ako a na co reaguje a ono to bude nabuduce lepsie, ak sa to vsak nepodari uz teraz :sweat_smile:
ivomal- super, ja skusam tiez druhy cyklus a clostikom (vygooglovala som, ze to je to iste, co nas Clomid, alebo Serophene)
jane- drzim palce, snad ste nevypotrebovali dva dni pred IUI vsetkych bojovnikov... abstinovat by sa malo 4-5 dni. A nespravili ti to moc skoro? teraz citam, ze si bola v piatok a ratas s ovu v nedelu...to uz tam mozno ziadna oplodnenia schopna spermia neprezije :confounded:
11. jan 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,snad ano.napokon,co sa ma stat sa stane.ked maju prezit 2-5dni.ostava dvfat a zajtra este poistime:-P
11. jan 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - 2-5 dni to preziju zdrave spermie a ked ich ma muz 100 mil. a nie 5 mil. Neviem, ale mne sa zda, ze ti to urobili skoro. Mne doky vravel, ze najlepsie je par hodin pred a par po
11. jan 2009 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda :wink: rosienka a kolikátý DC vlastně teď jsi? Já o tom ztrácím přehled,i svoje DC si musim počítat pokaždý znova,jelikož je těch čísel na mě nějak moc :sweat_smile:
jane - mě taky nejprve přišlo,že když čekáš ovu dnes,tak IUI v pátek bylo brzo,ale zase na druhou stranu - doktoři vědí co dělají,takže vesele pojišťujte a držim palce ať to vyjde :wink:
no jinak u mě se asi začalo konečně něco dít,jen se bojím jestli je to správné dění - mám bolesti jak na mrchu,to jsem v životě před ovu neměla :frowning2: jsem zvědavá co mi zítra řeknou :frowning2:
11. jan 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babi.stalo sa vam niekomu po stimulovanej iui hormonmy,krvny test vysiel negativny a nedostali ste mrchu. a namiesto mrchy bolo tri dni hnede spinenie?
11. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, moj mal si 50 milinov, nie som celkom ista. no co uz, asi to najbliysie urobime tak, ze pockam na ovu, len o je take, chodim do prace, nemoyem len tak si zmysliet, ze letim na gyndu, no do frasa......... uvidime teda
11. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane1: Fuuuuha 50 milionov? my sme mali prvykrat iba 5 a druhy 11 milionov a to som si myslela ako vela to je.
Ostatne kocky, ktore ste absolvovali iui, nepamatate si, kolko ste mali vy spermijkov?
11. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprvé na vyšetření 65 mil., podruhý 59, ale bylo toho málo na objem....
11. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak si predstavte, ze jsem v patek na testu nasla // a dnes zase , nemohla jsem uverit, vlastne stale neverim :astonished: :grinning: . kdyztak mam testiky nafocene a vlozene v albu ... porad jsem se z toho asi nezvpamatovala , ale doufam ze to tak je a ze bude vsechno v poradku a v zari (nebo az v rijnu :wink: ) budeme mit doma zase miminko. Vsem bych vam moc prala stejne stesti!

marcy28 - pritel mel poprve na spg pocet asi 5mil , to uz presne nevim, na druhem a tretim uz 30mil , tam byl spis problem s pohyblivosti ...
12. jan 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok